Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
Grande Jerry
μαμά
μαμά


Ηλικία: 35
Ένταξη: 27 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 62

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 13/12/2010, 09:14  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Τίποτε ρε Πέτρο απλά στον δεύτερο γύρο έφτασα τον μπροστινό μου ο οποιος ήταν και ο αντίπαλος μου (s2000) και αντί να βγάλουν σημαία οι μισοι μου έκαναν νόημα να σταματήσω στην εκκίνηση και οι άλλοι μισοί να βγω έξω, με αποτέλεσμα να κάνω 5 γύρους σκίζοντας το αυτοκίνητο και στα καλά καθούμενα μου κάνουν νόημα όλοι να βγω έξω.
Βγαίνοντας κακήν κακός τα φρένα μου πήραν φωτιά κυριολεκτικά αφού δεν πρόλαβα να το κρυώσω, και έτσι όπως ήμουν αλαφιασμένος με το αυτοκίνητο να καπνίζει ολόκληρο μου ζήτησαν να μπω για άλλους 3 γύρους. Εγώ δεν δέχτηκα να σκίσω τελείως το αμάξι μου και τους είπα να κρατήσουν ότι χρόνους θέλουν και αν χρειαστεί να με βγάλουν δεύτερο δεν είχα πρόβλημα.


Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Grande JerryΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
axpower
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 27 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 127
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 13/12/2010, 10:13  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

ΓΙΑΝΝΗ παλι καλα που ηρθες 3ος στους 3 τη προηγουμενη φορα ετρεχες μονος και ηρθες 2ος.


Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από axpowerΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
skinboy
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 07 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 141

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 13/12/2010, 12:42  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Grande Jerry Έγραψε:
Τίποτε ρε Πέτρο απλά στον δεύτερο γύρο έφτασα τον μπροστινό μου ο οποιος ήταν και ο αντίπαλος μου (s2000) και αντί να βγάλουν σημαία οι μισοι μου έκαναν νόημα να σταματήσω στην εκκίνηση και οι άλλοι μισοί να βγω έξω, με αποτέλεσμα να κάνω 5 γύρους σκίζοντας το αυτοκίνητο και στα καλά καθούμενα μου κάνουν νόημα όλοι να βγω έξω.
Βγαίνοντας κακήν κακός τα φρένα μου πήραν φωτιά κυριολεκτικά αφού δεν πρόλαβα να το κρυώσω, και έτσι όπως ήμουν αλαφιασμένος με το αυτοκίνητο να καπνίζει ολόκληρο μου ζήτησαν να μπω για άλλους 3 γύρους. Εγώ δεν δέχτηκα να σκίσω τελείως το αμάξι μου και τους είπα να κρατήσουν ότι χρόνους θέλουν και αν χρειαστεί να με βγάλουν δεύτερο δεν είχα πρόβλημα.


μαλιστα...
ηταν δυσκολο να σε αφησουνε 5 λεπτα κ να επαναλαβεις ποιο μετα ?? εε..

_________________
Punto HGT SC Evo

Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από skinboyΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
splitapsou
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 07 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 1138

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 13/12/2010, 12:49  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

axpower Έγραψε:
ΓΙΑΝΝΗ παλι καλα που ηρθες 3ος στους 3 τη προηγουμενη φορα ετρεχες μονος και ηρθες 2ος.


με κότες που κάνουν baby-siting δεν μιλάω...

_________________
Image

Ges Takounao Cala Costa .... kai exo ipomoni...

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από splitapsouΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Grande Jerry
μαμά
μαμά


Ηλικία: 35
Ένταξη: 27 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 62

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 13/12/2010, 12:57  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

skinboy Έγραψε:
Grande Jerry Έγραψε:
Τίποτε ρε Πέτρο απλά στον δεύτερο γύρο έφτασα τον μπροστινό μου ο οποιος ήταν και ο αντίπαλος μου (s2000) και αντί να βγάλουν σημαία οι μισοι μου έκαναν νόημα να σταματήσω στην εκκίνηση και οι άλλοι μισοί να βγω έξω, με αποτέλεσμα να κάνω 5 γύρους σκίζοντας το αυτοκίνητο και στα καλά καθούμενα μου κάνουν νόημα όλοι να βγω έξω.
Βγαίνοντας κακήν κακός τα φρένα μου πήραν φωτιά κυριολεκτικά αφού δεν πρόλαβα να το κρυώσω, και έτσι όπως ήμουν αλαφιασμένος με το αυτοκίνητο να καπνίζει ολόκληρο μου ζήτησαν να μπω για άλλους 3 γύρους. Εγώ δεν δέχτηκα να σκίσω τελείως το αμάξι μου και τους είπα να κρατήσουν ότι χρόνους θέλουν και αν χρειαστεί να με βγάλουν δεύτερο δεν είχα πρόβλημα.


μαλιστα...
ηταν δυσκολο να σε αφησουνε 5 λεπτα κ να επαναλαβεις ποιο μετα ?? εε..


γινόταν αλλα εγώ δεν ήθελα. Δεν είχα ούτε τακάκια ούτε λάστιχα. Πήγα για να κάνω 3-4 γύρους και να φύγω. Δεν ήθελα να διακινδυνέψω τίποτα ούτε μπορούσα να τρέξω με πιο χαλαρό ρυθμό. Δεν άξιζε...


Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Grande JerryΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 28/1/2011, 13:22  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Σας προσκαλούμε στην απονομή των επάθλων των νικητών του πρωταθλήματος GTCC 2010, την Δευτέρα 7 Φεβρουαριου 2011 και ώρα 19:30 στην καφετέρια EMPORIO CAFE (Αγ.Παρασκευής 13-15,15234, Χαλάνδρι, Τηλ. 2106800875).

Χαρτης:
http://www.ploigos.gr/?sessionid=9bd4346bd21e6312a054b7ce03cedb39

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 28/1/2011, 13:26  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Με αυτήν την εκδήλωση απονομής των επάθλων θα κλείσει μια ακόμα χρονιά για το GTCC, και θα δώσει τη σκυτάλη στο 2011, με αρκετές αλλαγές και ελπίζω μεγάλη επιτυχία.
Θα πρότεινα να είμαστε εκεί όλοι όσοι ενδιαφερόμαστε για το GTCC, για να χειροκροτήσουμε τους νικητές και να συζητήσουμε για το 2011.

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 7/2/2011, 07:17  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Θυμίζω πως η απονομή είναι απόψε στις 19:30 Smile

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 8/2/2011, 07:37  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Με τον καλύτερο τρόπο έληξε το 2010 για το GTCC, με την απονομή των κυπέλλων στους νικητές όλων των κατηγοριών.
Πολλά χαμόγελα είχαμε εχθές το βράδυ στο Emporio Cafe στο Χαλάνδρι, αλλά και αρκετές συζητήσεις για τη νέα χρονιά που αρχίζει με την ανακοίνωση του κανονισμού 2011 (βλέπε αντίστοιχο topic - GTCC 2011).
Πολλά συγχαρητήρια σε όλους τους νικητές, αλλά και σε όλους όσους έτρεξαν το 2011.
Ιδιαίτερα τα TARMACόπαιδα που εκτός του ότι το χάρηκαν, πήραν καταπληκτικές θέσεις στις κατηγορίες τους:

Γεράσιμος Κυπραίος - 1ος Κατηγορίας Β
Θανάσης Φάσσας - 1ος Κατηγορίας S3
Πέτρος Τσιρώνης - 3ος Κατηγορίας S2


ΜΠΡΑΒΟ παιδιά !!!!

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες