Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
Braker
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 109
Περιοχή: Αθήνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 14/10/2005, 07:23  Θέμα δημοσίευσης:  Ελαστικά και ζάντες. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Έχει κανείς εμπειρία από τα ελαστικά Toyo Proxes T1R ή (και) T1-S Question

_________________
Speed Yellow Killer Bee

Λέων Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από BrakerΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 14/10/2005, 11:31  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αυτό που έχω ακούσει από πολλούς είναι ότι λειτουργούν θαυμάσια στο δικό μου τουτού.
Πάντως τα Goodyear F1 GD3 έχουν πανάθλια συμπεριφορά!!!

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Braker
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 109
Περιοχή: Αθήνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 14/10/2005, 11:51  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Σε ποιo από τα 2 μοντέλα της Toyo αναφέρεσαι Δημήτρη ;

_________________
Speed Yellow Killer Bee

Λέων Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από BrakerΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 14/10/2005, 12:02  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

T1S, αλλά και για το R τα ίδια ξέρω.
ΟΜΩΣ
Δεν είναι σίγουρο ότι κάνουν και για το δικό σου αυτοκίνητο.

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sax0
μαμά
μαμά


Ηλικία: 50
Ένταξη: 13 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 15
Περιοχή: Άγιος Δημήτριος
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 14/10/2005, 12:06  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Εγώ πάντως δεν έχω εμπειρία από Toyo, και δεν έχω ακούσει τίποτα σχετικά.
Αυτό που μπορώ να πω είναι ότι τον τελευταίο μήνα έχω κάνει μία έρευνα αγοράς για να αλλάξω ελαστικά στο δικό μου αυτοκίνητο και κανένας δεν μου πρότεινε Toyo.
Πάντως εγώ προτιμώ τα πιο επώνυμα ελαστικά που είναι δοκιμασμένα και αξιόπιστα.
aeh

_________________
Τούμπα Τα Κοντέρια…..
Saxo Vtssss.......

Λέων Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Sax0Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 14/10/2005, 12:18  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Δεν είναι επώνυμη και αξιόπιστη μάρκα η ΤΟΥΟ ????

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
gcoupe
μαμά
μαμά


Ηλικία: 50
Ένταξη: 10 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 19
Περιοχή: ΑΓΡΙΝΙΟ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 14/10/2005, 12:22  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Είχα βάλει μια φορά τα T1S πριν κανα δυο χρονια. Πολύ καλό λάστιχο τόσο σε βρεγμένο όσο και σε στεγνό. Μου έβγαλε όμως μόνο 17000χλμ (θα μπορούσε να 20αρίσει αλλά τελείωσαν στο 1ο f2f) λόγω του ότι είναι μαλακά και λόγω του ότι για να πάω για δουλειά κάνω 20 χλμ στροφοδιαδρομή. Έμεινα πολύ ευχαριστημένος αλλα λόγω του ότι αλλάζω λάστιχα κάθε 6-7 μήνες δεν τα ξαναέβαλα λόγω κόστους.
Για τον αντικαταστάτη του S το R δεν το έχω δοκιμάσει και δεν μπορώ να έχω γνώμη. Πάντως στο εξωτερικό τα TOYO πουλάνε αρκετά και τα εμπιστεύονται αρκετοί με ισχυρά τουτουνια...
Φίλε Saxo ο κάθε λαστιχάς προτείνει λάστιχα τα οποία τα δουλεύει με το μεγαλύτερο κέρδος...Καλύτερα να πας και να του πεις θέλω αυτά (οποιαδήποτε μάρκα) παρά να τους πεις πιο μου προτείνεις γιατί τότε θα ακούσεις πολλά...

_________________
" Ότι δεν σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό"

Κριός Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από gcoupeΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
Sax0
μαμά
μαμά


Ηλικία: 50
Ένταξη: 13 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 15
Περιοχή: Άγιος Δημήτριος
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 14/10/2005, 12:25  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Τι να πω ρε παιδιά, ίσως να είναι και θέμα promotion. Πάντως από άρθρα που έχω διαβάσει στο internet, δεν παίρνουν και τις καλύτερες βαθμολογίες ούτε τα προτείνουν πολλοί.

_________________
Τούμπα Τα Κοντέρια…..
Saxo Vtssss.......

Λέων Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Sax0Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
Hil
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 14 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 872
Περιοχή: Π. Φάληρο/BEERLAND
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/10/2005, 21:54  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Για το Swiftάκι μου, τι ελαστικά έχετε να μου προτείνετε; Οι διαστάσεις
είναι 195/45/15!!


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Braker
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 109
Περιοχή: Αθήνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/10/2005, 07:52  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Hil Έγραψε:
Για το Swiftάκι μου, τι ελαστικά έχετε να μου προτείνετε; Οι διαστάσεις
είναι 195/45/15!!


Fulda carat extremo φόραγα, Fulda carat exelero φοράω. Τώρα τι να σου πω… δεν είναι το καλύτερο λάστιχο (σίγουρα δεν κάνει για πίστα κτλ) αλλά η σχέση απόδοση/τιμή προσωπικά με καλύπτει.

_________________
Speed Yellow Killer Bee

Λέων Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από BrakerΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Hector
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 39
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 195
Περιοχή: COVENTRY...
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/10/2005, 16:19  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Τ1R φοραω πισω στο rx8 και το παντιλλικι ειναι non-stop Razz Very Happy

Για σαχοραλλα τα F1 λενε οτι ειναι καλα,
αλλα εγω ειμαι παρα πολυ ευχαρστημενος απο τα yokohama avs v102

_________________
Congratulations! Your place at Coventry University to study Motorsport and Powertrain Engineering has been confirmed...

Ζυγός Γένος:Αρσενικό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HectorΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
ALEX_SSGTi
μαμά
μαμά


Ηλικία: 47
Ένταξη: 10 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4
Περιοχή: Nebula 7
japan.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/10/2005, 16:24  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

TOYO και ξερό ψωμί!
Απλά.


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από ALEX_SSGTiΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Fourketas
μαμά
μαμά


Ηλικία: 44
Ένταξη: 15 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 3
Περιοχή: ΑthenZzz
france.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/10/2005, 22:51  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Jimmy_Caesar Έγραψε:
Αυτό που έχω ακούσει από πολλούς είναι ότι λειτουργούν θαυμάσια στο δικό μου τουτού.
Πάντως τα Goodyear F1 GD3 έχουν πανάθλια συμπεριφορά!!!


εγω παντως εχω διανυσει 3000 χλμ με τα f1gsd3 σε 195-50-15 και ειμαι πολυ ικανοποιημενος και σε στεγνο και σε βρεγμενο μοναδικο μειον πολυ μαλακα πλαινα και αν δεν πας με καθαρες γραμμες αλλα παιζεις Smile τρωγονται για πλακα.


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από FourketasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 19/10/2005, 07:16  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Hil Έγραψε:
Για το Swiftάκι μου, τι ελαστικά έχετε να μου προτείνετε; Οι διαστάσεις
είναι 195/45/15!!

Κωστή, μήπως είναι μεγάλα για το τουτού σου???
Πιστεύω αν μικρύνεις το πέλμα θα έχεις και καλύτερη απόδοση, μια και δεν έχεις πολλά άλογα, και μεγαλύτερη οικονομία.

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Daidalos
μαμά
μαμά


Ηλικία: 39
Ένταξη: 13 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 3

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 19/10/2005, 23:52  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Και εγω ειναι πολυ ευχαριστημενος απο τα goodyear f1 gd3. Τα φοραω και στο φιεστα σε 195/50/r15 και στο αστρα κουπε σε 215/40/r17 και εχουν πολυ καλο κρατημα. Δεν με εχει προδοσει ακομα σε κανενα απο τα δυο.


Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από DaidalosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/10/2005, 07:19  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Να σας τα δώσω να μου δώσετε κάποιο άλλο σετ?
Μετά χαράς!!!

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
platon
Administrator
Administrator


Ηλικία: 44
Ένταξη: 29 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 94

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/10/2005, 08:20  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ναι ναι.. .έχω και εγώ μια τετράδα για.... πέταμα

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ λάστιχο


Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από platonΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN MessengerICQ Αριθμός
antoine
μαμά
μαμά


Ηλικία: 45
Ένταξη: 11 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 12

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/10/2005, 12:28  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Εγώ φοράω τα Continental Sport Contact (όχι τα ΙΙ δυστυχώς μιας και δεν έβγαιναν στην διάστασή μου 195/45/16) αλλά είμαι πολύ ευχαριστημένος σε σχέση με τα Pirelli P6000 που φόραγε το Corsaki μαμά... Τέρμα το άσκοπο ABS!!!!!!! Και έχουν ενα γενικά καλό κράτημα...

_________________
Καλό ταξίδι Αλέξανδρε...

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από antoineΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
mikado
μαμά
μαμά


Ηλικία: 51
Ένταξη: 26 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 5
Περιοχή: Έδεσσα
japan.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 30/10/2005, 22:06  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Κανείς δεν φοράει πιά Potenza; Κάποτε τα θεοποιούσαν....
Εγώ συνεχίζω να τα φοράω για τα ανθεκτικά πλαϊνά και τις λακούβες των ελληνικών δρόμων.

_________________
Image
Freeweel Burning

Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από mikadoΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Hector
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 39
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 195
Περιοχή: COVENTRY...
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 31/10/2005, 03:50  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Τι να τα κανεις φιλε μου τα πλαινα που στους 6 μηνες δεν κανει η γομα τους ουτε για σολα απο παπουτσι.....πολυ γλυστρα το ατιμο.

_________________
Congratulations! Your place at Coventry University to study Motorsport and Powertrain Engineering has been confirmed...

Ζυγός Γένος:Αρσενικό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HectorΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
mikado
μαμά
μαμά


Ηλικία: 51
Ένταξη: 26 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 5
Περιοχή: Έδεσσα
japan.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 31/10/2005, 13:50  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Δεν έχεις άδικο. Παλιότερα κυκλοφορούσαν made in Japan και ήταν καλύτερη η κατάσταση. Τώρα είναι made in Poland και μόλις φύγει η πρώτη στρώση γόμας βαριέσαι να μαζεύεις μούτρα. Έλεγα στην επόμενη αλλαγή να βάλω τα F1 αλλά δεν ακούω και τα καλύτερα.

_________________
Image
Freeweel Burning

Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από mikadoΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Sax0
μαμά
μαμά


Ηλικία: 50
Ένταξη: 13 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 15
Περιοχή: Άγιος Δημήτριος
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 31/10/2005, 15:50  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Θα συμφωνήσω με τον φίλο mikado, και εγώ δεν εγώ ακούσει τα καλύτερα για το Good Year F1. Λένε ότι στα πρώτα 10.000 χιλ. είναι πολύ καλό και μετά σκληραίνει και γλιστράει πάρα πολύ.
Εγώ πάντως στο δικό μου έβαλα πριν μία εβδομάδα ένα νέο μοντέλο τις Kumho, το ECSTA SPT KU 31. Μου τα πρότεινε ένας φίλος λαστιχάς και είπα να τα δοκιμάσω. Όταν κάνω μερικά χιλιόμετρα και σε βρεγμένο, τότε θα μπορώ να πω αν τελικά είναι καλό ή όχι.
Πάντως αν ξέρει κάποιος περισσότερα για αυτό το λάστιχο ας με ενημερώσει. Cool

_________________
Τούμπα Τα Κοντέρια…..
Saxo Vtssss.......

Λέων Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Sax0Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
freedom
μαμά
μαμά


Ηλικία: 51
Ένταξη: 17 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 11

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 31/10/2005, 15:56  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Πριν καμια 20αρια μέρες έβαλα σε 215/45/17 τα MAXXIS MA-Z1 Victra.
Kόστος 520 ευρώ και εως τώρα είμαι πολύ ευχαριστημενος. Mου τα πρότεινε ο λαστιχάς και επειδή μου αρέσει να δοκιμάζω τα έβαλα.
δείτε τα εδώ http://www.maxxis.com/products/automotive/product_detail.asp?id=102

_________________
10 ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ
ΑΛΛΑΖΩ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ
ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΑΠ'ΤΟ ΣΠΙΤΙ
ΣΟΥ ΜΕ ΠΑΤΗΛΙΚΙΑ...ΜΟΝΟ!!

Λέων Γένος:Αρσενικό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από freedomΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 1/11/2005, 08:01  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Τα δικά μου Kumho ECSTA Supra που είχα πριν τα F1 GD3 που έχω τώρα, λειτουργούσαν πολύ καλύτερα σε όλες τις περιπτώσεις εκτός από το βρεγμένο που ήταν ισάξια.

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sax0
μαμά
μαμά


Ηλικία: 50
Ένταξη: 13 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 15
Περιοχή: Άγιος Δημήτριος
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 1/11/2005, 09:53  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αν δέν κάνω λάθος μιλάς για τα ECSTA Supra 712. To ECSTA SPT KU 31 είναι ο αντικαταστάτης του 712 και λένε ότι είναι πολύ καλύτερα. Ελπίζω να είναι όπως λένε.Εμένα με ενδιαφέρει πιο πολύ το κράτημα στο βρεγμένο, γιατί στο στεγνό όλα καλά είναι!!!!!

_________________
Τούμπα Τα Κοντέρια…..
Saxo Vtssss.......

Λέων Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Sax0Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες