Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
Ornella
μαμά
μαμά


Ηλικία: 39
Ένταξη: 21 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 20

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 31/5/2009, 23:52  Θέμα δημοσίευσης:  Ornella - Toyota Paseo EL54 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Μηχανικα
-4-EFE μοτερ απο Corolla G6/Glanza S
-Kit εισαγωγης με φιλτρο τυπου "μανιταρι"
-Custom πολλαπλη εξαγωγης
-Custom full εξατμιση
-Μπουζι Iridium
-Custom ενισχυμενες βασεις μηχανης
-TRD μπουζοκαλωσια
-TRD ταπα λαδιου
-TRD ταπα ψυγειου νερου
-TRD θερμοστατης

Αναρτηση γεωμετρια
-Αμορτισερ Bilstein Sport (μπροστα) και Κoni Sport (πισω)
-Eibach ελατηρια
-OMP εμπρος θολομπαρα
-Cusco carbon πισω θολομπαρα
-Cusco μπροστα μπαρα ψαλιδιων
-Whiteline 24mm μπροστα αντιστρεπτικηr
-Whiteline 20mm πισω ρυθμιζομενη αντιστρεπτικη
-Whiteline panhard rod

Ζαντες / Φρενα
- 15' Technomagnesio Indianapolis White
-Custom κιτ φρενων με δισκους/δαγκανες απο Corolla
-πισω αξονας απο Glanza με ABS

Εξωτερικη εμφανιση
-TTE μπροστα χειλακι
-Cynos προβολακια
-Llumar φιμε μεμβρανες
-Λευκα πλαινα φλασακια
-TRD σηματακι πισω

Εσωτερικη εμφανιση
-TRD Quickshift με λεβιεδακι TRD
-Φιλετα look carbon
-Εξτρα ηχομονωση

Security/ICE
-Pioneer MP3 player
-Kenwood 16,5 διαιρουμενα (εμπρος)
-Pioneer 6x9 (πισω)
-Εξτρα ηχομονωση
-2way alarm


Aς βάλω και εγώ η ψωναρα της φωτογραφίες μου ....
Απο αγώνες GTCC και μερικά βίντεο απο εμένα και απο τον δεύτερο οδηγό που οδήγησε το αμάξι μου

ImageImageImage ;DImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage
ImageImageImage

Εδω είναι η πρώτη προσπάθεια μου , αλλά κόπηκα γιατί έφτασα τον μπροστινό μου , ενα Smart ................
http://www.youtube.com/watch?v=r7q_bz2o3mM
και η δεύτερη
http://www.youtube.com/watch?v=ltoJdwGWypI
ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΤΕ ΠΩΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ ............ :-X Very Happy


Και απο Αφίδνες , Οδηγος Kekropas

http://www.youtube.com/watch?v=hv38ZGaDgX8

ImageImageImageImageImage

Λουλουδατο

ImageImageImageImageImageImage

Είπα να του αλλάξω ρουχαλάκια .... (αν και να πω την μαύρη μου αλήθεια το συνήθισα με τα λουλούδια και τώρα μου φαίνεται κάπως .... Sad )

ImageImageImageImageImageImageImage

Και καθαρό ...

ImageImageImageImage

Βάλαμε και καινούργια "παπουτσάκια" γιατι βαρεθήκαμε τα παλιά μας ...

ImageImageImageImageImage

Και στην αποθηκη περιμενουν ...

Image KMS MP25M (with internal air pressure sensor)

Image KMS Discoil (4 cylinder) with ignition driver


Image χε χε

_________________
Image

Δίδυμοι Γένος:Θηλυκό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από OrnellaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 1/6/2009, 07:00  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

παρα πολυ καλη δουλεια ευγε παντα τετοια δειχνει νοικοκυρη και ψαγμενο ανθρωπο το αυτοκινητο σου.

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
axpower
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 27 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 127
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 1/6/2009, 07:42  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Σε βρισκω διαβασμενη, ομως εξακολουθω να πιστευω οτι εισαστε για μαγειρεμα οσο αφορα στο οδηγηκο κομματι


Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από axpowerΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Ornella
μαμά
μαμά


Ηλικία: 39
Ένταξη: 21 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 20

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 3/6/2009, 20:44  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

acgt3 = γυναίκα είμαι , όπως λέει και ο axpower κάνουμε μόνο για κουζίνα ... καλό , δεν το είχα σκεφτεί τόσα χρόνια

_________________
Image

Δίδυμοι Γένος:Θηλυκό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από OrnellaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/6/2009, 08:31  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

νοικοκυρη ανθρωπο χωρις διευκρινηση φυλλου εγραψα, αλλα μου φενετε το θελεις το νοικοκυρά' σου Wink Wink Wink Laughing Laughing

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
axpower
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 27 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 127
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/6/2009, 09:18  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Oρνελα το κραξιματακι σου το ηθελες, ουτε χθεσινη εισαι ουτε πρωτη σου φορα στα μεγαρα.Τοτε γιατι πηγαινες για τα καμπαναρια στο open day;


Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από axpowerΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Ornella
μαμά
μαμά


Ηλικία: 39
Ένταξη: 21 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 20

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 5/6/2009, 01:18  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Πριν σου απαντήσω θα ήθελα να ξέρω χρόνους κάνεις ?
Συγνώμη αλλά δεν σε ξέρω , ποιος είσαι ?

_________________
Image

Δίδυμοι Γένος:Θηλυκό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από OrnellaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
splitapsou
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 07 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 1138

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 5/6/2009, 06:34  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ornella, ο axpower είναι o Χρήστος με το μαύρο το ΑΧ και κάνει χρόνους μην ανησυχείς...

_________________
Image

Ges Takounao Cala Costa .... kai exo ipomoni...

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από splitapsouΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 5/6/2009, 07:15  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Πάλι με χρόνους και καιρούς, πάλι δικά μας θά'ναι!!!
RazzRazzRazz

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ornella
μαμά
μαμά


Ηλικία: 39
Ένταξη: 21 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 20

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 5/6/2009, 18:43  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Α οκ ... δηλαδή τώρα θα πρέπει να νιώθω περήφανη που με κράζει ένας γρήγορος οδηγός ?
Η να του πω και ευχαριστώ για τα πικρόχολα σχόλια του ...
Την επόμενη φορά θα υποβάλω τα σέβη μου πάντως σε ένα άτομο που "ενθαρρύνει" πραγματικά νέους ανθρώπους και ιδικά γυναίκες στης πίστες

Εισαι πολύ γλυκός Χρήστο , δεν θα το ξεχάσω ποτέ ... τα έμπυρα λόγια σου ήταν πολύ χρήσιμα

_________________
Image

Δίδυμοι Γένος:Θηλυκό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από OrnellaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
_-MaNo$-_
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 48
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 707
Περιοχή: Aθηνα Χαλανδρι
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 5/6/2009, 19:00  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ποιος κακουργος μου πειραζει την Ορνελλα μου να τον τσακισω στην ενοτητα "Οιητικη Αηδια"????? Μην μου την υποτιματε γιατι θα σας μαλωσω!!!!


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από _-MaNo$-_Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
axpower
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 27 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 127
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 8/6/2009, 07:50  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αν δε φας λιγακι κραξιματακι δεν το παιρνεις αποφαση να κουνησεις τα χερια σου, και αυτο ισχυει για ολους.Οποτε μπορεις να το δεις και ως ενθαρυνση για την επομενη φορα.Δεν ειναι απαραιτητα πικροχολα σχολια προς μια γυναικα.


Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από axpowerΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 8/6/2009, 14:47  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ornella Έγραψε:
Α οκ ... δηλαδή τώρα θα πρέπει να νιώθω περήφανη που με κράζει ένας γρήγορος οδηγός ?
Η να του πω και ευχαριστώ για τα πικρόχολα σχόλια του ...
Την επόμενη φορά θα υποβάλω τα σέβη μου πάντως σε ένα άτομο που "ενθαρρύνει" πραγματικά νέους ανθρώπους και ιδικά γυναίκες στης πίστες

Εισαι πολύ γλυκός Χρήστο , δεν θα το ξεχάσω ποτέ ... τα έμπυρα λόγια σου ήταν πολύ χρήσιμα



εγω σε εβλεπα με τον γλυκο αγγελο συνεχεια. Embarassed Embarassed Embarassed

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
splitapsou
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 07 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 1138

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 8/6/2009, 16:09  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

acgt3 Έγραψε:

εγω σε εβλεπα με τον γλυκο αγγελο συνεχεια. Embarassed Embarassed Embarassed




φούστεψες και εσύ??? τον έβλεπε γλυκό λέει ααααααχ ξύρισε το μούσι να μην σε λέμε .....

_________________
Image

Ges Takounao Cala Costa .... kai exo ipomoni...

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από splitapsouΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 8/6/2009, 16:12  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

splitapsou Έγραψε:
acgt3 Έγραψε:

εγω σε εβλεπα με τον γλυκο αγγελο συνεχεια. Embarassed Embarassed Embarassed




φούστεψες και εσύ??? τον έβλεπε γλυκό λέει ααααααχ ξύρισε το μούσι να μην σε λέμε .....


εννοειτε οποιος λεει καλα λογια για το αμαξι μου δεν ειναι ζηλιαρης σαν εσενα.

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
Ornella
μαμά
μαμά


Ηλικία: 39
Ένταξη: 21 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 20

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 10/6/2009, 03:18  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

axpower Έγραψε:
Αν δε φας λιγακι κραξιματακι δεν το παιρνεις αποφαση να κουνησεις τα χερια σου, και αυτο ισχυει για ολους.Οποτε μπορεις να το δεις και ως ενθαρυνση για την επομενη φορα.Δεν ειναι απαραιτητα πικροχολα σχολια προς μια γυναικα.


ε τότε τι να πω πια ... σ'ευχαριστω πολυ !!!!
Αλλα και πάλι το μονο που κάνεις είναι να με στεναχωρείς και τίποτα παραπάνω
Το Paseo ειναι ενα αμάξι με το οποίο παω καθε μέρα στην δουλειά μου και δεν έχω άλλο ...
Έξοδο στα Μέγαρα δεν ειχα ποτέ ακριβώς γι' αυτόν τον λόγο , εσυ ? απο εξόδους ?
Και επιτέλους πια με αυτήν την καραμέλα κουλος και τρικουλος και δεν ξέρω και εγω τι αλλο ΤΙ ΠΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΑ ΜΕΓΑΡΑ ολοι για ενα κύπελλο πανε ??? όποιος είπε απο μέσα του ναι ειναι καμένος στον εγκέφαλο λοιπόν.
Θα πας να βελτιώσεις τον προσωπικό σου χρόνο και να δεις λίγο παραπάνω κάθε φορά τα όρια του αμαξιού ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΩΣΔΉΠΟΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ??? εε οκ όποιος πάλι είπε ναι ... άντε με το καλό και στο Nürburgring Laughing η έστω και Σέρρες ρε πουλάκι μου .. αλλά στα Μέγαρα ... Confused

Πάντως και πάλι Χρήστο τον λόγο που το έκανες αυτο δεν τον εχω καταλάβει , με στεναχώρησε τοσο πολυ πραγματικά χωρίς ουσία , είπες πως "πήγαινα για τα καμπαναριά" ενω εδω ειχα ποτε την παραμικρή εξοδο ...
Το Paseo ειναι 1300 με το ζορι 100hp και ηλικρινα το 1:19 που εχει σαν ρεκορ του στα Μεγαρα με ευχαριστεί πάρα πολυ ...
Σε αυτα τα 3 σετ τον 5 γύρων που κάναμε είχα σταθερούς χρόνους κάθε φορά και στο τελευταίο σετ να είμαι στο 1:20 σταθερό και στους 5 γύρους με συνοδηγό με μόνιμο ανχος και φοβο τα φτηνιάρικα τακάκια που λίγες μέρες πριν είχαμε βάλει μες την μέση του δρόμου μια και το προηγούμενο έσπασε και πήγε περίπατο

Αυτά τα σχόλια πάντως ειναι ωραία να γίνονται απο κοντά και οχι απο το πληκτρολόγιο , εκει ειναι η μαγκιά και η αξια τον λέξεων και της πράξεις στο να βοηθήσεις κάποιον ...
Μπορούσες απλά να μου πεις "ελα συνοδηγός μαζι μου να δεις τα λάθη σου"
... πολλά μπορούσες αν ήθελες τελικά να βοηθήσεις

Τεσπα καλοδεχούμενα τα σχόλια πάντα απλα καλο θα ήταν να μην υπάρχουν σχολια για γυναικείες κουζίνες... μιας και οι καλύτεροι στην κουζίνα είναι η άντρες Laughing

_________________
Image

Δίδυμοι Γένος:Θηλυκό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από OrnellaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
splitapsou
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 07 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 1138

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 10/6/2009, 06:40  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ornella Έγραψε:

οι καλύτεροι στην κουζίνα είναι η άντρες Laughing



ΣΩΣΤΟΟΟΟΟΟΟ!!!! Να σου φτιάξω εγώ αυγά και πατάτες.... τύφλα να έχει ο χρυσός σκούφος.... Confused

_________________
Image

Ges Takounao Cala Costa .... kai exo ipomoni...

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από splitapsouΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 10/6/2009, 06:45  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Kαμιά σχέση με τον Κώστα Σκούφο? Ξαδέρφια?

Παράθεση:
...Αυτά τα σχόλια πάντως ειναι ωραία να γίνονται απο κοντά και οχι απο το πληκτρολόγιο...
Ν'αγιάσει το στόμα σου Ορνέλλα!
Και ποια είναι η πιο καλή ευκαιρία να τα πείτε ? Ε? Ποιααα? Το επόμενο μύτη-νγκ μαααας Very Happy

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 10/6/2009, 08:05  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

μην τους δινεις σημασια ειναι καλα παιδια απλα εχουν κανει λαθος επιλογες αυτοκινητων και δεν μπορουν να το παραδεχτουν.

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
axpower
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 27 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 127
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 10/6/2009, 08:54  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Επειδη στο παρελθον σε ειχα μετρησει στο 1΄19 και τωρα ειδα οτι δεν επεσες κατω απο 1΄21 απο καποιους γυρους που σε μετρησα, γιαυτο και σε εκραξα.Απλα δεν γνωριζα τις συνθηκες κατω απο τις οποιες εγιναν οι χρονοι σου.Συγνωμη.


Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από axpowerΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
johanndelta
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 10/6/2009, 11:05  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αφου ρε παιδια ειχε τη ζεστη της αρκουδας. Δεν νομιζω να υπηρχε ανθρωπος που με το ιδιο setup και με γνωση της πιστας μπορουσε να κατεβασει το οποιο προσωπικο του ρεκορ...
Κατα τα αλλα "αντιπαλος" ειναι ο εαυτος σου. Wink


  
Ornella
μαμά
μαμά


Ηλικία: 39
Ένταξη: 21 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 20

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 10/6/2009, 20:38  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ναι !!! βασικα ολη την ωρα σκεφτόμουν το Starlet του Βασιλάκη που έφερε τούμπες στα Μεγαρα απο "τακάκι δραπέτη"

Μπαααα δεν είχα ΕΥΤΥΧΩΣ κανένα πρόβλημα με την ζέστη ... και στους 5 γύρους κάθε φορά το ίδιο μου φαινόταν , παρόλο που είναι και ληγμένα τα λάστιχα ΜΟΥ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ , αμάν και κυκλοφορώ ακομα με αυτά ...

Αντε πότε με το καλό το επόμενο meeting ? μετα της 9:00 μμ γιατι δουλεύουμε ....

Καμια Κακια Θαλασσα για βραδινό μπανακι και ποτάκι στο Bar ... τι λέτε ???
Λεω να πάω και απόψε να δω αν ειναι όλα στην θέση τους χα χα χα

_________________
Image

Δίδυμοι Γένος:Θηλυκό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από OrnellaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 10/6/2009, 21:15  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

axpower Έγραψε:
Επειδη στο παρελθον σε ειχα μετρησει στο 1΄19 και τωρα ειδα οτι δεν επεσες κατω απο 1΄21 απο καποιους γυρους που σε μετρησα, γιαυτο και σε εκραξα.Απλα δεν γνωριζα τις συνθηκες κατω απο τις οποιες εγιναν οι χρονοι σου.Συγνωμη.

Δηλαδή όποιος δεν κάνει καλό χρόνο πρέπει να τρώει κράξιμο;; Shocked

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
axpower
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 27 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 127
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 11/6/2009, 08:47  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αν δε κραξουμε και λιγο δε γινεται χαβαλες


Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από axpowerΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
_-MaNo$-_
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 48
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 707
Περιοχή: Aθηνα Χαλανδρι
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 11/6/2009, 08:50  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

σορρυ φιλε αλλα εισαι λαθος.με το κραξιμο χαβαλες δεν γινεται παρα μονο οπως βλεπεις παρεξηγησεις γιαυτο παρακαλω λιγο περισσοτερη προσοχη αν θες να κραξεις. Εκτιμησε πρωτα το ατομο, δες αν σηκωνει χαβαλε και μετα βλεπεις τι κανεις. Ευχαριστω


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από _-MaNo$-_Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες