Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
kekropas
μαμά
μαμά


Ηλικία: 46
Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 17
Περιοχή: koropi
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/3/2009, 20:30  Θέμα δημοσίευσης: Great ! (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Εγώ τι να πώ ???

Ήταν τόσο μεγάλη μου η χαρά που μετά απο 2 χρόνια ξαναμπήκα στα Μέγαρα με το νέο μου, yaris το οποίο με ενθουσίασε με το νέο του στήσιμο που οποιοδήποτε αρνητικό και να υπήρχε απλά δεν το έβλεπα !!!

Μπράβο σε όλα τα παιδιά που είχαν την ευθύνη της διοργάνωσης και μας έδωσαν την χαρά της συμμετοχής !
Γρήγορη ροή, όμορφα μοιρασμένες οι συμμετοχές με παραπλήσιους χρόνους και κριτές στα σωστά σημεία της πίστας !

Αν υπήρχε και κάποια αναμονή μέχρι το επόμενο κομμάτι, λογικό είναι, 90 συμμετοχές ήταν αυτες !


Λέων Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από kekropasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kekropas
μαμά
μαμά


Ηλικία: 46
Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 17
Περιοχή: koropi
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/3/2009, 20:42  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ααα και για να μην ξεχνιόμαστε..... rally
http://i62.photobucket.com/albums/h100/silvervitz/p4.jpg
http://i62.photobucket.com/albums/h100/silvervitz/p3.jpg
http://i62.photobucket.com/albums/h100/silvervitz/p1.jpg

Mr. Green


Λέων Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από kekropasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MapakisMotorsport
μαμά
μαμά


Ηλικία: 46
Ένταξη: 29 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 37
Περιοχή: Νέα Ερυθραία
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/3/2009, 21:35  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλησπέρα και από εμένα σε όλη την τρελοπαρέα! `Ηθελα να πω και εγώ με την σειρά μου ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ σε όλους όσους επιμελήθηκαν - οργάνωσαν -βοήθησαν - γαμ..........καν για να γίνει με επιτυχία αυτό που απόλαυσαν και οι 90 συμμετέχοντες, πιστοποιώντας για άλλη μια φορά αυτό που λέγεται Υπεύθυνη Διοργάνωση! Με την σειρά μας, η παρέα μου (Βασίλης BMW 320) και οι φίλοι μας που ήρθαν να παρακολουθήσουν και να είναι συνοδηγοί μας όλοι για πρώτη φορά, έφυγαν με τις καλύτερες εντυπώσεις από όλες τις πλευρές (οργάνωσης - θεάματος) !!!! Εγώ προσωπικά με το "παρκοκρέβατό μου" ήμουν κατα ενθουσιασμένος με την απόδοσή του μέσα στιν πίστα,μιας και ήταν η παρθενική του στα Μέγαρα!Πραγματικά το οδηγούσα και γέλαγα, έχει πολλή φασή αυτό το αμάξι! Περιμένουμε όλοι με αγωνία το πρόγραμμα για τα επόμενα Open Days και γιατι όχι να έχουμε και πιο πολλές συμμετοχές και κόσμο να μας βλέπει!


Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από MapakisMotorsportΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Gozilla
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 490

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/3/2009, 22:38  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Να πώ και εγώ με τη σειρά μου ότι το χάρηκα τρομερά, τόσο σαν μέλος της οργάνωσης όσο και σαν συμμετέχων. Ευχαριστώ από καρδιάς τον Αντώνη acgt3 για την ευκαιρία που μου έδωσε να τρέξω στο event αυτό.
Χαίρομαι που διαβάζω καλά σχόλια, χαίρομαι που βλέπω και εποικοδομητική, μα πάνω απ'ολα καλοπροαίρετη κριτική. Κάθε event που περνάει γινόμαστε όλο και καλύτεροι. Την επόμενη φορά να έχουμε και λίγη μουσική μόνο, να τονίζεται το εορταστικό της εκδήλωσης... Γιατί τα open day πρέπει να είναι γιορτή για εμάς.


Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GozillaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
106r
μαμά
μαμά


Ηλικία: 65
Ένταξη: 08 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 12

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/3/2009, 22:57  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Kαλησπέρα και απο μένα...
Οφείλω να πω ενα μεγάλο μπράβο σε όλα τα παιδιά της διοργάνωσης, αλλά και γενικά σε όλους όσους βοήθησαν, για να περάσει στην ιστορία, ακόμα ένα πετυχημένο open day του Tarmac... Με τις τόσες πολλές συμμετοχές και με τα αναπόφευκτα μικροπροβλήματα ευτυχώς, απο βλάβες ή εξόδους, υπήρχε πολύ καλή ροή, αλλά και με το σωστό γκρουπάρισμα οδηγών και αυτοκινήτων, μας δόθηκε η ευκαιρία να κάνουμε "καθαρούς" γύρους... Μπράβο και πάλι...
Επειδή όμως συμμετέχω μόνο ώς οδηγός σε τέτοιες εκδηλώσεις, δέν ξέρω πόσο εφικτό θα ήταν για τα επόμενα open day, αλλά θά ήθελα να "τρέχω" παραπάνω γύρους... Οχι, δε με χάλασε καθόλου όπως ήταν, αλλά θα μπορούσε άραγε να γίνει;

Ευχαριστώ
Φάσσας Θανάσης


Κριός  Χοίρος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από 106rΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
MAXRISTOS
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 23 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 524
Περιοχή: Ν.Σμύρνη
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/3/2009, 23:11  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και αυτό μας δίνει πολύ κουράγιο και δύναμη, για την επόμενη φορά στο να ήμαστε ακόμα καλύτεροι.

_________________
ImageImage

Ταύρος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από MAXRISTOSΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
a_spyros
μαμά
μαμά


Ηλικία: 38
Ένταξη: 03 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 88
Περιοχή: Βύρωνας
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 28/3/2009, 08:45  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

kekropas Έγραψε:
Ααα και για να μην ξεχνιόμαστε..... rally
http://i62.photobucket.com/albums/h100/silvervitz/p4.jpg
http://i62.photobucket.com/albums/h100/silvervitz/p3.jpg
http://i62.photobucket.com/albums/h100/silvervitz/p1.jpg

Mr. Green


Πολύ ωραίο το Yaris σου.


Λέων Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από a_spyrosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailMSN Messenger
vou
μαμά
μαμά


Ηλικία: 52
Ένταξη: 12 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 18

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 28/3/2009, 23:30  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

παιδιά και από εμένα ένα μεγάλο μπράβο
αυτό που είδα για το μέλλον είναι ότι μπορείτε να βάλετε ποιό πολλά αμάξια από αυτά που βάλατε.
και μάλλον το καταλάβατε και θα το διορθόσετε στο μέλον.
θα είναι καλό γιατί δεν θα υπάρχει μεγάλη αναμονή από τα μη μέλη και θα έχουν όλοι τη χαρά για περισότερους γύρους


Παρθένος  Χοίρος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από vouΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Hil
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 14 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 872
Περιοχή: Π. Φάληρο/BEERLAND
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 29/3/2009, 20:07  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

kekropas Έγραψε:
Ααα και για να μην ξεχνιόμαστε..... rally
http://i62.photobucket.com/albums/h100/silvervitz/p4.jpg
http://i62.photobucket.com/albums/h100/silvervitz/p3.jpg
http://i62.photobucket.com/albums/h100/silvervitz/p1.jpg

Mr. Green


Πολύ καλά πήγαινε το Yaris φίλε μου... μπράβο.... Wink

Προσωπικά πιστεύω πως κάναμε το καλύτερο δυνατό, ειδικά όταν έρχισε να βρέχει!!
Καθυστερήσεις υπήρχαν λόγω των αρκετών εξόδων όπου ορισμένοι οδηγοί σταματούσαν σε τελείως λάθος σημείο να βοηθήσουν!!!
Θα πρέπει να ενημερώνουμε τους οδηγούς πως δεν θα πρέπει να σταματούν όπου να ναι και να βγαίνουν έξω!! Για αυτό άλλωστε υπάρχουν οι κριτές!!

Ο φίλος Παπαντόκ, πιστεύω πως είναι τελείως λάθος όσον αφορά την κριτική του! Αρκετά επιθετική και αρνητική! Προσωπικά δεν μου άρεσε καθόλου!

Γιατί ρε παιδιά αρκετοί τα βάζουν με τους driftάκιδες?? Κάνουν κάτι κακό επειδή δεν πάνε με γραμμές και χρόνους?? Προσωπικά προτιμώ το ντριφτ από τα χρονομετρημένα!!

Σε γενικές γραμμές η εκδήλωση εξελίχθηκε όμορφα και πιστεύω πως αρκετός κόσμος το απόλαυσε!!

Άιντε το απόμενο τώρα..... Wink


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
claus
μαμά
μαμά


Ηλικία: 51
Ένταξη: 21 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 57

lebanon.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 30/3/2009, 12:54  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

(που ειναι το σχολιο του papdoc ??? θα ηθελα να το δω)

καλησπερα σε ολους !!!

θα ηθελα να συγχαρω την διοργανωση για την χαρα που μας εδωσε,ειδικα με την σημερινη μορφη των μεγαρων (ημερησια ενοικιαση)

συγχαρητηρια στους διοργανωτες για την αψογη συμπεριφορα και επιμονη στην ασφαλεια ολων μας.

συγχαρητηρια στους ΚΡΙΤΕΣ για την αυταπαρνηση που επεδειξαν μεσα στο μπουρινι, περιμενοντας εμας τους χαβαλεδες Cool να δοκιμασουμε και τα βρεμενα μεγαρα.... Rolling Eyes

σιγουρα το μπουρινι μας εκοψε τουλαχιστον 4 ωρες απο το προγραμμα μας...

splitapsou
εχεις τα σχολια απο το www.RX8FORUM.gr ...θα ηθελα να τα μεταφερεις στην διοργανωση ωστε να ληφθουν υποψιν για την επομενη φορα !!!

90 συμμετοχες και Shocked 10 εξόδοι !!!

Συγχαρητηρια στην προσπαθεια σας για την διαδοση της Σωστης και στον Σωστο Τοπο Αυτοκινησης Smile Smile

αντε και ενα βιντεακι απο τον φιλου μου δημητρη_πατρα:
http://www.youtube.com/watch?v=6oTGgL6yNqA

δειτε το σε HQ... εχει και λιγο χερατο In Car .... Wink

_________________
www.RX8Forum.gr
Image

Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από clausΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
splitapsou
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 07 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 1138

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 30/3/2009, 14:39  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

claus να είσαι σίγουρος πως το έχω ήδη κάνει... Wink

_________________
Image

Ges Takounao Cala Costa .... kai exo ipomoni...

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από splitapsouΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
tifoso
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 11 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 151

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 30/3/2009, 21:54  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

ImageImageImageImage
ImageImageImageImage
ImageImageImageImage
ImageImageImageImage
ImageImageImageImage
ImageImageImageImage
ImageImageImageImage
ImageImageImageImage
ImageImageImageImage
ImageImage
to be continued...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=wYjfP71jf1c
Image

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από tifosoΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
nossystems
μαμά
μαμά


Ηλικία: 39
Ένταξη: 21 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 22

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 31/3/2009, 10:08  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ωραιες οι φωτο Wink

_________________
Image
When the japanese were drifting, the europeans were watching the stars...

Κριός Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από nossystemsΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
yiorgos
μαμά
μαμά


Ηλικία: 46
Ένταξη: 24 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 18

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 31/3/2009, 11:10  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Μπράβο στον φωτογράφο. Πανταχού παρών...

_________________
mx3 gtx

Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από yiorgosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
a_spyros
μαμά
μαμά


Ηλικία: 38
Ένταξη: 03 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 88
Περιοχή: Βύρωνας
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 31/3/2009, 12:26  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Πανταχού παρών δε λες τίποτα.

Αφού κατάφερε να οδηγάει και να πάρει ταυτόχρονα φωτογραφία το αυτοκίνητό του...

Αποστόλη θέλω να μου δείξεις πώς γίνεται αυτό κάποια στιγμή. Very Happy


Λέων Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από a_spyrosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailMSN Messenger
tifoso
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 11 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 151

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 31/3/2009, 13:00  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

nossystems & yiorgo thnx





a_spyros Έγραψε:
Πανταχού παρών δε λες τίποτα.

Αφού κατάφερε να οδηγάει και να πάρει ταυτόχρονα φωτογραφία το αυτοκίνητό του...

Αποστόλη θέλω να μου δείξεις πώς γίνεται αυτό κάποια στιγμή. Very Happy


ειχα κ βοηθους :Ρ

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=wYjfP71jf1c
Image

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από tifosoΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Argir
μαμά
μαμά


Ηλικία: 54
Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 61

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 31/3/2009, 14:35  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Μιας και βλέπω ότι έχουμε άφθονο φωτογραφικό υλικό θα πρέπει να υπάρξει μία επαφή με το Burn Out και να δωθεί το υλικό στη μεγάλη ανάλυση, μιας και αφού δεν μπόρεσαν να κατεβάσουν φωτογράφο θέλουν να κάνουν το θέμα με το υλικό που θα τους δώσουμε εμείς.

Αν μπορεί κάποιος να μου φέρει ένα cd-dvd με όλες τις φωτογραφίες, ευχαρίστως να συννενοηθώ εγώ με το Burn Out (Νίκο Ζακχαίο).


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από ArgirΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 31/3/2009, 19:08  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αργύρη, η συνενόηση έχει ήδη γίνει από την πίστα Very Happy

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Argir
μαμά
μαμά


Ηλικία: 54
Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 61

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 1/4/2009, 12:10  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Jimmy_Caesar Έγραψε:
Αργύρη, η συνενόηση έχει ήδη γίνει από την πίστα Very Happy


OK. Δεν το ήξερα. Με ειδοποίησε και ο Tifoso.


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από ArgirΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
astra kai orama
μαμά
μαμά


Ηλικία: 41
Ένταξη: 23 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 22

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 1/4/2009, 15:26  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

α ρε τα κονε..παιρνουν και δινουν!!!


Λέων Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από astra kai oramaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
tifoso
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 11 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 151

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 2/4/2009, 11:11  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

astra kai orama Έγραψε:
α ρε τα κονε..παιρνουν και δινουν!!!


αστα να πανε...παραγκα!!!!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=wYjfP71jf1c
Image

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από tifosoΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
_-MaNo$-_
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 48
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 707
Περιοχή: Aθηνα Χαλανδρι
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 2/4/2009, 13:35  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ρε αχαϊρευτε, εμενα δεν με εβγαλες ουτε μια?! Φτου σου!!!! Razz


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από _-MaNo$-_Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
splitapsou
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 07 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 1138

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 2/4/2009, 16:50  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

γιατί πρόλαβες να περάσεις από την Κ9???? Shocked Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Image

Ges Takounao Cala Costa .... kai exo ipomoni...

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από splitapsouΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
andreaspetr
μαμά
μαμά


Ηλικία: 41
Ένταξη: 04 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 13
Περιοχή: Ευβοια
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 3/4/2009, 03:13  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Βλεπω τα καταφερατε παλι και περασατε ομορφα.
Πολυ θα ηθελα να παρευρεθω αλλα τα οικονομικα δεν μας το επιτρεπουν ακομη.
Φωτογραφεεεεεε.... ωραια δουλεια!!


Λέων Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από andreaspetrΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
tifoso
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 11 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 151

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 3/4/2009, 11:04  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

-μανο αυτο αυτο ηταν το πρωτο κυμα,ακολουθει και δευτερο κανε λιγο υπομονη.

-thnx ανδρεα

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=wYjfP71jf1c
Image

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από tifosoΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες