Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 25/3/2009, 22:33  Θέμα δημοσίευσης:  Εντυπώσεις από το 1ο Open Day 2009 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

To 1o Open Day του 2009 είναι πια παρελθόν.
Αυτό που θα ήταν καλύτερο για εμάς τώρα είναι να διαβάσουμε τις εντυπώσεις όλων όσων συμμετείχαν, για να γίνουμε καλύτεροι και να χαμογελάσουμε -φαντάζομαι- και λίγο, μετά από την κούραση της Οργάνωσής του.
Και δεν είναι λίγοι εκείνοι που αποτέλεσαν την οργανωτική ομάδα, που κουράστηκαν, βράχηκαν, έφαγαν και το χαλάζι της τελευταίας ώρας για να περάσουμε όλοι όσο το δυνατόν καλύτερα και ασφαλέστερα στο Open Day.
Είναι οι παρακάτω:

Αργύρης Γιαγιάς
Γιάννης Δημητροκάλλης
Θέμης Καφετζόπουλος
Γιάννης Κοντογιάννης
Αγγελος Κοντούλης
Γιάννης Κοτσομύτης
Χρήστος Μαυροβουνιώτης
Θανάσης Παπαϊωάννου
Μιχάλης Σοροπίδης
Αντώνης Χαλικιάς
Κώστας Χειλαδάκης
Κώστας Χριστοφόρου
Μανόλης Ψαρρός

Σχόλια λοιπόν? Smile

_________________
Fun Is Not A Straight Line



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Jimmy_Caesar στις 26/3/2009, 18:46, 2 φορές συνολικά
Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/3/2009, 00:36  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Το πρώτο σχόλιο που έχω να κάνω είναι ότι δε με λένε Καφαντάρη Laughing

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
GRIGIO
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 37
Ένταξη: 07 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 123

italy.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/3/2009, 00:46  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Τιποτα δε σταματα το Open Day έτσιιιιιιιιιιι?????Μακαρι να ειχα μπορεσει και εγώ να ερθω στην εκδήλωση-event!Μπραβο ρε παιδια!

_________________
Περήφανος κάτοχος Fiat Punto!

http://www.youtube.com/watch?v=TBfkSbTl1Jk

and

http://www.youtube.com/watch?v=o6o_3Tek5Xc&feature=channel_page
See me here!!!

Ταύρος Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GRIGIOΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
astra kai orama
μαμά
μαμά


Ηλικία: 41
Ένταξη: 23 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 22

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/3/2009, 02:08  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

ααααχ το φυσαω και δεν κρυωνει!


Λέων Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από astra kai oramaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Thanassis
μαμά
μαμά


Ηλικία: 69
Ένταξη: 16 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 19

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/3/2009, 02:37  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Παρομοίως ...

Δεν τα κατάφερα τελικά να είμαι εκεί.
Την επόμενη φορά ... Cool

_________________
Image

Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από ThanassisΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
a_spyros
μαμά
μαμά


Ηλικία: 38
Ένταξη: 03 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 88
Περιοχή: Βύρωνας
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/3/2009, 08:13  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Τι παραπάνω μπορεί κανείς να ζητήσει από ένα trackday που συνδυάζει στεγνό και βρεγμένο την ίδια μέρα;

Από εμένα ένα μεγάλο μπράβο σε όλη την οργανωτική ομάδα που έφαγε τη βροχή του αιώνα, ενώ προσπαθούσαμε να το παίξουμε Senna στη λίμνη των Μεγάρων.


Λέων Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από a_spyrosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailMSN Messenger
MAXRISTOS
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 23 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 524
Περιοχή: Ν.Σμύρνη
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/3/2009, 09:43  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

και εμένα το πρώτο μου σχόλιο είναι πως το μικρό μου δεν έιναι Χρήσος.. Smile

_________________
ImageImage

Ταύρος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από MAXRISTOSΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
Grande Jerry
μαμά
μαμά


Ηλικία: 35
Ένταξη: 27 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 62

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/3/2009, 11:19  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Παιδιά ήταν τέλεια! πολλές συμμετοχές και πολύ θέαμα! Το μετάνιωσα άσχημα που δεν μπήκα και εγώ αλλα δεν πειράζει την επομενη φορα!!! Μπράβο σε όλα τα παιδιά που το οργάνωσαν!


Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Grande JerryΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
ghatzip
μαμά
μαμά


Ηλικία: 54
Ένταξη: 22 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 6

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/3/2009, 14:31  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Παιδια κατ'αρχην συγχαρητηρια για την διοργανωση και ελπιζω να συνεχισετε με ακομα καλυτερη πορεια. Καλο το επιπεδο της ασφαλειας , οι κριτες αρκετα καλοι και με ορεξη (μπραβο για την αυταπαρνηση που εδειξαν στη βροχη), οι βοηθητικες εγκαταστασεις ανυπαρκτες(αλλα δεν φταιτε εσεις γι'αυτο) .Θα ηθελα να κανω μια δυο παρατηρησεις παντα καλοπροαιρετα και βεβαια μιλωντας ετσι οπως τα ειδα εγω τα πραγμτα απο την δικη μου πλευρα.

1.Οι συμετοχες ηταν περισσοτερες απο οτι θα επρεπε.Καλυτερα να εδινα 80€ αντι για 60€ και να εμπαινα 3 φορες αντι για 2.

2.Οι 5 γυροι ειναι πολυ λιγοι γιατι ουσιαστικα μιλαμε για 3 καθαρους γυρους , και οποιος εχει ασχοληθει ξερει οτι δεν μπορεις να βρεις ρυθμο μεσα σε 3 γυρους.Εκτος αν μιλαμε για βολτα μεσα στην πιστα.

3.Θεωρω λαθος το οτι τα μελη εκαναν περισσοτερους γυρους και εξηγω γιατι:
Φυσικο ειναι να θελετε σαν club να δωσετε καποιες παροχες στα μελη σας .Ομως χωρις την συμμετοχη των υπολοιπων δεν θα γινοταν η εκδηλωση .Αρα παλι θα προτιμουσα να δωσω καποια χρηματα παραπανω (ως μη-μελος) παρα να κανω μεσα σε 8 ωρες παραμονης στα Μεγαρα , 10 λεπτα οδηγησης μεσα στην πιστα!!!Εαν βεβαια οι συμμετοχες ηταν γυρω στις 50 τοτε τα πραγματα θα ηταν καλυτερα και πιθανως να μην υπηρχε προβλημα στο να κανουν τα μελη παραπανω γυρους.Αλλα και 90 συμμετοχες και 2 ωρες αναμονης (στην αρχη μαλιστα της διοργανωσης) για χρηση μονο απο τα μελη , το θεωρω υπερβολικο.Σκεφτειτε και το απλο:Εαν υποθεσουμε οτι γινοντουσαν ολοι μελη, τι θα γινοταν τοτε;Θα εκαναν ολοι απο 2 εταπ στην ουσια.Αρα το προβλημα ηταν οι πολλες συμμετοχες. Και το τονιζω οτι θα το θεωρουσα λογικο να πληρωσω μεγαλυτερο αντιτιμο.

Επαναλαμβανω οτι τα παραπανω γραφονται καλοπροαιρετα , οτι η τελικη γευση του track day ηταν γλυκια αλλα με καποιες πινελιες μπορει να γινει ακομα πιο γλυκια.

_________________
Image

Ταύρος Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από ghatzipΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
_-MaNo$-_
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 48
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 707
Περιοχή: Aθηνα Χαλανδρι
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/3/2009, 17:24  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Φιλε μου ghatzip σε ευχαριστουμε πολυ για τα σχολια σου και ειναι απολυτως κατανοητα! Να σου θυμησω ομως οτι δεν ελαβες υποψιν σου τον παραγοντα "καιρος" οπου μας τα χαλασε στο τελος. Πιστεψε με θα εμπαινες και 3ι φορα αν δεν επιανε βροχη γιατι ειχαμε ακομα 3 ωρες για να νυχτωσει! Δεν ηταν υπερβολικο το νουμερο συμμετεχοντων κατα την δικη μου αποψη. Το "προβλημα" ηταν το οτι τα Μεγαρα ηταν κλειστα για μεγαλο διαστημα και μπηκαμε ολοι μας τρελαμενοι μεσα στην πιστα και υπηρξαν απροοπτα ευτυχως χωρις τρελες ζημιες! Τωρα οσον αφορα το αν θα γινοταν η εκδηλωση αν δεν ειχαμε ολα αυτα τα ατομα που δεν ειναι εγγεγραμμενα μελη να σου πω με σιγουρια οτι και παλι θα γινοταν, τουλαχιστον για αυτη τη φορα. Το οργανογραμμα δε της ροης της εκδηλωσης με το καλυτερο σεναριο οσον αφορα τον καιρο μας εδειξε οτι τις 3 φορες απο 5 γυρους τις ειχαμε στο τσεπακι και υπηρχε και αρκετο περιθωριο και για 4η φορα! Για το θεμα του αριθμου των γυρων (5) πρεπει να σου πω οτι ο περισσοτερος κοσμος δεν αντεχει παραπανω απο 5 γυρους συνεχομενους κατα κυριο λογο απο οικονομικης αποψης. Πρεπει να μπορεσουμε να ικανοποιησουμε τον περισσοτερο κοσμο οσο καλυτερα γινεται και για να το πετυχουμε αυτο πρεπει να υπαρξει η χρυση τομη για ολους μας! Τελος θελω να πω οτι αν και οι 89 εγγραφονταν ετησια μελη τοτε αυτο που κατα 99% θα γινοταν ειναι να καναμε 2ημερο event με 75 αυτοκινητα την μερα 45μελη και 30 μη μελη την μερα Wink Μακαρι να εγγραφονταν 90 ατομα μελη γιατι αυτο θα εδειχνε ακομα περισσοτερο οτι πραγματικα η προσπαθεια μας εχει αντικρισμα ολα αυτα τα χρονια!

Φιλικα Μανολης


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από _-MaNo$-_Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
ghatzip
μαμά
μαμά


Ηλικία: 54
Ένταξη: 22 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 6

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/3/2009, 18:53  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Δεν εχεις αδικο σε αυτα που λες , πιστευω η αληθεια ειναι καπου στην μεση...Κατι αλλο βασικο που ξεχασα να γραψω ειναι οτι κατα την γνωμη μου εαν υπηρχε η δυνατοτητα να γνωριζουμε εκ των προτερων τις ημερομηνιες και τις πιστες των υπολοιπων track days πιστευω οτι πολλοι(τουλαχιστον εγω σιγουρα) θα γραφομασταν μελη...

Και κατι ασχετο...εχω ενα ωραιο video με ενα mx-5 με πινακιδα ΙΒΗ-**** . Εαν ο κατοχος ενδιαφερεται , να μου πει να το ανεβασω...

_________________
Image

Ταύρος Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από ghatzipΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/3/2009, 19:10  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Θα ήθελα απλά να σημειώσω πως όποιος ήθελε θα μπορούσε να δηλώσει ότι επιθυμεί τα 2x8 αντί τα 3x5.

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
mikevas
μαμά
μαμά


Ηλικία: 45
Ένταξη: 22 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 10

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/3/2009, 19:31  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αν και οι 5 γύροι ήταν πολύ λίγοι και οι συμμετοχές πολλές, νομίζω ότι περάσαμε πολύ καλά. Όχι να το παινευτώ αλλά το έξτρα σετ των μελών έκανε τη διαφορά!

Όσο για τα παιδιά που δούλεψαν για την οργάνωση, τι να πω. Ήρωες!!!

Πότε ειναι το επόμενοοοοοοοο;


Λέων Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από mikevasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
pns
μαμά
μαμά


Ηλικία: 37
Ένταξη: 15 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 6

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/3/2009, 23:11  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

εγω πρωτα απολα θα πω για τα παιδια που ηταν εκει και ετρεχαν επι τοπου για ολα.ειστε πραγματικα ηρωες.ουτε σε αγωνες δεν εχω δει τετοια ορεξη πραγματικα.ειδικα ο κριτης που ηταν στο τελος της ευθειας την ωρα που εβρεχε(νομιζω ο Γιαννης) ηθελα να σταματησω να τον παρω..
εγω νομιζω οτι στο θεμα του γυρου και το κατα ποσον φτανουν οι 5 γυροι ειναι κατα ενα τεραστιο ποσοστο μεριδιο ευθυνης και του αγωνιζομενου.αν δηλαδη φτασεις τον μπροστα σου και δε κανει δεξια δε σου φταιει η οργανωση,αν ο αλλος φερνει 7 τετακε στο γυρο και καθυστερει την 5αδα του αλλα και την ολη ροη παλι δεν φταιει η οργανωση.
μετα ηρθε και η βροχη και ζορισε το ολο θεμα..εγω παντως μπηκα και με την βροχη και παλι δεν ειχαμε προβλημα ροης ουτε εντος ουτε εκτος πιστας.
Νομιζω οτι τα ετησια μελη δε θα θελαν κατι παραπανω οπως και εγω με τα 3χ5 ειμαι πολυ ικανοποιημενος γιατι για παραπανω θα λυπομουν το αυτοκινητο.
γενικα περασα πολυ καλα αν εξαιρεσουμε λιγο το αγχος οταν μπηκα με τη βροχη γιατι δεν εβλεπα τιποτα...

υ.γ 1:η μικροφωνικη (που λεγατε οτι ειχε προβλημα) οταν δεν φυσαγε,ακουγα τα νουμερα απο την μερια της καινουργιας καντινας..
υ.γ2: την καμερα που ηταν στην γραμματεια ελπιζω να την εσωσα με την φανταστικη ομπρελα μου στο τελος!!


Ταύρος Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από pnsΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
splitapsou
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 07 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 1138

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/3/2009, 23:33  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

pns Έγραψε:
ειδικα ο κριτης που ηταν στο τελος της ευθειας την ωρα που εβρεχε(νομιζω ο Γιαννης) ηθελα να σταματησω να τον παρω..


αααα θα μας παρεξηγήσουν εδω μέσα.... ακούς να με πάρει.... Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Image

Ges Takounao Cala Costa .... kai exo ipomoni...

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από splitapsouΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/3/2009, 05:12  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Εγώ ΘA πω TA εξής
Η τελεία οργάνωση ΣOY κάνουμε ΣTO καρτοδρομο KAI ΔEN Μπορεί NA τεθεί υπό αμφισβήτηση AΠO κανέναν έδειξε OTI μπορεί KAI μέγαρα TO επόμενο ΘA ΕΙΝΑΙ τέλειο. TO τι πέρασα στην κ9 ME την βροχή όλοι εμένα σημάδευατε.

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/3/2009, 05:28  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

τι χάρηκα!
Την φεράρι, στην κ6 TO εβο TOY μπάμπη KAI TA γκλαντζα, στην κ9 TA εβο ΤΉς εργκονόμικς KAI TA ντριφτ. Θέμη είσαι θεός. NA ευχαριστήσω τον γιατρό ME TO μιατα τον μανό ΓIA TA μπουζί KAI TO παλικάρι ME τον γερανό

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
Grande Jerry
μαμά
μαμά


Ηλικία: 35
Ένταξη: 27 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 62

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/3/2009, 10:55  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Πότε ειναι το επόμενο ρε παιδια;


Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Grande JerryΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
sikrip
μαμά
μαμά


Ηλικία: 41
Ένταξη: 23 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 7
Περιοχή: Πύλος - Πετράλωνα - Πύλος
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/3/2009, 11:17  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Παιδιά γεια σας και από μένα.

Ήταν το 1ο event που συμμετείχα ως μέλος. Από θέμα ασφάλειας ροής κλπ η οργάνωση ήταν άψογη και προσωπικά το χάρηκα πολύ καθώς ήταν και μόλις η 2η φορά που μπαίνω μέγαρα.

Ωστόσο κατά την γνώμη μου, θα η εκδήλωση θα μπορούσε να βελτιωθεί στα παρακάτω σημεία:

1) Οι συμμετοχές ήταν πάρα πολλές. Υπήρχαν άτομα που περίμεναν από τις 8:30 έως τις 2:30 για να μπουν 1η φορά. Θα μπορούσε είτε να χωριστούν σε 2 ομάδες οι συμμετέχοντες (π.χ. 1η ομάδα 8:30 – 1:00 και 2η ομάδα 1:00 με τέλος μέρας) είτε (ακόμα καλύτερα ) να περιοριστεί ο μέγιστος αριθμός των συμμετοχών
2) Οι 5 γύροι μέσα στην πίστα ήταν πάρα πολύ λίγοι. Στην ουσία είχες 3 γύρους καθαρούς στην καλύτερη (κάποιος μπορεί να σε έκλεινε, κάποιον μπορεί να έκλεινες κλπ).

Όλα αυτά τα αναφέρω με τις καλύτερες προθέσεις και με σκοπό την ακόμα καλύτερη οργάνωση τέτοιων εκδηλώσεων και την μεγαλύτερη ευχαρίστηση των συμμετεχόντων.

Τέλος θέλω να ευχαριστήσω τους οργανωτές για την προσπάθεια που κατέβαλαν!

Αναμένουμε το επόμενο!

Γιώργος Σικαλιάς – sikrip – Toyota – MR2


Τοξότης Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από sikripΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
nestoraero
μαμά
μαμά


Ηλικία: 48
Ένταξη: 01 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 50
Περιοχή: Περιστερι/Αθηνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/3/2009, 13:13  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Χαιρετω και εγω και φυσικα συγχαιρω ολους οσους βοηθησαν και κουραστηκαν για να περασουμε εμεις οι υπολοιποι οσο το δυνατον καλυτερα.
Προσωπικα πιστευω οτι οι 5 γυροι ειναι αρκετοι...ισως αν με τα στοιχεια που υπαρχουν μετα το 1ο open day οσ'αναφορα τους χρονους του καθενα μας,να χωραμε 6 αυτοκινητα σε καθε ομαδα την επομενη φορα....ετσι θα εχουμε ακομα μεγαλυτερα περιθωρια χρονου για πιο πολλα σετ γυρων.
Κατα τα αλλα η οργανωση ηταν απλα αψογη!!!
Επισης να ευχαριστησω πολυ τον Δημητρη και οσους αλλους αναστατωσα με ενα προβληματακι που ειχα με την ωρα προσελευσης μου στην πιστα,το οποιο λυθηκε αμεσα χαρη στην καλη τους θεληση!!!

υ.γ.
Φωτο θα δουμε;;;;

_________________
Peugeot 106 rallye 1.3
R5 gt turbo

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από nestoraeroΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/3/2009, 19:23  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Image

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/3/2009, 19:28  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

GOZZILA VS ACGT3 PUNTO

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
nossystems
μαμά
μαμά


Ηλικία: 39
Ένταξη: 21 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 22

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/3/2009, 19:35  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

acgt3 Έγραψε:
τι χάρηκα!
Την φεράρι, στην κ6 TO εβο TOY μπάμπη KAI TA γκλαντζα, στην κ9 TA εβο ΤΉς εργκονόμικς KAI TA ντριφτ. Θέμη είσαι θεός. NA ευχαριστήσω τον γιατρό ME TO μιατα τον μανό ΓIA TA μπουζί KAI TO παλικάρι ME τον γερανό


Εκ μερους των glanza... Thanks για τα καλα σου λογια Wink

_________________
Image
When the japanese were drifting, the europeans were watching the stars...

Κριός Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από nossystemsΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/3/2009, 19:41  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

ηταν καναδυο που θελουν δουλεια, αλλα μην σε νοιαζει θα ερθουν και αλλα μεχρι το τελος του χρονου

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
stergiosmini
μαμά
μαμά


Ηλικία: 45
Ένταξη: 24 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 4

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/3/2009, 20:04  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Image

http://www.youtube.com/watch?v=3Jlv2h2TbIE

_________________
Image

Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από stergiosminiΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες