Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/11/2005, 15:16  Θέμα δημοσίευσης:  2ο Test drive Party Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή





2ο Test drive Party










Μετά την επιτυχία του 1ου Test Drive Party με χορηγό την ΕΚΚΑ αυτοκίνητα που έγινε στις 20 Ιουλίου 2005, διοργανώνουμε την Κυριακή 27 Νοεμβρίου 2005 το 2ο Test drive Party υπό την εποπτεία του περιοδικού των 4ΤΡΟΧΩΝ και της SAFETRACK.
Μεγάλος χορηγός της εκδήλωσης θα είναι η ΕΚΚΑ αυτοκίνητα και χορηγός επικοινωνίας το MOTORS TV και η NOVA.
Οι πρώτοι 60 αναγνώστες που θα δηλώσουν συμμετοχή στο 2ου Test drive Party θα έχουν την ευκαιρία με κόστος μόνο 50€:
· να οδηγήσουν το αυτοκίνητό τους στην πίστα
· να έχουν τις συμβουλές έμπειρων οδηγών αγώνων
· να συνοδηγήσουν τα αυτοκίνητα που θα προσφέρει ο χορηγός
· και να συνοδηγήσουν μετά από κλήρωση ασφάλτινα αγωνιστικά αυτοκίνητα
Επίσης
· Στην διάθεση των 60 συμμετεχόντων θα υπάρχει catering που θα τους προσφέρει καθ’ όλη την διάρκεια της εκδήλωσης νερό, αναψυκτικά, καφέ και ένα sandwich για τον κάθε έναν.
· DJ από τον ραδιοφωνικό σταθμός ΕΝ ΛΕΥΚΩ 87,7 FM θα μας προσφέρει ζωντανά τις υπέροχες μελωδίες του από τις 14:00.
· Παράλληλα γιγαντοοθόνη θα προβάλλει πλάνα από αγώνες αυτοκινήτου.


Όλοι όσοι επιθυμούν μπορούν να έρθουν στο αυτοκινητοδρόμιο Μεγάρων από τις 11:00 το πρωί της Κυριακής 27/11 και να απολαύσουν την παρέα μας, σαν θεατές και όχι μόνο της εκδήλωσης.
Δηλώσεις συμμετοχής στο 210 9792625.


Image


Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Argir
μαμά
μαμά


Ηλικία: 54
Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 61

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/11/2005, 19:14  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Εγώ θα δώσω το παρών....


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από ArgirΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
asyrigos
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 49
Ένταξη: 17 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 115

japan.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/11/2005, 23:41  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Και εγώ θα είμαι εκεί για 2η φορά...

_________________
2002 MR-S L(ift) edition
VVTL-i inside
--------------------
"Men with guts attack the corners!" Keitchi "Dori Dori" Tsuchiya

Λέων Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από asyrigosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Sax0
μαμά
μαμά


Ηλικία: 50
Ένταξη: 13 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 15
Περιοχή: Άγιος Δημήτριος
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 17/11/2005, 10:59  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Να ρωτήσω κάτι εγώ ο Άσχετος?????
Shocked Shocked Shocked
Για να μετέχω και εγώ στο event, με το αυτοκίνητο μου, εκτός από το να δηλώσω συμμετοχή και να πληρώσω, τι άλλο χρειάζομαι?
Φαντάζομαι ελαστικά πίστας για να μην καταστρέψω τα δικά μου. Άλλο????
Για ενημερώστε και εμένα που δεν έχω καμιά εμπειρία από τέτοιου είδους events.
Thanks.

_________________
Τούμπα Τα Κοντέρια…..
Saxo Vtssss.......

Λέων Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Sax0Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 17/11/2005, 11:36  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Επειδή γενικά δεν θα οδηγήσεις στο όριο, ειδικά για πρώτη φορά, δεν χρειάζεται να αλλάξεις ελαστικά. Ομως αν θέλεις, μπορείς για καλύτερα να χρησιμοποιήσεις ένα σετ μεταχειρισμένα που μπορείς να βρεις σε πάρα πολύ καλές τιμές.
Χρειάζεται να ακούς και να βλέπεις αυτά που κάνουν οι άλλοι που είναι πιο έμπειροι, και φυσικά οι εκπαιδευτές, και να έχεις υπομονή ανεβαίνοντας σιγά-σιγά τα σκαλιά.

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
asyrigos
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 49
Ένταξη: 17 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 115

japan.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 17/11/2005, 22:15  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ναι δεν προκειται να οδηγήσεις στο όριο αλλά να μάθεις πως σιγά σιγά θα φτάσεις σε αυτό και φυσικά να εξερευνήσεις την πίστα των Μεγάρων σε χαλαρούς ρυθμούς. Δε χρειάζεται να αλλάξεις λάστιχα, το αντίθετο καλύτερα με δρόμου.

_________________
2002 MR-S L(ift) edition
VVTL-i inside
--------------------
"Men with guts attack the corners!" Keitchi "Dori Dori" Tsuchiya

Λέων Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από asyrigosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Argir
μαμά
μαμά


Ηλικία: 54
Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 61

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/11/2005, 09:10  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Και εγώ με τα δρόμου θα κατέβω. Πιστεύω ότι δεν θα κινούμαστε σε ρυθμούς που θα χρειάζονται τα slick.


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από ArgirΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
bril
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 41
Ένταξη: 20 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 339
Περιοχή: ΚΥΨΕΛΗ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/11/2005, 18:07  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αυριο ολοι Μεγαρα λοιπον.


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από brilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες