Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
manolis
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 10 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 391
Περιοχή: Αθηνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/8/2008, 09:31  Θέμα δημοσίευσης:  Made in Japan Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καθως ο φιλος acgt3 μας την λεει, ανοιγω αυτο το θεμα που εχει να κανει με τα γιαπωνεζικα διαμαντια της αυτοκινησης. Εδω μπορεις να γραψεις αυτα που σκεφτεσαι και μαλλον σου στερουσαμε φιλε acgt3 περι γιαπωνεζικων αυτοκινητων.

_________________
Image



Έχει επεξεργασθεί από τον/την manolis στις 18/8/2008, 16:31, 1 φορά
Παρθένος Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από manolisΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/8/2008, 13:46  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ο τίτλος όμως δεν είναι και πολύ διακριτικός και προδιαθέτει για άσκοπες φορουμικές "κόντρες" που έχουμε βαρεθεί να διαβάζουμε. Δε θα ταίριαζε περισσότερο κάτι του στυλ "Ιαπωνικά αυτοκίνητα" ή "Περί Ιαπωνίας", ή ακόμα καλύτερα "Made in Japan" για να ταιριάζει και με το αντίστοιχο "Made in Italy"; Smile

Κάνε ένα edit ρε Μανώλη και άλλαξέ το μία Wink

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
manolis
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 10 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 391
Περιοχή: Αθηνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/8/2008, 16:31  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

opterios Έγραψε:

Κάνε ένα edit ρε Μανώλη και άλλαξέ το μία Wink


Εγινε! Wink

_________________
Image

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από manolisΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/8/2008, 17:39  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ωραίος!

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
tifoso
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 11 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 151

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 19/8/2008, 10:03  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

αντε βρε παιδια...θα γραψετε τιποτα; ;-Ρ

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=wYjfP71jf1c
Image

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από tifosoΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 19/8/2008, 11:36  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

υπομονη tifoso

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 19/8/2008, 15:23  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

tifoso Έγραψε:
αντε βρε παιδια...θα γραψετε τιποτα; ;-Ρ

Δε χρειάζονται λόγια. Λίγες εικόνες κι ένα τραγούδι είναι αρκετό. Και όποιος κατάλαβε, κατάλαβε Cool

http://www.youtube.com/watch?v=x13DH6IoIcQ

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/8/2008, 10:48  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

http://www.youtube.com/watch?v=by20Fk4fDsk

Cool

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
manolis
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 10 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 391
Περιοχή: Αθηνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/8/2008, 11:33  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ωραιος ο Θεμης!!!

_________________
Image

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από manolisΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
manolis
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 10 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 391
Περιοχή: Αθηνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/8/2008, 11:37  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

japan rules
Παμε δυνατα....παμε.... http://www.youtube.com/watch?v=CffwXWTvMOg&feature=related
Για ξαναπαμε!!! http://www.youtube.com/watch?v=mzICZANOfkc&feature=related
Παμε....παμε!!!! http://www.youtube.com/watch?v=dAzZot3LYgE&feature=related
Και αλλο ενα http://www.youtube.com/watch?v=E8uIAzfM3Cw&feature=related
φαγωθηκαν τα ιταλακια....ας ειναι καλα το youtube και βεβαια υπαρχουν και αλλα τερατα οπως skyline - evo - s2000 - subaru και παει λεγοντας....διοτι αρκετα μας ειχαν ζαλισει....για σχολιαστε να δουμε τι θα μας πειτε....

_________________
Image

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από manolisΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/8/2008, 11:53  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ρε Μανώλη...στις ευθείες όλοι γρήγοροι είναι Laughing

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/8/2008, 17:30  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

δεν θελω να αποδωσω χαρακτηρισμους αλλα και σε παλαιοτερο τοπικ δημιουργιθικε θεμα με σενα, τα θεματα που δημοσιευσες ειναι δεν απο ελλαδα εκτος και εαν ζεις γιουναιτετ στειτς, βαλε και εσυ μπουκαλια και πηγενε. Υπαρχουν παιδια που εχουν ριξει πολλα χιλιαρικα σε δραχμες εκατομυρια για την βελτιωση των αυτοκινητων τους και ολα αυτα για μια κοντρα, κατι που εχουν κανει και καποιοι απο δω μεσα, τι σημαινει τωρα αυτο? σε αλλο φορουμ εαν εγραφες κατι τετοιο θα ειχες προβλημα να ξαναβγεις βραδυ με το αμαξι σου και ειδικα πριν απο 5-6 χρονια επειδη εχω κανει μεγαλο αγωνα να απεξαρτηθω απο τα λιμανακια και τις βουτες και τις μπουνιες που εχω ριξει και εχω φαει για ενα φλας διαφορα και ελεησε ο θεος και ανακαλυψα το TARMAC ωστε να κανω το χομπι μου με ασφαλεια και επαγγελματισμο, κοιτα να βουτας τα δακτυλα σου πρωτα στο μυαλο και μετα στο πληκτρολογιο.

και για να σου φυγει η καψα εχω παλαιοτερα γραψει οτι το επομενο αμαξι που θα παρω ειναι evo.


και κατσε και ενημερωσε μας πως δουλευει ενα SUPRA οπως ο maxristos βλ.http://www.tarmac.gr/portal/viewtopic.php?t=482&highlight=

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
splitapsou
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 07 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 1138

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/8/2008, 18:39  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

ήρεμα παίδες!!!

_________________
Image

Ges Takounao Cala Costa .... kai exo ipomoni...

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από splitapsouΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
manolis
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 10 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 391
Περιοχή: Αθηνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/8/2008, 18:45  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Κανε οτι καταλαβαινεις acgt3....εγω ανοιξα αυτο το θεμα για να βγαλεις τα αποθυμενα σου περι γιαπωνεζικων διοτι μας ειχες ζαλισει και μην νομιζεις οτι επειδη δεν μιλαγα οτι συμφωνουσα και με αυτα που ελεγες...αλλα δημοκρατια εχουμε και καθε ενας απο εμας μπορει να λεει οτι θεωρει σωστο. Τωρα εαν εσυ θες να μου την πεις προβλημα σου...εγω αυτα που λεω τα εχω γραψει σε πολλα site και δεν ειδα κανα προβλημα....και βεβαια ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο το αυτοκινητο μου. Το οποιο ειναι ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ME KEΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΝΑΣ ΚΙΝΟΥΜΕΝΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ-ΚΟΥΒΑΣ οπως ειναι ολα τα μικρα αυτοκινητα στυλ punto-σταρλετ κλπ κλπ...και αφου πηγαινες λιμανακια θα θυμασαι ποσα ατυχηματα εχουν γινει εκει απο ανεγκεφαλους....εμενα στα π@π@ρια μου αμα με περναει και Lada....ειμαι ευχαριστημενος με αυτο το αμαξι που εχω και δεν μου λεει κατι αν ενας με punto εχει δωσει ενα καρο λεφτα που εαν τα εδινε μαζεμενα θα επερνε ferrari.....αντε γιατι η πολυ φιλοσοφια πειραζει το μυαλο... Επισης για πες μου εσυ που εχεις βαλει αυτοκινητα απο Ελλαδα διοτι δεν βρηκα καποιο θεμα....μπας και μενεις στο διαστημα εσυ;;;

_________________
Image

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από manolisΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
GRIGIO
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 37
Ένταξη: 07 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 123

italy.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/8/2008, 20:45  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Kαι το starlet που αναφέρεις Ιάπωνας δεν είναι??????????? Ρε φίλε,όλοι οι μικροί κουβάδες είναι made in Japan,αισθητική μηδέν,λαμαρίνα φτενή,πλαστικά,κόπιτσες κτλ άκυρης ποιότητας και ακριβά,απλά βαζουν ένα μοτέρ αξιόπιστο και λένε ώωωωωωωωωωωωωωωωωωω αυτ΄είναι αυτοκίνητο.
Πολύ θα ήθελα να έχω ένα evo αλλά πιο πολύ θα ήθελ ρε φίλε μια Alfa spider στο γκαράζ μου ή μια Brera.Κάθε πρωί θα πήγαινα,θα της έλεγα '΄καλημέρα μωρό μου'' και θα έφευγα για δουλειά.Ή μια 8C Competzione,τί λες και εσύ?????
Αυτά δεν τα; λέω για να στην πώ,ΟΚ?
Αλλα και κάτι τελευταίο έχεις καλό αμάξι και το δέχομαι,μην προσβάλεις όμως εμένα που έχω punto,γιατί εκτός του ότι είναι εξαιρετικό αμάξι,και Lada να είχα πάλι θα με πείραζε αυτή η 'ανωτερότητα' που δείχνεις.....
Ανώτερος είσαι όταν είσαι έμπρακτα και με σωστή συμπεριφορά,μην τη λές τώρα γιατα punto,δέξου ότι έχεις καλό αμάξι και τέλος,μην το διαλαλλείς.

_________________
Περήφανος κάτοχος Fiat Punto!

http://www.youtube.com/watch?v=TBfkSbTl1Jk

and

http://www.youtube.com/watch?v=o6o_3Tek5Xc&feature=channel_page
See me here!!!

Ταύρος Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GRIGIOΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
MAXRISTOS
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 23 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 524
Περιοχή: Ν.Σμύρνη
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/8/2008, 22:20  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Εμένα προσωπικά ως κάτοχος punto με πειράζει πολύ ο χαρακτηρισμό σου.Προσωπικά είμαι μέλος στο tarmac, για να ανταλλάζουμε απόψεις περί τεχνικών θεμάτων,στην επίλυση προβλημάτων μας,και στην ενοτήτα που προσπάθουν όλα τα παιδία στο να δημιουργηθέι μία παρέα ,με ένα καλό επίπεδο.Στο να μπαίνω μέσα και να διαβάζω προσβλητικά δημοσίως,άσχημους χαρακτηρισμους για το αυτοκινητό μου δεν μ αρέσει καθόλου.Ο καθένας έχει ότι μπορέι να χει, και πιστεψέ με,πως το αυτοκινητό μου το αγαπάω εξίσου το ίδιο όπως και συ παράλληλα το δικό σου.Εαν εχω δώσει χρήματα για το αυτοκινητό μου,έιναι επειδή μ άρεσει ο μηχανοκίνητος αθλητισμός και η βελτίωση του.Δεν θα δώσω άλλη έμφαση στο όλο το θέμα διότι υπάρχει η συντονιστική ομάδα που θα κρίνει και θα πράξει πιστέυω ανάλογα...

_________________
ImageImage

Ταύρος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από MAXRISTOSΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/8/2008, 22:36  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

χρήστο και αντώνη δεν πρέπει να πρόσβαλεστε αλλα οι κάτοχοι ομοεθνών αυτοκινήτων με του κυρίου

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
GRIGIO
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 37
Ένταξη: 07 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 123

italy.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/8/2008, 23:32  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Επί τη ευκαιρία να κάνω και ένα σχόλιο για το βιντεάκι στο youtube,εαν η honda έβγαλε τέτοιο βίντεο τότε η Fiat,Alfa Romeo,Audi,Lancia,Mercedes που η πρώτη είναι αιωνόβια και οι άλλες έχουν βγάλει παπάδες τί πρέπει να βγάλουνε????Οι Ιάπωνες υπάρχουν μετά το 2ο μισο του 20ου αιώνα!!

_________________
Περήφανος κάτοχος Fiat Punto!

http://www.youtube.com/watch?v=TBfkSbTl1Jk

and

http://www.youtube.com/watch?v=o6o_3Tek5Xc&feature=channel_page
See me here!!!

Ταύρος Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GRIGIOΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/8/2008, 23:56  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Μάλιστααααααα.
Εγώ λέω γυρνώντας από τις διακοπές να φέρουμε και τα γάντια του μποξ, μπας και λύσετε τις διαφορές σας σε λιγότερο χαζά ρινγκ Wink

Παρ'εμπιπτόντως, να θυμίσω ότι στο TARMAC σημασία δεν έχει το αυτοκίνητο, αλλά ο οδηγός του.
Σημασία δεν έχει τι αυτοκίνητό έχεις, αλλά να θέλεις να το χαρείς με ασφάλεια.

Αυτά και πίνω ένα ποτήρι (για να ζηλεύτετε) στην υγεία σας.

ΥΓ
Τώρα που το σκέπτομαι, λέω να φέρω μερικά ζαχαρωτά Razz

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
splitapsou
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 07 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 1138

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/8/2008, 06:59  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Σωστός ο Δημήτρης, ο οδηγός μετράει. Το αμάξι του καθ' ενός είναι το καμάρι του και το αγαπάει εξίσου με το αν είναι TATA ή Super Car.

Θεωρώ πως αυτή η κόντρα πρέπει να σταματήσει κάπου εδώ!

ΖΗΤΩ από όλες τις πλευρές να διατηρήσουν την ψυχραιμία τους και να μην δοθεί περεταίρω έκταση σε αυτό το επεισόδιο παραφροσύνης.

Επιτέλους ας συνειδητοποιήσουμε όλοι ότι δεν υπάρχει πλέων Ιταλική Ιαπωνική Γερμανική Αγγλική ή άλλη συνταγή την εποχή της παγκοσμιοποίηση στην οποία εταιρείες κολοσσοί όπως η GM, Ford, VW κλπ έχουν μπαχαλοποιήσει την προέλευση και "καταγωγή" των σημερινών αυτοκινήτων. Την εποχή που τα περισσότερα μηχανικά και μη μέρη ενός οχήματος είναι Φασόν και κοινά μεταξύ πολλών μοντέλων διαφορετικών εταιρειών. Οι ρομαντικοί της αυτοκίνησης (ένας από αυτούς θέλω να πιστεύω πως είμαι και εγώ) έχουν διαπιστώσει πως έχει χαθεί η αίγλη, η αίσθηση, το συναίσθημα σε τέτοιες κατασκευές στον βωμό του κέρδους και της κατάκτησης μεγαλύτερου μέρους της παγκόσμιας γειτονοποιημένης αγοράς.

ΥΓ1. Δημήτρη αυτά τα λές γιατί στο δικό σου δεν μπαίνει ούτε ζάντα??? Very Happy

_________________
Image

Ges Takounao Cala Costa .... kai exo ipomoni...

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από splitapsouΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/8/2008, 08:10  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

splitapsou Έγραψε:
Σωστός ο Δημήτρης, ο οδηγός μετράει. Το αμάξι του καθ' ενός είναι το καμάρι του και το αγαπάει εξίσου με το αν είναι TATA ή Super Car.

Θεωρώ πως αυτή η κόντρα πρέπει να σταματήσει κάπου εδώ!

ΖΗΤΩ από όλες τις πλευρές να διατηρήσουν την ψυχραιμία τους και να μην δοθεί περεταίρω έκταση σε αυτό το επεισόδιο παραφροσύνης.

Επιτέλους ας συνειδητοποιήσουμε όλοι ότι δεν υπάρχει πλέων Ιταλική Ιαπωνική Γερμανική Αγγλική ή άλλη συνταγή την εποχή της παγκοσμιοποίηση στην οποία εταιρείες κολοσσοί όπως η GM, Ford, VW κλπ έχουν μπαχαλοποιήσει την προέλευση και "καταγωγή" των σημερινών αυτοκινήτων. Την εποχή που τα περισσότερα μηχανικά και μη μέρη ενός οχήματος είναι Φασόν και κοινά μεταξύ πολλών μοντέλων διαφορετικών εταιρειών. Οι ρομαντικοί της αυτοκίνησης (ένας από αυτούς θέλω να πιστεύω πως είμαι και εγώ) έχουν διαπιστώσει πως έχει χαθεί η αίγλη, η αίσθηση, το συναίσθημα σε τέτοιες κατασκευές στον βωμό του κέρδους και της κατάκτησης μεγαλύτερου μέρους της παγκόσμιας γειτονοποιημένης αγοράς.

ΥΓ1. Δημήτρη αυτά τα λές γιατί στο δικό σου δεν μπαίνει ούτε ζάντα??? Very Happy



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/8/2008, 08:51  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

GRIGIO Έγραψε:
Επί τη ευκαιρία να κάνω και ένα σχόλιο για το βιντεάκι στο youtube,εαν η honda έβγαλε τέτοιο βίντεο τότε η Fiat,Alfa Romeo,Audi,Lancia,Mercedes που η πρώτη είναι αιωνόβια και οι άλλες έχουν βγάλει παπάδες τί πρέπει να βγάλουνε????Οι Ιάπωνες υπάρχουν μετά το 2ο μισο του 20ου αιώνα!!

Συγνώμη, αλλά εγώ απλώς το video πόσταρα. Είδες πουθενά να λέω ότι οι μάρκες που λες δεν έχουν βγάλει παπάδες ή ότι οι Ιάπωνες υπάρχουν από το 1800;

Γιατί βλέπετε αντιπαράθεση εκεί που δεν υπάρχει;

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/8/2008, 09:18  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

φιλε μου θεμη ξερεις πολυ καλα το ποσο σε σεβομαι οχι για το αυτοκινητο σου αλλα γιαυτα που εχεις κανει με το αυτοκινητο σου και δεν σε φτανει κανενας μας, αλλα αλλο να κανουμε πλακιτσα για τα αυτοκινητα μας, και πρωτος εγω που ειμαι το μεγαλο πειραχτηρι και αλλο να προσπαθουμε να αποδιδουμε χαρακτηρισμους, εκει το πραμα ξεφευγει και αστα να πανε.

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
manolis
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 10 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 391
Περιοχή: Αθηνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/8/2008, 09:45  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Εγω δεν ειχα κανενα σκοπο ουτε εχω να προσβαλλω κανενα μελος απο εδω μεσα ουτε το αυτοκινητο που εχει. Αλλα ας πατε στο πρωτο ποστ του acgt3 στο θεμα αυτο και πειτε μου εσεις ποιος ξεκινησε την ιστορια....Εγω τα βιντεο που εβαλα ειναι απο Ιαπωνικα αυτοκινητα ουτε απο celica ειναι που εχω ουτε κατι αλλο...ο acgt3 αρχισε να λεει διαφορα...και αρχισε την ειρωνια και θελει να βγει και απο πανω....μην τρελαθουμε τελειος....και μετα απο το ποστ του φυσικο ηταν να αντιδρασω...ο καθε ενας αντιδρα με τον τροπο του...καλος ή κακως εγω ειμαι αντιδραστικο στοιχεια αλλα βεβαια την αφορμη την εδωσε ο acgt3, αν κανω λαθος τοτε να ζητησω και συγνωμη αλλα δεν νομιζω οτι εγω ξεκινησα την ιστορια....οσο για τον φιλο που ειπε για τα σταρλετ...εχω να του πω οτι δεν διαχωριζω ιαπωνεζικα - ιταλικα - γερμανικα...ολα τα μικρα αυτοκινητα ειναι επικινδυνα...εγω ειχα ατυχημα με μικρο αμαξι clio I και απο τοτε ειπα οτι δεν ξαναπερνω μικρο καθαρα για λογους ασφαλειας. Δεν ειπα για τα punto για να μειωσω εσας και το αμαξι σας, το ειπα για λογους ασφαλειας. Και βεβαια προσωπικη μου αποψη ειναι απο το να ριξεις πολλα λεφτα σε ενα μικρο αμαξι παρε κατι αλλο. Και εγω τα εχω κανει αυτα με το κουβαδακι clio που ειχα που μου στοιχεισαι ενα ματσο λεφτα.....και οταν βλεπω το τωρα προτιμω να το ειχα μαμα και τωρα να μπορουσα να παρω ακομα καλυτερο αυτοκινητο απο αυτο που εχω....

_________________
Image

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από manolisΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/8/2008, 12:11  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

acgt3 Έγραψε:
φιλε μου θεμη ξερεις πολυ καλα το ποσο σε σεβομαι [...] αλλα αλλο να κανουμε πλακιτσα για τα αυτοκινητα μας, και πρωτος εγω που ειμαι το μεγαλο πειραχτηρι και αλλο να προσπαθουμε να αποδιδουμε χαρακτηρισμους, εκει το πραμα ξεφευγει και αστα να πανε.

Αντώνη, δε θεώρησα ότι με προσέβαλε κανείς. Απλώς απάντησα στον GRIGIO που αναφέρθηκε στο video που παρέθεσα και έβαλε λόγια στο...πληκτρολόγιό μου Wink

Και σίγουρα το αυτοκίνητο κανενός δεν παίζει ρόλο για το αν θα σεβόμαστε ο ένας τον άλλο! Wink

Συζήτηση πάντως σε ήπιους τόνους δε βλέπω να είμαστε ικανοί να κάνουμε Laughing

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες