Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 1/8/2008, 20:03  Θέμα δημοσίευσης: Warning ! Εγκατάλειψη σε τροχαίο II Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Παραθέτω ανακοίνωση από το Coltclub.gr...
http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=5118&postdays=0&postorder=asc&start=0
Ελπίζω να βρεθεί κάτι...

----------------------------------
Το Σάββατο το βράδυ 19/7/08 23.30 περίπου ενώ πηγαίναμε για Αττική οδό από τον περιφερειακό στην Κατεχάκη με κατεύθυνση προς 401 στα τελευταία φανάρια πρίν την γεφυρούλα και την ευθεία που πάει για την είσοδο της Ατιικής οδού και την μεγάλη κατηφορική αριστερή στροφή που πάει προς την μεγάλη ευθεία και κατεπέκταση στο 401 ένα Οpel Αstra GTC κατά 99% το 1,6 TURBO και χρώματος σκούρο ανθρακί ή σκούρο μπλε με αυτοκόλλητα του opel-club, ενώ κινιόταν στη δεξιά λορίδα με ηλιγκιόδη ταχύτητα έχασε τον έλεγχο και χτύπησε με το αριστερό του μέρος το αυτοκίνητο του αδελφού μου που κινιόταν στην αριστερή λορίδα... το αποτέλεσμα το αμάξι του αδελφού μου να ανατραπεί να φέρει κολοτούμπες και να σταματήσει ανάποδα πάνω στα δέντρα και τα βράχια που βρίσκονται στην βοηθητική λορίδα.
Ο αδελφός μου με σοβαρά κατάγματα και ο συνεπιβάτης κολλητός μας φίλος στην εντατική με τρύπια σπλήνα πολύ βαριά εσωτερική αιμορραγία και σπασμένα χέρια...
Ο οδηγός του Astra gtc ούτε καν σταμάτησε τράπηκε σε φυγή με ακόμα πιο πολύ ηλιγκιόδη ταχύτητα .
Το αμάξι του αδελφού μου είναι ένα ασημένιο Polo gti μοντέλο 2001 το επετειακό με τα 125 hp όποιος γνωρίζει.
Σύμφωνα με τις κάμερες της τροχαίας και τις μαρτυρίες των μαρτύρων που είδαν στον φανάρι τον οδηγό του Οpel astra ήταν παιδί μεταξύ 24-29 ετών με γυαλιά μυωπίας καστανομάλλης με κοντά μαλλιά (καρφάκια).
Για το χρώμα το μόνο σίγουρο είναι ότι είναι σκουρόχρωμο και δεν μπορούμε να συμφωνήσουμε δίοτι οι 16 από τους 43 μάρτυρες διαφωνούν σχετικά με το χρώμα αλλά οι 40 από τους 43 ήταν σίγουροι πως είδαν σα λεπτομέρεια στο αυτοκίνητο το αυτοκόλλητο του Οpel-club...!!!
Οι κάμερες της τροχαίας έδειχναν ότι όντως είναι Αstra gtc το χρώμα δε φαίνεται πολύ καλά διότι δεν υπάρχει πολύ καλός φωτισμός...
Παρακαλώ θερμά όποιος έχει την παραμικρή λεπτομέρεια να αναφέρει ή ακόμα κ αν το παιδί που εγκατέλειψε 2 ψυχές στο δρόμο να αιμορραγούν και να κρέμονται οι ζωές τους από μια κλωστή με όσο θάρρος και δύναμη ψυχής έχει (πράγμα που είναι πραγματικά πολύ δύσκολο λόγω την απερισκεψίας του να φύγει) να πάει να παρουσιαστεί στην τροχαία Καισαριανής να παραδοθεί παρότι έχει μήνυση και διώκεται ήδη για εγκατάλειψη θυμάτων τροχαίου ατυχήματος και εγκατάλειψη τόπου ατυχήματος σε βαθμό κακουργήματος να επικοινωνήσει μαζί μου όμορφα και πολιτισμένα στο τηλ 6973221700 24 ώρες είναι ανοικτό και είμαι ο αδελφός του θύματος και ένας από τους 43 μάρτυρες του τραγικού αυτού συμβάν.
Ονομάζομαι Καλτσάς Θεόδωρος και παρακαλώ όποιος από εσάς έχει κάποιες πληροφορίες να επικοινωνήσει μαζί μου.
Έχω την δυνατότητα να σας παρουσιάσω όποιος βέβαια ενδιαφερθεί όλη τη δικογραφία ακόμα και το βίντεο της τροχαίας και όλα τα εισαγγελικά χαρτιά για του λόγου το αληθές σε περίπτωση που κάποιοι από σας δεχτούν αυτά τα κατά τα άλλα θλιβερό κείμενο ως ψεύτικο...
Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο που αφιερώσατε διαβάζονται και παρακαλώ θυμηθείτε πως ήδη είναι 2 ψυχές στο νοσοκομείο και περιμένουν δικαίωση ηθική και ψυχική!!!
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
-----------------------------------------


Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
manolis
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 10 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 391
Περιοχή: Αθηνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 2/8/2008, 10:01  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ο φιλος γιατι δεν ψαχνει στο Οpel-club;;; Εκει σιγουρα θα δει φωτο του αυτοκινητου και ειναι ευκολο να βρεθει μετα ποιος ειναι.

_________________
Image

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από manolisΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες