Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/7/2008, 09:29  Θέμα δημοσίευσης:  75o Meeting - Kart Night
Από 25/7/2008, 18:30 το 25/7/2008, 21:29 (συμπεριλαμβανόμενος)
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Την Παρασκευή 25 Ιουλίου, στις 21:30 θα κάνουμε το 75o Meeting.
Αυτή τη φορά θα στρίψουμε στην KARTLAND, στην Παλλήνη (Αττική Οδός, έξοδος 15 και μετά προς Μαραθώνα και στο πρώτο φανάρι αριστερά).
Θα πάμε για ένα ξέφρενο κυνηγητό με καρτ, ενώ στη σκυταλοδρομία θα τα δώσουμε όλα!!!

ΥΓ
Ολοι στη δίαιτα από τώραααααααα Razz

_________________
Fun Is Not A Straight Line



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Jimmy_Caesar στις 30/7/2008, 19:30, 1 φορά
Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Hil
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 14 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 872
Περιοχή: Π. Φάληρο/BEERLAND
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/7/2008, 20:33  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

ΜΕΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

θα μου βάλετε και παραπανίσιο βάρος στο καρτ;;;; Laughing Laughing Laughing


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Gozilla
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 490

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/7/2008, 21:08  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Θα σε βάλουμε συνεπιβάτη στο δικό μου!!!


Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GozillaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Bax
μαμά
μαμά


Ηλικία: 41
Ένταξη: 10 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 81
Περιοχή: Περιστέρι
japan.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/7/2008, 22:11  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

μαζι ρε θα μπουμε στο καρτ...

_________________
マツダ ΑΖ-3 GT-R σε βίδες και μπουζώνια
Mazda 2 γιατί η βενζίνη είναι ακριβή...

Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από BaxΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/7/2008, 22:14  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Νομίζω πως είσθε στην ίδια κατηγορία, εσείς οι τρεις, έτσι?

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
a_spyros
μαμά
μαμά


Ηλικία: 38
Ένταξη: 03 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 88
Περιοχή: Βύρωνας
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 23/7/2008, 12:17  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Από Μαραθώνος (ερχόμενοι από Αθήνα) στρίβουμε στο πρώτο αριστερά μετά την Αττική οδό, έτσι; Στην Ανθούσης επάνω δεν είναι;


Λέων Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από a_spyrosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailMSN Messenger
manolis
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 10 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 391
Περιοχή: Αθηνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 23/7/2008, 14:33  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

a_spyros Έγραψε:
Από Μαραθώνος (ερχόμενοι από Αθήνα) στρίβουμε στο πρώτο αριστερά μετά την Αττική οδό, έτσι; Στην Ανθούσης επάνω δεν είναι;


Ναι, θα δεις στο φαναρι που ειναι για να στριψεις εχει απεναντι και δεξια ενα γηπεδο ποδοσφαιρου.

_________________
Image

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από manolisΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
lampros RX8
μαμά
μαμά


Ηλικία: 46
Ένταξη: 23 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 31

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 24/7/2008, 09:05  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Μέσα και εγω! αντε να τα πούμε και απο κοντά Wink

_________________
www.RX8club.gr
Image

Ταύρος Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από lampros RX8Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 24/7/2008, 23:52  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Θέλω να έρθω κι εγώ, αλλά καθότι όλη την εβδομάδα σχολάω κατά τις 8:30 - 9 το βράδυ κι εχω πεθάνει, δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω...

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
lampros RX8
μαμά
μαμά


Ηλικία: 46
Ένταξη: 23 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 31

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 25/7/2008, 08:02  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλημέρα και παλι.
οσοι εχουν σκοπο να ανέβουν απο Λ. Μεσογειων μην ξεχνατε οτι σημερα εχει το μεγαλο πανηγυρι της Αγ. Παρασκευης οποτε καλύτερα να επιλέξετε εναλλακτικη διαδρομη απο Δουκ. Πλακεντιας - Κλεισθενους - Μαραθωνος η την Αττ. οδο. Wink

_________________
www.RX8club.gr
Image

Ταύρος Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από lampros RX8Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Argir
μαμά
μαμά


Ηλικία: 54
Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 61

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 25/7/2008, 15:51  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αν αυτή τη φορά τα καταφέρω και ανέβω σε ποιά κατηγορία θα είμαι;

Η θα είμαι μία κατηγορία μόνο μου;


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από ArgirΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Gozilla
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 490

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 25/7/2008, 16:55  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Μη μου άγχεσαι και είναι και η ηλικία στη μέση! Razz
Είμαστε εγώ και ο Bax, δεν σου φτάνουμε για ανταγωνισμός???? Μα τόσο υπεράνω ο κύριος Αργύρης???!!!??? Razz Razz


Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GozillaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 25/7/2008, 22:38  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

τα λέει αυτα για να ME προκαλέσει αλλα ΔE....

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/7/2008, 00:51  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αντώνη, μια και δεν ήσουν εσύ, καταφέραμε να μαζευτούμε αρκετοί. Razz
Πολλά καρτάκια δεινοπάθησαν στα χέρια μας.
Πρωτοεμφανιζόμενοι της βραδυάς η καλή παρέα (Λάμπρος, Στέλιος, Μπάμπης, Κώστας, Πέπη και ?) με τα RX8, με τα κορίτσια της που έσκισαν κι αυτά στα καρτ, ο Νίκος (ΜΧ5), ο Σάκης και η... (να τα πώ πάλι ανάποδα? χι χι χι).
Καλωσήρθατε παιδιά!
Ο Αργύρης ήταν ο μόνος που είχε... βαρύτητα στην οδήγησή του, μια και ο Αγγελος κι ο Γιάννης 2 έκαναν κο κο κο.
Ο Γιάννης έκανε τον καλύτερο χρόνο, με διαφορά!!!!!
Ο Σωτήρης είμαι σίγουρος ότι το ευχαριστήθηκε κι αυτός, όπως και ο Δημήτρης (επέστρεψε από Αγγλία), ενώ ο Βασίλης επιτέλους χαμογέλασε μετά τους γύρους του.
Δυναμική επανεμφάνιση και του Σπύρου!!
Ο Θοδωρής πάλι ήθελε να βάλει το 107 μέσα. Υπομονή μέχρι τις 31 Θοδωρήηηηηηη.
Μιχάλη, καλές οι γραμμές, αλλά θα πρέπει να βελτιώσεις τα κιλά ανά ίππο σου Razz
Και λαστ μπατ(μαν) νοτ λιστ ο Μάνος που επιτέλους κυκλοφόρησε το σταύλο του! Καλοτάξιδοοοοο

(ποιους ξεχνάω?)


Αλλά βρε παιδιά, αυτή η κόκκινη Ιταλίδα ήταν ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
NikosMX5
μαμά
μαμά


Ηλικία: 49
Ένταξη: 24 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 12
Περιοχή: Γέρακας
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/7/2008, 09:47  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Παιδιά χάρηκα για την γνωριμία. Θα τα ξαναπούμε. Ελπίζω να προλάβω να βάλω το μπλοκέ για τον Αύγουστο.

Όσο για την κόκκινη κυρία, ήθελα να ήξερα ποιος την έχει και πήγε για καρτ?????
(προφανώς ο ιδιοκτήτης) bonk


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από NikosMX5Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
lampros RX8
μαμά
μαμά


Ηλικία: 46
Ένταξη: 23 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 31

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/7/2008, 12:50  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

παίδες χαρηκα πολυ που σας γνωρισα (παρολο που δεν συγκρατησα ολα τα ονοματα και nickname)
2 χρονια ειχα να κανω καρτ, τωρα απ΄οτι φαινεται θα κανω πιο συχνα, και με την καταλληλη παρεα!!! spin

_________________
www.RX8club.gr
Image

Ταύρος Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από lampros RX8Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
a_spyros
μαμά
μαμά


Ηλικία: 38
Ένταξη: 03 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 88
Περιοχή: Βύρωνας
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/7/2008, 13:25  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Jimmy_Caesar Έγραψε:
Δυναμική επανεμφάνιση και του Σπύρου!!


Εγώ ήμουν αυτός;;; Cool

Πολύ ωραία ήταν χτες. Να το ξανακάνουμε.


Λέων Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από a_spyrosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailMSN Messenger
Gozilla
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 490

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/7/2008, 14:58  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

ΟΧΙ ΚΑΙ ΚΟΚΟΚΟ ΕΓΩ!!!!!!!!!!! ΘΕ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΔΡΙΜΥΤΕΡΟΣ!!!!!!!!!!!!!!

Ακούς εκεί Gozilla κοκοκο... Θα σας δείξω εγώ, θα δείτε τι θα πάθετε!!!!

Τζίμυ, ετοίμαζε το επόμενο Kartnight!!!!


Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GozillaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/7/2008, 15:19  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

ΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
bril
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 41
Ένταξη: 20 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 339
Περιοχή: ΚΥΨΕΛΗ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/7/2008, 16:03  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ειχα και γω καιρο να κανω καρτ και το ευχαριστηθηκα.

Στα + ο καλος καιρος και η μεγαλη παρεα.

Δημητρη, τι ελεγε η Ιταλιδα? Κ@υλα!?


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από brilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Hil
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 14 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 872
Περιοχή: Π. Φάληρο/BEERLAND
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/7/2008, 16:38  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

ωραία βραδυά η χθεσινή...
χάρηκα που είδα νέα παδιά..

η πίστα όπως πάντα γλύστραγε.... Twisted Evil
ταχύτερος γύρος 40"... αλλά ποιος νοιάζεται για μετρήσεις;;;; Laughing

παντηλίκι μόνο......

παντως το καλό ήταν όταν γυρνούσα σπίτι, στα διόδια της Αττικής οδού ήταν μια πολύ συμπαθητική κοπέλα Wink !!
Το cd έπαιζε καφροdeath metal..... και η κοπέλα μου λέει το κορυφαίο..."βαράει βαράει;;;;" ΧΑΧΑ..... το μόνο που δεν περίμενα ν' ακούσω.... για κάνε 5', ήμουν στα διόδιοα και μιλάγαμε μέχρι που ήρθε αυτοκίνητο κι έπρεπε να φύγω.... Laughing Laughing

βρε τι συναντάει κανείς...
μάλλον θα πρέπει να χρησιμιμοποιώ την ΑΟ συχνότερα..... Laughing Laughing


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/7/2008, 16:50  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Λες την Ελένη? Μια ξανθιά στο αριστερό "γκισέ"? RazzRazzRazz

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/7/2008, 18:35  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

:-*

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
MapakisMotorsport
μαμά
μαμά


Ηλικία: 46
Ένταξη: 29 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 37
Περιοχή: Νέα Ερυθραία
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/7/2008, 19:32  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλησπέρα και από εμένα παιδιά!Ήθελα να πς και εγώ με την σειρά μου ότι η χθεσινή βραδιά ήταν υπέροχη!Χάρηκα πολύ που είδα μια τόσο μεγάλη παρέα!Το ευχαριστήθηκα πάρα πολύ και η "Σακής" και ο "Μαρία" που ήρθαν για πρώτη φορά!Την επόμενη φορά θα φέρω και μεγαλύτερη παρέα μαζί μου!Αααααχχχχχχχ Δημήτρη!!!Δεν με άφησες να βάλω και το 107 μέσα! xixixixixixixixi


Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από MapakisMotorsportΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/7/2008, 11:46  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

μετά από αυτη τι συνάντηση ΘA πρέπει κάποιοι να αναθεωρήσουν τις απόψεις τους

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες