Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 17/6/2008, 18:45  Θέμα δημοσίευσης:  72o Meeting - Βάρκιζα
Από 20/6/2008, 19:00 το 20/6/2008, 22:59 (συμπεριλαμβανόμενος)
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Την Παρασκευή 20 Ιουνίου, στις 22:00 θα κάνουμε το 72o Meeting.
Αυτή τη φορά θα μεταφερθούμε νότια, λόγω καλοκαιριού.
Το ραντεβού μας θα είναι στη Βάρκιζα, και πιο συγκεκριμένα στο parking που είναι στο συγκρότημα της παραλίας Βάρκιζας (γιαμπανάκι, γιαουζάκι, γιακαμάκι κλπ) μόλις μπαίνουμε από τα φανάρια του δρόμου αριστερά.

Η διαδρομή άκρως καλοκαιρινή και όμορφη.

Μην ξεχάσετε να πάρετε μαζί σας τα PMR και την καλή διάθεση Wink

Φυσικά και σε αυτό το meeting θα έχουμε εγγραφές συμμετοχών για το 3ο TOYO TIRES ΟPEN DAY 2008 στα Μέγαρα.

_________________
Fun Is Not A Straight Line



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Jimmy_Caesar στις 29/6/2008, 23:02, 1 φορά
Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
manolis
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 10 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 391
Περιοχή: Αθηνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/6/2008, 09:15  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Επιτελους μια ευχαριστη αλλαγη!!! Πιστευω να καταφερω να ερθω. Wink

_________________
Image

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από manolisΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
Hil
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 14 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 872
Περιοχή: Π. Φάληρο/BEERLAND
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/6/2008, 01:33  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

δυστηχώς δεν ήρθα γιατί είχα επισκέψεις σπίτι...
ελπίζω να ξαναγίνει....


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
milva
μαμά
μαμά


Ηλικία: 42
Ένταξη: 16 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 25
Περιοχή: www.greekcabrioclub.gr
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/6/2008, 11:50  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αν και δεν κατάφερα να ακολουθήσω στη βόλτα θα πώ πως ήταν πολύ όμορφα...χάρηκα για τα παιδιά που γνώρισα..(αν και είχαμε μια διαφωνία για το s2000 ;P)Ήταν πολύ όμορφα..την επόμενη ελπίζω να σας δώ περισσότερο!!

_________________
Image

Καρκίνος Γένος:Θηλυκό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από milvaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Bax
μαμά
μαμά


Ηλικία: 41
Ένταξη: 10 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 81
Περιοχή: Περιστέρι
japan.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/6/2008, 14:05  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Όντως ήταν πολύ καλό το κλίμα καθώς και η διαδρομή που κάναμε... Πρώτη φορά ανέβηκα Σούνιο. Γενικώς ευχαριστήθηκα πολύ την χτεσινή βόλτα... Ελπίζω και οι υπόλοιποι. Και συγνώμη που άργησα στο meeting.

_________________
マツダ ΑΖ-3 GT-R σε βίδες και μπουζώνια
Mazda 2 γιατί η βενζίνη είναι ακριβή...

Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από BaxΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Hil
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 14 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 872
Περιοχή: Π. Φάληρο/BEERLAND
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/6/2008, 19:35  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

αχ ρε παιδιά.... μπράβο σας...

ελπίζω οι συναντήσεις να γίνονται εκεί τώρα....


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/6/2008, 18:56  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

milva Έγραψε:
Αν και δεν κατάφερα να ακολουθήσω στη βόλτα θα πώ πως ήταν πολύ όμορφα...χάρηκα για τα παιδιά που γνώρισα..(αν και είχαμε μια διαφωνία για το s2000 ;P)Ήταν πολύ όμορφα..την επόμενη ελπίζω να σας δώ περισσότερο!!


προτον καλως ηρθες στη συναντηση δευτερον ηρθες ενω εχω φυγει αυτο το σημειωνω τριτον γραφουμε τις διαφωνιες γιατι πρεπει να παρω θεση, ελπιζω να σου αρεσε.

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/6/2008, 21:18  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Εντάξει, 10 αυτοκίνητα + κάποιοι συνοδηγοί. Μόνον η Αργυρώ και ο Γιάννης γράψατε παλιόπαιδα???
Μόλις επέστρεψα από ΣΚ, και έχω να πώ μόνο καλά λόγια για την Παρασκευή.
Καλοκαιρινή ατμόσφαιρα, αλλά και καλοκαιρινό turbo, αφού 3 τουτού ήταν συναχωμένα. Αλλά και 5 ήταν ξεσκέπαστα. Και 5 ήταν ολοκαίνουργια έως και 2 ετών. Και επειδή τα στατιστικά δεν σταματούν, ΟΛΑ ήταν πανέμορφα και οι οδηγοί τους ακόμα πιο όμορφοι Cool
Για να μην πούμε για τα 4 γιαπωνέζικα, 3 γερμανικά, 2 αγγλικά, και ένα (και μόνον ένα) ιταλικό.
Η βόλτα αρκετά καλή, αλλά και μετρίως κρατημένη -εκτός περιπτώσεων- λόγω των νέων φίλων στην παρέα. Η παρέα ΤΕΛΕΙΑ τα φουντούνια καθόλου χορταστικά Sad
Αχ, γιατί να περιμένουμε 2 εβδομάδες για να το ξανακάνουμε?
ΕΕΕΕ?

ΥΓ
Η "υποχρέωση" στο Λαύριο ήταν αρκετά συμπαθητική, δε λέω Very Happy

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
bril
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 41
Ένταξη: 20 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 339
Περιοχή: ΚΥΨΕΛΗ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/6/2008, 23:18  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Υπεροχη καλοκαιρινη βολτουλα!

Ειχα χρονια να κανω αυτη τη διαδρομη βραδυ και την ευχαριστηθηκα πολυ.

Ευχαριστουμε τον Jimmy για το κερασμα!


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από brilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
gthom
μαμά
μαμά


Ηλικία: 39
Ένταξη: 18 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 5

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/6/2008, 23:47  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Παιδιά, χάρηκα και γω πολύ για την γνωριμία μιας και ήταν η πρώτη μου φορά σε συνάντηση. Να επιβεβαιώσω και γω με τη σειρά μου το φίλικό και ευχάριστο κλίμα που επικράτησε!

Η διαδρομή φοβερή (δεν την ξέρω ομολόγώ-ναι εγώ είμαι αυτός που πήγαινε αργά!! Embarassed ) όπως και ο τελικός προορισμός και η στάση με φόντο τον ναό του Ποσειδώνα.


Ζυγός  Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από gthomΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/6/2008, 23:50  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Δεν κατάλαβες, εγώ ήμουν αυτός που πήγαινε αργά...

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 23/6/2008, 07:42  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

επειδη θα τσακωθειτε για το πιος πηγε αργα αυτα συμβαινουν οταν τα ιταλικα ειναι λιγα η ομαδα πεφτει δεν εχει ανταγωνοσμο, ενα μετρο συγκρισης βρε παιδι μου.

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image



Έχει επεξεργασθεί από τον/την acgt3 στις 23/6/2008, 18:15, 1 φορά
Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
splitapsou
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 07 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 1138

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 23/6/2008, 07:58  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ήταν πολύ καλά!!! και η διαδρομή άπαιχτη !!! είχα χρόνια να την κάνω!!!
πρώτο μου meeting και εμένα... ελπίζω να ακολουθήσουν και άλλα... θέλει ξεκάπνισμα το τουτου που και που... bonk bonk bonk

_________________
Image

Ges Takounao Cala Costa .... kai exo ipomoni...

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από splitapsouΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
milva
μαμά
μαμά


Ηλικία: 42
Ένταξη: 16 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 25
Περιοχή: www.greekcabrioclub.gr
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 23/6/2008, 10:14  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

acgt3 Έγραψε:
milva Έγραψε:
Αν και δεν κατάφερα να ακολουθήσω στη βόλτα θα πώ πως ήταν πολύ όμορφα...χάρηκα για τα παιδιά που γνώρισα..(αν και είχαμε μια διαφωνία για το s2000 ;P)Ήταν πολύ όμορφα..την επόμενη ελπίζω να σας δώ περισσότερο!!


προτον καλως ηρθες στη συναντηση δευτερον ηρθες ενω εχω φυγει αυτο το σημειωνω τριτον γραφουμε τις διαφωνιες γιατι πρεπει να παρω θεση, ελπιζω να σου αρεσε.

Η διαφωνία ηταν για το αν τα s2000 πάνε..και οτι εγώ επέμενα πως φυσικά και δε τα περνάω ενώ κάποιος κύριος με mps Laughing Laughing (ονόματα δε λέμε,οικογένειες δε θίγουμε!!) επέμενε πως είναι αργά και τα περνάω ακόμα και εγώ με τα 1600 κιλά αμάξι...πάρε θέση σε παρακαλώ!! Laughing Twisted Evil
Επόμενη συνάντηση Κέρκυρα είπαμε?? Laughing

_________________
Image

Καρκίνος Γένος:Θηλυκό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από milvaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
_-MaNo$-_
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 48
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 707
Περιοχή: Aθηνα Χαλανδρι
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 23/6/2008, 11:26  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Η διαδρομη πολυ καλη και το ευχαριστηθηκα γιατι ειχα αρκετο καιρο λογω προβληματων να βγω βολτα με το αμαξι!πρεπει να ομολογησω πως το αμαξι με εκανε να χασω το μυαλο μου με την επιδοση του στο στριψιμο....Τα S2000 ειναι ταφοι και εξακολουθω να το υποστηριζω! Razz και τα περνας! Μην υποβαθμζεις το αμαξι σου επειδη σαρεσει ενα αλλο Razz Ντροπη! RazzRazzRazz Το Opel GT και το Astra OPC παντως εκεινο το βραδυ κλαψαν αρεκτα.....και υπαρχει και αποδεικτικο βιντεακι!!!!!


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από _-MaNo$-_Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 23/6/2008, 18:13  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

θα συμφωνησω οτι ειναι καραταφοι και επισης εαν αλλαξουν την μαμα ζαντα θα την βρεις καπου καποια μετρα παραπερα εχω δει ειδη 2, και καλο ειναι να ανοιξεις πρωτα με ενα να δεις διαφορες για να εχεις και κατεικονα αποψη.

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
manolis
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 10 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 391
Περιοχή: Αθηνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 24/6/2008, 09:34  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Παιδες δεν ημουν παρον αλλα με αυτα που διαβαζω αμα τα δει κανενας με s2000 θα γελαει.....ξερω αρκετα παλικαρια με s2000 Και κανενα δεν ειναι μαμα. Ολα ειναι απο 260 αλογα και πανω επομενως οποιος λεει οτι περναει s2000 μαλλον πολλα ονειρα βλεπει....αν ειναι ετσι και εγω περναω ferrari...... Rolling Eyes

_________________
Image

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από manolisΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 24/6/2008, 10:27  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Εγώ πάντως, Μανώλη, Ferrari δεν περνάω, όπως έχω διαπιστώσει, αλλά με τα S2000 δεν τα πάω κι άσχημα Wink

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Gozilla
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 490

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 24/6/2008, 13:19  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αν θέλετε μη γράφετε ανακρίβειες. είχαμε και ένα γαλλικό μαζί, το Clio Road&Track 1,4 που προσπάθησε να πάει αξιοπρεπώς. Όσον αφορά περι S2000 καλύτερα να ρωτήσετε τον Bax, ξέρει αυτός... Wink Και στην τελική, γιατί δεν ανοίγει κανείς ένα thread για πολεμικές μεταξύ οχημάτων? Razz


Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GozillaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
_-MaNo$-_
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 48
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 707
Περιοχή: Aθηνα Χαλανδρι
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 24/6/2008, 13:38  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Μανωλη τα S2000 δεν πανε και φερε μου εναν που εχει 260 αλογα να τον παω μια ψιλη η με το MAZDA η με το ROVER.Τωρα αν μιλας για τουρμπατο ειναι αλλη συζητηση αλλα τα μαμα (γιατι περι μαμα μιλουσαμε) δεν πανε. Και 260 αλογα δλδ 20 παραπανω απτο μαμα δεν ειναι και τιποτα....σορρυ κιολας. Δεν ειμαι ο μονος που το πιστευει αυτο....


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από _-MaNo$-_Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 24/6/2008, 13:38  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Μιστάκιόν μου που το ξέχασα.
Οσο για το thread... Mad

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 24/6/2008, 13:48  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

To S2000 δε φτιάχτηκε για φανάρια, γι' αυτό μην το υποβαθμίζετε με συζητήσεις φαναριών κλπ Laughing

Κάνει κάτω από 8:17 στο ring (BTG) και αν νομίζετε ότι αυτό το χρόνο τον κάνουνε τάφοι, είστε γελασμένοι Laughing


Η βολτούλα ήταν εξαιρετική, να επαναληφθεί!!!

Αντώνη, που είσαι ρε; Έλειπε ο κίτρινος πλοηγός Rolling Eyes

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 24/6/2008, 15:15  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

φιλε μου μανωλη υπαρχουν παρα πολλα αυτοκινητα που δεν αναταποκρινονται στα αλογα που δηλωνουν (βλεπε γερμανικα) ενα απο αυτα ειναι και το s2000 δεν ειπαμε οτι ολα τα ιαπωνικα ειναι ετσι, και εγω δεν λεω να βαλουν με του μανωλη που 260, αλλα χανει απο πολλα αυτοκινητα με πολυ πιο λιγα αλογα,
opterios ΟΛΑ τα αυτοκινητα ειναι φτιαγμενα φαναρι αλλιως δεν θα μετραγαμε 0/100 .... καλο???? τωρα ειδα οτι απουσια μου εφερε συγχηση κατι θα σκεφτω!!!!

χρηστο κατεβα εχουμε θεμα

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 24/6/2008, 19:15  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

acgt3 Έγραψε:
ενα απο αυτα ειναι και το s2000 [...] αλλα χανει απο πολλα αυτοκινητα με πολυ πιο λιγα αλογα

[...]opterios ΟΛΑ τα αυτοκινητα ειναι φτιαγμενα φαναρι αλλιως δεν θα μετραγαμε 0/100 .... καλο???

Καταρχήν, δε μετράνει όλοι το 0-100.

Και για να πάρω λίγο ανάποδα την πρώτη σου πρόταση, το ότι στην πίστα από το S2000 "χάνουν" αυτοκίνητα με πολύ περισσότερα άλογα δε μας λέει κάτι;

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
Hil
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 14 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 872
Περιοχή: Π. Φάληρο/BEERLAND
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 25/6/2008, 00:12  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

θα γίνει την Παρασκευή συνάντηση??


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες