Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
GRIGIO
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 37
Ένταξη: 07 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 123

italy.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 23/6/2008, 07:49  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ναι ρε φίλε δεν είστε από το Αίγιο,εμείς εδώ έχουμε άααλλη νοοτροπία,malibu style και έτσι.Είμαστε large τύποι βάζουμε 33 πίεση έτσι για να γουστάρουμε!!! Χαχαχα! Πλάκα πλάκα θυμάμαι είχα βάλει 35,5 μπρος και 33 πίσω στο προηγούμενο...Αλλά ο Αποστολης έβαλε 33 παντου????

_________________
Περήφανος κάτοχος Fiat Punto!

http://www.youtube.com/watch?v=TBfkSbTl1Jk

and

http://www.youtube.com/watch?v=o6o_3Tek5Xc&feature=channel_page
See me here!!!

Ταύρος Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GRIGIOΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
splitapsou
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 07 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 1138

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 23/6/2008, 08:22  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

μπράβο σε όλους αξιοπρεπέστατες (!!) εμφανήσεις του Αποστόλη και του Μπαξ sorry που τους στεναχώρησα με το video Sad ... (η αλλαγή στην σειρά των αυτοκινήτων λόγω εξόδων φτεέι...)


PS. χαχα που τους moon Wink

_________________
Image

Ges Takounao Cala Costa .... kai exo ipomoni...

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από splitapsouΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 23/6/2008, 08:24  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Με τι λάστιχα?
Ζεστό ή κρύο?

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
splitapsou
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 07 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 1138

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 23/6/2008, 14:34  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

με τις θερμοκρασίες που είχε όταν μπήκα είχα 35 έκανα το ζέσταμα (πάρα μα πάρα πολύ χαλαρά) και πριν μπω είχα 39 και κατέβασα την πίεση σε 33. Καταλαβαίνεις λοιπόν ότι αν κάποιος μπει με 33 κρύο τότε ζεστό θα ήταν 40 φέυγα !!!!

_________________
Image

Ges Takounao Cala Costa .... kai exo ipomoni...

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από splitapsouΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Bax
μαμά
μαμά


Ηλικία: 41
Ένταξη: 10 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 81
Περιοχή: Περιστέρι
japan.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 23/6/2008, 16:07  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Μήπως στο βιντεό σου φαίνομαι καθόλου; Θελω να δω λίγο το πως πήγαινα.

_________________
マツダ ΑΖ-3 GT-R σε βίδες και μπουζώνια
Mazda 2 γιατί η βενζίνη είναι ακριβή...

Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από BaxΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 23/6/2008, 18:16  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

δεν νομιζω απο 33 να πηγαινει 40 ειναι του ματς.

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
splitapsou
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 07 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 1138

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 23/6/2008, 18:58  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

acgt3: λέμε ρε παιδι μου τωρά...

bax : ναι φαίνεσε αλλά πολύ λίγο...

_________________
Image

Ges Takounao Cala Costa .... kai exo ipomoni...

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από splitapsouΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 24/6/2008, 15:04  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

splitapsou Έγραψε:
acgt3: λέμε ρε παιδι μου τωρά...

bax : ναι φαίνεσε αλλά πολύ λίγο...


τι εννοεις φενετε λιγο τοσα κιλα ειναι εκτος κι αν εννοεις οτι φενετε μονο ο αφαλος γιατι δεν χωραει στο καρε ολοκληρος.

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
Gozilla
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 490

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 24/6/2008, 18:45  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Οχι κακοήθειες κύριε...
Μόνο που έτρεξε ο ανώμαλος με ολοκαίνουριο αμάξι είναι άξιο αναφοράς. Και στην τελική με το 2 έκανε καλύτερους χρόνους από αυτούς που είχε κάνει με το MX3 όταν ήταν 1,6.


Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GozillaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Sisifos
μαμά
μαμά


Ηλικία: 114
Ένταξη: 15 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 47

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 25/6/2008, 08:27  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Gozilla Έγραψε:
Οχι κακοήθειες κύριε...
Μόνο που έτρεξε ο ανώμαλος με ολοκαίνουριο αμάξι είναι άξιο αναφοράς. Και στην τελική με το 2 έκανε καλύτερους χρόνους από αυτούς που είχε κάνει με το MX3 όταν ήταν 1,6.


Σωστό αυτό ;->
Μπράβο για το κουράγιο του!


Αιγόκερως  Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από SisifosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Bax
μαμά
μαμά


Ηλικία: 41
Ένταξη: 10 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 81
Περιοχή: Περιστέρι
japan.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 25/6/2008, 10:37  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Gozilla Έγραψε:
.... με το 2 έκανε καλύτερους χρόνους από αυτούς που είχε κάνει με το MX3 όταν ήταν 1,6.


Μη σου πώ και 1.8 Τ...

acgt3 Έγραψε:
τι εννοεις φενετε λιγο τοσα κιλα ειναι εκτος κι αν εννοεις οτι φενετε μονο ο αφαλος γιατι δεν χωραει στο καρε ολοκληρος.


Λίγα με τον αφαλό μου.. Laughing

_________________
マツダ ΑΖ-3 GT-R σε βίδες και μπουζώνια
Mazda 2 γιατί η βενζίνη είναι ακριβή...

Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από BaxΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Gozilla
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 490

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 25/6/2008, 20:19  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Η επιστροφή του αφαλού δολοφόνου!!!!


Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GozillaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/6/2008, 13:04  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Sisifos Έγραψε:
Αναρτήθηκαν οι χρόνοι: http://www.gtcc.gr/gtcc/gtcc_results.php?race_id=11

Ήταν ένας δύσκολος αγωνάς αλλά ευτυχώς όλα κύλισαν καλά.

Μπράβο στα παιδιά που έτρεξαν και εκπροσώπησαν άξια το Tarmac.

Με λύπη μου αναφέρω πως (δυστυχώς) στους παραπάνω δεν μπορώ να συμπεριλάβω και τον vlachos καθώς θεωρώ πως η συμπεριφορά του κατά τη διάρκεια του Τεχνικού Ελέγχου επιεικώς απαράδεκτη και η προσωπική μου άποψη (όπως ανέφερα και στον ίδιο) είναι πως δεν θα έπρεπε να τρέξει.
Με το Νίκο έχουμε φάει και έχουμε πιεί μαζί αλλά Νίκο εξακολουθώ να πιστεύω πως είσαι φάουλ και με τον τρόπο σου εξέθεσες πρώτα απ'όλα τον ίδιο σου τον εαυτό.

Όποιο και να ήταν το θέμα (στη συγκεκριμένη το θέμα ήταν ο πυροσβεστήρας), δεν δικαιολογεί σε καμία περίπτωση τέτοιες φωνές και μάλιστα τέτοιο βρίσιμο προς τα μέλη της οργάνωσης. Πόσο μάλλον όταν ο ίδιος λες μετά ("Άσε, τον έβρισα γιατί μαζί του τα έχω απο παλιά"). Τα προσωπικά σου με οποιονδήποτε θα έπρεπε να μένουν εκτός πίστας.

Και δίκιο να είχες, μόνο και μόνο με τον τρόπο σου, θεωρώ πως το έχασες και επαναλαμβάνω πως κατά τη γνώμη μου ΔΕΝ θα έπρεπε να τρέξεις.

Διευκρινίζω πως τα παραπάνω είναι προσωπικές μου απόψεις και όχι απόψεις του TARMAC.


Θα ήθελα κι εγώ να πω τις απόψεις μου για το θέμα, ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΕ από όλες τις πλευρές:
Η ενέργεια του vlachos ήταν απαράδεκτη, αναξάρτητα αν είχε δίκιο ή όχι και ήταν ένα πολύ πολύ μεγάλο λάθος.
Ο vlachos ζήτησε μετά από λίγο συγγνώμη για την ενέργειά του και επίσης ζήτησε συγγνώμη στην προχθεσινή συνέλευση της Συντονιστικής Επιτροπής του GTCC όπου προσήλθε αυτοβούλως.

Το να αναγνωρίζουμε ένα λάθος μας και να ζητούμε συγγνώμη είναι από μόνο του πολύ σημαντικό και προσωπικά το εκτιμώ ιδιαίτερα σε έναν άνθρωπο, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι διαγράφεται πλήρως το λάθος.
Ομως, επειδή είμαστε άνθρωποι και όλοι κάνουμε λάθη, άλλωτε ασήμαντα και άλλωτε πιο σημαντικά, νομίζω ότι η ειλληκρινής συγγνώμη πραγματικά μετρά, και όχι το λάθος που προηγήθηκε.

Εν αναμονή της επίσημης απόφασης της Συντονιστικής Επιτροπής του GTCC...

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
splitapsou
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 07 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 1138

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/6/2008, 14:19  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Δεν έχω ενημέρωση άμεση για το θέμα αλλά από ότι έχω διαβάσει μέχρι στιγμής, θα ήθελα να πω ότι η ειλικρινής μεταμέλεια (που αν κατάλαβα καλά έδειξε ο vlachos) είναι που μετράει και θα συμφωνήσω απόλυτα με τον Δημήτρη.

_________________
Image

Ges Takounao Cala Costa .... kai exo ipomoni...

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από splitapsouΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/6/2008, 16:56  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

θα ξεκινησω απο το θεμα του πληρως απαραδεκτης συμπεριφορας ΑΠΟ εναν ανθρωπο, ΑΠΟ ενα μελος του ΤΑΡΜΑΚ, ΑΠΟ ενα αγωνιζομενο, αυτο που με χαλαει περισσοτερο ειναι, οτι η απαραδεκτη αυτη συμπεριφορα εγινε ως μελος του ΤΑΡΜΑΚ και σε καμια περιπτωση εμεις οι υπολοιποι δεν ειναι σωστο να μας δειχνουν λογω αυτης της συμπεριφορας, ο κυριος Βλαχος οφειλέι και σε μας μια συγνωμη.
Απο οτι ενημερωθικα και ενα πεζο 206 ηταν εκτος κανονισμου αγωνιστικο και αυτο, δεν καταλαβενω οι αγωνιζομενοι στα διαφορα ελληνικα πρωταθληματα κανουν οτι τους γουσταρει?? δηλαδη εμεις απλα παιδια που κανουμε το κεφι μας υπακουμε και αυτοι νομιζουν τους εαυτους τους κατι διαφορετικο???


εγω προσωπικα σαν Αντωνης ζηταω συγνωμη απο τους j.k, tifoso, bax και gthom.

παμε παρακατω καμια φοτο θα ανεβει??????

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
johanndelta
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/6/2008, 18:06  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

acgt3 Έγραψε:
θα ξεκινησω απο το θεμα του πληρως απαραδεκτης συμπεριφορας ΑΠΟ εναν ανθρωπο, ΑΠΟ ενα μελος του ΤΑΡΜΑΚ, ΑΠΟ ενα αγωνιζομενο, αυτο που με χαλαει περισσοτερο ειναι, οτι η απαραδεκτη αυτη συμπεριφορα εγινε ως μελος του ΤΑΡΜΑΚ και σε καμια περιπτωση εμεις οι υπολοιποι δεν ειναι σωστο να μας δειχνουν λογω αυτης της συμπεριφορας, ο κυριος Βλαχος οφειλέι και σε μας μια συγνωμη.
Απο οτι ενημερωθικα και ενα πεζο 206 ηταν εκτος κανονισμου αγωνιστικο και αυτο, δεν καταλαβενω οι αγωνιζομενοι στα διαφορα ελληνικα πρωταθληματα κανουν οτι τους γουσταρει?? δηλαδη εμεις απλα παιδια που κανουμε το κεφι μας υπακουμε και αυτοι νομιζουν τους εαυτους τους κατι διαφορετικο???


εγω προσωπικα σαν Αντωνης ζηταω συγνωμη απο τους j.k, tifoso, bax και gthom.

παμε παρακατω καμια φοτο θα ανεβει??????


Wink


  
manolis
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 10 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 391
Περιοχή: Αθηνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/6/2008, 19:21  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Εγω λεω να αφησετε τον ανθρωπο στην ησυχια του. Δεν εκανε και κανενα εγκλημα. Και στο κατω κατω ανθρωποι ειμαστε και εχουμε δικαιωμα να αντιδρουμε σε καποια πραγματα. Δημοκρατια εχουμε ή οχι;;;; Δεν ειδα κανενα απο εσας να απαιτει συγνωμη απο τους πολιτικους που εχουν διαλυσει την χωρα και δεν εχει μεινει τιποτα ορθιο, αντιθετα παμε και τους ψηφιζουμε. Και τωρα θελετε συγνωμη απο ενα συνανθρωπο.....μου φαινεται εχουμε ξεφυγει τελειος....εαν φταιει η ζεστη εχει καλος.....

_________________
Image

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από manolisΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
Gozilla
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 490

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 28/6/2008, 00:18  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Όοοοοοοοοπα.... Μην γενικεύεις Μανώλη γιατί ΔΕΝ ξέρεις για εμένα π.χ. αν και τι ψήφισα. Και μην ξεκινας εδώ πολιτική κουβέντα, όσο χρήσιμη και να είναι γιατί κάτι μου λέει ότι δεν είναι δύσκολο να γίνει κομματική. Δεν ξέρω, ίσως να το τραβάνε τα forum, ίσως πάλι να είναι η λούμπεν νεοελληνική υποκουλτούρα... Anyway...



Δεν εχω να σχολιάσω τίποτα για το GTCC, ξεκατινιαστέιτε μόνοι σας Razz


Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GozillaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
manolis
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 10 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 391
Περιοχή: Αθηνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 28/6/2008, 10:43  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Δεν κανω καμια πολιτικη κουβεντα διοτι απλα δεν ασχολουμαι με την πολιτικη. Απλα εφερα ενα παραδειγμα και βεβαια το γενικευω διοτι αυτο που γινεται εδω το βλεπουμε καθημερινα. Και δεν ειπα για εσενα...αλλα μαλλον οποιος εχει τη μυγα........ Cool

_________________
Image

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από manolisΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 29/6/2008, 09:07  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

απο οτι καταλαβα δεν εχεις απεργησει ποτε στη ζωη σου.

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
Gozilla
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 490

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 29/6/2008, 12:30  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Τη μύγα να την αφήσεις στη ησυχία της, έχει πολλά πράγματα να κάνει... Και το θέμα που έθιξες είναι βαθύτατα πολιτικό και ουχί κομματικό. Άσε λοιπόν να μην εκδηλωθεί κανένας κομματικός φύλακας και μας κάνει ρόιδο εδω μέσα...



(πλην της αψιμαχίας σε άλλο ποστ, εδώ είμαστε από την ίδια πλευρά... και οδηγώ ένα CLIO 1,4 αυτό τον καιρό, άσχετο Razz )


Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GozillaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
tifoso
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 11 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 151

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 1/7/2008, 22:21  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

να 'μαι και γω...
τι ειδαμε την κυριακη;...τα ιδια παντελακη μου ,τα ιδια παντελη μου!!
-απιστευτες καθυστερησεις
-ενας τεχνικος ελεγχος με δυο μετρα και δυο σταθμα
-ενας τσακωμος με λαθος συμπεριφορες και απο τις δυο μεριες!!!(και απο την μια παααρα πολυ λαθος για εναν και μονο συγκεκριμενο λογο!)
-ενα ατυχημα κατα το οποιο όλοι οι κρητες τρεχανε προς αυτο και ευτυχως που δεν τους ακολουθησε ολη η κερκιδα!

απο εκει και περα μπραβο σε οσους συμμετειχαν (συντομα θα ανεβασω και φωτογραφιες)

ειδικοτερα τωρα..
acgt3
"ειναι τυχερος που δεν ειμαι Αθηνα γιατι θα του τραβαγα κανα δυο φουσκους, που μου πηγε με 33 αερα γιατι ολοι αλλοι εμεις ειμαστε χαζοι δεν ειμαστε απο το Αιγιο βλεπεις."
για πες μας τι χρονους εκανες εσυ με +100hp αναρτησεις και πολιτικα λάστιχα!?

splitapsou
αλλη φορα να εχεις δυο καμερες!!!

Α!και για οποιον δεν το εμαθε ,ετρεχα με λιωμενο σωληνα εισαγωγης!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=wYjfP71jf1c
Image

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από tifosoΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
vlachos
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 50
Ένταξη: 18 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 110
Περιοχή: petroupoli
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/7/2008, 17:34  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Τετάρτη είμαι στο καρτόδρομο και έχω πάει να δώ GP.

Έχοντας μια συζήτηση με τους Αργύρη Γιάγια και Θανάση Φάσσα ρωτάω τον Αργύρη (πότε είναι το gtcc;),

την κυριακή μου απαντά,

Ν: την άλλη;

A: όχι, αυτή.

Ν: και οι συμετοχές πότε λήγουν;

Α: σήμερα

Αμέσως παίρνω τον sisifos και τον ρωτάω άν μπορούμε να κάνουμε κάτι γιατί το ξέχασα τελείως.

Η απάντηση ηταν πως δεν γίνεται τίποτα και πως δεν μπορεί αυτός να γ@μιέτ@ι γιατί κ@υλοσ@ την τελευταία ώρα.

είπα οκ και κλείσαμε.

Λέω στα παιδιά ότι δεν θα τρέξω γιατί δεν πρόλαβα να δηλώσω συμμετοχή.

Μου λέει ο Θανάσης γιατί δεν παίρνεις τον Τάσο.

Και απαντώ πως δεν έχω τηλέφωνο του, και έτσι μου το έδωσε ο ίδιος.

Πράγματι ο Τάσος δέχτηκε την συμμετοχή μου και τον ευχαριστώ πολύ γι'αυτό.

Ο sisifos και Jimmy_Caesar μου είπαν πως δεν έπρεπε να δεχτή ο Τάσος και πως θα τον χέσουν.

Τότε άρχισα να Mad με.

Πώς είναι δυνατόν να θυμώνουν οι ανθρώποι του δικού μου club και οι "ξένοι" να έχουν την καλή διάθεσει να βοηθήσουν;


Κυριακή πρωί έχω ραντεβού με τον Γιάγια.

Αργύρης: Έκανες κάτι με τον πυροσβεστήρα;

Νίκος: Τίποτα, τον έχω όπως και στους άλλους αγώνες (κάτω απο το κάθησμα του συνοδηγού με μονωτική ταινία), αλλά έχω πάρει και 2ο μαζί μου, αν δεν τους αρέσει θα βάλω τον άλλο με ζώνη που βγαίνει έυκολα.

Νίκος: εσύ τι έκανες;

Αργύρης: τίποτα και εγώ, στην τσέπη του καθήσματος στην πλάτη του συνοδηγού.

Του Αργύρη δεν του είπε κανένας τίποτα γιατί ήταν και αυτός στον τεχνικό έλεγχω.

ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΤΡΕΞΩ ΕΠΙΔΕΙ ΕΒΡΙΣΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΛΕΓΧΩ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΞΩ ΗΤΑΝ Ο SISIFOS!!!


Από εκεί και πέρα βγάλτε τα συμπεράσματα μόνοι σας!


Αντώνη καλό θα ήταν να μην βγάζεις συμπεράσματα πριν ακούσεις και τις 2 πλευρές.

Αποψη μου είναι πώς αν έχεις τέτοιους φίλους (sisifos και Jimmy_Caesar) καλήτερα να είσαι με τους εχθρούς!

Δεν έχω κάτι άλλο να πώ...αλλά ούτε να απαντήσω! Wink

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=1-GgXIt-cRM&feature=related

Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από vlachosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/7/2008, 18:04  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Έχοντας υπάρξει για λίγο καιρό μέσα στη διοργάνωση του GTCC και γνωρίζοντας τον τρόπο σκέψης του Σίσιφου και του Δημήτρη, μπορώ να σου υπογράψω Νίκο ότι το ίδιο θα έκαναν για οποιονδήποτε τύχαινε να δώσει συμμετοχή τηλεφωνικώς την τελευταία μέρα, είτε ήταν μέλος του TARMAC είτε όχι.

Παραμερώντας το γεγονός ότι είσαι μέλος του TARMAC, και οι δυο αντέδρασαν με απόλυτη ανιδιοτέλεια, ενώ νομίζω είναι ξεκάθαρο ότι και οι δύο δεν είχαν το παραμικρό όφελος να μην τρέξεις.

Αντί λοιπόν να τους πούμε ένα μπράβο και να παραδειγματιστούμε για τον τρόπο που λειτούργησαν, αντίθετα με κάθε ελληνική νοοτροπία "ρουσφετιού", εσύ το βλέπεις ως καταδικαστέο και ως προδοσία.

Το ότι έβαλαν το συμφέρον του GTCC παραπάνω από το δικό τους [που ειδικά για ο Jimmy Ceasar είχε συμφέρον να κατεβάσει όσο γίνεται περισσότερες συμμετοχές από το TARMAC] είναι νομίζω αξιέπαινο, όχι κατακριτέο.

Τώρα, ίσως σου δημιουργηθεί η απορία "πού το είδαν το συμφέρον του GTCC με το να μη γίνει δεκτή η συμμετοχή μου", αλλά αυτό θα το καταλάβεις μόνο αν έχεις διάθεση να ακούσεις για τον [σίγουρα όχι αψεγάδιαστο] τρόπο που λειτουργεί το GTCC.

Δεν έχω κανένα λόγο να πάρω πλευρές και γι' αυτό μιλάω αφού κατατέθηκαν όλες οι απόψεις. Αν πίστευα ότι αδικήθηκες/προδόθηκες, θα το έλεγα. Απλώς πιστεύω ότι έχεις παρεξηγήσει και τους δύο και τους αδικείς, όσο κι αν από την παραπάνω ιστορία σου [την οποία καθόλου δεν αμφισβητώ] θεωρείς ότι εσύ είσαι ο αδικημένος.

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/7/2008, 18:20  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Χαίρομαι, vlachos, που γράφεις, γιατί ίσως μετά από όλα όσα έγιναν κάποιος πει ότι "φιμώθηκες", κάτι που δεν συμβαίνει ΠΟΤΕ στο TARMAC.

Γιατί λοιπόν δεν τα γράφεις όλα, αλλά μόνο τα μισά ???

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες