Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 6/3/2008, 07:53  Θέμα δημοσίευσης:  1o TOYO TIRES Open Day 2008 - Εντυπώσεις Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Το 1o TOYO TIRES OPEN DAY 2008 είναι πια παρελθόν, εδώ και μερικές ώρες.
Ας γράψουμε εδώ τις εντυπώσεις μας Smile

Πρώτα απ'όλα οφείλουμε ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στην TOYO TIRES που είναι υποστηρικτής στην προσπάθειά μας.

Επίσης θα πρέπει να αναφερθούν τα πρόσωπα που αποτέλεσαν την οργανωτική ομάδα του Open Day, που και αυτή τη φορά δούλεψαν για την ευχαρίστηση ΟΛΩΝ :

Νίκος Βλάχος
Αγγελος Κοντούλης
Θανάσης Παπαϊωάννου
Αντώνης Χαλικιάς
Κώστας Χειλαδάκης
Κωνσταντίνος Χριστοφόρου
Μανώλης Ψαρρός

Ενα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ γιατί και πάλι τα πάντα ήταν σωστά και η εκδήλωση κύλησε άψογα.

_________________
Fun Is Not A Straight Line



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Jimmy_Caesar στις 11/4/2008, 13:32, 4 φορές συνολικά
Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 6/3/2008, 07:59  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

MapakisMotorsport

Παιδια ηταν ολα υπεροχα!Πολυ καλη η οργανωση του event και ολα κυλισαν ρολοϊ!Μπορω να πω οτι το ευχαριστηθηκα αρκετα και δωσαμε και το "βαπτισμα του πυρος" στο μικρο 107! Αναμενω και αναλογη συνεχεια.....

--------------------------------------------------------------------------------

acgt3

το 107 ηταν 1:07 στον γυρο συμπτωση?????? πολυ σε γουσταρα εχτες


Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
RoadClub
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 6/3/2008, 12:00  Θέμα δημοσίευσης: Great ! (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Συγχαρητήρια και από εμάς και στην οργανωτική ομάδα όπως ανέφερε και ο Δημήτρης, από την μεριά μας το χαρήκανε όλα τα παιδιά και οι εντυπώσεις ήταν πάρα πολύ καλές!!!
Ήταν κάτι εντελώς διαφορετικό και πραγματικά ξεδώσαμε! Laughing
Από όλα τα μέλη μας που έλαβαν μέρος ακουστήκαν τα καλύτερα!!
Εμείς με την σειρά μας είμαστε στην διάθεση σας να συμμετέχουμε και να βοηθήσουμε σε ότι χρειαστεί!! Laughing

Γωγώ


  
Kacey
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 43
Ένταξη: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 109

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 6/3/2008, 14:03  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Οι εντυπωσεις μου απο το track day... Δημητρη θυμασαι που σου ειπα να κοιταξεις γιατι χτυπαει ο συναγερμος του Mondeo?

Ε αυτος ο καριολης που επεσε πανω του μεσα στα pits, μου εκανε δυο σουπερ γουαου γρατζουνιες σε προφυλακτηρα και πλαστικα, και σηκωθηκε και εφυγε σαν αδερφουλα που ειναι, να πεθανει απο καρκινο.

Αυτες ειναι οι εντυπωσεις μου...

_________________
ΠΩΛ:Χαρτακια/φιλτρακια τσιγαρων και πουρακια περιπτερου, σε τιμες χονδρικης + μεταφορικα. Πληροφοριες με πμ. Για οσο υπαρχει αποθεμα

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Πίθηκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από KaceyΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailMSN Messenger
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 6/3/2008, 14:54  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Κωστή, καταλαβαίνω την ψυχολογία σου αυτή τη στιγμή, και ξέρεις καλά ότι στενοχωρέθηκα πολύ που το διάβασα, αλλά ρε φίλε, μη λες τέτοια πράγματα, δεν είναι σωστό.

Αυτό που θα έλεγα εγώ είναι
ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΔΕ ΠΟΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΡΑΚΑΡΕ ΤΟ ΜΑΥΡΟ FORD MONDEO
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ


Πού ήταν παρκαρισμένο το αυτοκίνητό σου?

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
johanndelta
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 6/3/2008, 15:30  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Aν και ηρθα προς το τελος διαπιστωσα ενα (αναμφιβολα) πετυχημενο OD για μια ακομα φορα. 7 σταθερα ατομα (που κανουν για...207 αλλα προσοχη μη κουραστουν) ειναι η εγγυηση για την επιτυχια. Μπραβο και παλι μπραβο.

ΥΓ: Δημητρη οσο και αν κραζει ο Κωστας εχει δικιο και κυριως γιατι δεν μπορεις να ερχεσαι σε μια "οικογενειακη'' εκδηλωση, να κανεις ενα λαθος ρε αδελφε, αλλα να σηκωνεσαι και να φευγεις ετσι μπασταρδα. Ειδικα σε κατι τετοιο (ουτως ή αλλως οφειλεις αν εχεις τρακαρει καποιον να δωσεις στοιχεια -η ασφαλεια θα πληρωσει στο φιναλε- ). Απαραδεκτος/η και λιγα λεει ο Κωστας.


  
Kacey
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 43
Ένταξη: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 109

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 6/3/2008, 16:28  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Δημητρη, οι γρατζουνιες δεν αξιζουν ουτε τον κοπο της πληκτρολογησης, το εξαφανιζολ (και μαλιστα μεταξυ μας = στην εκδηλωση) ειναι που με πειραζει. Ως εκ τουτου δεν επιθυμω να ασχοληθει κανεις με την ζημια, επιθυμω αυτο που εγραψα πιο πανω. Τελος εδω.

_________________
ΠΩΛ:Χαρτακια/φιλτρακια τσιγαρων και πουρακια περιπτερου, σε τιμες χονδρικης + μεταφορικα. Πληροφοριες με πμ. Για οσο υπαρχει αποθεμα

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Πίθηκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από KaceyΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailMSN Messenger
Gozilla
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 490

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 6/3/2008, 17:39  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Κρίμα για τον Kacey, πραγματικά άτυχο γεγονός, ο τρόπος που συνέβη ανεπίτρεπτος...

Εντυπώσεις από την εκδήλωση:
Όλα πήγαν καλώς, οργανωμένα όπως πάντα, βάσει προγράμματος και με τη βοήθεια των γνωστών σεσημασμένων.
Συμμετοχές από άλλα club, πολλά ευχαριστήρια στα παιδιά από το Road Club, τους Screwdrivers και το παρεάκι του Art of Cornering. Και φυσικά, οι γνωστοί σεσημασμένοι συμμετέχοντες.
Υγρασία τρελή, γλύστραγε και το Πεζό 2 στην πίστα όσο νύχτωνε. Αλλά όλοι το χαρήκαμε, συμμετέχοντες. θεατές και οργανωτές...
Άντε και στο επόμενο!!!


Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GozillaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 6/3/2008, 19:00  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

κατσε να γραψει κανενας πιο ομορφος αμεσως να πεις τις εντυπωσεις σου, απο θεμα οργανωσης δεν ειχα κανενα αγχος.

Αγχος ειχα για το αμαξι μου που δεν μπορω να βρω το προβλημα που εχω στις 4000 στροφες αλλα απο την αλλη καταφερα και βρηκα το setup των ελαστικων (βλεπετε δεν κλεβω απο την FERRARI οπως κατι Γερμανοι).

Χαρηκα που ειμασταν τοσοι να ευχαριστησω τον φιλο Θωμα που με βοηθησε, τους φανατικους κριτες-υποστηρηκτες
Hill & Gozzila τον Αληταρχη μας.

Ελπιζω ολοι να περασαμε καλα και τα λεμε στο επομενο.

1st ΤΟΥΟ OPEN DAY by TARMAC - acgt3

Μαπακης θεος

ΥΓ : Συγνωμη απο τον κυριο που ττον εβγαλα απο το πεζο 106 αλλα οι κανονες ειναι κανονες

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 7/3/2008, 12:48  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αντώνη μου η ασφάλεια πάνω απ'όλα!
Αν δεν κάνω λάθος, είχε κολλήσει η ζώνη και δεν έμπαινε?

Αλήθεια, μόνον εμείς είμαστε στο Open Day?
Αλλοι δεν ήρθαν? Razz

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Hil
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 14 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 872
Περιοχή: Π. Φάληρο/BEERLAND
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 7/3/2008, 18:06  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Άλλη μια εκδήλωση πραγματοποιήθηκε με επιτυχία!!
ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!! Wink

Κώστα λυπάμαι για το συμβάν που σου συνέβη... έλεος, ας ερχόταν να πει πως έκανε μακακία και μπορεί μόνον και μόνο για την πράξη του, να μην πλήρωνε τίποτα (αυτό τουλάχιστον έχω κάνει σε παρόμοιες περιπτώσεις ειλικρίνειας)!

Έβλεπα τα πισωκίνητα και αναρωτιόμουν αν θα μπορούσα κι εγώ να πηγαίνω έτσι, στο περίπου όμως Laughing ....

Κάθε φορά αποκομοίζουμε εμπειρίες και έτσι κάθε φορά μπορούμε να είμαστε καλύτεροι Wink

Βασικά πιστεύω πως κάνα 2 άτομα ακόμα χρειαζόντουσαν σε 2-3 στροφές....

Και πάλι μπράβο σε όλους, και στα παιδιά που έτρεξαν και στον χορηγό ΤΟΥΟ ΤYRES και εύχομαι να συνεχιστεί και σε επόμενες εκδηλώσεις!!

Αυτά..... Very Happy Very Happy


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nestoraero
μαμά
μαμά


Ηλικία: 48
Ένταξη: 01 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 50
Περιοχή: Περιστερι/Αθηνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 7/3/2008, 22:45  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Να δωσω και εγω τα συγχαρητηρια μου στα παιδια που κουραστηκαν για να κανουμε εμεις οι υπολοιποι το κεφι μας!!!!
Ολα καλα λοιπον και παμε γι'αλλα..... Very Happy

_________________
Peugeot 106 rallye 1.3
R5 gt turbo

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από nestoraeroΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Gozilla
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 490

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 8/3/2008, 08:22  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Πολύ αναβαθμισμένο το πενταράκι σου Νέστωρα!


Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GozillaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
dimsabas
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 10 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 108

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 8/3/2008, 10:10  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Πέρασα και γω μια βόλτα προχτές. Πολλά συγχαρητήρια σε όσους μόχθησαν για να καλοπεράσουν κάποιοι άλλοι, ο καιρός δροσερός, όλα καλά....
Μόνο που παρατήρησα κάποιες συμπεριφορές που δεν αρμόζουν σε ένα σοβαρό club όπως το Tarmac. Αναφέρομαι κυρίως σε burn-out μέσα στα πιτς και σε συνδυασμό με ανάλογα χαριτωμένα σε παλιότερες εκδηλώσεις, απορώ πώς δεν μπορούν να παραμεριστούν αυτοί οι οδηγοί!
Και το λέω αυτό με καλή διάθεση, γιατί γνωρίζω ότι αμαυρώνουν την εικόνα του Σωματείου και εγκυμονούν διάφορους κινδύνους για τους υπόλοιπους συμμετέχοντες.


Παρθένος Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από dimsabasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
vlachos
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 50
Ένταξη: 18 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 110
Περιοχή: petroupoli
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 8/3/2008, 19:18  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Είμαι πολύ στεναχωρημένος από το τσάι που με κέρασε ο mitsubishikos. ονόματα δεν λέμε. Αχ εγώ το έχω πει (όπου Japan και καρό σημαία).

Για το open δεν έχω λόγια, απλά τέλειο.

Εγω θα πω ότι όσα χρόνια ασχολούμαι με αγωνες δεν έχω ξαναδεί τέτοια πειθαρχεία.

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά. Πραγματικά απίστευτο.


Την επόμενη φορά προτείνω να κάνουν 4 αυτοκίνητα 2 + 2 F2F και τον τελικό νικητή θα τον κάνουν μπάνιο με σαμπάνια. Όποιος θέλει ας νικήσει.

Τα 4 αυτοκίνητα να μπαίνουν μετά από κλήρωση
.


ΕΕΕΕ ΚΑΛΟ;

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=1-GgXIt-cRM&feature=related

Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από vlachosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
vlachos
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 50
Ένταξη: 18 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 110
Περιοχή: petroupoli
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 8/3/2008, 19:20  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Θα τα πούμε από τρίτη. Καλά κούλουμα παιδιά.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=1-GgXIt-cRM&feature=related

Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από vlachosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 8/3/2008, 19:21  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Είσαι πονηρούλης, έ?

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Hil
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 14 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 872
Περιοχή: Π. Φάληρο/BEERLAND
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 9/3/2008, 13:45  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

dimsabas Έγραψε:
Πέρασα και γω μια βόλτα προχτές. Πολλά συγχαρητήρια σε όσους μόχθησαν για να καλοπεράσουν κάποιοι άλλοι, ο καιρός δροσερός, όλα καλά....
Μόνο που παρατήρησα κάποιες συμπεριφορές που δεν αρμόζουν σε ένα σοβαρό club όπως το Tarmac. Αναφέρομαι κυρίως σε burn-out μέσα στα πιτς και σε συνδυασμό με ανάλογα χαριτωμένα σε παλιότερες εκδηλώσεις, απορώ πώς δεν μπορούν να παραμεριστούν αυτοί οι οδηγοί!
Και το λέω αυτό με καλή διάθεση, γιατί γνωρίζω ότι αμαυρώνουν την εικόνα του Σωματείου και εγκυμονούν διάφορους κινδύνους για τους υπόλοιπους συμμετέχοντες.


δυστηχώς κάθε φορά λέμε τα ίδια (παράθυρα, burn outs κλπ), αλλά
τίποτα.... Question Question Exclamation Exclamation


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Octane
μαμά
μαμά


Ηλικία: 41
Ένταξη: 16 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 3

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 9/3/2008, 20:17  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Χαιρομαι πολυ που το event ηταν τοσο πετυχημενο. Very Happy
Ηθελα και γω να λαβω μερος,αλλα δυστυχως εφυγα λιγες μερες πριν παλι για Αυστρια (αχ αυτο το χιονι που αναγκασε να μεταφερθει η ημερομινια Evil or Very Mad )
Ελπιζω να ειμαι σε καποιο απο τα επομενα αυτου του ετους Embarassed


Λέων Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από OctaneΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 12/3/2008, 11:46  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Μην ανησυχείς, καλά να είμαστε και θα ακολουθήσουν αρκετές Εκδηλώσεις Smile

Αλήθεια ωρέ παιδόπουλα, πού είναι όλες αυτές οι φωτογραφίες που έβλεπα ότι παίρνατε? Τα βίντεο?
Τίποτα???

Ειδικά για τα βίντεο όποιος έχει, παρακαλώ να μου δώσει κάποιο DVD ή κασέτα, για να βγει στην TV.

Ακόμααααα??????????

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 13/3/2008, 19:58  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αποστολη θελω και εγω τα βιντεο αντε κουνησου αγορι μου.

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
vlachos
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 50
Ένταξη: 18 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 110
Περιοχή: petroupoli
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 13/3/2008, 21:23  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

acgt3 Έγραψε:
Αποστολη θελω και εγω τα βιντεο αντε κουνησου αγορι μου.


ΑΝΤΕ ΝΤΕΕΕΕΕ

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=1-GgXIt-cRM&feature=related

Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από vlachosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
cabrio_gti
μαμά
μαμά


Ηλικία: 39
Ένταξη: 31 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 10

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 14/3/2008, 09:32  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

να πω και γω ενα μεγαλο μπραβο σε ολου σας.ολα ηταν τελεια και χαιρομαι που γραφτηκα και μελος.χαρηκα πολυ που οδηγησα το avensis μου στην πιστα αφου δεν το ειχα δοκιμασει ποτε και μου αφηε καλες εντυπωσεις

_________________
www.trackday-special.gr/forum/viewtopic.php?t=786
www.swwiftvvl.net

Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από cabrio_gtiΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Hil
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 14 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 872
Περιοχή: Π. Φάληρο/BEERLAND
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/3/2008, 01:37  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

άντε φίλε... την άλλη φορά με το
τερατάκι.... Wink


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/3/2008, 21:23  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΦΟΤΟ


ImageImage
ImageImage
ImageImage

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες