Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
panos
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 20 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 158
Περιοχή: athens-petroupoli
seychelles.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/1/2008, 22:32  Θέμα δημοσίευσης:  Εντυπώσεις από την Φιλανθρωπική εκδήλωση 2007 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Image

παιδια ειμαι χώμα... πυρετος,ζαλαδα ειναι το λιγότερο.... ΑΛΛΑ

δεν θα με σταματήσει απο το να γράψω κανα δυο αράδες...


Υπεροχα χαμόγελα στο τετράγωνο, αξιαγάπητα παιδια και πολλες, μα παρα πολλες ιστορίες να σας πω...

κρίμα που δεν αντέχω τωρα αλλα ειμαι ήδη χώμα όπως σας είπα...

εχω μία ένσταση μόνο και αφορά στο δημήτρη, θα το πω, θα μείνει ως παρένθεση και θα κλείσει εδώ χωρίς άλλα σχόλια.

όταν μας έλειπε άτομο να βοηθήσει στην πύλη και να κάνει παρέα στο γιώργο που ήταν ήδη εκεί ακουσα απο το pmr..

"Ενας ρε παιδια να παει εστω να κανει παρέα στο παιδί στην πύλη... τον εχουμε αφήσει μόνο του και δεν ειναι και δικός μας"

καταλαβαίνω και νιώθω ότι ένιωθες και εσυ δημητρη εκείνη την ώρα...

ΑΛΛΑ... αφού ήρθαμε για αυτό το σκοπό εκεί δεν εχει τέτοια... είμαστε παρεα.. μην ξαναακούσω δικό μου και δικό σου γιατι Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
(δεν παρεξηγήθηκα, στεναχωρήθηκα που στεναχωρήθηκες Embarassed )



λοιπόν, στο δια ταύτα...

μάλλον εμεις το έχουμε τελικά περισσότερο αναγκη όλο αυτό απο τα παιδια τα ίδια... και δεν μειώνω καθόλου την ανάγκη τους, απλά τονίζω την δική μας ανάγκη να βλέπουμε τόσα χαμόγελα..

δεν θα ξεχάσω ποτε τις φάτσες τους όλο αγωνία πριν μπουν για πρώτη φορά μέσα.... ούτε και μετα την χαρά και την αδρεναλίνη...

ώντας μπροστα μπροστα δεν μπόρεσα παρα να δω την ευγένεια και το επίπεδο όλων των οδηγών, που με περίσια στοργή βοηθουσαν τα παιδια να νιώσουν άνετα, που τους εξηγούσαν και τους μάθαιναν πράγματα στο χρόνο που περίμεναν με τα μοτέρ αναμένα την εκκίνηση...

υψηλές στιγμές για όλους μας...


νιώθω πως όλοι έκαναν τέλεια δουλεια, νιώθω πως σερβιραμε ζεστό και φρεσκοψημμενο το γλυκό και το γαρνιρίσαμε με τον καλύτερο τρόπο...

ηταν τιμή μου που και πάλι έλαβα μέρος σε κάτι τέτοιο και εύχομαι να ειμαστε καλα να το επαναλάβουμε....


σχετικα-ασχετα τώρα...

Big Thnx to

Αλέξανδρος Κελεμπέκογλου (ο ανθρωπος που από κτηνίατρος εγινε βοηθός μου και αντικαταστάτης μου όταν πλέον με πρόδωσαν οι αντοχές μου)

Γιώργος Κελεμπέκογλου (σταθηκε στην πόρτα ως καλός αλφαμίτης, και όχι μόνο αυτό αλλα νομίζω πως στο καπάκι είχε και ενα περιπολάκι να το περιμένει)

Νικος Σαρρης ( εκπροσώπησε το www.fouskoto1.gr/fouskotoforum επάξια, προσέφερε ότι μπορούσε σε υλικό και προσωπικό επίπεδο και προσωπικά νιώθω την τιμή να ευχαριστήσω εναν σοβαρο επιχειρηματία που ελάχιστα γνώριζε μέχρι πριν για την διοργάνωση και μάλλον εγινε fan.... στους "δεστες" και όχι μόνο η βοήθεια του ήταν σημαντική...)

Μαρίλυα Χατζησταματίου (κοντα στα παιδια και αν και δεν ειχε ξαναπιασει ζώνη 4-5-6 σημείων κατάφερε να κάνει επί 3 ώρες αυτη τη δουλεια όντας ενα προσφιλές άτομο για τα παιδια και προσιτο... )

εμενα με ξέρετε... δεν εκανα και τίποτα...

μπράβο σε όλους και ελπίζω όταν γυρίσετε σπίτια σας και βρείτε αυτες τις γραμμες να εχουν πάει όλα καλα και να ειστε όλοι το ίδιο χαρούμενοι οπως και εμείς... Wink

_________________
150 ειναι καλα? να τ'αφήσω?

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από panosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailMSN Messenger
panos
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 20 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 158
Περιοχή: athens-petroupoli
seychelles.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/1/2008, 23:14  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

ps (επειδη δεν βρίσκω το edit...)

ζητήθηκε απο εμένα προσωπικά απο τους καθηγητές-συνοδους να δωθει ως θέμα έκθεσης στα παιδια η σημερινή ημέρα.. ειναι νομίζω το καλύτερο που θα μπορουσε να γίνει, να μαθουμε τι τελικά ενιωσαν αυτα τα παιδια απο την σημερινή ημέρα.. τι αποκόμισαν και τι θα μπορουσαμε να κανουμε καλύτερα στο μέλλον...

ελπίζω να έπραξα σωστα και να εχουμε σύντομα στα χέρια μας τις απαντήσεις αυτων των παιδιων... Wink

_________________
150 ειναι καλα? να τ'αφήσω?

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από panosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailMSN Messenger
venzinas
μαμά
μαμά


Ηλικία: 40
Ένταξη: 08 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 19

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/1/2008, 23:30  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

σηνχαριτηρια παιδια ολα τελεια παντα τετεια


Υδροχόος  Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από venzinasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
manolis
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 10 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 391
Περιοχή: Αθηνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 17/1/2008, 00:06  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Να πω και εγω οτι η εκδηλωση ηταν αψογη οπως βεβαια καθε χρονο!!! Μπραβο σε ολα τα παιδια που βοηθησαν!!!! Δυστηχως δεν μπορεσα να βοηθησω στην οργανωση...αλλα καταφερα να ερθω και να προσφερω ενα μικρο ποσο για αυτα τα παιδια......συνεχιστε την καλη δουλεια!!!!

_________________
Image

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από manolisΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
johanndelta
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 17/1/2008, 11:06  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

[B]AΨΟΓΟΙ!!!

Μπραβο σε ολους σας. Παντα προκυπτουν δυσκολιες με τα ατομα, αυτο ειναι δεδομενο. Ολα ξεπερνιουνται ομως, one way or another και στο τελος μενει η ικανοποιηση της επιτυχιας. Συγχαρητηρια λοιπον σε ολους οσοι βοηθησαν.


  
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 17/1/2008, 19:27  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Λόγω κάποιου τεχνικού προβλήματος δεν ήταν δυνατή η απάντηση.
Το πρόβλημα διορθώθηκε και μπορούμε όλοι να γράψουμε. Very Happy

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
venzinas
μαμά
μαμά


Ηλικία: 40
Ένταξη: 08 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 19

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 17/1/2008, 20:48  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

θα ανεβασω και μερικες φοτο απο το event αλλα χωρις τα παιδια για ευνοητους λογους....


Υδροχόος  Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από venzinasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκέπτης







ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 17/1/2008, 21:42  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Που στε μοδερατορες, Εντυπωσεις απο την φιλανθρωπικη 2007, οχι 2008.
Σαν πολυ να βιαζεστε... Very Happy Βεβαια το κειμενο το ιδιο θα ειναι, αφου παλι ολα θα ειναι κ-ο-ρ-υ-φ-η. Cool


  
johanndelta
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 17/1/2008, 21:51  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Eγω ειμαι ο...απο πανω, απλα ξεχασα να συνδεθω. Σορρυ Embarassed


  
bril
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 41
Ένταξη: 20 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 339
Περιοχή: ΚΥΨΕΛΗ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 17/1/2008, 21:52  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Μπραβο ρε παιδια συγχαρητηρια, τα καταφερατε και φετος!!!
Πραγματικα ειμαι πολυ περηφανος που ειμαι μελος αυτου του club.
Περιμενω να δω φωτο να παρω και γω που ειμαι μακρυα μια μικρη γευση.


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από brilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
orestis
μαμά
μαμά


Ηλικία: 49
Ένταξη: 20 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 39

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 17/1/2008, 22:17  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Χρόνια τώρα άκουγα και διάβαζα για τέτοιου είδους εκδηλώσεις που γίνονταν τις ημέρες των Χριστουγέννων αλλά δυστυχώς ποτέ δεν μπόρεσα να πάρω μέρος σε μια από αυτές αλλά ούτε καν να παρευρεθώ εκεί σαν θεατής. η αιτία δεν ήταν άλλη από το ότι η ημέρα διεξαγωγής έπεφτε πάντα σε εργάσιμη, για εμενα, ημερα.
έτσι είχα μείνει με τον καημό και πιστέψτε με ήθελα τόσο πολύ να δω αυτά τα παιδικά χαμογελά μέσα από το κράνος σφηγμενα γέρα με τις ζώνες ασφάλειας μέσα σε αγωνιστικά καθίσματα.
Σε μερικές μάλιστα περιπτώσεις που το κράνος ήταν full face αρκούσε μια μάτια τους για να δει κανείς και να καταλάβει την αγωνιά αλλά και τον ενθουσιασμό που ένιωθαν εκείνη την ώρα οι μικροί μας φίλοι.
όλα αυτά τα έβλεπα και τα διάβαζα χωρίς όμως να τα έχω ζήσει από κοντά. αισθανόμουνα υπερήφανος για τους φίλους και γνωστούς που έδιναν το παρόν σε κάθε τέτοια εκδήλωση και δεν σας κρύβω ότι τους ζήλευα κιόλας.
όχι για την βόλτα που έκαναν με το αγωνιστικό, εξ'αλλου αυτή μπορούμε να την κάνουμε όποτε θέλουμε, αλλά γι' αυτό που κάθε φορά προσέφεραν με την παρουσία τους.

Στο τελευταίο GTCC για το 2007 με παρακάλεσε ο κ. Σέλλας να διαβάσω μια ανακοίνωση κατά την διάρκεια του αγώνα που είχε να κάνει με φιλανθρωπική εκδήλωση για τα παιδία του Χατζηκυριαειου και του Ζαννειου ιδρύματος. διαβάζοντας την παρατήρησα ότι η εκδήλωση φέτος γίνεται μετά τις γιορτές και σε ημέρα και ώρα που, επιτελους, θα μπορούσα κι εγώ να δώσω το παρόν έστω και σαν θεατής.
Ο υπεύθυνος της διοργάνωσης όμως με ενημέρωσε ότι σαν θεατής δεν θα προσφέρω τόσα όσα θα μπορούσα εάν ερχόμουνα με το αγωνιστικό μου αυτοκίνητο. τότε η χαρά έγινε ακόμη μεγαλύτερη και στην ερώτηση του ΄΄δλδ σε γραφω'' (στην λίστα με τους αγωνιζόμενους), ένα ΝΑΙ αρκούσε για να γελάσουν και τα μουστάκια μου και να περιμένω τις μέρες να περάσουν και μαζί με αυτές και η γρίπη που με ταλαιπωρούσε.

Με γρίπη αλλά χωρίς πυρετό ήμουνα πιστός στο ραντεβού και από την αρχή όλα έδειχναν ότι η παρέα του TARMAC είχε μελετήσει και είχε οργανώσει την εκδήλωση με κάθε λεπτομέρεια.
κι ενώ τα αγωνιστικά γέμιζαν σιγά τον παρκινγκ της πίστας, παιδικές φωνές και γέλια πλημμύρισαν την καφετέρια όπου πριν όπου το πρώτο μέρος της εκδήλωσης ήταν η γνωριμία τον υπεύθυνων του κάθε ιδρύματος αλλά και δυο λόγια για τα μικρά αλλά και τα μεγάλα παιδία από τον Ιαβέρη.
Το κυρίως μέρος την εκδήλωσης ήταν και το ποιο απολαυστικό τόσο για τους οδηγούς όσο φυσικά και για τους πιτσιρικάδες. προσπαθούσαν να διαλέξουν με ποιο αυτοκίνητο θα συνοδηγησουν προτιμώντας όπως άλλωστε ήταν αναμενόμενο τα αυτοκίνητα τύπου EVO και αποφεύγοντας ευγενικά τα ταπεινά δικά μας αγωνιστικά. όχι όμως πάντα. δεν ήταν λίγοι αυτοί που με πλησίαζαν ροτόντας με τινός είναι το τάδε ή το δείνα αυτοκίνητο και ζητούσαν αν είναι εφικτό να συνοδηγησουν με κάποιο που άλλοι δεν έδιναν καν σημασία.
ο ενθουσιασμός τους ήταν γραμμένος με μεγάλα γράμματα στο πρόσωπο τους και αυτό σε συνδυασμό με τόσα αγωνιστικά να γυρίζουν μέσα στην πιστά έκανε την ατμόσφαιρα ακόμη πιο όμορφη.
στον χώρο του παρκινγκ τα πηγαδάκια των οδηγών είχαν ένα άλλο ύφος από αυτό που μέχρι τώρα είχαμε συνηθίσει. Μιλούσαν για τα σχέδια την χρονιάς που μόλις άρχισε αλλά δεν παρέλειψε κανένας να αναφερθεί στην εκδήλωση αλλά και στους ανθρώπους που έτρεχαν από το ένα σημείο στο άλλο έτσι ώστε να κυλήσουν όλα ομαλά, να μην υπάρξουν καθυστερήσεις και φυσικά να μην νιώσει κανείς μα κανείς την ανάγκη να πάει πάει στο σπίτι του!!
Το τρίτο και τελευταίο κομμάτι της χθεσινής εκδήλωσης περιελάμβανε έναν πλειστηριασμό του οποίου όλα τα έσοδα έμπαιναν σε έναν κουμπάρα και το πόσο το οποίο συγκεντρώθηκε στο τέλος παραδόθηκε στους υπεύθυνους των δυο ιδρυμάτων οι οποίοι ασφαλώς δεν έκρυψαν την χαρά τους αφού παρέλαβαν συνολικά 2,500€.
μάλιστα δεν ήταν λίγοι εκείνοι οι οδηγοί οι οποίοι πολλές φορές έβαζαν το διπλάσιο πόσο από αυτό που αρκούσε για να ΄΄χτυπήσουν΄΄ το αντικείμενο γνωρίζοντας ότι τα χρήματα αυτά είναι για καλό σκοπό και όχι για κάτι που μπορεί να αγοράσει κάποιος από κάποιο εμπορικό κατάστημα.

Μετά τα παραπάνω δεν νομίζω ότι χρειάζεται να πω πόσο πολύ μου άρεσε και πόσο όμορφα πέρασα εχτές αλλά σίγουρα χρειάζεται να συγχαρώ και να ευχαριστήσω όλους αυτούς που δούλεψαν για την εκδήλωση αυτή, τους οδηγούς που έδωσαν το παρόν, τους δωροθέτες, τους υπεύθυνους της πίστας για την παραχώρηση αυτής.
Και του χρόνου λοιπόν, να είμαστε καλά και να μπορέσουμε να ξαναέλθουμε!

Ορέστης Μέντζος

_________________
www.frenchcup.gr
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από orestisΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
vlachos
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 50
Ένταξη: 18 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 110
Περιοχή: petroupoli
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 17/1/2008, 22:56  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

venzinas Έγραψε:
θα ανεβασω και μερικες φοτο απο το event αλλα χωρις τα παιδια για ευνοητους λογους....


ANTE NTE!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=1-GgXIt-cRM&feature=related

Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από vlachosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 17/1/2008, 23:09  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Σε ρωταω, σου αρεσει το σκι; και μου λες οχι, σε ρωταω εχεις κανει σκι; και μου λες οχι, ε τοτε πως λες οτι δεν σου αρεσει αφου δεν εχεις κανει; αυτο εζησα πραγματικα εκεινο το βραδυ, μου αρεσε ολη ιδεα και οι περιγραφες απο τα παιδια για τις παλαιοτερες φιλανθρωπικες . Επρεπε να το κανω απο μεσα να δω τι γινετε, να δω εαν πραγματικα θελω να βοηθησω ή απλα μου αρεσει σαν ιδεα. Ειχα την πολυτελεια μαζι με τον Κωστα να υποδεχτουμε τα παιδια, τους οδηγους και τους θεατες. ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ, ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ.

ΚΡΙΤΕΣ: Αγγελος Κωστας Γιαννης και εγω κουναγαμε σημαιες σε διαφορα
χρωμματα και για διαφορους λογους, το κλιμα στην πιστα ηταν καταπληκτικο ειχε αγωνια, αγχος, αρωμα ελαστικου, μελωδιες εξατμησεων,αριες υπερτροφοδοτουμενων, ψιλες σκαλες ατμοσφερικων και μεσα σε ολα αυτα ενα κρανος στο υψος της φασας να προσπαθει να σταθει ισιο.

ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΑ: Εκει νομιζω σταθηκαμε στο υψος μας φτασαμε στο τελευταιο κομματι της εκδηλωσης.

να συγχαρω τα παιδια απο το ΤΑΡΜΑC που δοσαν αυτη την εμπειρεια, τους οδηγους που μας βοηθησαν, τους θεατες που μας συμπαρασταθικαν, ηταν ολα τελεια. Και του χρονου λοιπον, ευχομαι σε ολα αυτα τα παιδια οτι καλυτερο.

Σας ευχαριστω.
ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ


ΥΣ: Αλέξανδρε Κελεμπέκογλου να σε ευχαριστησω που προσεχες το DODGE

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
venzinas
μαμά
μαμά


Ηλικία: 40
Ένταξη: 08 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 19

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 17/1/2008, 23:36  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

http://i41.photobucket.com/albums/e280/manthosi2d/IMGP0221.jpg

http://i41.photobucket.com/albums/e280/manthosi2d/IMGP0225.jpg

http://i41.photobucket.com/albums/e280/manthosi2d/IMGP0253.jpg

http://i41.photobucket.com/albums/e280/manthosi2d/IMGP0256.jpg

http://i41.photobucket.com/albums/e280/manthosi2d/IMGP0257.jpg

http://i41.photobucket.com/albums/e280/manthosi2d/IMGP0266.jpg

http://i41.photobucket.com/albums/e280/manthosi2d/IMGP0280.jpg

http://i41.photobucket.com/albums/e280/manthosi2d/IMGP0255.jpg

http://i41.photobucket.com/albums/e280/manthosi2d/IMGP0262.jpg

http://i41.photobucket.com/albums/e280/manthosi2d/IMGP0265.jpg

http://i41.photobucket.com/albums/e280/manthosi2d/IMGP0267.jpg

http://i41.photobucket.com/albums/e280/manthosi2d/IMGP0222.jpg

και μερικες απο τα kit car του σωτηρχου

http://i41.photobucket.com/albums/e280/manthosi2d/IMGP0229.jpg

http://i41.photobucket.com/albums/e280/manthosi2d/IMGP0246.jpg

http://i41.photobucket.com/albums/e280/manthosi2d/IMGP0240.jpg

http://i41.photobucket.com/albums/e280/manthosi2d/IMGP0279.jpg

http://i41.photobucket.com/albums/e280/manthosi2d/IMGP0254.jpg

http://i41.photobucket.com/albums/e280/manthosi2d/IMGP0218.jpg

http://i41.photobucket.com/albums/e280/manthosi2d/IMGP0217.jpg

οπος ειπα η φοτο ειναι απο τα αγωνιστηκα αποκληστικα μιας και δεν θεωρο σωστο το να βγαλο της πεδικες φατσουλες στο νετ


Υδροχόος  Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από venzinasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/1/2008, 00:04  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Μάνθο οι φωτογραφίες σου είναι οι πρώτες που δημοσιεύονται από την εκδήλωση.
Πολύ ωραίες!!!
(αν θα μπορούσαμε να τις είχαμε σε πλήρη ανάλυση..... Wink )

Θα ήθελες να τις βάλεις στο ALBUM?
(κεντρική σελίδα επιλέγεις Album)

Οσο για τα πρόσωπα των παιδιών, θα ρωτήσω το πρωί και θα ενημερώσω.

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vasgti
μαμά
μαμά


Ηλικία: 44
Ένταξη: 15 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/1/2008, 10:42  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Να πω με τη σειρά μου πολλά ΜΠΡΑΒΟ και να δώσω τα συγχαρητήρια μου σε όλους όσους ασχολήθηκαν για να οργανώσουν καθώς και εκείνους που βοήθησαν στο να πραγματοποιηθεί η φιλανθρωπική , τους οδηγούς που συμμετείχαν και τον κόσμο που τίμησε με την παρουσία του αυτή την εκδήλωση! Προσωπικά, φέτος θεωρώ πως η εκδήλωση ήταν καλύτερη από κάθε άλλη χρονιά. Κάτι που είναι σίγουρα πολύ θετικό.

Πιστεύω δεν υπήρχε καλύτερη επιβράβευση από το να βλέπεις παιδικά χαρούμενα προσωπάκια, με ενθουσιασμό και λαχτάρα να συνοδηγήσουν μέσα στην πίστα. Μου άρεσε πολύ από συζητήσεις τους που έτυχε να ακούσω, να λένε για το ποιο αγωνιστικό τους άρεσε πιο πολύ, την γλυκιά αναμονή και αγωνία τους σε ποιό θα μπούνε, το ότι ήθελαν να συνοδηγήσουν σε όσο περισσότερα γίνεται, το ότι το διασκέδασαν και το απόλαυσαν.

Όπως και όταν έβγαιναν από την πίστα, που αντάλλαζαν εντυπώσεις, και τα έβλεπες με χαμόγελο και ενθουσιασμό να περιγράφουν τις εμπειρίες τους. Smile

Μπράβο σε όλους! Να είστε όλοι καλά και του χρόνου να είναι ακόμα καλύτερο!


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από VasgtiΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
panos
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 20 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 158
Περιοχή: athens-petroupoli
seychelles.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/1/2008, 13:08  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

εγώ θα χαιρόμουν ακόμα περισσότερο αν θα είχαμε τη δυνατότητα να βρεθούμε κοντά τους και άλλες στιγμές... ίσως κάποιος από τους οδηγούς που βρέθηκαν εκεί να μπορούσε να περάσει μια βόλτα από τις τάξεις των παιδιών και να τους κάνει μία μικρή κουβέντα γύρω απο το αυτοκίνητο, τον πεζό, την γενικότερη παιδεία που θα έπρεπε να υπάρχει στα παιδια ωστε να βγούν καλύτεροι από εμάς στους δρόμους...

κριμα.. αν ήμουν κυβερνητικός θα είχα επιβάλλει τουλάχιστον μία τέτοια διάλεξη σε κάθε σχολείο.... οταν τα παιδια γίνονται έφηβοι, όταν αδυμονούν να βγούν στο δρόμο να "γκαζώσουν" ισως αυτό να έσωνε αρκετα από αυτα που χάνονται με τα μηχανάκια η και τα αυτοκίνητα, ειτε ακόμα και ως πεζοι... Έστω και μία ζωή θα ήταν το μεγαλύτερο κέρδος...


αλλα τι λέω...

εγω μαλλον ζω στον μαγικό κόσμο της σοκοφρέτας ακόμα......

_________________
150 ειναι καλα? να τ'αφήσω?

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από panosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailMSN Messenger
fanpapad
μαμά
μαμά


Ηλικία: 47
Ένταξη: 24 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 19
Περιοχή: Μακρυά μπροστά σου
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/1/2008, 16:01  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Είστε όλοι συγκινητικά άξιοι συγχαρητηρίων.

Κάνατε αθώες ψυχές να χαμογελάσουν.

Κάποιες νιώθουν τα πάντα γύρω τους ξένα, πετρωμένα, υγρά, ανήλιαγα και κρύα.

Χαρούμενα ματάκια και χειλάκια.

Κάποιοι χωρίς να τα ρωτήσουν πέταξαν τις ψυχές τους στα σκουπίδια, αλλά αυτές δε μαράθηκαν ποτέ.

Αυτές οι ψυχές θα γίνουν οι καλύτεροι και πιο πετυχημένοι άνθρωποι.

Προσπάθησαν να σκοτώσουν το "παιδί" που έκρυβαν μέσα τους, αλλά δεν το κατάφεραν.

Αυτά τα παιδάκια αξίζουν να πιουν νερό από τη πηγή της ευτυχίας, εύχομαι να φτάσουν ως εκεί "διψασμένα"!

_________________
Εις μνήμη Σταύρου Κυρήκου 27/12/2002...Σταύρο, τίποτα δεν είναι το ίδιο χωρίς εσένα...

Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από fanpapadΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Gozilla
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 490

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/1/2008, 18:00  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Όλοι οι προλαλήσαντες κάλυψαν πλήρως αυτά που ήθελα να πώ. Τα συγχαρητήρια σε οδηγούς, παρευρισκόμενους, οργανωτές (να ευλογάμε και τα γένια μας) και στην πίστα.
Επιπλέον ευχαριστήρια στους παρακάτω:
1) Στον Ορέστη Μέντζο για την συμμετοχή και τη βοήθεια στην οργάνωση, ήταν κάτι διαφορετικό ως παρουσίαση σε σχέση με ότι συνέβαινε στις προηγούμενες εκδηλώσεις. Αυτό είναι που λέμε σκηνική παρουσία! Razz Ορέστη, είσαι ραδιοφωνική/τηλέοπτική περσόνα!
2) Στα παιδιά από τα άλλα club που βοήθησαν στην εκδήλωση (δεν σας έβλεπα από εκεί που βρισκόμουν) και ειδικα στον φίλο με το 21 Quadra που κράτησε επάξια το πόστο της εισόδου.
3) Σε όλους όσους συνέδραμαν και οικονομικά στην εκδήλωση, η οικονομική βοήθεια είναι το λιγότερο σε αυτές τις εκδηλώσεις αλλά δεν παύει να στηρίζει τα ιδρύματα στους χαλεπούς καιρούς που ζούμε.
Τέλος, να αναφερθώ σε κάτι που δεν δόθηκε η πρέπουσα σημασία, στο γεγονός ότι έλειπε ο συντονιστής πίστας και αφέτης στα events του TARMAC, ο Κώστας Χριστοφόρου, ο οποίος λόγω προβλήματος υγείας δεν μπόρεσε να παρευρεθεί. Κώστα, περαστικά σου, θέλω να πιστεύω ότι τα καταφέραμε αρκετά καλά χωρίς εσένα.
Θα επανέλθω δριμύτερος με περεταίρω σχόλια.


Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GozillaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Hil
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 14 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 872
Περιοχή: Π. Φάληρο/BEERLAND
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/1/2008, 18:44  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Να μαι κι εγώωω...

άλλη μια πετυχημένη εκδήλωση πραγματοποιήθηκε με σκοπό να δωθεί χαρά σε κάποια παιδιά που το είχαν ανάγκη!!

Να ευχαριστήσω τους οδηγούς αγώνων που ήρθαν κι έδωσαν τα αυτοκίνητά τους στη διάθεση των μικρών συνοδηγών, ορισμένοι πήγαιναν "τάπα" σαν σε αγώνα κι τα παιδιά το καταχάρηκαν, σίγουρα θα τους έλεγαν "δώσε κι άλλοοοοοοο" Laughing !!!

Τους χορηγούς των δώρων!!

ΟΛΑ τα παιδιά του TARMAC και όσους βοήθησαν εκτός TARMAC, να στε καλά Wink !!

Κάποια λαθάκια έγιναν, φυσιολογικό είναι και θα μάθουμε από αυτά έτσι ώστε να γίνουμε καλύτεροι Wink Wink !!

Πάντως προσωπικά το μόνο που δεν είδα ήταν οι εκφράσεις των παιδιών βγαίνονας από τα αγωνιστικά (λόγω του ότι ήμουν κριτής)!!
Πώς ήταν βρε παιδιά;;;;; Τα χαμόγελα μέχρι τ' αυτιά;;;;

Βάλτε κι άλλες φότος αλλά και με τα παιδιά!!!!


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκέπτης







ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/1/2008, 19:13  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

panos Έγραψε:
εγώ θα χαιρόμουν ακόμα περισσότερο αν θα είχαμε τη δυνατότητα να βρεθούμε κοντά τους και άλλες στιγμές... ίσως κάποιος από τους οδηγούς που βρέθηκαν εκεί να μπορούσε να περάσει μια βόλτα από τις τάξεις των παιδιών και να τους κάνει μία μικρή κουβέντα γύρω απο το αυτοκίνητο, τον πεζό, την γενικότερη παιδεία που θα έπρεπε να υπάρχει στα παιδια ωστε να βγούν καλύτεροι από εμάς στους δρόμους...

κριμα.. αν ήμουν κυβερνητικός θα είχα επιβάλλει τουλάχιστον μία τέτοια διάλεξη σε κάθε σχολείο.... οταν τα παιδια γίνονται έφηβοι, όταν αδυμονούν να βγούν στο δρόμο να "γκαζώσουν" ισως αυτό να έσωνε αρκετα από αυτα που χάνονται με τα μηχανάκια η και τα αυτοκίνητα, ειτε ακόμα και ως πεζοι... Έστω και μία ζωή θα ήταν το μεγαλύτερο κέρδος...


αλλα τι λέω...

εγω μαλλον ζω στον μαγικό κόσμο της σοκοφρέτας ακόμα......


Στη διαθεση σας γι αυτο...


  
panos
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 20 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 158
Περιοχή: athens-petroupoli
seychelles.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/1/2008, 21:03  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Anonymous Έγραψε:
panos Έγραψε:
εγώ θα χαιρόμουν ακόμα περισσότερο αν θα είχαμε τη δυνατότητα να βρεθούμε κοντά τους και άλλες στιγμές... ίσως κάποιος από τους οδηγούς που βρέθηκαν εκεί να μπορούσε να περάσει μια βόλτα από τις τάξεις των παιδιών και να τους κάνει μία μικρή κουβέντα γύρω απο το αυτοκίνητο, τον πεζό, την γενικότερη παιδεία που θα έπρεπε να υπάρχει στα παιδια ωστε να βγούν καλύτεροι από εμάς στους δρόμους...

κριμα.. αν ήμουν κυβερνητικός θα είχα επιβάλλει τουλάχιστον μία τέτοια διάλεξη σε κάθε σχολείο.... οταν τα παιδια γίνονται έφηβοι, όταν αδυμονούν να βγούν στο δρόμο να "γκαζώσουν" ισως αυτό να έσωνε αρκετα από αυτα που χάνονται με τα μηχανάκια η και τα αυτοκίνητα, ειτε ακόμα και ως πεζοι... Έστω και μία ζωή θα ήταν το μεγαλύτερο κέρδος...


αλλα τι λέω...

εγω μαλλον ζω στον μαγικό κόσμο της σοκοφρέτας ακόμα......


Στη διαθεση σας γι αυτο...



αγαπητε, δυστχως στη δημοσίευση σας δεν εμφανιζονται τα στοιχεια σας (ενδεχομενως να ξεχασατε το login) Embarassed

_________________
150 ειναι καλα? να τ'αφήσω?

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από panosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailMSN Messenger
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/1/2008, 21:27  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Οι φίλοι που δεν είναι γραμμένοι στο forum και επισκέπτονται για να σχολιάσουν την Εκδήλωση είναι καλοδεχούμενοι φυσικά, απλά για να ξέρουμε ποιοι είναι θα πρέπει να γράφουν το όνομά τους Smile

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκέπτης







ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 19/1/2008, 10:26  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

α, συγγνωμη, Platis, καποια πατατια θα εκανα και χαθηκε τ ονομα μου. Smile


  
panos
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 20 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 158
Περιοχή: athens-petroupoli
seychelles.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 19/1/2008, 14:42  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Anonymous Έγραψε:
α, συγγνωμη, Platis, καποια πατατια θα εκανα και χαθηκε τ ονομα μου. Smile


και εφόσον σας αφορά να σας παραθέσω κείμενο που γράφθηκε σε αλλο φορουμ απο τον αλεξανδρο

Παράθεση:
Καλά, μιλάμε για πολύ κρύο και υγρασία που σε τρύπαγε.......

Μάγκιες μιλάμε για φοβερή εμπειρία.

Οι καλύτεροι. δικαιωματικά ήταν οι 60 ετών+ ή και ++++++.....!!!!!!!!!

Διδάξαν τι είναι να έχεις χέρια και να μην νομίζεις ότι έχεις...............

Διδάξαν ΗΘΟΣ.....

Ιαβέρης!!!!!!!!!!! Αρκεί το όνομά του.......

Πλατής (με το Άσπρο Χωμάτινο Impreza): Έχει 2,8 φορές τα χρόνια μου. Στην πίστα τρεις καγκουρέιρος με κάτι μπρίκια που αντί να πηγαίνουν βόλτα τα παιδάκια καντράρονται αλύπητα προφυλακτήρα - προφυλακτήρα. Τα παιδιά του TARMAC λίγο πριν τη συγκοπή..........
Και ο γερόλυκος λέει το φοβερό (πάντα στον πληθυντικό):
Δεν χρειάζεται να φοβάστε ότι θα τους πλησιάσω........Δεν πρόκειται.....

37 δευτερόλεπτα αργότερα και αφού έχει βγεί ο Τερματιστής στην πίστα και έχουν βγει και κανα - δυο μαύρες σημαίες βγαίνουν απο την πίστα οι απροσάρμοστοι και μπαίνει το λευκό τέρας..........

Κοντρολ - ακρίβεια - έλεγχος της ταχύτητας και των φορτίων και τόννους πείρας............

Το φύση υποστροφικό Impreza έβγαλε 4 γύρους με το πλάι.....
Όχι γλύστρημα της πλάκας.....
Γύρισμα από την ευθεία και πάντα, για μια αιωνιότητα............
Και στο τέλος κρύωμα με αλάρμ και συνεχή έλεγχο μην πλησιάσει ή τον πλησιάσουν......

Όταν κάποιοι είναι ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ

Ευχαριστώ κ. Πλατή που σε γνώρισα.
VET


νομίζω πως το παραπάνω είναι πέρα απο κατατοπιστικό για την βραδια που ζήσαμε...

και οπως λένε "και εις άλλα με υγεια" Wink

_________________
150 ειναι καλα? να τ'αφήσω?

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από panosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailMSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες