Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
darksun
μαμά
μαμά


Ηλικία: 55
Ένταξη: 29 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 1

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 13/1/2008, 08:51  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

η ανακοίνωση έχει ανένει και στο www.coltpower.gr


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Πίθηκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από darksunΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
johanndelta
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 13/1/2008, 10:31  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

bril Έγραψε:
Καλη χρονια!
Πολυ χαρηκα που ειδα δικο σου post. Exεις χαθει τελειως.
Θυμηθηκα τωρα την βολτουλα στο Μερκουρη. Smile
Ελπιζω να σε πετυχω σε κανα meeting.


Επισης Δημητρη να εισαι καλα.

Καποιος λογος που συντελεσε στο οτι χαθηκα δειχνει να μην υπαρχει πλεον και χαιρομαι γι' αυτο. Κατα τα αλλα ναι, μπορει να ερθω καποια στιγμη αλλα για πληηηηηρη επανασχοληση οπως παλια ουτε λογος.-

Ας επιστρεψουμε στην επιτυχημενη φιλανθρωπικη κατα τα αλλα (ακομα δεν τον ειδαμε Γιαννη τον εβγαλαμε αλλα ειπαμε: TARMAC. Σε αυτα απλα δεν παιζεται)...

ΥΓ: Θελω πολυ να ερθω ρε γμτ. θα γινει τρελο πανηγυρι... Smile
ΥΓ2: Να σε παω μια Μερκουρη με το 106;;; Δεν το εχω τολμησει ακομα παντως... Cool


  
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 13/1/2008, 15:12  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

στην φιλανθρωπικη θα εχουμε και βαφτισια? εγω κουμπαρος

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
bril
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 41
Ένταξη: 20 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 339
Περιοχή: ΚΥΨΕΛΗ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 13/1/2008, 20:10  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

[/quote]
ΥΓ2: Να σε παω μια Μερκουρη με το 106;;;Cool[/quote]
Το συζηταμε αυτο... Laughing


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από brilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 14/1/2008, 11:41  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

To ποσόν που θα βάζει στον κουμπαρά όποιος θέλει να κάνει 4-5 γύρους (για το καλό) στο τέλος της Εκδήλωσης, στο κομμάτι του Φιλανθρωπικού Track Day, είναι 20 ευρώ.
Την ώρα που ρίχνει τη συμμετοχή του στον κουμπαρά, θα πρέπει να τον σημειώνει ο υπεύθυνος στη λίστα συμμετεχόντων.

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
fanpapad
μαμά
μαμά


Ηλικία: 47
Ένταξη: 24 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 19
Περιοχή: Μακρυά μπροστά σου
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 14/1/2008, 15:12  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Τζίμη δε πειράζει για καλό σκοπό είναι σιγά μη δε πιέσω.

Ο γέρος θα είναι το πρωί της Τετάρτης Αθήνα.

Θέλει να κάνει φιγούρα ο μ@λ@κ@ς.

Μόνο μου δε μου το δίνει γιατί ξέρει πως δε θα το ξαναδεί.

Και έχει δίκιο, αλλά δε του το ΄πα.

_________________
Εις μνήμη Σταύρου Κυρήκου 27/12/2002...Σταύρο, τίποτα δεν είναι το ίδιο χωρίς εσένα...

Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από fanpapadΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 14/1/2008, 15:18  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ας μην βρίζουμε Φανούρη μου.
Ανεξάρτητα από τα προσωπικά, θα βοηθήσει κιόλας Wink

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 14/1/2008, 17:44  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

εχει ανεβει και στο puntoclub.gr απο τον skinboy

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
panos
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 20 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 158
Περιοχή: athens-petroupoli
seychelles.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 14/1/2008, 20:17  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

θα ερθει να τρεξει ο Πετρος?

_________________
150 ειναι καλα? να τ'αφήσω?

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από panosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailMSN Messenger
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/1/2008, 13:33  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Τα αντικείμενα που θα δημοπρατηθούν αύριο και που φυσικά τα χρήματα θα μπαίνουν απ'ευθείας στον κουμπαρά, είναι τα ακόλουθα:
(η σειρά είναι τυχαία)

Αλλαγή Λαδιών
Ζεύγος Υαλοκαθαριστήρες
Ευθυγράμμιση
Καθαρισμός Μπεκ
Ζεύγος Λάμπες Xenon Blue
Αλυσίδες Χιονιού
Σετ Πατάκια
4LT Λάδι 20-50
Γυαλιά Γυναικεία "Toi & moi" + Καθαριστικό
"Δωροεπιταγή Ανδρικά-Γυναικεία-Παιδικά Εσώρουχα"
Σετ Πεταλιέρες
14 σετ x 6 συλλεκτικές κούπες καφέ
Παπούτσια A/S "Surge" Γκρί Νο44
2 τεμ x Σκούφος Mitsubishi
Σκούφος BP-Ford
Σκούφοι Suzuki
Κασκώλ Peugeot Sport
Σημαία Ford Team RS
Σημαία BP-Ford
Καπέλλα Peugeot, Citroen, BP-Ford
Water Bottle BP-Ford
Σετ Δώρου Ford Team RS
Σετ Μολύβια Ford Team TS
Κούπες M-Sport Ford
Μπρελόκ BP-Ford
Lanyards BP-Ford
T-Shirts Alpinestars
T-Shirts BP-Ford, Citroen Sport
Πουκάμισα BP-Ford
T-Shirt Peugeot Μακρυμάνικο
Γάντια Αγωνιστικά Alpinestars
Εξάτμιση REMUS Τιτανίου Δίμπουκη
Κράνος OMP "Track Day"
Σετ Χιονοαλυσίδες για 4χ4 Αυτοκίνητο της Michelin
Φιλτροχοάνη BMC

Μέχρι αύριο θα υπάρχουν ενημερώσεις της λίστας, ενώ στη αυριανή εκδήλωση θα λαμβάνετε λίστα με το αντικείμενο, τον δωρητή και την τιμή πώλησης (όχι την τιμή εκκίνησης της δημοπρασίας, που φυσικά θα είναι πολύ μικρότερη)

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
platis
μαμά
μαμά


Ηλικία: 70
Ένταξη: 15 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 1

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/1/2008, 14:02  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Φανουρη μου
Εγραψες:
Τζίμη δε πειράζει για καλό σκοπό είναι σιγά μη δε πιέσω.

Ο γέρος θα είναι το πρωί της Τετάρτης Αθήνα.

Θέλει να κάνει φιγούρα ο μ@λ@κ@ς.

Μόνο μου δε μου το δίνει γιατί ξέρει πως δε θα το ξαναδεί.

Και έχει δίκιο, αλλά δε του το ΄πα.


Συγχωρα με, αλλά πολλα απο τα παιδια που υποτιθεται οτι αυριο θα ζεστανεις με την παρουσια σου, δεν εχουν, αλλά θα ηθελαν να εχουν εναν γερο σαν τον δικο σου, που θα τον φωναζαν ΜΠΑΜΠΑ, πατερα η "αγαπημενε μου γερακο".
Κι αν την παρατηρηση μου δεν την καταλαβαινεις τωρα, ειμαι ολοψυχα διατεθειμενος να σου εξηγησω απο κοντα τι παει να πει "πατερας", αρκει να μου υποσχεθεις οτι θα κανεις υπομονη 10 χρονια για να μου απαντησεις...

Δικος σου
Χρηστος Πλατης.


Λέων  Φίδι Μη ΟρατόςΠροσωπική Γκαλερί από platisΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Argir
μαμά
μαμά


Ηλικία: 54
Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 61

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/1/2008, 14:16  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

και επειδή εάν το έβαζα νωρίτερα πολλοί θα το ξεχνάγανε, από σήμερα η ανακοίνωση και στο GTC.

Θα τα πούμε αύριο και από κοντά (κατά 90%).


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από ArgirΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
fanpapad
μαμά
μαμά


Ηλικία: 47
Ένταξη: 24 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 19
Περιοχή: Μακρυά μπροστά σου
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/1/2008, 15:02  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Τζίμη συγνώμη για τη βρισιά.

Χρήστο άστο, δεν είναι της παρούσης.

Και είναι και στην ηλικία σου 55.

Ο πατέρας μου πέθανε τη 1η Δεκεμβρίου του 2003 και ήταν ο λατρευτός παππούς μου που με μεγάλωσε!

Απλά η γνώμη μου δεν αλλάζει.

_________________
Εις μνήμη Σταύρου Κυρήκου 27/12/2002...Σταύρο, τίποτα δεν είναι το ίδιο χωρίς εσένα...

Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από fanpapadΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
vlachos
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 50
Ένταξη: 18 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 110
Περιοχή: petroupoli
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/1/2008, 15:14  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

platis Έγραψε:
Φανουρη μου
Εγραψες:
Τζίμη δε πειράζει για καλό σκοπό είναι σιγά μη δε πιέσω.

Ο γέρος θα είναι το πρωί της Τετάρτης Αθήνα.

Θέλει να κάνει φιγούρα ο μ@λ@κ@ς.

Μόνο μου δε μου το δίνει γιατί ξέρει πως δε θα το ξαναδεί.

Και έχει δίκιο, αλλά δε του το ΄πα.


Συγχωρα με, αλλά πολλα απο τα παιδια που υποτιθεται οτι αυριο θα ζεστανεις με την παρουσια σου, δεν εχουν, αλλά θα ηθελαν να εχουν εναν γερο σαν τον δικο σου, που θα τον φωναζαν ΜΠΑΜΠΑ, πατερα η "αγαπημενε μου γερακο".
Κι αν την παρατηρηση μου δεν την καταλαβαινεις τωρα, ειμαι ολοψυχα διατεθειμενος να σου εξηγησω απο κοντα τι παει να πει "πατερας", αρκει να μου υποσχεθεις οτι θα κανεις υπομονη 10 χρονια για να μου απαντησεις...

Δικος σου
Χρηστος Πλατης.


Συμφωνώ απόλυτα με τον Κύριο Χρήστο μιας και ξέρω τι είναι να μεγαλώσεις χωρίς πατέρα.
Επίσης συμφωνώ και γιατί είμαι και πατέρας.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=1-GgXIt-cRM&feature=related

Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από vlachosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
johanndelta
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/1/2008, 16:01  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Βρε παιδια δεν μπορειτε να δημοπρατησετε κατι αλλο;;; Μολις βλεπω Ford μου σηκωνεται η τριχα Twisted Evil

Φανουρη και εγω σκεφτομαι κατα καιρους να βαλω Αγγελια "Ανταλλασσω τον πατερα μου με ενα ATARI 2800 Laughing " αλλα...

Θα ερθω σας το ειπα;;; Very Happy


  
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/1/2008, 17:58  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

panos Έγραψε:
θα ερθει να τρεξει ο Πετρος?



δεν το εχει σιγουρεψει

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
Hil
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 14 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 872
Περιοχή: Π. Φάληρο/BEERLAND
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/1/2008, 18:03  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

1 μέρα έμεινεεεε!!!!!!!! Very Happy


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Hil
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 14 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 872
Περιοχή: Π. Φάληρο/BEERLAND
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/1/2008, 18:04  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

α... ξέχασα... αύριο έχω άδεια, οπότε θα είμαι από νωρίς εκεί Wink


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/1/2008, 18:09  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

ειναι δυσκολο να πεισεις ενα παιδι - ανθρωπο για την αξια του πατερα οταν αυτη η αξια τις περισσοτερες φορες απαξιοθικε απο μονη της, εχω παραδειγμα 2 φιλους μου και σιγουρα ποναει περισσοτερο απο μενα που τον εχω χασει απο 7 χρονων.

το λαθος ηταν οτι δεν επρεπε να γραφτει γιατι τα παιδια που θα ερθουν αυριο εχουν και ιντερνετ. !!!!!!!!!!!!!!

Κυριε Πλατη ειμαι περιφανος που θα σας γνωρισω αυριο.


Λοιπον ολοι αυριο για το μεγαλο ντου και μην ξεχνατε θα ειμαι πορτα δειξτε χαρακτηρα ουχαχαχαχαχαχα...

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/1/2008, 18:11  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Hil Έγραψε:
α... ξέχασα... αύριο έχω άδεια, οπότε θα είμαι από νωρίς εκεί Wink




πινακιδες αλλαξες Χανιωτες με Αθηναιικες πινακιδες δεν περνανε.

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
fanpapad
μαμά
μαμά


Ηλικία: 47
Ένταξη: 24 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 19
Περιοχή: Μακρυά μπροστά σου
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/1/2008, 18:58  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλά αύριο που θα γνωρίσετε τον "πρώην" πατέρα μου να του πείτε ότι τον έβρισα να με κάνει νταντά και να με αποκληρώσει...

_________________
Εις μνήμη Σταύρου Κυρήκου 27/12/2002...Σταύρο, τίποτα δεν είναι το ίδιο χωρίς εσένα...

Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από fanpapadΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
johanndelta
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/1/2008, 18:59  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

acgt3 Έγραψε:

το λαθος ηταν οτι δεν επρεπε να γραφτει γιατι τα παιδια που θα ερθουν αυριο εχουν και ιντερνετ. !!!!!!!!!!!!!!


Σιγουρα. Το θεμα ειναι οτι υπαρχουν περιπτωσεις μελων στις οικογενειες που οι πραξεις τους δεν δικαιολογουνται απλα με το "αιμα νερο δεν γινεται". Δεν ειναι ομως το μερος και η ωρα για να αναφερει κανεις κατι τετοιο.

ΥΓ: Να κανω και μια διορθωση. Το ATARI ειναι 2600 (δεν προλαβε να με κραξει ο Αγγελος). Απλα δεν βρισκω το edit... Cool


  
vlachos
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 50
Ένταξη: 18 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 110
Περιοχή: petroupoli
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/1/2008, 20:13  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

acgt3 Έγραψε:

Λοιπον ολοι αυριο για το μεγαλο ντου και μην ξεχνατε θα ειμαι πορτα δειξτε χαρακτηρα ουχαχαχαχαχαχα...


Εμένα θα με αφήσεις;

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=1-GgXIt-cRM&feature=related

Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από vlachosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
vlachos
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 50
Ένταξη: 18 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 110
Περιοχή: petroupoli
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/1/2008, 21:10  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

johanndelta Έγραψε:
bril Έγραψε:
Καλη χρονια!
Πολυ χαρηκα που ειδα δικο σου post. Exεις χαθει τελειως.
Θυμηθηκα τωρα την βολτουλα στο Μερκουρη. Smile
Ελπιζω να σε πετυχω σε κανα meeting.


Επισης Δημητρη να εισαι καλα.

Καποιος λογος που συντελεσε στο οτι χαθηκα δειχνει να μην υπαρχει πλεον και χαιρομαι γι' αυτο. Κατα τα αλλα ναι, μπορει να ερθω καποια στιγμη αλλα για πληηηηηρη επανασχοληση οπως παλια ουτε λογος.-

Ας επιστρεψουμε στην επιτυχημενη φιλανθρωπικη κατα τα αλλα (ακομα δεν τον ειδαμε Γιαννη τον εβγαλαμε αλλα ειπαμε: TARMAC. Σε αυτα απλα δεν παιζεται)...

ΥΓ: Θελω πολυ να ερθω ρε γμτ. θα γινει τρελο πανηγυρι... Smile
ΥΓ2: Να σε παω μια Μερκουρη με το 106;;; Δεν το εχω τολμησει ακομα παντως... Cool


Τι είναι ο Μερκούρης ρε παιδιά;

Κάτι σαν βούτα;

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=1-GgXIt-cRM&feature=related

Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από vlachosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
Hil
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 14 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 872
Περιοχή: Π. Φάληρο/BEERLAND
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/1/2008, 21:59  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

acgt3 Έγραψε:


Λοιπον ολοι αυριο για το μεγαλο ντου και μην ξεχνατε θα ειμαι πορτα δειξτε χαρακτηρα ουχαχαχαχαχαχα...


ε αφού θα είσα πόρτα......
ΝΤΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ και ξύλοοοο........χαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες