Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
Braker
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 109
Περιοχή: Αθήνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/10/2005, 07:41  Θέμα δημοσίευσης:  I.C.E (In Car Entertainment). Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Μια απορία βρε παιδία. Αν έχουμε στο αυτοκίνητο DVD player με ενσωματωμένο TV tuner και κινούμαστε στον δρόμο σαν τηλεόραση θα έχουμε καλό σήμα ;

_________________
Speed Yellow Killer Bee

Λέων Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από BrakerΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
platon
Administrator
Administrator


Ηλικία: 44
Ένταξη: 29 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 94

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/10/2005, 08:42  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Συνήθως βάζεις και μία κεραία στο πίσω τζάμι.
Απ'ότι έχω δει, η εικόνα σπάνια είναι σταθερή, ειδικά όταν αρχίζει και βγαίνεις από κατοικιμένες περιοχές.


Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από platonΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN MessengerICQ Αριθμός
Braker
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 109
Περιοχή: Αθήνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/10/2005, 08:54  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Δηλαδή δεν βλέπεις TV με τίποτα σωστά ;

_________________
Speed Yellow Killer Bee

Λέων Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από BrakerΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/10/2005, 09:45  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Νομίζω ότι αν βάλεις μια πολύ καλή κεραία το πρόβλημά σου θα είναι τα νερά στους προφυλακτήρες και τα σπασμένα εμπρός (και μερικές φορές πίσω) φανάρια.
Για ξανασκέψου το...

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Braker
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 109
Περιοχή: Αθήνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/10/2005, 10:04  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Jimmy_Caesar Έγραψε:
Νομίζω ότι αν βάλεις μια πολύ καλή κεραία το πρόβλημά σου θα είναι τα νερά στους προφυλακτήρες και τα σπασμένα εμπρός (και μερικές φορές πίσω) φανάρια.
Για ξανασκέψου το...


Δεν έχω TV στο car απλά ρωτάω ενημερωτικά. Αν ποτέ βάλω με ενδιαφέρει για τους επιβάτες. Αλλά αφού δεν έχει καμπάνα σήμα τότε μου είναι άχρηστη.

_________________
Speed Yellow Killer Bee

Λέων Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από BrakerΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
platon
Administrator
Administrator


Ηλικία: 44
Ένταξη: 29 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 94

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/10/2005, 15:32  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Οι επιβάτες μπορούν αν βλέπουν dvd. Δεν χρειάζονται Μενεγάκη...

Εγώ πάντως όποτε προσπάθησα να διαβάσω ή να κοιτάζω κάτι άλλο εκτός από τον δρόμο, ζαλίστηκα στο 2λεπτο Smile


Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από platonΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN MessengerICQ Αριθμός
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 19/10/2005, 07:07  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Δεν κάνεις για συνοδηγός καρδιά μου!

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
platon
Administrator
Administrator


Ηλικία: 44
Ένταξη: 29 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 94

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 19/10/2005, 15:12  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

ενώ για οδηγός κάνω ε? rally


Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από platonΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN MessengerICQ Αριθμός
takissd
μαμά
μαμά


Ηλικία: 46
Ένταξη: 19 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 3
Περιοχή: San Diego, California
usa.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/10/2005, 17:45  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Braker Έγραψε:
Jimmy_Caesar Έγραψε:
Νομίζω ότι αν βάλεις μια πολύ καλή κεραία το πρόβλημά σου θα είναι τα νερά στους προφυλακτήρες και τα σπασμένα εμπρός (και μερικές φορές πίσω) φανάρια.
Για ξανασκέψου το...


Δεν έχω TV στο car απλά ρωτάω ενημερωτικά. Αν ποτέ βάλω με ενδιαφέρει για τους επιβάτες. Αλλά αφού δεν έχει καμπάνα σήμα τότε μου είναι άχρηστη.


kirie braker ti kanete??? Ti na tin kaneis tin TV? DVD de su kanei? afou tha baleis pc sto aftokinito ipame!!!!


Ταύρος Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από takissdΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
_-MaNo$-_
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 48
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 707
Περιοχή: Aθηνα Χαλανδρι
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/10/2005, 18:36  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Παρακαλώ γράφετε με Ελληνικούς χαρακτήρες!!!!


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από _-MaNo$-_Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
Braker
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 109
Περιοχή: Αθήνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/10/2005, 19:13  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

_-MaNo$-_ Έγραψε:
Παρακαλώ γράφετε με Ελληνικούς χαρακτήρες!!!!
Μάνο ο Τάκης είναι Αμερική και δεν έχει Ελληνικά στο PC του.

_________________
Speed Yellow Killer Bee

Λέων Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από BrakerΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
takissd
μαμά
μαμά


Ηλικία: 46
Ένταξη: 19 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 3
Περιοχή: San Diego, California
usa.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/10/2005, 20:02  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Mitsubishi Eclipse GT Carputer:

Pedia, afto ine ena apo ta carpc's pou exo ftiaksei, sto aftokinito mou:
lipon... exoume kai leme:

VIA EPIA M 10000 motherboard sto 1GHz
7" Xenarc anadiplomeni
GPS (iGuidance) , DVD, MP3s, VIDEO, CD... radio exo to PIONEER...
Opus power supply...
60 GB skliros, 512 MB mnimi..
Centrafuse FrontEnd

Fotos:

http://www.itspower.com/takis/pictures/carpc/tft_001m.jpg
http://www.itspower.com/takis/pictures/carpc/tft_002m.jpg
http://www.itspower.com/takis/pictures/carpc/tft_003m.jpg
http://www.itspower.com/takis/pictures/carpc/tft_004m.jpg
http://www.itspower.com/takis/pictures/carpc/tft_005m.jpg
http://www.itspower.com/takis/pictures/carpc/tft_007m.jpg
http://www.itspower.com/takis/pictures/carpc/tft_008m.jpg
http://www.itspower.com/takis/pictures/carpc/tft_009m.jpg

to mono pou me "xalaei" stin othoni ine to roloi.. alla tha figei mallon olo afto kai tha ftiaxtei allios

kai merikes foto tou pc.. mikro kai efkolo na metaferetai

http://www.itspower.com/takis/pictures/carpc/carpc001m.jpg
http://www.itspower.com/takis/pictures/carpc/carpc002m.jpg
http://www.itspower.com/takis/pictures/carpc/carpc003m.jpg
http://www.itspower.com/takis/pictures/carpc/carpc004m.jpg
http://www.itspower.com/takis/pictures/carpc/carpc005m.jpg

Ama thelete alles idees gia carpc's koitaxte kai to telefteo mou project pou ftiaksame se ena aftokinito filou (Ford F350 Diesel)
http://www.itspower.com/takis/websites/ampelas/ford350carpc_images


Ταύρος Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από takissdΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Braker
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 109
Περιοχή: Αθήνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 2/11/2005, 07:54  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ελληνική ιστοσελίδα για carputer fans: http://www.carputermania.gr/

_________________
Speed Yellow Killer Bee

Λέων Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από BrakerΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Braker
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 109
Περιοχή: Αθήνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 3/11/2005, 09:54  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Σκέφτομαι να πάρω αυτό το tv tuner

http://cgi.ebay.com/DIGITAL-TV-TUNER-CAR-VAN-BOAT-WITH-ANTENNA-NO-POSTAGE_W0QQitemZ5822613185QQcategoryZ14946QQrdZ1QQcmdZViewItem

και αυτή την οθόνη
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1,1&item=8010413740&sspagename=STRK%3AMEWA%3AIT

λέτε να δουλέψουν μαζί ; Δεν ξέρω από τεχνικά χαρακτηριστικά.

Η αυτό είναι καλύτερο ;

http://cgi.ebay.com/8-TFT-CAR-FLIP-DOWN-LCD-MONITOR-DVD-CD-TV-PLAYER-V8001_W0QQitemZ5809386007QQcategoryZ79831QQcmdZViewItem

Question Question Question

_________________
Speed Yellow Killer Bee

Λέων Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από BrakerΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
x1801
μαμά
μαμά


Ηλικία: 40
Ένταξη: 10 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 5
Περιοχή: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 19/5/2007, 14:26  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

καλησπερα
εχω ενα meganeII και εχω το εξης προβλημα...
βαζω μπροστα το αυτοκινητο και εν κινηση με το που ζεσταθει ο κινητηρας σταματαει η κολλαει το cd-player να παιζει..σταματαει και βγαζει error...<εχω το μαμα cd-player>> και θελω την γνωμη σας τι μπορω να κανω ...και αν καποιος προτεινει να βαλω αλλο ας μου προτεινει ποιο και αν ξερει καποιο το οποιο συνδεεται και με το χειριστηριο στο τιμονι...

_________________
Image
www.xristosl.snn.gr

Λέων Γένος:Αρσενικό Χοίρος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από x1801Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/5/2007, 01:29  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Φίλε Χρήστο,
μάλλον το πρόβλημά σου είναι ότι υπερθερμαίνεται το CD Player από τη ζέστη του κινητήρα.
Νομίζω ότι θα λύσεις το πρόβλημα αν λύσεις το CD Player, το βγάλεις έξω, δεις από πού βγαίνει η ζέστη σ'εκείνο το σημείο και πριν ξαναβάλεις το CD Player στη θέση του βάλεις κάποια καλή μόνωση!

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
x1801
μαμά
μαμά


Ηλικία: 40
Ένταξη: 10 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 5
Περιοχή: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/5/2007, 06:50  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

ναι αυτο σκεφτομαι αλλα υπαρχει και μια ακομα λυση που κατα την γνωμη μου μαλλον αυτην πρεπει να κανω...αλλαγη cd-player. αλλα και παλι υπαρχει το θεμα του χειριστηριου στο τιμονι ..γνωριζεται καποια μαρκα να συνδεεται με το χειριστηριο στο τιμονι μιας και αυτο δουλευει ασυρματα με το ραδιιο...??
ευχαριστω Jimmy..

_________________
Image
www.xristosl.snn.gr

Λέων Γένος:Αρσενικό Χοίρος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από x1801Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
Panic_
μαμά
μαμά


Ηλικία: 43
Ένταξη: 25 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 61

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/5/2007, 10:03  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Απ'οσο ξερω μονο τα alpine αντε και λιγα pioneer συνεργαζονται με τα μαμα χειριστηρια δλδ πας για 300Ε budjet
Οποτε θα σου συστηνα αμα δε σκοπευεις να φτιαξεις τπτ αλλο να φτιαξεις το υπαρχον η να βρεις ενα ιδιο μεταχειρισμενο (ακομα καλυτερα)

_________________
Σκληρος αντιπαλος οι ελιες....

5 DOWN
3 STILL GOING
TOO MANY TO KILL

Παντα θα υπαρχει καποιος πιο γρηγορος...αλλα αυτο δεν ειναι λογος να μην προσπαθεις...

Ταύρος Γένος:Αρσενικό Πίθηκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Panic_Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 10/11/2007, 19:56  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

μια βοηθεια στο εξης στο αμαξι μου εχω door panel στις πορτες που περνει 2 13αρια εκαστη τι να βαλω? τωρα δουλευουν τα 2 μαμα πανω στο ταμπλω (τουιτερ) .

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
_-MaNo$-_
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 48
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 707
Περιοχή: Aθηνα Χαλανδρι
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 11/11/2007, 11:08  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αντωνη εχω 2 13αρια πολυ τζετ ηχειακια peerless, αν τα θες πες μου Wink


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από _-MaNo$-_Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 11/11/2007, 19:06  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

_-MaNo$-_ Έγραψε:
Αντωνη εχω 2 13αρια πολυ τζετ ηχειακια peerless, αν τα θες πες μου Wink



φερτα στην συναντηση

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
Giannis307
μαμά
μαμά


Ηλικία: 38
Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 29

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 8/5/2008, 10:23  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Eγω εχω μια σειρα της Vibe για λογια και ενα 12" διπολοπηνικο MBQUART για μπασο και ολα οδηγουνται απο r/cd Pionner....Το συνολο παιζει καλα και ποιτικα σε ολο το φασμα των εντασεων χωρις αλιωσεις και να γινετε κουραστικο.....Αν και τωρα θελω να φτιαξω και γω carpc για να εχω ολα τα συν το pc στο αυτοκινητο....

_________________
Image Image
307 vibe audio www.PSClub.gr

Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Giannis307Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 8/5/2008, 21:16  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

blue rey να υποθεσω???

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
Giannis307
μαμά
μαμά


Ηλικία: 38
Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 29

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 9/5/2008, 08:24  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Τι εννοεις...?

_________________
Image Image
307 vibe audio www.PSClub.gr

Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Giannis307Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 9/5/2008, 13:39  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

το συστημα που θα βαλεις θα εχει blue ray ειναι οτι καλυτερο παιζει στην αγορα απο θεμα ποιοτητας

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες