Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/3/2007, 17:45  Θέμα δημοσίευσης:  ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΜΕΛΩΝ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

εαν μου επιτρεπεται αυτο το θα ποτεινα να γραφουμε τι αυτοκινητο εχουμε, μια παρουσιαση κολαει με το ΝΕΑ ΜΕΛΗ & ΤΙ ΕΠΑΓΓΕΛΕΣΤΕ.

προτεινω το εξης


ΜΕΛΟΣ(USERNAME) ΜΑΡΚΑ ΜΟΝΤΕΛΟ ΚΥΒΙΚΑ ΑΛΟΓΑ

acgt3 Fiat Punto 1.4 160->200



παρακαλω κανετε νεο τοπικ με θεμα το παραπανω

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
bril
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 41
Ένταξη: 20 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 339
Περιοχή: ΚΥΨΕΛΗ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/3/2007, 23:08  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

bril TOYOTA MR2 1,8 140


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από brilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Μουρλός
μαμά
μαμά


Ηλικία: 38
Ένταξη: 20 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 11
Περιοχή: Βάρη Αττικής
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/3/2007, 09:51  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Μουρλός TOYOTA AVENSIS 1.6 h/p?

_________________
Περνώντας το όριο σου μαθαίνεις τους φόβους σου!!!!Το δοκίμασα και τώρα πάω τρομοκρατημένος......

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από ΜουρλόςΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/3/2007, 10:24  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Mazda MX-5 NBFL [ΜΚ2.5] 1.8 Sport @146BHP

Έχω βάλει και ένα αυτοκόλλητο του ring, οπότε ίσως έχω πάρει 40 άλογα περίπου.... banana

P.S.
To username δε χρειάζεται βρε παιδιά, αφού φαίνεται ποιος πόσταρε.

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
caramellenia
μαμά
μαμά


Ηλικία: 45
Ένταξη: 26 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 63
Περιοχή: Ολούθε!
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/3/2007, 11:01  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

FIAT Seicento Sporting '99 Mk1, 54+ HP (Ουδέν Σχόλιον Embarassed )

(Όταν μεγαλώσει θα γίνει Ferrari... Ξαδέρφια είναι άλλωστε!!! Razz )

_________________
-|-|-I I'm gonna organize some changes in my life
I'm gonna exorcise the demons of my past
I'm gonna take the car and hit the open road
I'm feeling ready to just open up and go... -|-|-

Υδροχόος Γένος:Θηλυκό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από caramelleniaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/3/2007, 13:26  Θέμα δημοσίευσης:  ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

θα σας παρακαλουσα να κανετε νεο τοπικ με επικεφαλιδα τα στοιχεια και μεσα μια παρουσιαση οπωσ το δικο μου ωστε να γραφουμε σχολια οι υπολοιπη

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
dimsabas
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 10 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 108

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/3/2007, 22:07  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

opterios Έγραψε:
Mazda MX-5 NBFL [ΜΚ2.5] 1.8 Sport @146BHP


Άλλο ένα τέτοιο και για μένα Laughing ! Χωρίς αυτοκόλλητο όμως, αλλά με Kayaba AGX και Toyo R888! Ποιος ξέρει, ίσως να είναι αποδοτικότερα από το αυτοκόλλητο... Laughing


Παρθένος Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από dimsabasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/3/2007, 23:50  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Τα Toyo θα τα έχω κι εγώ σύντομα...οπότε ετοιμάσου Mr. Green

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
dimsabas
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 10 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 108

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 23/3/2007, 22:55  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Laughing Laughing ! Τι να ετοιμαστώ; Λες και θα έπιανα τους χρόνους σου έτσι κι αλλιώς... Laughing Laughing


Παρθένος Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από dimsabasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/3/2007, 11:09  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Γιατί όχι;

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/3/2007, 11:19  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Eλα ντε? Γιατί όχι? Αφού μια χαρά χέρια έχεις ΚΑΙ εσύ!

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/3/2007, 12:43  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

παιδεσ τα νιτρακια τα εβγαλα οποτε μενουμε στα 160 Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
opelcorsa-a
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 49
Ένταξη: 13 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 123
Περιοχή: Π.Ηρακλειο-Λουτσα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/3/2007, 15:39  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

opelcorsa-a Opel Corsa A'92 sport 1.4>απο 82ps σε ~98ps/

_________________
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opelcorsa-aΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
_-MaNo$-_
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 48
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 707
Περιοχή: Aθηνα Χαλανδρι
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/3/2007, 08:35  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλημερα παιδες, λοιπον εδω ας γραφουμε αυτα που λεει ο Αντωνης, δλδ 3 πραγματακια μονο και αν θελουμε να παρουσιασουμε το αμαξι μας εκτενεστερα ανοιγουμε τοπικ οπως εκανε ο φιλος μου ο Hil ο Κωστας "Hil's Swift" και δινουμε αναλυτικοτερεσ πληροφοριες για το αμαξι μας και κανουμε κουβεντα με τους υπολοιπους! Smile

Και για να μην ξεχαστω και γω
_-MaNo$-_ / Rover 620ti 350-400hp και Mazda 6 MPS 260hp


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από _-MaNo$-_Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
Hector
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 39
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 195
Περιοχή: COVENTRY...
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/3/2007, 18:46  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Με μεγαλη μου χαρα μπορω να λεω πλεον οτι το αμαξι μου ειναι ενα
μαυρο rx8 challenge leader...Νορμαλ προς το παρων
(γιατι εχω ενα χταποδι και ενα καταλυτη κατω απο το κρεβατι μου)
και περιμενω με πρωτη ευκαιρια να τα ριξω πανω να παρει τα ποδια του
γιατι σερνεται... Razz Razz

_________________
Congratulations! Your place at Coventry University to study Motorsport and Powertrain Engineering has been confirmed...

Ζυγός Γένος:Αρσενικό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HectorΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
Hil
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 14 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 872
Περιοχή: Π. Φάληρο/BEERLAND
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/3/2007, 23:24  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλορίζικο και καλοπλαγιολίσθητο!!!!!!!!!!


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 28/3/2007, 00:08  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλορίζικο.

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 28/3/2007, 06:33  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Hector Έγραψε:
...(γιατι εχω ενα χταποδι και ενα καταλυτη κατω απο το κρεβατι μου)...

Περιμένεις να δεις στ'όνειρό σου εκείνον που θα παντρευτείς??? Embarassed

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Hector
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 39
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 195
Περιοχή: COVENTRY...
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 28/3/2007, 20:02  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Jimmy_Caesar Έγραψε:
Hector Έγραψε:
...(γιατι εχω ενα χταποδι και ενα καταλυτη κατω απο το κρεβατι μου)...

Περιμένεις να δεις στ'όνειρό σου εκείνον που θα παντρευτείς??? Embarassed

Περιμενω να δω σε ποσες μερες θα μου ερθει ο καρκινος απο τα καυσαερια. Very Happy

_________________
Congratulations! Your place at Coventry University to study Motorsport and Powertrain Engineering has been confirmed...

Ζυγός Γένος:Αρσενικό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HectorΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
JOHN
μαμά
μαμά


Ηλικία: 47
Ένταξη: 10 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 28
Περιοχή: MAROYSI
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 28/3/2007, 21:26  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

TOYOTA MR2 1,8 140 Very Happy


Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από JOHNΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
dimsabas
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 10 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 108

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 28/3/2007, 22:32  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλοτάξιδο Έκτορα! Πάντως, μην περιμένεις και πολλά σα δύναμη από την εξαγωγή... Ο ήχος σου όμως θα γίνει το κάτι άλλο! Wink


Παρθένος Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από dimsabasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Joker
μαμά
μαμά


Ηλικία: 49
Ένταξη: 09 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 1
Περιοχή: Aθήνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 29/3/2007, 14:14  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Γεια Χαρά

Ειμαι ο Γιάννης και έχω 1 LOTUS ELAN SE του 1991 σε αριστη κατάσταση.
Ειμαι μηχανικός Η/Υ και τώρα το πουλάω για να πάρω ενα elise.
Για αυτό όποιος ενδιαφερόμενος ας μου πεί. Το έχω κάνει πλήρη
ανακατασκευη μηχανικά και έχω και 1 χρόνο εγγύηση. Εχει 14000χλμ


Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από JokerΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailMSN Messenger
ΠΑΡΑΛΙΑΣ
μαμά
μαμά


Ηλικία: 42
Ένταξη: 19 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 16
Περιοχή: vatos locos
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 30/3/2007, 10:24  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Γεια σας και απο μενα !!! ειμαι ο παραλιας και ειμαι καλα.....(νομιζω) Rolling Eyes
Εχω ενα mx5 mk1 μπλε μοντ.92 117hp το οποιο θα αποχωριστω εντος 7 μηνων το πολυ. το αμαξι ειναι μαμα και το μονο που εχει ειναι spoiler
Βασικα ημουν στο 1ο open day του 2007

http://i179.photobucket.com/albums/w288/PARALIAS/driftxtreme12040669.jpg


Ταύρος Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από ΠΑΡΑΛΙΑΣΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
Jason
μαμά
μαμά


Ηλικία: 40
Ένταξη: 13 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 57
Περιοχή: Death Star
seychelles.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 30/3/2007, 11:24  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

ΠΑΡΑΛΙΑΣ Έγραψε:
Γ
Εχω ενα mx5 mk1 μπλε μοντ.92 117hp το οποιο θα αποχωριστω εντος 7 μηνων το πολυ.


Θελω να ελπιζω οτι θα αντικατασταθει με αλλο miata Razz
Αχ αυτα τα ΜΚΙ, ειναι ερωτας Embarassed ειδικα μπλε...

_________________
Image

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Χοίρος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από JasonΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
dimsabas
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 10 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 108

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 30/3/2007, 18:36  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Jason Έγραψε:
Αχ αυτα τα ΜΚΙ, ειναι ερωτας Embarassed ειδικα μπλε...


Όλα τα Μκ1 είναι έρωτας... τα μπλε και τα μαύρα όμως είναι το κάτι άλλο!!! Embarassed Embarassed Embarassed Laughing


Παρθένος Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από dimsabasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες