Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
johanndelta
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 12/3/2007, 14:52  Θέμα δημοσίευσης:  Επιτελους... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Σημερα λοιπον μετα απο ενα 24ωρο νομιζω πως ειμαι σε θεση να γραψω τα οσα εζησα στον πρωτο μου αγωνα. Οι εικονες ειναι ακομα αναμεικτες γι'αυτο ας δοκιμασω να τα βαλω στη σωστη σειρα:

Το Σαββατο λοιπον εζησα τη διαδικασια των ελευθερων και χρονομετρημενων δοκιμων. Το σοκ τεραστιο: Οταν βγηκα για πρωτη φορα σε πραγματικη πιστα με το δικο μου αγωνιστικο επρεπε να μοιραστω το χωρο με αλλους 26 οδηγους. Πιστεψτε με, η οδηγηση ενος βελτιωμενου ΙΧ σε συνθηκες Track Day δεν εχει απολυτως καμια σχεση με τους πραγματικους αγωνες. Εβλεπα "να βρεχει" Gr A. Σαξοραλλα απο δεξια/αριστερα διχως να μπορω να χωνεψω τι συμβαινει. Στο 2ο 15λεπτο ελευθερων δοκιμων το συνηθισα καπως αλλα και παλι οι χρονοι απειχαν...αιωνες απο το συναγωνισμο. Μετα ηρθαν τα επισημα χρονομετρημενα: Εκει οι "ευγενειες" πανε περιπατο. Ολοι πηγαιναν σαν παλαβοι και ο τροπος προσπερασματος θα σας σηκωνε την τριχα αν ησασταν στο ΙΧ σας μεσα στην πιστα. Φυσιολογικα ο τελευταιος χρονος στο Grid ηταν γεγονος και...βουρ για την Κυριακη.

Warmup νωρις-νωρις (9:00) και μετα απο 10 λεπτακια αρχιζει η αναμονη για τον αγωνα...Η διαδικασια 5λεπτου ειναι ολα τα λεφτα. Πολλες σκεψεις περνουσαν απο το μυαλο μου και στο γυρο σχηματισμου και την στιγμη που οι κινητηρες ηταν σβηστοι αλλα και οταν κοιταξα τον καθρεπτη μου και ειδα πισω μου τον καλυτερο συνδιασμο οδηγου/αυτοκινητου της κατηγοριας. Πουθενα ομως δεν υπηρχε το αγχος ή ο φοβος. Πρασινο φως και...αργω να ξεκινησω για να αποκαταστησω την αδικια που ειχε γινει σε βαρος της Ελενης Μαλακταρη που ηταν γρηγοροτερη στις δοκιμες αλλα "της ειχα φαει τη θεση" απο λαθος της οργανωσης στη σχαρα εκκινησης. Μετα τους πρωτους γυρους ειχα ηδη συνηθισει και πλεον απολαμβανα καθε στιγμη: Το καλυτερο ειναι να βλεπεις τον μπροστινο σου στις Κ8/Κ3 να στριβει στις 2 ροδες. Ενιωθα δηλαδη σαν...προνομιουχος θεατης αφου εβλεπα αλλα και ζουσα τη δραση. Οταν επεσε η σημαια τερματισμου μπροστα μου πανηγυρισα σαν να ειχα κερδισει περισσοτερες νικες και απο τον Schumacher! Ευτυχως που το 106 εχει αυτα τα "ραλιτζιδικα καθρεφτιζε" παραθυρα και δεν φαινομουν. Οχι τιποτα αλλα θα με κοροϊδευαν οι θεατες που οπως και εγω μεχρι προτινως δεν μπορουν να εκτιμησουν την προσπαθεια που καταβαλει καθε οδηγος για να σταθει στην γραμμη της εκκινησης ενος αγωνα και ασχολουνται μονο με τους πρωτους. Οποτε ο γυρος μεχρι το Park Ferme οσο αργος και αν ηταν, ηταν ο πιο ευχαριστος αφου συνειδητοποιησα πως επιτελους υλοποιησα το παιδικο μου ονειρο...

Ποτε ειναι ο επομενος αγωνας ειπαμε;;; Wink


  
Adonis
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 106
Περιοχή: Ρόδος
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 12/3/2007, 15:36  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Και πάλι ΜΠΡΑΒΟ για όλο αυτό που έζησες. Αν μη τι άλλο όταν σε γνώρισα στο Στρατό θυμάμαι το πως συστήθηκες:

-Γεια σου, με λένε Γιάννη και θέλω να τρέξω σε αγώνες....

Είναι μεγάλη υπόθεση να υλοποιείς τα όνειρα και τους στόχους σου.
Η καλή αρχή έγινε λοιπόν, καλή συνέχεια και πάντα όλο και καλύτερα....

_________________
mmmmmmmmmMPSsssssssss

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από AdonisΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Hil
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 14 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 872
Περιοχή: Π. Φάληρο/BEERLAND
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 12/3/2007, 17:12  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Μπράβο Γιάννη! Τα συγχαρητήριά μου!! Πάντα επιτυχίες!! dumbkorf Wink


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 12/3/2007, 18:14  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

good job

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
j.k
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 48
Ένταξη: 21 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 313
Περιοχή: Πολύγωνο - Αθήνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 12/3/2007, 21:40  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Γιάννη θέλω να σου πω πραγματικά ένα μεγάλο μπράβο για την προσπάθειά σου, αν και δεν είδα τον αγώνα το πρόσωπό σου την ώρα που έφτασα και μιλήσαμε είχε την έκφραση μικρού παιδιού και αυτό νομίζω τα λέει όλα. Επίσης θεωρώ πολύ σημαντικό το ότι κατάφερες να ολοκληρώσεις την προσπάθειά σου παρά το πρόβλημα με την ανάρτηση. Σου εύχομαι ολόψυχα καλή συνέχεια και μακάρι να βρείς και οικονομική βοήθεια για να απολαμβάνεις το όνειρό σου με λιγότερες θυσίες!


Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από j.kΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Gozilla
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 490

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 13/3/2007, 22:30  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Γεια σου ρε Γιάννη, τζεντλεμαν των αγώνων!!!!! Ελπίζω να καταφέρω να βρεθώ σε αγώνα σου να κάνω και την απαραίτητη κερκίδα!


Ιχθύες Γένος:Αρσενικό ¶λογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GozillaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 14/3/2007, 14:23  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Δεν έχω λόγια!!! ¶ξιος!!! Εύγε Wink

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
BILLYS!
μαμά
μαμά


Ηλικία: 53
Ένταξη: 20 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 12
Περιοχή: Athens
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/3/2007, 00:07  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

μπραβο κ εις ανωτερα φιλε Γιαννη !. Smile
απο τη περιγραφη σου,σε καταλαβαινω απολυτα,μου θυμησες οταν ξεκιναγα κι εγω για τη πρωτη μου αναβαση,μερικα χρονια πριν +100 φορες ομως !!!...αλλο να εισαι μονος σου κ αλλο η πιστα,μ'ολους μεσα (παρ'ολο που δεν εχω τρεξει σε πιστα,τολμω να πω οτι σε ενοιωσα)... ομορφα συναισθηματα κ εμπειριες που τελικα εκτος οτι σε κανουν καλυτερο ανθρωπο-οδηγο,ειναι και αυτα που μενουν στο τελος,οσο περναν τα χρονια... Cool οι φωτο,τα βιντεο,οι φιλοι,οι σκεψεις κ το πως νιωθεις εκεινα τα λιγα (ή πολλα) λεπτα,δεν ξεχνιουνται...ακομα κ'αυτο το σπαστικο να νιωθεις συνεχεια αναγκη για ...πιπι Exclamation ,κι αυτο στο προγραμμα ειναι !.

δυστυχως δεν ηρθα Κυριακη να σε δω απο κοντα,ετρεξα το σαββατο gtcc,κ θεωρησα δεδομενο οτι ο σκατοκαιρος θα παει ετσι κ τη Κυριακη,οποτε σε συνδυασμο με μικρη βραδυνη εξοδο,δε ξυπνησα εγκαιρως Sad .

ευχομαι να συνεχισεις να το κανεις για οσο θελεις.
Βασιλης.

_________________
...και μυαλο δεν εβαλα !.
Image

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από BILLYS!Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jason
μαμά
μαμά


Ηλικία: 40
Ένταξη: 13 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 57
Περιοχή: Death Star
seychelles.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/3/2007, 12:53  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Highlight: γύρος 2ος και στην Κ1 ένα Saxo, το οποίο τελικά εγκατέλειψε, φρενάρει από νωρίς,
το 106 Α5 έρχεται δίπλα του από την εσωτερική, φρενάροντας δυνατά
τα δυο αυτοκίνητα μπαίνουν μαζί στην στροφή αλλά το 106
έχοντας φορτίσει πολύ τον εμπρός άξονα από τα δυνατά φρένα... υπερστρεφει
και βγαίνει μπροστά στην έξοδο της στροφής Twisted Evil

Δυστυχώς δεν μπόρεσα να αποθανατίσω την στιγμή,
αλλά πιστεύω οτι θα την θυμάμαι για πάντα.


Johann, ήταν μεγάλη μου χαρά να είμαι δίπλα σου σε αυτό το τόσο γλυκό ξεκίνημα.


Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Χοίρος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από JasonΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Dr.Saimon
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/3/2007, 14:42  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

john?????


αν αδυνατησω θα με παρης συνοδηγο?????


Ε??????

φανταστηκε οδηγε????????????????????????????????????????


  
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/3/2007, 14:45  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Τι πίνεις βρε παλιόπαιδο?
(αυτό που έχεις κάτω από το στροφόμετρο?)
Τα σιρκουί δέν έχουν συνοδηγούς ωρέεεεεεεεεεεεε

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
caramellenia
μαμά
μαμά


Ηλικία: 45
Ένταξη: 26 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 63
Περιοχή: Ολούθε!
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/3/2007, 15:05  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Jimmy_Caesar Έγραψε:
Τι πίνεις βρε παλιόπαιδο?
(αυτό που έχεις κάτω από το στροφόμετρο?)
Τα σιρκουί δέν έχουν συνοδηγούς ωρέεεεεεεεεεεεε


Μερικές φορές όμως θα θέλαμε να είχαμε το ρόλο του συνοδηγού, έστω!
Ασε μας να κάνουμε όνειρα Razz


Όσο για τα όσα έγραψε ο johanndelta... άαααααααχ!!!

Θυμήθηκα τα δικά μου συναισθήματα την πρώτη φορά που μπήκα σε πίστα... Τι κι αν έκανε ζέστη και είχα κλειστά τα παράθυρα και το κράνος να μου βαραίνει το κεφάλι Razz ... ήταν μεγάλη και απερίγραπτη η χαρά Embarassed

_________________
-|-|-I I'm gonna organize some changes in my life
I'm gonna exorcise the demons of my past
I'm gonna take the car and hit the open road
I'm feeling ready to just open up and go... -|-|-

Υδροχόος Γένος:Θηλυκό ¶λογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από caramelleniaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
dimsabas
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 10 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 108

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/3/2007, 20:10  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

¶ξιος... Πολλά συγχαρητήρια! Το μόνο που έχω να πω είναι ότι... ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩ! Very Happy


Παρθένος Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από dimsabasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
johanndelta
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/3/2007, 15:27  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Τα περι συνοδηγησης θα τα βολεψουμε σιγα-σιγα μολις φτιαξω την αναρτηση.
Σας ευχαριστω ολους και παλι για τα καλα σας λογια... Smile

Α, μη ζηλευετε! Απλα μια θυσια σε επιπεδο ΙΧ θελει. Εκει που θα ειχα ενα καλογυαλισμενο καλυτερο GTi ( παζαρευα Swift/Colt και ενα...ZR160 -καλα μη βριζετε ειμαι ανωμαλος και το ξερετε- ) βρηκα επιτελους την ευκαιρια που εψαχνα τοσο καιρο. Μπορει το ντοματακι να σαπισει στα χερια μου τελικα αλλα...απλα δεν συγκρινεται και πλεον εχω αλλαξει τοσο πολυ στην καθημερινη οδηγηση που δεν θα αξιζε να ειχα ενα αλλο, γρηγοροτερο ΙΧ.


  
Dr.Saimon
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/3/2007, 16:47  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

johanndelta Έγραψε:
Τα περι συνοδηγησης θα τα βολεψουμε σιγα-σιγα μολις φτιαξω την αναρτηση.


παλι χοντρο με λες ε?????

αφου ειπα θα αδυνατισω.......θα τρωω μονο 4 φορες την ημερα......

κοιτα τη θυσιες κανω!!!!!!!!!!!


  
dimsabas
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 10 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 108

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/3/2007, 23:48  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Δε γίνεται ρε Γιάννη, δεν μπορείς να χρησιμοποιείς ένα αγωνιστικό αυτοκίνητο καθημερινά. Εδώ εγώ με το ΜΧ και πολλές φορές ευχαριστώ το Θεό και τον φάδερ που υπάρχει οικογενειακό αυτοκίνητο στο στόλο, αλλιώς... Laughing Πόσο μάλλον ένα αγωνιστικό αυτοκίνητο με όσους περιορισμούς θέτει σε επίπεδο καθημερινής χρήσης...
Πάντως, με τις τιμές των μεταχειρισμένων αγωνιστικών 106, δεν είναι απαγορευτικό το κόστος για δεύτερο τουτούνι-παιχνίδι... Wink


Παρθένος Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από dimsabasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
johanndelta
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/3/2007, 12:30  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Aγαπητε συναδελφε Smile εννοουσα πως δεν θα εχεις ενα "καλο" ΙΧ. Εννοειται πως ενα αυτοκινητο που με 1 ευρω 100αρας κανει...6km και θελει το καλυτερο λαδι καθε 3000km (μετα τον αγωνα ειχε καψει το 30% περιπου) δεν μπορει επουδενι να ειναι το καθημερινο σου.

Τωρα ειμαι σε...τριλλημα Razz
1) Κραταω το ΚΑ (το οποιο παρεπιπτοντως εχει ξεπατωθει στις μικροβλαβες)
2) Παιρνω ενα Νiva (και ειμαι με την ψυχη στο στομα αφου ο καθενας λεει το μακρυ του και το κοντο του στο θεμα ρυμουλκηση)
3) Παιρνω μια...Α150 (ναι σωστα διαβασατε) και φροντιζει για τη ρυμουλκηση ο μηχανικος μου αλλα και ενας φιλος που θα μου δανειζει το Vitara που ειχαμε ριξει στο χωραφι με τα λαχανα Razz

Για να δουμε αν γινουν οι Σερρες και πως θα παω εκει. Μεχρι και να το παρω στην πλατη σκεφτομαι Laughing


  
dimsabas
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 10 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 108

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/3/2007, 14:47  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Πινακίδες δεν έχει; Θα αγοράσεις ένα σετ ωτασπίδες (60 λεπτά το ζεύγος, τις καλές, τις κέρινες) και θα πας μια χαρούλα! Laughing


Παρθένος Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από dimsabasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Corsa-GR
μαμά
μαμά


Ηλικία: 42
Ένταξη: 30 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 53
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/3/2007, 15:04  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

hahahaha...

άρχοντας Smile Smile βλέπω τη λάμψη στα μάτια σου John!!!

Να ευχηθώ καλούς αγώνες, καλή διασκέδαση στο όνειρό σου..
και
βέβαια...
για συνοδηγό έχεις μόνο 2 επιλογές.. ή ο Hill (56 κιλά) η εγώ 60 κιλά..

εξαρτάται πως θα στήσεις την ανάρτηση Razz Razz Razz

_________________
Irmscher Rulez

Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Corsa-GRΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
caramellenia
μαμά
μαμά


Ηλικία: 45
Ένταξη: 26 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 63
Περιοχή: Ολούθε!
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 19/3/2007, 11:14  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

johanndelta Έγραψε:
Aγαπητε συναδελφε Smile εννοουσα πως δεν θα εχεις ενα "καλο" ΙΧ. Εννοειται πως ενα αυτοκινητο που με 1 ευρω 100αρας κανει...6km και θελει το καλυτερο λαδι καθε 3000km (μετα τον αγωνα ειχε καψει το 30% περιπου) δεν μπορει επουδενι να ειναι το καθημερινο σου.

Τωρα ειμαι σε...τριλλημα Razz
1) Κραταω το ΚΑ (το οποιο παρεπιπτοντως εχει ξεπατωθει στις μικροβλαβες)
2) Παιρνω ενα Νiva (και ειμαι με την ψυχη στο στομα αφου ο καθενας λεει το μακρυ του και το κοντο του στο θεμα ρυμουλκηση)
3) Παιρνω μια...Α150 (ναι σωστα διαβασατε) και φροντιζει για τη ρυμουλκηση ο μηχανικος μου αλλα και ενας φιλος που θα μου δανειζει το Vitara που ειχαμε ριξει στο χωραφι με τα λαχανα Razz

Για να δουμε αν γινουν οι Σερρες και πως θα παω εκει. Μεχρι και να το παρω στην πλατη σκεφτομαι Laughing


1-Για το Ka τι να πω?? Το αυτοκινούμενο μπουρέκι δεν ξέρω πόσο καλά πάει αλλά για μικρό μια χαρά είναι (από πολλες απόψεις) Cool

2-Niva??? Ήμαρτοοοοοοοοον!!!!! Shocked

3-Α150... Ε όχι ρε φίλε Mad

_________________
-|-|-I I'm gonna organize some changes in my life
I'm gonna exorcise the demons of my past
I'm gonna take the car and hit the open road
I'm feeling ready to just open up and go... -|-|-

Υδροχόος Γένος:Θηλυκό ¶λογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από caramelleniaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
j.k
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 48
Ένταξη: 21 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 313
Περιοχή: Πολύγωνο - Αθήνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 19/3/2007, 21:26  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

www.4fun.gr/PureFun/FunMedia/MoviePic.asp?MPID=732


Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από j.kΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
manolis
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 10 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 391
Περιοχή: Αθηνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 30/8/2011, 16:29  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Μετα απο το Nurbugring περυσι, φετος βρεθηκα στην Πολωνια οπου πραγματοποιηθηκε η Πανευρωπαικη συναντηση celica και φυσικα το Club Celia Gr ηταν εκει!!! Συμμετειχαμε με 4 celica και φυσικα μπηκαμε πιστα!!
Παραθετω ενα βιντεακι με την εμπειρια μου απο αυτη την πιστα (βρισκεται στο Kielce της Πολωνιας). Wink
http://www.youtube.com/watch?v=TFJTErVxX9s

_________________
Image

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από manolisΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 30/8/2011, 23:53  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Μανώλη μπράβο φίλε. Φαντάζομαι πως το ευχαριστηθήκατε!
Αλήθεια, τι πίστα ήταν αυτή? Και πώς στην ευχή ξέρατε τη διαδρομή ?

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
manolis
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 10 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 391
Περιοχή: Αθηνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 31/8/2011, 16:46  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Jimmy_Caesar Έγραψε:
Μανώλη μπράβο φίλε. Φαντάζομαι πως το ευχαριστηθήκατε!
Αλήθεια, τι πίστα ήταν αυτή? Και πώς στην ευχή ξέρατε τη διαδρομή ?

Δημητρη η εμπειρια ειναι μοναδικη καθως διανυσαμε 4.300 χλμ συνολικα!! Διασχησαμε 4 χωρες Σερβια-Ουγγαρια-Σλοβακια και Πολωνια!
Η πιστα αυτη ειναι σαν τα Μεγαρα σε διαστασεις αλλα δεν εχει καμια αλλη ομοιοτητα καθως ειναι πολυ καλυτερη ομως φαινεται και στο βιντεακι.
Για την διαδρομη προφανως αναφερεσαι μεσα στην πιστα...μας ειχαν δωσει ενα ενημερωτικο με σχεδιαγραμμα της πιστας και την διαδρομη που πρεπει να ακολουθησουμε...φυσικα εκανα μερικες αλλαγες στο σημειο οπου βλεπεις την ευθεια με τα λαστιχα...καθως προτιμησα την ευθεια απο τα εσακια που ειχαν φτιαξει... Razz

_________________
Image

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από manolisΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 31/8/2011, 18:00  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Εχμ, καλά έκανες νομίζω Wink
Αλλά μου φαίνεται πολύ μικρότερη η πίστα, και kartodromo στυλ...

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες