Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 13/5/2010, 13:23  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ποοοολλή κίνηση!!!
Αντε μετά να κάνεις σωστό γύρο.
Γιατί το έκοψαν Πέτρο?

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nestoraero
μαμά
μαμά


Ηλικία: 48
Ένταξη: 01 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 50
Περιοχή: Περιστερι/Αθηνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/5/2010, 12:57  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ημουν και εγω εκει εκεινο το Σαββατο....οπως τα λεει ο Πετρος ηταν...της μουρλης το πανυγηρι εγινε...
Εγω παντως δεν μπορω να πω οτι δεν το ευχαριστηθηκα....φτασαμε πρωτοι (κυριολεκτικα) στην πιστα και φυγαμε σχεδον τελευταιοι μιας και επρεπε να κρατησουμε λαστιχο για να γυρισουμε πισω...
Δυστυχως δεν εχω βιντεο,αλλα μπορω να ανεβασω το διαγραμμα απο performance box απο 1,16,2 που εκανα με το ραλακι μου...αλλα δεν ξερω αν χαλαω το τοπικ μιας και ειναι για βιντεο.... Rolling Eyes
Ενα μικρο δειγμα του πως καταντησα ενα απο τα 4 λαστιχα που εφαγα...

Image

_________________
Peugeot 106 rallye 1.3
R5 gt turbo

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από nestoraeroΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
panos
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 20 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 158
Περιοχή: athens-petroupoli
seychelles.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 17/5/2010, 10:38  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

nestoraero Έγραψε:
Ημουν και εγω εκει εκεινο το Σαββατο....οπως τα λεει ο Πετρος ηταν...της μουρλης το πανυγηρι εγινε...
Εγω παντως δεν μπορω να πω οτι δεν το ευχαριστηθηκα....φτασαμε πρωτοι (κυριολεκτικα) στην πιστα και φυγαμε σχεδον τελευταιοι μιας και επρεπε να κρατησουμε λαστιχο για να γυρισουμε πισω...
Δυστυχως δεν εχω βιντεο,αλλα μπορω να ανεβασω το διαγραμμα απο performance box απο 1,16,2 που εκανα με το ραλακι μου...αλλα δεν ξερω αν χαλαω το τοπικ μιας και ειναι για βιντεο.... Rolling Eyes
Ενα μικρο δειγμα του πως καταντησα ενα απο τα 4 λαστιχα που εφαγα...

Image



Με το ποιο σου Νεστωρα????

_________________
150 ειναι καλα? να τ'αφήσω?

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από panosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailMSN Messenger
skinboy
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 07 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 141

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 17/5/2010, 11:22  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

το rallye του Wink !!!

_________________
Punto HGT SC Evo

Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από skinboyΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
nestoraero
μαμά
μαμά


Ηλικία: 48
Ένταξη: 01 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 50
Περιοχή: Περιστερι/Αθηνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/5/2010, 16:46  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ειναι το νεο μου αποκτημα.....ενα 13αρι ραλακι.....
Το 5αρι μπηκε σε προγραμμα αναπαλαιωσης με σκοπο να βγει ιστορικο....καποια στιγμη στο μελλον....

_________________
Peugeot 106 rallye 1.3
R5 gt turbo

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από nestoraeroΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
skinboy
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 07 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 141

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 10/8/2010, 12:34  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

αντε με το καλο ρε Νεστορα να το δεις οπως θες κ να απολαμβανεις με τον αλλο γαλλο τις πιστες μεχρι τοτε....Smile)

_________________
Punto HGT SC Evo

Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από skinboyΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
skinboy
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 07 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 141

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/10/2010, 00:52  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

9-10-2010, η πρωτη του δοκιμη μετα την αναβαθμιση , απλα για να τσεκαρουμε κινητηρα , πρωτο session...
εντος των ημερων ολοκληρωνονται κ οι μικρολεπτομεριες κ ειμαστε παλι στο παιχνιδι..

http://www.youtube.com/watch?v=TS29P5mlFCg

_________________
Punto HGT SC Evo

Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από skinboyΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
nivel
μαμά
μαμά


Ηλικία: 35
Ένταξη: 15 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 29

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/1/2012, 02:40  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ένα in car video και από εμένα από το Track Day των Μεγάρων 21/01/12. Είναι 4 γύροι με τον καλύτερο (2ο νομίζω) στο 1:12.53. Ο καλύτερος που έχω γράψει γενικά με το RS στα Μέγαρα είναι στο 1:12.18. Τα λάστιχα την ημέρα που βγήκε το video (Toyo R888) ήταν αρκετά ταλαιπωρημένα. Πιστεύω με ένα set καινούρια λάστιχα και με προπόνηση (γιατί όπως είναι εμφανές και στο video δεν έχω και τα καλύτερα χέρια) μπορεί να πέσει κάτω από 1:12.

http://www.youtube.com/watch?v=OcgQ4VfhORU


Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από nivelΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
nivel
μαμά
μαμά


Ηλικία: 35
Ένταξη: 15 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 29

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/1/2012, 04:08  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ένα ακόμα video με πλάνα μέσα και έξω από το αυτοκίνητο!!!

http://www.youtube.com/watch?v=KD8sbORg7hg


Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από nivelΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
axpower
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 27 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 127
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/1/2012, 10:20  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Για πιτσιρικας καλος εισαι!


Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από axpowerΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/1/2012, 11:56  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλός είναι!
(μόνο που τρώει πολύ!)

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες