Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Poll :: Κάθε πότε πηγαίνουμε στην πίστα ???

Μια φορά την εβδομάδα
4%
 4%  [ 5 ]
Μια φορά τον μήνα
18%
 18%  [ 20 ]
Όποτε μου το επιτρέπουν τα οικονομικά μου
36%
 36%  [ 40 ]
Όποτε βρω χρόνο
32%
 32%  [ 35 ]
Ποτέ
8%
 8%  [ 9 ]
Σύνολο Ψήφων : 109


Συγγραφέας Μήνυμα
platon
Administrator
Administrator


Ηλικία: 44
Ένταξη: 29 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 94

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 12/10/2005, 12:02  Θέμα δημοσίευσης:  Κάθε πότε πηγαίνουμε στην πίστα ??? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Για να δούμε κάθε πότε τρέχουμε στις πίστες...


Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από platonΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN MessengerICQ Αριθμός
gcoupe
μαμά
μαμά


Ηλικία: 50
Ένταξη: 10 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 19
Περιοχή: ΑΓΡΙΝΙΟ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 12/10/2005, 13:01  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

εννοείτε όποτε βρούμε χρόνο...
Ρε συ Πλάτωνα μήπως να φτιάχναμε μια πίστα εδώ που είμαστε???? Cool

_________________
" Ότι δεν σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό"

Κριός Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από gcoupeΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
patriot3132
μαμά
μαμά


Ηλικία: 40
Ένταξη: 12 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 9

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 12/10/2005, 13:33  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

και χρονο και χρημα...θελω για τα αναλώσιμα χαρτί Smile
εκτος αν πάρω για τεστ drive κανα RWD Razz


Τοξότης Γένος:Αρσενικό Χοίρος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από patriot3132Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Braker
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 109
Περιοχή: Αθήνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 12/10/2005, 17:33  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ακόμα δεν τα έχω καταφέρει… Sad

_________________
Speed Yellow Killer Bee

Λέων Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από BrakerΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Sax0
μαμά
μαμά


Ηλικία: 50
Ένταξη: 13 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 15
Περιοχή: Άγιος Δημήτριος
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 14/10/2005, 09:56  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καταρχάς θα ήθελα να ευχηθώ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ στην προσπάθεια που ξεκινάει, και να κρατήσετε το club σε υψηλά επίπεδα.
Όλοι εμείς που δεν έχουμε μπει σε πίστα με το αυτοκίνητο μας, περιμένουμε από εσάς να οργανώσετε τέτοιου είδους events ώστε να νιώσουμε και εμείς την ηδονή της οδήγησης σε πίστα.
Και πάλη καλή επιτυχία……
Razz

_________________
Τούμπα Τα Κοντέρια…..
Saxo Vtssss.......

Λέων Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Sax0Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
johanndelta
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/10/2005, 09:06  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Kαλως εχοντων Sax0 (και σε βαθος χρονου) μπορει να τρεξεις οχι μονο σε ελληνικες αλλα και σε πιστες του εξωτερικου. Απο ολους μας εξαρταται... Rolling Eyes αλλα αν υπαρχει η ευρωδυναμη Wink θα γινει σιγουρα.


  
opelcorsa-a
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 49
Ένταξη: 13 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 123
Περιοχή: Π.Ηρακλειο-Λουτσα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 17/10/2005, 21:01  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Για σας ειμαι κενουριο μελος στο TARMAC.Αλλα παλιος σε αλλα club/forums.Στην πιστα παω οποτε εχω χρονο αλλα παιζι και οταν εχω και λευτα.


Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opelcorsa-aΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
stefanos
μαμά
μαμά


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 6

france.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 19/10/2005, 15:08  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Απάντησα "Όποτε μου το επιτρέπουν τα οικονομικά μου"

Η αλήθεια είναι ότι δεν υπάρχει κάποια επιλογή που να σχετίζεται
με αυτούς που είναι μακρυά οπότε να υπήρχε μια επιλογή:
"Όποτε γίνει τράκ ντέι σε κοντινή απόσταση ή κάτι τέτοιο τέλος
πάντων."

Στην Αγγλία γίνονται πολλά τράκ ντέις σε παλιά αεροδρόμια,
στην ελλάδα τι ισχύει για αεροδρόμια περιορισμένης λειτουργίας?
Μάλλον όχι ε?
κρίμα κρίμα

Μιας και ζω γιάννενα 2-3 τράκ ντέις για την περίπτωσή μου είναι
υπερ αρκετά


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από stefanosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 19/10/2005, 23:03  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Στέφανε, θα παίρνεις τον Δημήτρη (HomoR) και θα κατεβαίνετε παρέα σε αυτά που διοργανώνουμε (ή ανεβαίνετε, ανάλογα...), και θα περνάτε φίνα!

_________________
Fun Is Not A Straight Line



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Jimmy_Caesar στις 20/10/2005, 07:11, 1 φορά
Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Gozilla
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 490

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/10/2005, 00:27  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Όποτε υπάρχει χρήμα και ελεύθερη ημερομηνία στο "Μέγαρο"... Αυtοί που ξέρουν προτιμούν BMW/FORD, και ο νοών νοείτω... Wink


Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GozillaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Hector
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 39
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 195
Περιοχή: COVENTRY...
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/10/2005, 01:39  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αυτοι που ξερουν προτιμουν saxakia και γυρνανε τρελα,αμα δεν τους κοβουν τπτ ταφοι opel....Razz Razz Razz Very Happy

_________________
Congratulations! Your place at Coventry University to study Motorsport and Powertrain Engineering has been confirmed...

Ζυγός Γένος:Αρσενικό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HectorΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/10/2005, 07:13  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αρχίζει το μάτς....

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
platon
Administrator
Administrator


Ηλικία: 44
Ένταξη: 29 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 94

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/10/2005, 08:22  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Εγώ είμαι σε άλλη κατηγορία ;p


Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από platonΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN MessengerICQ Αριθμός
_-MaNo$-_
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 48
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 707
Περιοχή: Aθηνα Χαλανδρι
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/10/2005, 10:02  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Εσύ Πλάτωνα είσαι στην δική μου κατηγορία :Ρ:Ρ


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από _-MaNo$-_Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
C
μαμά
μαμά


Ηλικία: 56
Ένταξη: 10 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 48
Περιοχή: Αγιος Στέφανος
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/10/2005, 11:29  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Δε ξέρω τι λέτε εσείς - εγώ το πρωί αύριο γύρω στις 11 θα είμαι εκεί μέχρι αργάμιση ...
C...

_________________
Αν θες να είσαι Trendy πάρε Subaru ...
Image

Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Πίθηκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από CΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/10/2005, 11:41  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Προπονησούλα? Προπονησούλα???

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Nitroking
μαμά
μαμά


Ηλικία: 38
Ένταξη: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 20

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/10/2005, 18:10  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Οποτε εχω καλη παρεα,χρηματα,το αμαξι ειναι σε καλη κατασταση και η πιστα διαθεσιμη!

_________________
ImageImage

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Βουβάλι Μη ΟρατόςΠροσωπική Γκαλερί από NitrokingΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
C
μαμά
μαμά


Ηλικία: 56
Ένταξη: 10 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 48
Περιοχή: Αγιος Στέφανος
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/10/2005, 19:49  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Jimmy_Caesar Έγραψε:
Προπονησούλα? Προπονησούλα???


Why not ...
C?

_________________
Αν θες να είσαι Trendy πάρε Subaru ...
Image

Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Πίθηκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από CΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
opelcorsa-a
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 49
Ένταξη: 13 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 123
Περιοχή: Π.Ηρακλειο-Λουτσα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/10/2005, 08:21  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Hector Έγραψε:
Αυτοι που ξερουν προτιμουν saxakia και γυρνανε τρελα,αμα δεν τους κοβουν τπτ ταφοι opel....Razz Razz Razz Very Happy


Θα τρεξεις F2F η φοβασαι να μην σε κανει ρεζιλι; Razz


Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opelcorsa-aΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Giorgos
μαμά
μαμά


Ηλικία: 42
Ένταξη: 20 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 10
Περιοχή: Πειραιας / Μανιατικα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/10/2005, 15:17  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Δεν τα εχω καταφερει ακομη να παω σε πιστα.
Εσεις τωρα δεν μπορειτε να κανονισεται κατι σαν track day???(καλα το ειπα? Confused


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GiorgosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
johanndelta
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/10/2005, 09:03  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Track Days κανονικα απο τη νεα χρονια. Wink


  
tomgeo
μαμά
μαμά


Ηλικία: 48
Ένταξη: 24 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 27
Περιοχή: Ελευσίνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 24/10/2005, 11:40  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Kαλημέρα σε όλους.

Ψευδώνυμο Tomgeo , δηλαδή Θωμάς και Γιώργος, δηλαδή πεθερός και γαμπρός, δηλαδή μηχανικός και οδηγός!!!!!

Μέλοι του Scoobynet.gr και μάλιστα πολύ ενεργοί!!!
Στην πίστα πάμε κάθε μέρα που λέει ο λόγος.....σίγουρα κάθε Σάββατο!!!

Όποτε κανονήσετε για πίστα εμείς θα είμαστε μέσα.Είτε για Μέγαρα είτε
για Καρτόδρομο,είτε για Σέρρες ,είτε και εγώ δεν ξέρω που αλλού!!!!

Εύχομαι όλα να πάνε καλά και να καταφέρετε(καταφέρουμε) να ξεδίνουμε
συνεχώς στις πίστες!!!

Ευχαριστώ που με δεχτήκατε στην παρέα σας!!

Φιλικά
Tomgeo


Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από tomgeoΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
platon
Administrator
Administrator


Ηλικία: 44
Ένταξη: 29 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 94

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 24/10/2005, 12:09  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Επιτέλους και ένας που πηγαίνει κάθε εβδομάδα !!!

keep on Smile


Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από platonΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN MessengerICQ Αριθμός
C
μαμά
μαμά


Ηλικία: 56
Ένταξη: 10 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 48
Περιοχή: Αγιος Στέφανος
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 24/10/2005, 13:44  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αυτός και κάθε μέρα να του πεις πηγαίνει !
C!

_________________
Αν θες να είσαι Trendy πάρε Subaru ...
Image

Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Πίθηκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από CΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
tomgeo
μαμά
μαμά


Ηλικία: 48
Ένταξη: 24 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 27
Περιοχή: Ελευσίνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 24/10/2005, 14:43  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

H αλήθεια είναι ότι καμιά φορά το παρακάνουμε με την πίστα!!! Embarassed

Είναι περίεργο όμως ότι όποτε πάω στα Μέγαρα βλέπω και τον C.....χαχαχαχα Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Ο Πανουργιάς στα Μέγαρα δεν νομίζω να βλέπει πιο συχνά κανέναν άλλο
όσο εμένα και τον C......!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Μπορώ να έχω 10 τετράδες σλίκ χωρίς να πληρώσω φράγκο....?????? Crying or Very sad Crying or Very sad


Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από tomgeoΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες