Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
MAXRISTOS
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 23 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 524
Περιοχή: Ν.Σμύρνη
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/3/2009, 20:46  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

nossystems Έγραψε:
Aloha! Ειμαι ο Αλεξανδρος (αν και μερικοι απο δω μεσα με γνωριζετε ηδη!)
και εχω ενα Starlet Glanza.


Απ το nickname σου να υποθέσω πως φοράς κάτι που μυρίζει σαν κλάνια??? Wink

_________________
ImageImage

Ταύρος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από MAXRISTOSΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
nossystems
μαμά
μαμά


Ηλικία: 39
Ένταξη: 21 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 22

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 17/3/2009, 17:40  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Χεχεχε, οχι δεν φοραω "ζουμια" στον γιαπονεζο απλα μου εχει κολησει αυτο το nick απο πολυ παλια Wink

_________________
Image
When the japanese were drifting, the europeans were watching the stars...

Κριός Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από nossystemsΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 17/3/2009, 19:05  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

και εμενα μου κολησε το μπουζι στον λαμδα παλια.

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
pns
μαμά
μαμά


Ηλικία: 37
Ένταξη: 15 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 6

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/3/2009, 00:03  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

γεια χαρα σε ολους, γνωστους και μη..!ειμαι ο Πανος και εχω ενα Punto mk2 sporting.


Ταύρος Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από pnsΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
MAXRISTOS
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 23 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 524
Περιοχή: Ν.Σμύρνη
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/3/2009, 00:17  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

acgt3 Έγραψε:
και εμενα μου κολησε το μπουζι στον λαμδα παλια.


παραλίγο να πάθεις και αυχενικό όμως εαν θυμάμαι σωστά... Wink

_________________
ImageImage

Ταύρος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από MAXRISTOSΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
MAXRISTOS
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 23 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 524
Περιοχή: Ν.Σμύρνη
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/3/2009, 00:19  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

pns Έγραψε:
γεια χαρα σε ολους, γνωστους και μη..!ειμαι ο Πανος και εχω ενα Punto mk2 sporting.



Καλωήρθες ιταλόφιλε στην παρέα μας!!!.

_________________
ImageImage

Ταύρος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από MAXRISTOSΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
Thanassis
μαμά
μαμά


Ηλικία: 69
Ένταξη: 16 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 19

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/3/2009, 00:37  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Την καλησπέρα και από μένα.

Θανάσης από Π. Φάληρο, έχω ένα Punto HGT. Είναι αυτό που έχει θεαθεί καμποόσες φορές σε Μέγαρα & καρτόδρομο με ... σχάρα για ποδήλατα στην οροφή ... Smile Smile

χμμμμ
Να λέμε την αλήθεια, έχω και μια ALFA GT, αρκετά "περιποιημένη" ... Smile

Ελπίζω ότι θα βρεθούμε στα επόμενα OD.


Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από ThanassisΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
MAXRISTOS
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 23 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 524
Περιοχή: Ν.Σμύρνη
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/3/2009, 00:41  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Thanassis Έγραψε:
Την καλησπέρα και από μένα.

Θανάσης από Π. Φάληρο, έχω ένα Punto HGT. Είναι αυτό που έχει θεαθεί καμποόσες φορές σε Μέγαρα & καρτόδρομο με ... σχάρα για ποδήλατα στην οροφή ... Smile Smile

χμμμμ
Να λέμε την αλήθεια, έχω και μια ALFA GT, αρκετά "περιποιημένη" ... Smile

Ελπίζω ότι θα βρεθούμε στα επόμενα OD.


Καλωςήρθες και εσύ στην παρέα μας φίλε μου.
Βλέπω πως η ιταλικη παρούσια μας, θα έιναι πολύ δυνατή πλέον!!!

_________________
ImageImage

Ταύρος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από MAXRISTOSΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/3/2009, 14:10  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

κριμα θα στεναχωνηριθει καποιος αλλα τι να κανουμε.

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
splitapsou
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 07 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 1138

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/3/2009, 15:00  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

acgt3 Έγραψε:
κριμα θα στεναχωνηριθει καποιος αλλα τι να κανουμε.


ποιός????? Shocked Shocked Shocked Shocked

_________________
Image

Ges Takounao Cala Costa .... kai exo ipomoni...

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από splitapsouΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
speedloader
μαμά
μαμά


Ηλικία: 46
Ένταξη: 26 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 98

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/3/2009, 18:46  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Thanassis Έγραψε:
Την καλησπέρα και από μένα.

Θανάσης από Π. Φάληρο, έχω ένα Punto HGT. Είναι αυτό που έχει θεαθεί καμποόσες φορές σε Μέγαρα & καρτόδρομο με ... σχάρα για ποδήλατα στην οροφή ... Smile Smile

χμμμμ
Να λέμε την αλήθεια, έχω και μια ALFA GT, αρκετά "περιποιημένη" ... Smile

Ελπίζω ότι θα βρεθούμε στα επόμενα OD.


Kαλως ήρθες Τhanassis.
Έλα να γινόμαστε πολλοί οι Ιταλοί! Wink


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από speedloaderΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Thanassis
μαμά
μαμά


Ηλικία: 69
Ένταξη: 16 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 19

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/3/2009, 19:23  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλώς σας βρήκα παιδιά. Very Happy

acgt3 Έγραψε:
κριμα θα στεναχωνηριθει καποιος αλλα τι να κανουμε.

Δεν έχω τέτοια πρόθεση ... Surprised Shocked

Ποιός λες ότι θα στεναχωρηθεί και γιατί? Confused

_________________
Image

Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από ThanassisΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
speedloader
μαμά
μαμά


Ηλικία: 46
Ένταξη: 26 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 98

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/3/2009, 21:18  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Thanassis Έγραψε:
Καλώς σας βρήκα παιδιά. Very Happy

acgt3 Έγραψε:
κριμα θα στεναχωνηριθει καποιος αλλα τι να κανουμε.

Δεν έχω τέτοια πρόθεση ... Surprised Shocked

Ποιός λες ότι θα στεναχωρηθεί και γιατί? Confused


Πλάκα κάνει. Απλώς οι γερμανόφιλοι του κλάμπ
δεν μπορούν να ξεπεράσουν το ότι σε λίγο θα είναι μειοψηφία...


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από speedloaderΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 19/3/2009, 10:24  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

και το οξυμορο

ο ενας γερμανοφιλος εχει ενα αγγλικο και ενα ιταλικο
και ο αλλος γερμανοφιλος εχει γαλλικο

τι να πω ρε παιδι μου διχασμενες προσωπικοτητες.

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
puntoelx16v
μαμά
μαμά


Ηλικία: 33
Ένταξη: 30 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 25
Περιοχή: aigio
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 19/3/2009, 16:16  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

για να μαζευομαστε οι ιταλοι.....!!!!!!!

_________________
fiatpuntoelx16v

Λέων Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από puntoelx16vΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
MAXRISTOS
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 23 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 524
Περιοχή: Ν.Σμύρνη
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 19/3/2009, 16:56  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

acgt3 Έγραψε:
και το οξυμορο

ο ενας γερμανοφιλος εχει ενα αγγλικο και ενα ιταλικο
και ο αλλος γερμανοφιλος εχει γαλλικο

τι να πω ρε παιδι μου διχασμενες προσωπικοτητες.


μόνο??? Laughing

_________________
ImageImage

Ταύρος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από MAXRISTOSΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
splitapsou
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 07 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 1138

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 19/3/2009, 20:11  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

χμ... ένα ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ, ένα γαλλικό και ένα japan

_________________
Image

Ges Takounao Cala Costa .... kai exo ipomoni...

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από splitapsouΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
driftkid
μαμά
μαμά


Ηλικία: 34
Ένταξη: 03 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 6

japan.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/4/2009, 10:28  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Γεια σας καλησπερα με λενε Γιωργο και ειμαι απο κερκυρα .
Εγω δεν εχω δικο μου αμαξι αλλα προσπαθω οσο ποιο συχνα μπορω και οδηγαω το αμαξι του πατερα μου (rx8 cosmo) αλλα και αυτο με δυσκολευει γιατι γλυστραει λιγο... Smile

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=fHHKGr3jYnI

Κριός Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από driftkidΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailYahoo MessengerMSN Messenger
splitapsou
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 07 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 1138

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/4/2009, 18:16  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

γεια σου ρε γιώργη φέρτο μου εμένα να δεις πόσο δυσκολευομαι.... ουουουοουου άστα σου λέω...

_________________
Image

Ges Takounao Cala Costa .... kai exo ipomoni...

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από splitapsouΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
PanoZ
μαμά
μαμά


Ηλικία: 48
Ένταξη: 03 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 3
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/5/2009, 17:21  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλησπέρα και από εμένα παιδιά.
Καλώς σας βρήκα...και από κοντά σε κάποιο προσεχές track-day.

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από PanoZΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
a_spyros
μαμά
μαμά


Ηλικία: 38
Ένταξη: 03 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 88
Περιοχή: Βύρωνας
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/5/2009, 18:59  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

PanoZ Έγραψε:
Καλησπέρα και από εμένα παιδιά.
Καλώς σας βρήκα...και από κοντά σε κάποιο προσεχές track-day.


Καλωσήρθες. Ωραίο το παπάκι σου... Smile


Λέων Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από a_spyrosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailMSN Messenger
PanoZ
μαμά
μαμά


Ηλικία: 48
Ένταξη: 03 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 3
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/5/2009, 19:44  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

a_spyros Έγραψε:
Καλωσήρθες. Ωραίο το παπάκι σου... Smile


Σε έχασα... Confused
Εννοείς τον Scrat ή το 2τροχο ? Smile

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από PanoZΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
a_spyros
μαμά
μαμά


Ηλικία: 38
Ένταξη: 03 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 88
Περιοχή: Βύρωνας
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 6/5/2009, 11:04  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Το 2τροχο βέβαια Smile


Λέων Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από a_spyrosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailMSN Messenger
IBIZAMANIA TEAM
μαμά
μαμά


Ηλικία: 35
Ένταξη: 27 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 1

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/5/2009, 14:07  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Welcome
Ειμαι ο Παντελης διαχειρηστης στο ibizamania.gr
Eχω ενα ibiza 1.4
Θα χαρω πολυ να βοηθησω οπου μπορω Wink


Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από IBIZAMANIA TEAMΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/5/2009, 17:29  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

IBIZAMANIA TEAM Έγραψε:
Welcome
Ειμαι ο Παντελης διαχειρηστης στο ibizamania.gr
Eχω ενα ibiza 1.4
Θα χαρω πολυ να βοηθησω οπου μπορω Wink


καλως ηρθες απ'τα μερη μας

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες