Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
johanndelta
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/6/2006, 09:38  Θέμα δημοσίευσης:  Και τωρα...Σερρες!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ναι, ναι. Ξεκιναμε λοιπον "διερευνητικα" αρχικα για να δουμε ποσοι θα παμε και αν απο ενα gathering θα προκυψει ενα ακομα Open Day! Τα δεδομενα ειναι πως ο γραφων με τον Adonis θα επισκεφθουν την πιστα το διημερο 22-23/7 (Σαββατοκυριακο). Στις μερες που ακολουθουν θελουμε να εκδηλωσετε ενδιαφερον οσοι θα μας ακολουθησετε ετσι ωστε να οργανωσουμε τα πραγματα οσο το δυνατον καλυτερα σε θεματα ξενοδοχειων κτλ. Οταν θα εχουμε επιβεβαιωμενες συμμετοχες (θα πουμε πως θα γινει αυτο στη συνεχεια) θα προβουμε στο κλεισιμο ή απλα στο να κανονισουμε πια ωρα θα παμε. Εννοειται πως θα κοιταξουμε να γινει απογευμα Σαββατου/Πρωι Κυριακης για να περιορισουμε οσο το δυνατον τις φθορες. Ενημερωτικα, μπορουμε να ειμαστε αρκετα αυτοκινητα ταυτοχρονα στην πιστα (αν εχετε δει πλανα απο αγωνες θα δειτε μεχρι και 4 αυτοκινητα να ορμουν μαζι στο τελος της ευθειας Wink ) οποτε δεν θα υπαρξουν ιδιαιτερα προβληματα απο θεμα χρονου. Αν η πιστα δεν κλειστει, θα την μοιραστουμε κατα πασα πιθανοτητα με αναβατες ανα μιση ωρα εναλλαξ. Αυτα σε πρωτη φαση. Αναλογα με το ενδιαφερον προχωραμε... Smile


  
asyrigos
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 49
Ένταξη: 17 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 115

japan.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/6/2006, 22:08  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Θα ήθελα να εκδηλώσω το ενδιαφέρον μου, αν και είναι νωρίς να πω τίποτα με σιγουριά...

_________________
2002 MR-S L(ift) edition
VVTL-i inside
--------------------
"Men with guts attack the corners!" Keitchi "Dori Dori" Tsuchiya

Λέων Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από asyrigosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
bril
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 41
Ένταξη: 20 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 339
Περιοχή: ΚΥΨΕΛΗ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 17/6/2006, 01:58  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Και εγω το ιδιο.


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από brilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
johanndelta
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 17/6/2006, 07:59  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Εχουμε καιρο μπροστα μας, μην ανησυχειτε...και μονο εσεις να ρθειτε, εμενα μου φτανει Cool Wink


  
Jason
μαμά
μαμά


Ηλικία: 40
Ένταξη: 13 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 57
Περιοχή: Death Star
seychelles.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 19/6/2006, 11:00  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

johanndelta Έγραψε:
Εχουμε καιρο μπροστα μας, μην ανησυχειτε...και μονο εσεις να ρθειτε, εμενα μου φτανει Cool Wink


Πολύ ολιγαρκή σε βρίσκω Laughing
Πολύ θα ήθελα να το καταφέρω αν και μόνο για παρέα,
καθότι η ηλικία του αυτοκίνητου μου σχεδόν εγγυάται ότι αν μπω θα γυρίσω με οδική Razz


Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Χοίρος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από JasonΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
JOHN
μαμά
μαμά


Ηλικία: 47
Ένταξη: 10 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 28
Περιοχή: MAROYSI
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/6/2006, 09:32  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Με μεγάλη μου χαρά θα συμμετέχω σε αυτήν την εκδήλωση.

Αλλη εναλλακτική ημερομηνία έχουμε ??


Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από JOHNΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
iero
μαμά
μαμά


Ηλικία: 45
Ένταξη: 26 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 37
Περιοχή: ΜΕΓΑΡΑ
jamaica.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/6/2006, 23:54  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

αν δεν ερθουν τα υπολοιπα mr2, ειμαι μεσα. Very Happy Very Happy Very Happy


Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από ieroΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
johanndelta
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 23/6/2006, 08:04  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Για εναλλακτικη ημερομηνια δεν εχουμε κατι αλλο κατα νου. Βεβαια, αν ειμαστε "εμεις και εμεις" κατι θα κανουμε φανταζομαι.

Σε νωρις (8-9/7) πως σας φαινεται;

Εννοειται πως και η παρεα ειναι ευπροσδεκτοτατοτατη Cool


  
bril
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 41
Ένταξη: 20 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 339
Περιοχή: ΚΥΨΕΛΗ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 24/6/2006, 17:16  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Για μενα καλυτερα 8-9 Ιουλιου.


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από brilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Adonis
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 106
Περιοχή: Ρόδος
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 28/6/2006, 18:59  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Δυστυχώς έχω το αυτοκίνητο στο συνεργείο (σαζμάν) από την Παρασκευή και θα το παραλάβω τέλη της επομένης ή αρχές της μεθεπομένης εβδομάδας (ημερολογιακά 7/7 με 10-11/7 θα είναι έτοιμο από ότι μου είπαν, θα δούμε τι θα γίνει). Το πρόβλημα έχει να κάνει με τον ερχομό των ανταλλακτικών και φυσικά τον αυτονόητο έλεγχο και από τη μεριά μου ότι είναι όλα οκ. Οπότε προφανώς είναι μάλλον αδύνατο για μένα να δώσω το παρόν στις Σέρρες στις 8-9 Ιουλίου.

_________________
mmmmmmmmmMPSsssssssss

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από AdonisΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
johanndelta
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 3/7/2006, 08:35  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Τελικη ημερομηνια λοιπον η 22-23/7. Αναμενουμε παρεα...Ξενοδοχειο στην Θεσσαλονικη. Ετσι Αντωνη;;; Wink

Αρα γραφετε απο εδω και περα ποσοι ενδιαφερεστε για τις 22-23/7.


  
asyrigos
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 49
Ένταξη: 17 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 115

japan.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 3/7/2006, 21:54  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Φαίνεται ότι τα πράγματα πάνε καλύτερα από όσο περίμενα. Μάλλον θα ξεκινήσει η άδεια μου από 22/7 οπότε οι Σέρρες έρχονται πιο κοντά !!!

Μέσα λοιπόν....

_________________
2002 MR-S L(ift) edition
VVTL-i inside
--------------------
"Men with guts attack the corners!" Keitchi "Dori Dori" Tsuchiya

Λέων Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από asyrigosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
johanndelta
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/7/2006, 09:08  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Α!!!

4 εως τωρα (μου επιβεβαιωσε και ο bril) Smile


  
johanndelta
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 5/7/2006, 13:13  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Λοιποοοοοοοον:

Τελικα νεα ειναι τα εξης: Επειδη οριστικοποιηθηκε η διεξαγωγη αγωνα dragster το διημερο 22-23/7, κατοπιν συνεννοησης μου με την πιστα θα παμε στις 15/7 (Σαββατο). Θα τρεξουμε το απογευματακι για να ειμαστε πιο ανετα απο θερμοκρασιες κτλ. Την επομενη μερα βλεπετε θα εχει παει εκεινη η... μπλε Gallardo Embarassed Δεν το τραβαμε 29-20/7 γιατι ολοι θα θελουμε να παμε διακοπες και κυριως εκεινες τις μερες τα μερομηνια του Αυτια προβλεπουν καυσωνα Razz

Οσοι πιστοι προσελθετε λοιπον. Τα περι ξενοδοχειων κτλ θα κανονιστουν λιαν συντομως...


  
Adonis
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 106
Περιοχή: Ρόδος
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 6/7/2006, 18:37  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Όλα ωραία, μια και τακτοποιηθήκαμε από θέμα πίστας. Ενδέχεται αύριο να παραλάβω και το αυτοκίνητο, οπότε Σαβ/κο μάλλον ανεβαίνω και γω προς Αθήνα. Σύντομα από κοντά λοιπόν για νέες φαντα ST ικές περιπέτειες.... Twisted Evil

_________________
mmmmmmmmmMPSsssssssss

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από AdonisΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
johanndelta
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 12/7/2006, 17:06  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

25 ημερες μετα την αρχικη αναγγελια για επισκεψη "στας Σερρας", το project ματαιωνεται. 3 οι ενδιαφερομενοι με τα αυτοκινητα των 2 να μην ειναι ετοιμοπολεμα στις 15/7.

Κριμα Crying or Very sad

Για μενα παντως περισσευει μια βολτιτσα Μεγαρο λιαν συντομως. Σταυρο ετοιμασου για βελτιωση χρονου. Δεν εχω τα αμορτισερ σου αλλα απο λαστιχα παμε καλυτερα. Θα σε φτιαχνει και ο ηχος απο την εξατμιση...


  
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 12/7/2006, 22:41  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Θα ανέβω Σέρρες ή το πρώτο ή το δεύτερο ΣΚ του Αυγούστου. Δεν κάνω κάποια επίσημη πρόταση, ούτε ξέρω ακόμα συγκεκριμένα τι και πώς, απλά είναι βέβαιο ότι θα πάω. Αν δεν έχετε κανονίσει κάτι άλλο μέχρι τότε, θα σας ενημερώσω και αν και εφόσον κάποιος θέλει να ανέβουμε παρέα, ανεβαίνουμε.

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
ΣταύRRoΣ46
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 38
Ένταξη: 07 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 161
Περιοχή: Aθήνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 12/7/2006, 23:09  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Πραγματικά κρίμα Crying or Very sad
Ελπίζω να φτιάξουν τα προβλήματα κ να ανέβετε με το Θέμη..
Ότι και να γίνει πάντως,μόλις γυρίσω από διακοπές το πρώτο που θέλω να κάνω είναι μια επίσκεψη στα Μέγαρα!


Λέων Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από ΣταύRRoΣ46Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
johanndelta
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 17/7/2006, 11:07  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Χθες επιστρεψαμε με τον Αντωνη απο πανω...

Μπορει να μην πηγαμε πιστα, μπορει να πηγαμε με ενα αυτοκινητο, ομως αποκομισαμε τα εξης 2 συμπερασματα:

1) Οταν καταφερουμε να παμε Σερρες θα χρησιμοποιησουμε ως "ορμητηριο" την παραλια Κατερινης. Πως λεμε "βαζω ροδες στο Φαληρακι και το φερνω στη Μακεδονια;" (Σε νηπιακο ομως κατα τον ροδιτη Αντωνη σταδιο ακομα). Ενδεικτικα αναφερω πως τα ελληνικα αυτοκινητα ηταν απειρως λιγοτερα απο τα Ουγγρο-Ρουμανο-Σερβικα. Πηξαμε στο Dacia Logan αλλα και σε κατι μωραααααα Shocked

2) Ρε παιδια τι ειναι αυτος ο Χολομωντας;;; Παθαμε την πλακα μας... Wink Αν τον κανεις κανα-δυο φορες τα λιωσες τα λαστιχα... Smile

Θεμη ξανασκεψου το για τον Αυγουστο. Πιστεψε με κανει τρελη ζεστη εκει πανω (εχω κανει φανταρος εκει) τετοιες μερες...Και κοιτα να μπεις απογευματακι. Wink


  
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 17/7/2006, 14:01  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Δυστυχώς δε γίνεται, Γιάννη. Για πολύ συγκεκριμένο λόγο, θα είναι η μόνη μου ευκαιρία για Σέρρες φέτος, οπότε θα πάω όση ζέστη κι αν θα έχει.

Φυσικά και θα μπω απόγευμα.

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 1/4/2009, 10:27  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Τη Δευτέρα 13/4 έχω υποχρεωτική άδεια, οπότε σκέφτομαι μήπως ανέβω Σέρρες. Αν υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρεται να βρεθούμε εκεί, ας μου στείλει pm.

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 1/4/2009, 12:41  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

τι παιζει ενημερωσε μπορει να ερθω

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
mikevas
μαμά
μαμά


Ηλικία: 45
Ένταξη: 22 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 10

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 1/4/2009, 13:00  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

100% μέσα, όποιο ΣΚ και αν αποφασιστεί.


Λέων Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από mikevasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 1/4/2009, 13:09  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

acgt3 Έγραψε:
τι παιζει ενημερωσε μπορει να ερθω


Τίποτα δεν παίζει, Αντώνη. Απλά είναι ανοικτή η πίστα για το κοινό εκείνη τη μέρα [Μεγάλη Δευτέρα] και μιας και έχω άδεια, είναι ευκαιρία για μένα να πάω.

Μόνος θα είμαι, πρόγραμμα δεν έχω. Θα ανέβω κάποια στιγμή το Σάββατο ή την Κυριακή, και τη Μ. Δευτέρα θα πάω στην πίστα. Κατά το απόγευμα, θα ξεκινήσω να επιστρέφω Αθήνα.

Απλώς να ξεκαθαρίσω ότι η πρόσκλησή μου δεν αφορά ολόκληρο το ταξίδι, καθότι ίσως να επισκεφτώ κάποιους φίλους στη Θεσσαλονίκη το προηγούμενο ΣΚ. Εγώ απλώς γνωστοποιώ ότι θα είμαι στις Σέρρες τη Μεγάλη Δευτέρα, οπότε αν κάποιος θέλει, το λέω σαν αφορμή Smile

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/4/2009, 12:51  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Παραθέτω τον καλύτερο γύρο μου από την προχτεσινή μου επίσκεψη. Το video δυστυχώς το έκανε 4:3 το youtube, οπότε ίσως το αντικαταστήσω με καλύτερη έκδοση στο μέλλον.

http://www.youtube.com/watch?v=TTL8Cm-P3oo

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες