Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑυτή η Θ. Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
Adonis
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 106
Περιοχή: Ρόδος
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/6/2006, 11:12  Θέμα δημοσίευσης:  3o OPEN DAY Εντυπώσεις Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλημέρα σας.

Είπα να το ανοίξω ώστε να μάθουμε και οι εκτός Αθηνών πως πήγε το event του club μας. Για γράφτε λοιπόν όσοι ήσασταν εκεί.... Smile

_________________
mmmmmmmmmMPSsssssssss

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από AdonisΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
bril
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 41
Ένταξη: 20 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 339
Περιοχή: ΚΥΨΕΛΗ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/6/2006, 12:44  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Δεν θα πω τιποτα καινουριο. Πολυ καλο για αλλη μια φορα και μπραβο στα γνωστα παιδια για την οργανωση.
Σωστα αποφασιστηκε να μπουν τα μελη πρωτα.
Τελος, ειχαμε και (λιγους ευτυχως) στοκους που γραφανε παλι τα παιδια με τις σημαιες ή θαλανε να μπουν μεσα στην πιστα με νταηλικι.


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από brilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Gozilla
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 490

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/6/2006, 13:16  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αυτή η φορά ήταν ίσως η πιο επιτυχημένη οργανωτικά, λιγότερες συμμετοχές από την προηγούμενη φορά αλλά πάντα ποιοτικές. Βέβαια αυτό δεν ήταν τελικά και τόοοοοοσο κακό μιας και πολύς κόσμος μπήκε αρκετές φορές στην πίστα. Αν και μερικοί κακώς για τα λάστιχά τους (ΜΠΑΑΑΑΑΜ) Razz
Πιστεύω ότι όλοι το διασκέδασαν δεόντως, ανεξάρτητα του πως κατάφεραν να κινηθούν στην πίστα. Είτε έστριβαν δια του ολισθαίνειν (ο Γράβαλος και ο Ηλίας με το Starlet είναι απλά άπαιχτοι, να σημειώσω και το ήθος του Δημήτρη που είναι απίθανο παληκάρι, μην τον ξανακοροιδέψει κανείς για τα διαφορικά του Razz ), είτε πάλευαν με γραμμές (βλέπε τους εμαρτουάδες, MR2 ντε!) είτε ψάχνονταν απλά με το αυτοκίνητό τους, όλοι ήταν άξιοι και με την παρουσία τους ευχαρίστησαν πρώτα απ'ολα τους εαυτούς τους και μετά όλους τους θεατές.
Οι οργανωτές τέλος, αυτά τα ρεμάλια, συγγνώμη, αυτά τα καμάρια της αυτοκίνησης (γλυψψψψψψψ) υπερέβαλαν για άλλη μια φορά εαυτούς, είτε κούναγαν τις σημαίες (που ήσουν ρε Survival...) είτε βρίσκονταν σε άλλα πόστα (βλέπε γραμματεία, εκκίνηση κλπ). Aπλά να μην αφήσουν ξανά τον Μάνο να κάνει σπικάζ Razz
ΥΓ1 Ευχαριστώ όλο τον κόσμο που με πήγε βολτα και ας κατέστρεψα την αναλογία κιλών ανα ίππο.
ΥΓ2 Bril, μη μιλάς για στόκο στου κρεμασμένου το σπίτι (άτιμοι φανοποιοί...)
ΥΓ3 Είδα και εκπροσώπους του τύπου (όχι εκείνου με τα γυαλιά ρε...) έντυπου και ηλεκτρονικού. Έπιασε το μάτι μου τον κύριο Τουρναβίτη από το High TV, τον ευχαριστούμε για την παρουσία του και ευχόμαστε να το χάρηκε το event, όσο και εμείς. Επίσης έπιασε το χέρι μου τον εκλεκτό κύριο Βούρβαχη που έμαθε επιτέλους να βγάζει καλές φωτογραφίες (μετά απο 18856212937 καμμένα φίλμ, 29 χαρακίρια συναδέλφων φωτογράφων και τρείς παραιτήσεις CEO εταιριών που κατασκευάζουν φωτογραφικές μηχανές).


Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GozillaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Dr.Saimon
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/6/2006, 15:45  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

ωραια ηταν αν και το λυπηθηκα το οπελακι αλλα καλα τα πηγε πιστευω....πολλα μουτρα ομως.

Next time better!!!


  
ΣταύRRoΣ46
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 38
Ένταξη: 07 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 161
Περιοχή: Aθήνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/6/2006, 18:09  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Για 2ώρες ήρθα αλλά μου φάνηκαν όλα πολύ ωραία κ πολύ βελτιωμένα απο το προηγούμενο!
Ο λιγότερος κόσμος πάντως ήταν σίγουρα στα συν!
Μπράβο σε όσους δούλεψαν για να γίνει πραγματικότητα κ αυτό το open day κ άντε με το καλό το επόμενο


Λέων Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από ΣταύRRoΣ46Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Kacey
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 43
Ένταξη: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 109

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/6/2006, 19:27  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

arvanitakis Έγραψε:
kai gia pes mou akrivws poioi itan oin stokoi pou thelane na mpoune me to ntailiki tous?

arvanitakis jr


Τωρα εσυ εισαι ο Κωστας Αρβανιτακης, ή ο junior που υπογραφεις απο κατω? Αν εισαι ο Κωστας, θα σε παρω τηλ να σου τα πω.

Αν εισαι ο jr, ναι μιλαμε ακριβως για σενα που την τελευταια φορα που ετρεξες, ηρθες απο το πλαι προσπερνωντας την τριαδα που περιμενε ΣΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΗΣ για να μπει, μπηκες με το ετσι θελω μπροστα τους και απαιτησες να μπεις μεσα στην επομενη φορα. Αν διαφωνεις με αυτα που λεω, 15 ατομα μαρτυρες μπορουν να πουν τα ιδια. Η δε ατακα του κατα τα αλλα αξιοσεβαστου θειου σου "εμεις πληρωσαμε και περιμενουμε ΜΙΣΗ ωρα να μπουμε μεσα" ηταν απιστευτης ομορφιας στιγμη, λες και οι αλλοι δεν πληρωσανε και δεν περιμενανε.

Απο που κι ως που η απαιτηση για ιδιαιτερη αντιμετωπιση κυριε junior?

_________________
ΠΩΛ:Χαρτακια/φιλτρακια τσιγαρων και πουρακια περιπτερου, σε τιμες χονδρικης + μεταφορικα. Πληροφοριες με πμ. Για οσο υπαρχει αποθεμα

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Πίθηκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από KaceyΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailMSN Messenger
Hil
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 14 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 872
Περιοχή: Π. Φάληρο/BEERLAND
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/6/2006, 19:40  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ακόμα ένα Open Day διεξήχθει στο οποίο περάσαμε υπέροχα!! Wink
Λιγότερες συμμετοχές αλλά περισσότερο κέφι! Wink
Προσωπικά το καταευχαριστήθηκα! Του ήπια το αίμα λέμεεε του Swift Twisted Evil Twisted Evil !! Τη μία φορά και με τον Gozilla ως συνοδηγό
ο οποίος μου έλεγε και συμβουλές, thanks Goz Wink !!
Πάρα πολύ καλό αυτό που έγινε για τα μέλη να τρέξουν πρισσότερη ώρα Wink ! Πολύ καλή κίνηση Wink
Επίσης θέλω να ζητήσω συγγνώμη για την συμπεριφορά του συνοδηγού μου στον πρώτο γύρο! Wink Του έκανα έντονη παρατήρηση και
μετά συμορφώθηκε! Συγγνώμη και πάλι!! Wink
Αυτά, αναμένουμε το επόμενο!!! Wink Twisted Evil


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Hil
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 14 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 872
Περιοχή: Π. Φάληρο/BEERLAND
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/6/2006, 19:46  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Hil Έγραψε:
Hil Έγραψε:
Highlight της βραδιάς η κοπέλα με τους κλήρους!!!! Very Happy Τελικά τι έγινε;;;; Laughing


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Dr.Saimon
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/6/2006, 20:51  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Hil Έγραψε:
Hil Έγραψε:
Hil Έγραψε:
Highlight της βραδιάς η κοπέλα με τους κλήρους!!!! Very Happy Τελικά τι έγινε;;;; Laughing


πω πω ρε hil.....μου τσουρουφλησε την καρδια!!!!
την ωραια κοπελα...τη γλυκια φωνη τη ματια......αχαχ spin


  
Hil
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 14 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 872
Περιοχή: Π. Φάληρο/BEERLAND
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/6/2006, 23:14  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ναι αλλά την έκανε μετά Laughing !!
Τυχερός ο Bax Wink
Μπορεί κάποιος να σβήσει το 2πλο μου ποστ;


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Hil
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 14 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 872
Περιοχή: Π. Φάληρο/BEERLAND
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/6/2006, 23:26  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Saimon Έγραψε:
ωραια ηταν αν και το λυπηθηκα το οπελακι αλλα καλα τα πηγε πιστευω....πολλα μουτρα ομως.

Next time better!!!



Γι αυτό υπάρχει και το χειρόφρενο Wink Twisted Evil !!!!!


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Bax
μαμά
μαμά


Ηλικία: 41
Ένταξη: 10 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 81
Περιοχή: Περιστέρι
japan.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/6/2006, 02:35  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Εγώ τι να πω που αντί να βελτιώνομαι, γίνομαι περισσότερο κουλός.Crying or Very sad
Ευτυχώς τώρα θα έχω τα φιμέ για να μην με αναγνωρίζουν και με μουτζώνουν.Cool
Θέλω μαθήματα επειγόντως... Bondage <--- Κουλοευθειάκιας Bax

A.. και ένα μπάκετ γιατί αντί να οδηγάω,κρατούσα κόντρες για να μην πάω αγκαλιά στον συνοδηγό. (Ευτυχως την δευτερη φορά ο gozilla γέμισε το αμάξι με την παρουσία του και είχα κόντρα... Laughing Laughing Laughing )

_________________
マツダ ΑΖ-3 GT-R σε βίδες και μπουζώνια
Mazda 2 γιατί η βενζίνη είναι ακριβή...

Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από BaxΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
johanndelta
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/6/2006, 09:17  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Πρωτο Open Day που -επιτελους- εκατσα απο την αρχη ως το τελος...

Επισης πρωτο Open Day με χορηγο!!! Θερμα ευχαριστω και παλι στην εταιρια VAGIANNAKIS GROUP για την συμπαρασταση...

Γενικα, πηγε πολυ καλα. Ισως οχι απο πλευρας αριθμου συμμετεχοντων αλλα απο θεμα γυρων στην πιστα. Οντας στην εκκινηση ειδα πως πραγματικα μπηκαν πολλες φορες στην πιστα ολοι μα ολοι και αυτο ειναι που κανει ενα event επιτυχημενο. Οπως παντα υπαρχουν περιθωρια βελτιωσης βεβαια...Ομως το μεγαλο βημα εγινε (ητοι τα συνδρομητικα μελη εκαναν πολλους γυρους). Να ξερετε ολοι παντως πως οταν ζηταμε να γινονται νωριτερα οι αιτησεις συμμετοχης γινεται για 2 λογους:

1) Γνωριζουμε ποσοι θα τρεξουν και μπορουμε να κανονισουμε τις περιβοητες τριαδες ευκολοτερα και νωριτερα με αποτελεσμα να κερδιζουμε σε χρονο. Μην ξεχνατε πως ο χρονος κοστιζει...ποοοοοολυ ακριβα (θα εχετε προσεξει οτι φετος τα clubs κοιτουν τα Μεγαρα με...τηλεσκοπιο) οποτε ο,τι κερδιζουμε απο χρονο εξαργυρωνεται με περισσοτερους γυρους στην πιστα για ολους.
2) Εχουμε μια σαφη εικονα για το τι ακριβως θα..."αντιμετωπισουμε" οργανωτικα. Ο,τι λαθη εγιναν οφειλονται αποκλειστικα σε αυτο το λογο. Για σκεφτειτε να γινονταν οι πραγματικοι αγωνες ή πολυ χειροτερα events τυπου GTCC με συμμετοχες "επι τοπου".

Τελος, θα παρακαλεσω θερμα καθε συμμετεχοντα στα Open Days να δειχνει την δεουσα ψυχραιμια. Οταν κατι δεν παει καλα, αυτοι που θα το διορθωσουν ειμαστε εμεις. Τα νευρα δεν βοηθουν κανενα και απλα προσθετουν στην καθυστερηση. Και κατι ακομα:Ολοι οι συμμετεχοντες ειναι απολυτως ισοι. Περα απο τα συνδρομητικα μελη που εφεξης θα "ανοιγουν" τον χορο (αυτονοητο) δεν υπαρχει περιπτωση κανεις να αδικειται σε βαρος καποιου αλλου. Το "πληρωσαμε" ειναι κατι που ισχυει για ολους οποτε...

Κλεινοντας, ενα τεραστιο, ενα απο καρδιας ευχαριστω στον Ηλια!!! Ετσι για να παραδειγματιζονται αλλα μελη που δεν βοηθουν στην οργανωση. ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΦΙΛΕ.

Και τωρα...ραντεβου στις Σερρες παιδακια Wink


  
johanndelta
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/6/2006, 09:58  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αν και μου την σπαει να το γραφω, θα σε παρακαλεσω να γραφεις κανονικα και οχι greeklish. Απο εκει και περα, εγινε ενα λαθος στην συγκεκριμενη ανακοινωση, το οποιο το αντιμετωπισαν σχεδον ολοι...γελωντας. Οι τριαδες δεν μπορουσαν να ειναι ιδιες γιατι καποιοι οδηγοι εφευγαν χωρις να ενημερωσουν και αυτο το διαπιστωναμε οταν τους φωναζαμε αλλα δεν πηγαιναν στην αφετηρια. Τωρα αν και απο το σπιτακι της εκκινησης και εγω ειδα πως ειχες παρακαμψει την τριαδα με τα MR2 που ειχε δηλωθει. Οσο για το "πληρωσαμε" δεν ημουν στην εξοδο αρα δεν ξερω. Εξαλλου στο λεει αλλος και οχι εγω. Δικη μου (μας) δουλεια ειναι να μην υπαρχουν παρεξηγησεις και τα περι ψυχραιμιας πανε σε ολους και οχι σε εσενα. Απο εκει και περα, παντα σε ενα event μπορει καποιοι να παρεκτρεπονται και καποια μελη να το γραφουν αυτο με το αναλογο υφος. Με το να απαντησεις εσυ στον bril πχ, ειναι σαν να παραδεχεσαι πως "οποιος εχει τη μυγα μυγιαζεται"... Wink

Φτιαξε ενα account αν θες. Δεν χρειαζεται να χρησιμοποιεις του Κωστα. Οχι τιποτε, αλλα να αυξανονται και οι users Razz


  
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/6/2006, 12:05  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ωρέ υπάγετε αφοδεύσατε όλοι σας από κοινού! Razz

Εχει γίνει μια απολύτως επιτυχημένη εκδήλωση και αυτό που μας πείραξε είναι μια συμπεριφορά που λίγο ξέφευγε μέσα στην ένταση και τον πανικό των τελευταίων λεπτών?
Πω πωωω! Πόσο θερμόαιμοι είμαστε γμτ!
Από την άλλη, αυτό είναι καλό δείγμα, γιατί πια έχουμε φτάσει να διυλίζουμε τον κώνωπα, και μας κάνουν εντύπωση ακόμα και αυτά τα πταίσματα.

Εμένα από την άλλη να με συγχωρέσετε, γιατί τρομερός φόρτος εργασίας και σημαντικές οικογενειακές υποχρεώσεις δεν μου επέτρεψαν να γράψω πράγματα που είναι απαραίτητο να γραφτούν.
Συγγνώμη, ελπίζω μέσα στο ΣΚ να τα καταφέρω.

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
iero
μαμά
μαμά


Ηλικία: 45
Ένταξη: 26 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 37
Περιοχή: ΜΕΓΑΡΑ
jamaica.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/6/2006, 12:29  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

πολλα συγχαρητηρια στα παιδια που ετρεξαν γιν την διοργανωση.
παραπονα υπαρχουν και παντα θα υπαρχουν. το θεμα ομως ειναι να υπαρχει καλη διαθεση και καθε φορα να γινονται καλυτερα οι εκδηλωσεις(οπως γινονται στο tarmac). πολλα μπραβο και παλι


Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από ieroΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/6/2006, 13:02  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Kώστα εδώ ούτε απειλούμε, ούτε φερόμαστε απαξιωτικά προς άλλους.
Είμαστε μια παρέα και συζητώντας λύνουμε τα προβλήματά μας.
(και μακάρι όλος ο κόσμος να είχε μόνον τέτοιου είδους προβλήματα)

O λογαριασμός δεν θα σβηστεί, αν θέλεις μπορείς να μη γράφεις.

Επιστροφή στο Open Day λοιπόν.
Οι υπόλοιποι συμμετέχοντες δεν έχουν άποψη???

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
gourom
μαμά
μαμά


Ηλικία: 49
Ένταξη: 24 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 16

zimbabwe.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/6/2006, 13:09  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

να πω και γω την αποψη μου ..

σαφως το καλυτερο απο τα τρια track days!πολυ σωστα τα μελη ανοιξανε την εκδηλωση και η ροη μετα ηταν εξαιρετικη!μια μικρη λεπτομερια στο τελος απο μια λαθος ανακοινωση δεν νομιζω οτι μπορει να αμαυρωσει το event και φυσικα να κανει καποιους να φυγουν απο το φορουμ..

προσωπικα μου αρεσε που εβλεπα τον αρβανιτακη jr να στιβει το subaru και χαζευα με τις γραμμες του παρολο το νεαρο της ηλικιας του.γιαυτο κωστα δεν θα ηθελα να αποφασισεις ετσι για μια κατασταση που δεν επρεπε κατεμε να αναφερθει καν..(αλλωστε ολοι μπερδευτηκαμε εκεινη την ωρα λιγο) και να παραμεινεις στο φορουμ!

για αλλη μια φορα θα αναφερω οτι διατυπωνω την προσωπικη μου αποψη!

παντως πιστευω οτι την συνταγη τα παιδια την πετυχανε και ειμαι σιγουρος οτι το επομενο θα προσεγγιζει το αριστο!

και φυσικα ενα μεγαλο ευχαριστω σε οσα παιδια για αλλη μια φορα ,για να τρεξουμε εμεις ,αφιερωσαν το χρονο τους στην οργανωση του event!


Τοξότης Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από gouromΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
_-MaNo$-_
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 48
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 707
Περιοχή: Aθηνα Χαλανδρι
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/6/2006, 13:20  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Να πώ λοιπόν και γώ την γνώμη μου!!

Πρέπει να ομολογήσω οτι αυτο το event ήταν το καλύτερό μας μέχρι στιγμής, και οργανωτικά και απο χρόνο πίστας και απο ροή.
Όσο για την λάθος ανακοινωσή μου ζητώ συγγνώμη σε όποιους τους ενόχλησε τόσο πολύ αλλα προσπαθείστε να καταλάβετε οτι για να τρέξετε όλοι σας απο 2 και 3 φορές καθόμουνα 5 ώρες ασταμάτητα να σας βολέψω για να το ευχαριστηθήτε οπώτε νομίζω οτι δικαιούμαι να κάνω και 1 λάθος καθώς δεν έχω το κεφάλι του Ναπολέοντα για να μπορώ να κάνω και τις τριάδες και τις ανακοινώσεις και τους σχολιασμούς ταυτόχρονα...Μην πυροβολείτε τον πιανίστα λοιπόν!!! Very HappyVery HappyVery Happy


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από _-MaNo$-_Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
Kacey
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 43
Ένταξη: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 109

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/6/2006, 14:35  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

arvanitakis Έγραψε:
den eimai o kwstas, o aderfos tou eimai.gia poiua triada milas????gia autin pou fwnaksan stin arxi apo tamegafwna:" na erthoun oloi oi odigoi stin afetiria" kai ektosd apo auto, egw empaina me 2 mr 2 kai ena subaru
kai profanws oi triades eprepe na einai idies kathe fora.

telos o PATERAS mou (kai oxi o theios mou) den eipe "plirwsame" alla dilwsame.
gia na teleiwnei i istoria kai gia na prosexooume auta pou leme den zitisa kamia idiateri metaxeirisi kai den upirxe logos na tin exw.
kai ekeini tin wra pou egine giati den milises? eprepe na tio kaneis thema mesa apo to forum?
kai sto katw katw den eimastan mono emeis pou DIAFWNOUSAME.

vagelis


@vagelis arvanitakis

Λοιπον, ακου να σου πω κατι...

α)οι τριαδες αλλαζουν και αλλαξαν, εφ'οσον μερικοι φευγουν. Τοσο απλο.
β)το "να ερθουν ολοι οι οδηγοι στην αφετηρια", ηταν λαθος δικο μας, ΑΛΛΑ ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ με επομενη ανακοινωση την οποια ακουσαν ολοι, εκτος απο σενα φαινεται. Εκτος αν την ακουσες και εσυ αλλα απλα διαλεξες να την αγνοησεις...
γ)Το "ηρθαμε, πληρωσαμε και περιμενουμε μιση ωρα" και τις υπολοιπες φωνες, εκτος απο εμενα το ακουσαν και οσοι αλλοι ηταν εκει γυρω μου. Ξερω πολυ καλα τι ακουσα.
δ) δεν μιλησα για να μην υπαρχουν νευρα και γιατι μεταξυ μας την βρηκαμε την λυση. Αφου ομως το κανατε θεμα μεσα στο φορουμ, αυτα ειχα να πω και τα ειπα.
ε) και σημαντικοτερο. Ενω ολοι ερχονταν και στηνονταν με την σειρα τους, εσυ ηρθες απο το πλαινο δρομακι μπροστα απο την κερκιδα με τον πατερεα/θειο/δεν ξερω ποια η σχεση σας να σου κανει νοημα "μπες μπροστα τους απο εδω". Πραγμα που επισης ειδαν πολλοι, οποτε σταματα τωρα να μου λες οτι δεν ηθελες ιδιαιτερη μεταχειρηση, γιατι πηγες να μπεις με το ετσι θελω στην πιστα.

Και αν ΔΙΑΦΩΝΟΥΣΑΤΕ με κατι, να το λεγατε. Πολιτισμενα, και θα το λυναμε. Οχι να αφηνατε κατι που δεν σας αρεσε (και που δεν μπορουσαμε να ξερουμε εμεις οτι εχετε προβλημα με αυτο) να συνεχιζετε, και μετα να αρχισετε τις φωνες.

@Kostas arvanitakis

α) αμα με ξαναπαρεις τηλ να με ξυπνησεις, θα φας σφαλιαρες Very Happy
β) αμα με ξαναπαρεις τηλ για να μου φωναξεις και να το κλεισεις μετα, δεν θα κατσω να ακουσω. Μια φορα στην εκανα την χαρη.
γ) Κοιτα να ηρεμησεις λιγακι, γιατι αυτα τα "να εξαφανιστουν απο μπροστα μου" τα ακουω ως ανεκδοτα. Ασε που εχω μαυρη ζωνη στο πινγκ-πονγκ και αλλες πολεμικες τεχνες Very Happy. Ποιος ειπε τι για τον πατερα σου? Το μονο που ειπαμε ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ ειναι οτι ειπε το ΤΑΔΕ πραγμα, πραγμα που ακουσαμε ολοι μας και πραγμα που τελικα ΤΟ ΕΙΠΕ ΕΚΕΙΝΟΣ. Ας προσεχε να μην το ελεγε. Για να μην ξεχναμε οτι ηρθες και μου ζητησες συγνωμη μετα, ακριβως για αυτο το πραγμα. Σου ειπα εκει οτι εισαι χαζος και μονο που το σκεφτεσαι ακομα, αλλα αφου το κανατε θεμα εδω μεσα, δεν θα κατσω να μην πω τιποτα.
δ) Τα υπολοιπα που ειπαμε για τον αδερφο/ξαδερφο/οδηγο του Ιμπρεζα, ηταν ακριβως ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ και ειδαν και οι υπολοιποι. Ασε λοιπον τις αγιραδες και την γκρινια.

_________________
ΠΩΛ:Χαρτακια/φιλτρακια τσιγαρων και πουρακια περιπτερου, σε τιμες χονδρικης + μεταφορικα. Πληροφοριες με πμ. Για οσο υπαρχει αποθεμα

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Πίθηκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από KaceyΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailMSN Messenger
asyrigos
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 49
Ένταξη: 17 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 115

japan.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/6/2006, 22:07  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Χαίρομαι που οσα ειπώθηκαν την τελευταία φορά, εισακούστηκαν και ήταν ένα πολύ καλύτερο event! Το μπράβο το αξίζει ανεπιφύλακτα η οργανωτική επιτροπή, τα παιδιά που τρέχουν για να ευχαριστιόμαστε εμείς καθώς και ο χορηγός μας, η εταιρια VAGIANNAKIS GROUP.

Προσωπικά από τις συμμετοχές έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος, παρόλο που δεν είδα κάποια γνωστά πρόσωπα από άλλες φορές....

Τέλος, ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά στην εκκίνηση, που όχι μόνο ήταν ευγενέστατα αλλά χρονομετρούσαν κιόλας τον τρελό με το μπλε MR2 Wink
(Kacey ζεις, εσύ με οδηγείς [στην πίστα] Laughing ) και φυσικά στα παιδιά ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΓΚΑ (thanks guys!)

Πάντως οι καρδιές πήγαν στη θέση τους μετά την προσγείωση του Saxo από τις 2 στις 4 ρόδες...

_________________
2002 MR-S L(ift) edition
VVTL-i inside
--------------------
"Men with guts attack the corners!" Keitchi "Dori Dori" Tsuchiya

Λέων Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από asyrigosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Kacey
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 43
Ένταξη: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 109

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/6/2006, 22:43  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Πφφφ, σιγα τα ωα. Αμα δεν δεις Lada σηκωμενο στην μια (πισω δεξια) ροδα, δεν εχεις δει τιποτα Very Happy...

_________________
ΠΩΛ:Χαρτακια/φιλτρακια τσιγαρων και πουρακια περιπτερου, σε τιμες χονδρικης + μεταφορικα. Πληροφοριες με πμ. Για οσο υπαρχει αποθεμα

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Πίθηκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από KaceyΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailMSN Messenger
xdesign
μαμά
μαμά


Ηλικία: 48
Ένταξη: 19 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 5
Περιοχή: Βούλα/Κορωπί
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/6/2006, 07:42  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

καλημερα σε ολους. Εστω και καθηστερημενα, να δωσω συγχαρητηρια για τη διοργανωση και να ευχαριστησω για τη φιλοξενια το Δημητρη καταρχην και κατοπιν ολους τους συντελεστες που δε γνωριζω προσωπικα.
Αφοτου γραφτηκα κι εγω μελος σας, απολαυσα την καθε στιγμη της ημερας με καλο χρονο για πρωτη φορα που μπηκα με το αυτοκινητο μου και με ελπιδες για καλυτερα!

Ανυπομονω για το επομενο track day!

Γιαννης Χ.


Λέων Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από xdesignΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 25/6/2006, 11:41  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Κάλλιο αργά παρά ποτέ...

Αρχίζω με ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον Γιώργο Βαγιαννάκη που προσέφερε αυτή την εκδήλωση. Το

VAGIANNAKIS Group TARMAC Open Day

νομίζω ότι είχε αρκετή επιτυχία. Πιστεύω ότι ήταν το καλύτερο της χρονιάς μια και συνδυάστηκε ο αρκετά μεγάλος αριθμός συμμετοχών (σταματήσαμε στο Νο 37) με τον αρκετό διαθέσιμο χρόνο που είχαν όλοι οι συμμετέχοντες για να ευχαριστηθούν την πίστα.
Η καινοτομία του 3ου της χρονιάς ήταν ότι τα μέλη μπήκαν στην αρχή και έκαναν τις γυροβολιές τους κι έτσι κέρδισαν τουλάχιστον μία "είσοδο" σε σχέση με όλους τους υπόλοιπους, ενώ για άλλη μια φορά η συμμετοχή τους ήταν ΔΩΡΕΑΝ.
Στο τέλος της ημέρας κληρώθηκαν 2 σετ μεμβράνες της που προσέφερε η εταιρία VAGIANNAKIS Group.
Οι δυο αριθμοί που κληρώθηκαν ήταν
το 33 και το 92
Το 33 το είχε Bax, ενώ το 92 μάλλον είχε αποχωρήσει. Οποιος λοιπόν έχει το Νο 92 στους κλήρους που μοιράστηκαν ΔΩΡΕΑΝ θα παρακαλέσω να έρθει σε επαφή με εμάς για να παραλάβει τις μεμβράνες.

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 25/6/2006, 11:46  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Για άλλη μια φορά αξίζουν συγχαρητήρια στους ανθρώπους που επάνδρωσαν την οργανωτική ομάδα του Open Day (αλφαβητικά)

Στράτος Αξαρλής
Γιάννης Δημητροκάλλης
Ηλίας Λιοννάκος
Θανάσης Παπαϊωάννου
Κωνσταντίνος Χριστοφόρου
Μανώλης Ψαρρός

που έδωσαν τον εαυτό τους για την οργάνωση ΚΑΙ ΜΟΝΟ, για την ευχαρίστηση όλων των συμμετεχόντων.

Ενα επιπλέον μεγάλο μπράβο στον Ηλία που ήρθε για πρώτη φορά και γνωριστήκαμε και αμέσως προθυμοποιήθηκε να βοηθήσει!
Ηλία εύχομαι να έχεις πάντα το κουράγιο και τη δυνατότητα να κάνεις αυτό που σου αρέσει. ΜΠΡΑΒΟ!

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑυτή η Θ. Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες