Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
speedloader
μαμά
μαμά


Ηλικία: 46
Ένταξη: 26 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 98

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 8/3/2006, 19:29  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Εγώ παιδιά ήθελα να δηλώσω ότι καταευχαριστήθηκα στρίψιμο.
Μπορεί να ήταν η πρώτη επαφή του αυτοκινήτου με Leda στα μέγαρα Very Happy και δυστυχώς η τελευταία Crying or Very sad ,
μπορεί να έφυγα με φορτωμένο το ατοκίνητο στην ΕΛΠΑ αλλά ευχαριστήθηκα να στρίβω τόσο πολύ
που ήταν λες και το φόρτωνα σε τρέιλερ
για να γυρίσω πίσω Shocked.

Τέλος καλό, όλα καλά.
Μόλις εβαλα τη Bilstein πάνω μέχρι να επισκευαστεί η Leda και στους 7 πόντους από το έδαφος, η Αlfa μου φαίνεται τζιπάκι Embarassed


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από speedloaderΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
_-MaNo$-_
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 48
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 707
Περιοχή: Aθηνα Χαλανδρι
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 8/3/2006, 20:16  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Νέστορα κανονικά πρέπει να γίνει τώρα η επισκευή της τουρμπίνας δυστυχώς γιατι μετά θα είναι αργά....όσο για 25αρα έχω μια υβριδική 2530 αν σε ενδιαφέρει σε άριστη κατάσταση Wink pm me η πάρε τηλ!


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από _-MaNo$-_Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
nestoraero
μαμά
μαμά


Ηλικία: 48
Ένταξη: 01 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 50
Περιοχή: Περιστερι/Αθηνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 8/3/2006, 22:37  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

_-MaNo$-_ Έγραψε:
Νέστορα κανονικά πρέπει να γίνει τώρα η επισκευή της τουρμπίνας δυστυχώς γιατι μετά θα είναι αργά....όσο για 25αρα έχω μια υβριδική 2530 αν σε ενδιαφέρει σε άριστη κατάσταση Wink pm me η πάρε τηλ!


Σιγουρα με ενδιαφερει,αλλα περιμενω να δω ποσο θα παει το κουστουμι που θα μου κοψουν για την φλαντζα ή οτι αλλο μπορει να ειναι και μετα θα δουμε....παντως τις φωτιες μου τις αναψες..... Wink Very Happy Very Happy

_________________
Peugeot 106 rallye 1.3
R5 gt turbo

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από nestoraeroΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jason
μαμά
μαμά


Ηλικία: 40
Ένταξη: 13 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 57
Περιοχή: Death Star
seychelles.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/3/2006, 17:44  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Jimmy_Caesar Έγραψε:
Bρε άθλιε Ιάσων, καμιά άλλη φωτογραφία δεν τράβηξες?


Αχαριστο πλασμα zzwhip

Οριστε βρε....
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Χοίρος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από JasonΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
dimsabas
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 10 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 108

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 17/3/2006, 21:43  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αυτός ο αψηλός μέσα στο ασημί Miata είναι η αφεντιά μου. Χάρηκα πολύ για τη γνωρίμια με εξέχοντα μέλη του φόρουμ σας, τον Ιάσονα, τον Γιάννη Δέλτα και κυρίως, το Μητσοκαίσαρα, που με κέρασε και μια δραματικά γρήγορη βόλτα με την Elan του. Δε μου είχατε πει ότι τα προσθιοκίνητα στρίβουν έτσι!!!


Παρθένος Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από dimsabasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Bax
μαμά
μαμά


Ηλικία: 41
Ένταξη: 10 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 81
Περιοχή: Περιστέρι
japan.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/3/2006, 00:28  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Και φυσικά θα τρόμαξες με το μεγαθύριο που σε κυνηγούσε ε; RazzRazzRazzRazz
Φοβερή οδήγηση φίλε μου με το miataκι. Ειλικρινά σε απόλαυσα σε όλη την διάρκεια της οδήγησής σου. Ελπίζω να σε δούμε ξανά.

_________________
マツダ ΑΖ-3 GT-R σε βίδες και μπουζώνια
Mazda 2 γιατί η βενζίνη είναι ακριβή...

Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από BaxΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
dimsabas
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 10 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 108

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/3/2006, 02:02  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Χαίρω πολύ φίλε Bax. Cool Το θηριάκι σου δε με τρόμαξε, αλλά με συγκίνησε. Όχι μόνο γιατί έκανε πολύ ωραίο θόρυβο Wink , αλλά γιατί το πρώτο μου αυτοκίνητο ήταν ένα γνήσιο 323 GTX (δεν μπορεί, εσύ θα πρέπει να τα θυμάσαι καλά), το οποίο μάλιστα είχε δυναμομετρηθεί στα 190 άλογα. Αλήθεια, εσύ φοράς το μοτέρ του GTX ή του GTR;
Πάρε και 2 φωτογραφίες από το -όχι και τόσο μακρινό- παρελθόν.
Image
Image
Όσο για την οδήγησή μου, το ασημί Sporty ανήκει σε ένα φίλο μου και μου έδωσε να το οδηγήσω μόνο για 4-5 γύρους. Άρα τα εύσημα ανήκουν σε αυτόν, εκτός κι αν αναφέρεσαι στο διάστημα που ήσουν πίσω μου, γιατί σε θυμάμαι ενώ οδηγούσα να με ακολουθείς για 1-2 γύρους. Όχι πως δεν μπορούσες να με περάσεις, αλλά μάλλον έπαιρνες ιδέες για το επόμενό σου αυτοκίνητο... Question Laughing


Παρθένος Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από dimsabasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Bax
μαμά
μαμά


Ηλικία: 41
Ένταξη: 10 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 81
Περιοχή: Περιστέρι
japan.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/3/2006, 05:09  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Πρέπει να έχουμε μιλήσει από το φόρουμ των 4τ μέσω pm πριν κανένα χρόνο.
Όντως το mx-5 είναι πολύ fun to drive αμαξάκι.Άν έμπαινε κουτί το μοτέρ σε miatάκι ίσως να σκεφτόμουν την αγορά ενός mk1 αλλά πολλά πράγματα πρέπει να αλλαχτούν και δεν συμφέρει.
Εγώ φοράω το μοτεράκι του gtr.
Πολύ ωραίο το gtx που είχες.
Θα κατέβω πιθανότατα στο Face 2 Face (ως θεατής) καθώς 2ο Open Day οπότε εάν έρθεις θα τα πούμε.

_________________
マツダ ΑΖ-3 GT-R σε βίδες και μπουζώνια
Mazda 2 γιατί η βενζίνη είναι ακριβή...

Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από BaxΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
dimsabas
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 10 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 108

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/3/2006, 11:20  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Δεν αποκλείεται να έχουμε μιλήσει, τώρα που το λες...
Στο mx5 club έχουμε ένα Μκ1 που φοράει μοτεράκι GTX και μάλιστα σκοτώνει. Η μετατροπή έγινε πριν πολλά χρόνια κι όμως παραμένει υγιέστατο κι ακμαίο. Επειδή είναι πολύ περιποιημένο σε εμφάνιση, αλλά και μηχανικά, το βλέπεις και το λιγουρεύεσαι, άσχετα αν έχεις Μκ2.5 Sporty όπως εγώ Embarassed .
Στο συνιστώ ανεπιφύλακτα. Ενώ ακόμα είχα το 323, αγόρασα ένα Μκ1 με σκοπό να τα κρατήσω ταυτόχρονα. Ε, σε 15 μέρες έβαζα αγγελίες για το 323, αν καταλαβαίνεις τι θέλω να σου Cool !
Για τις εκδηλώσεις που αναφέρεις, πολύ θα ήθελα να παρεβρεθώ αλλά οι επαγγελματικές μου υποχρεώσεις με έχουν καθηλώσει όλη τη χρονιά στην Κεφαλονιά, άλλο που δε θέλω βέβαια, και στερούμαι τα αυτοκινητιστικά events. Από το καλοκαίρι και μετά όμως... Smile


Παρθένος Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από dimsabasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
swiftakias
μαμά
μαμά


Ηλικία: 41
Ένταξη: 12 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 3

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/3/2006, 20:40  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

καλησπερα σας ,ρε παιδια ξερει κανεισ να μου πει το τηλ.απο την πιστα μεγαρων?η το site?


Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από swiftakiasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/3/2006, 20:54  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Για πληροφορίες για τα Μέγαρα θα πρέπει να επισκεφθείς το παρακάτω link
www.4tsafetrack.gr/el/
όπου θα βρεις όλες τις απαραίτητες πληροφορίες που χρειάζεσαι.

Τα τηλέφωνα επικοινωνίας με το Αυτοκινητοδρόμιο Μεγάρων είναι:
22960-25099
22960-25013

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
dimsabas
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 10 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 108

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 23/3/2006, 01:16  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Κάπου πήρε το μάτι μου για βροχές στην Αττική την Παρασκευή και το Σάββατο και ενδόμυχα σκέφτηκα ατελείωτα drift στη βρεγμένη Κ9 των Μεγάρων. Τι λέτε, κανονίζουμε τίποτα; Θα προτιμούσα για την Παρασκευή, γιατί το Σάββατο είναι μεγάλη διπλή γιορτή, θα πάμε το πρωί εκκλησία, μετά στην παρέλαση, ε δεν είναι πρέπον να τη βγάλουμε στα Μέγαρα. Δυστυχώς δε θα έχω το αγαπημένο μου Miata μαζί, αφού για μια ακόμα φορά μου δήλωσε ότι προτιμά να παρατείνει τις διακοπές του στα Ιόνια νησιά, αλλά μπορώ να γίνω συνοδηγός πρώτης τάξεως.
ΥΓ. Δεν έχω επικοινωνήσει ακόμα με την πίστα, για να σιγουρευτώ ότι θα είναι ανοιχτή για ιδιώτες. Λογικά όμως...


Παρθένος Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από dimsabasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 23/3/2006, 07:59  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Κυρ δάσκαλε, για ρίξε μια ματιά στο παρακάτω link, γιατί την Παρασκευή έχουμε το
TARMAC ACTION » ROAD satisfACTION » 15o Meeting!!


Φυσικά αν είσαι Αθήνα, θα μου τηλεφωνήσεις να πάμε παρέα. Very Happy

_________________
Fun Is Not A Straight Line



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Jimmy_Caesar στις 23/3/2006, 10:18, 1 φορά
Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
asyrigos
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 49
Ένταξη: 17 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 115

japan.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 23/3/2006, 08:46  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Δε χρειάζεται να βρέχει για παρατεταμένο σε όλη την Κ9 Smile

_________________
2002 MR-S L(ift) edition
VVTL-i inside
--------------------
"Men with guts attack the corners!" Keitchi "Dori Dori" Tsuchiya

Λέων Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από asyrigosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jason
μαμά
μαμά


Ηλικία: 40
Ένταξη: 13 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 57
Περιοχή: Death Star
seychelles.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 23/3/2006, 11:59  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

asyrigos Έγραψε:
Δε χρειάζεται να βρέχει για παρατεταμένο σε όλη την Κ9 Smile


Δεν εχουμε ολοι στημενο πισοκινητο με 190+ ps Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Image Image


Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Χοίρος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από JasonΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
dimsabas
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 10 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 108

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 23/3/2006, 13:24  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Δημήτρη, θα σου τηλεφωνήσω, αλλά δεν ξέρω αν θα έρθω σίγουρα.
Asyrige, για μένα που έχω Miata 1.8, χρειάζεται και παραχρειάζεται...


Παρθένος Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από dimsabasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
bril
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 41
Ένταξη: 20 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 339
Περιοχή: ΚΥΨΕΛΗ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 23/3/2006, 14:30  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Παντως αμα κανονισει κανεις τιποτα, ας κανει ενα ποστ.


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από brilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 23/3/2006, 15:12  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ψηνόσαστε βλέπω Smile

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
bril
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 41
Ένταξη: 20 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 339
Περιοχή: ΚΥΨΕΛΗ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 23/3/2006, 17:14  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ε, για κανενα Σαββατακι δεν θα ελεγα οχι.


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από brilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jason
μαμά
μαμά


Ηλικία: 40
Ένταξη: 13 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 57
Περιοχή: Death Star
seychelles.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 23/3/2006, 18:51  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Jimmy_Caesar Έγραψε:
Ψηνόσαστε βλέπω Smile

Kοιτα εμεις οχι αλλα κατα προβατακι-κατσικακι-κοντοσουβλι κλπ εν'οψη Πασχα ναι Razz Laughing Laughing
Παντως μια βολτουλα στα Μεγαρα ειναι παντα ευπροσδεκτη,
ειδικα οταν υπαρχει καλη παρεα Very Happy


Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Χοίρος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από JasonΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
dimsabas
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 10 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 108

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 24/3/2006, 01:49  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Την Παρασκευή η πίστα δε θα είναι διαθέσιμη. Κι αν θυμάμαι αυτό που λέγαμε στην αρχή του μήνα (ότι κανένα ΣΚ του Μαρτίου δε θα είναι τα Μέγαρα ανοιχτά στο κοινό), τότε κανονίζουμε κάτι για τον Απρίλιο. Κρίμα όμως γιατί περιμένουν βροχή αυτές τις μέρες κλαψ...


Παρθένος Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από dimsabasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
dimsabas
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 10 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 108

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 24/3/2006, 01:52  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Τι "προβατάκι-κατσικάκι-κοντοσούβλι" βρε Ιάσονα, Σαρακοστή έχουμε... Smile


Παρθένος Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από dimsabasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 24/3/2006, 08:06  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Nαι, αυτό έλεγε ο "υπεύθυνος" της εταιρίας όταν τον έπαιρνες τηλέφωνο, αλλά τα σαββατοκύριακα που μας πέρασαν άλλο έδειξαν...

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Hector
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 39
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 195
Περιοχή: COVENTRY...
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 24/3/2006, 21:34  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται με την πιστα των Μεγαρων....
Λευτα θελουμε να τους δωσουμε,και δεν θελουν?
Ή θελουν να την βλεπουν αδεια?

_________________
Congratulations! Your place at Coventry University to study Motorsport and Powertrain Engineering has been confirmed...

Ζυγός Γένος:Αρσενικό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HectorΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
dimsabas
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 10 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 108

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/3/2006, 16:53  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Πέρασα το Σάββατο κατευθυνόμενος προς την Κόρινθο και ήταν κάποιο club μηχανόβιων. Την Κυριακή ήταν ανοιχτή η πίστα;


Παρθένος Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από dimsabasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες