Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑυτή η Θ. Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
_-MaNo$-_
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 48
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 707
Περιοχή: Aθηνα Χαλανδρι
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 10/4/2006, 23:00  Θέμα δημοσίευσης: Note 2o Open Day 2006 Εντυπώσεις! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ας γράψουμε εδώ τις εντυπώσεις μας για το 2ο OPEN DAY!

Ένα θα πώ απλά..............Κ@υλ@!!!!!!!!!! Ήταν υπέροχο! Το καταευχαρηστήθηκα! Υπήρχαν και μερικές κακοτυχίες αλλά όλα είναι μέσα στο πρόγραμμα! Ευχαριστούμε θερμά όλους όσους μας βοήθησαν για να πετύχει και αυτό το event!!!!

Άντε και θα το ξανακάνουμε σύντομα Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από _-MaNo$-_Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
dimsabas
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 10 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 108

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 11/4/2006, 00:28  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ζηλεύω αφάνταστα. Ελπίζω στο επόμενο να είμαι στην Αθήνα και να παρεβρεθώ. Μπράβο μάγκες.


Παρθένος Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από dimsabasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
maxmara
μαμά
μαμά


Ηλικία: 65
Ένταξη: 04 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 24
Περιοχή: (Z)ulu-land
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 11/4/2006, 08:30  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Υπέροχα....χθές είχα μουσαφίρηδες στο γραφείο μέχρι τις 7.30. Ο νόμος του Μέρφυ ξαναχτύπησε!

Ελπίζω να περάσατε καλά!

_________________
6

Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από maxmaraΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
gourom
μαμά
μαμά


Ηλικία: 49
Ένταξη: 24 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 16

zimbabwe.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 11/4/2006, 09:57  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

πρωτα απο ολα ενα μεγαλο ευχαριστω στα παιδια που τρεξανε χτες για να περασουμε εμεις καλα!

ολα πηγανε πολυ καλα και φυσικο ειναι σε τετοιες διοργανωσεις να συμβαινουν και μικροατυχιες..

απο κει και περα μας καθυστερησανε λιγο τα παιδια με το ντριφτ,δεν λεω δινουν θεαμα απλοχερα ,καινε τα λαστιχα τους αλλα κανουν λιγο εως αρκετα δυσκολη τη ζωη αυτων που πανε για γραμμες..

επισης μαλλον χτες ειμαστε και λιγο υπεραριθμοι..

πιστευω οτι ολα αυτα τα καταλαβαμε ολοι και ειναι πολυ ευκολο να λυθουν ωστε στο επομενο τρακ να ειναι (ειμαστε)ολοι μα ολοι ευχαριστημενοι!

πολυ ωραια και η εκπληξη με τα χρονομετρα αλλα δεν δουλευανε παντα.. Evil or Very Mad

προσωπικα το ευχαριστηθηκα παρα πολυ και ...ποτε ειπαμε ειναι το επομενο??
Smile


Τοξότης Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από gouromΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Kacey
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 43
Ένταξη: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 109

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 11/4/2006, 11:15  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Το θεμα των συμμετοχων θα το κοιταξουμε αμεσα ωστε να μην μενει κανεις παραπονεμενος. Οπως θα ειδατε και οι υπολοιποι, ακομα και με 40+ συμμετοχες χρειαστηκε να διωξουμε αρκετους χτες.

Οι σενσορες ειναι αυτοι που χρησιμοποιουνται στα (ανοιχτα) καρτ, για αυτο μερικες φορες δεν τους επιαναν τα χρονομετρα αφου τους ειχαμε μεσα στα (κλειστα) αυτοκινητα. Μαλλον ειχε να κανει με το που τους τοποθετουσατε μεσα στο αυτοκινητο.

_________________
ΠΩΛ:Χαρτακια/φιλτρακια τσιγαρων και πουρακια περιπτερου, σε τιμες χονδρικης + μεταφορικα. Πληροφοριες με πμ. Για οσο υπαρχει αποθεμα

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Πίθηκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από KaceyΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailMSN Messenger
grc πανος
μαμά
μαμά


Ηλικία: 42
Ένταξη: 09 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 5
Περιοχή: petroupoli
seychelles.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 11/4/2006, 11:17  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

ενα μεγαλο μπραβο σε όσους εκαναν πραγματικότητα την εκδήλωση αυτή όπως και σε όλα τα παιδια που φρόντισαν για την ομαλη διεξαγωγη των time trial.. και πάλι μπραβο και εις ανώτερα....

_________________
www.greekrenaultclub.gr

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από grc πανοςΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailMSN Messenger
C
μαμά
μαμά


Ηλικία: 56
Ένταξη: 10 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 48
Περιοχή: Αγιος Στέφανος
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 11/4/2006, 11:20  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Χρόνους θα δούμε κλπ ?
C?

_________________
Αν θες να είσαι Trendy πάρε Subaru ...
Image

Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Πίθηκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από CΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Adonis
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 106
Περιοχή: Ρόδος
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 11/4/2006, 11:27  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Τη καλημέρα μου και τα μπράβο μου σε όλους όσοι παρακολούθησαν, οδήγησαν και ευχαριστήθηκαν το ιβέντ. Τα συγχαρητήριά μου και την εκτίμησή μου σε όσους συμμετείχαν στην οργάνωση, σχεδιασμό και υλοποίηση όλου αυτού του εγχειρήματοσ για άλλη μια φορά....
Κρίμα που δεν ήμουν και εγώ εκεί, αλλά αυτά έχεις όταν είσαι στη Ρόδο και όχι ηπειρωτική Ελλάδα.... Sad

_________________
mmmmmmmmmMPSsssssssss

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από AdonisΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 11/4/2006, 11:29  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Παιδιά αυτό ήταν ένα ακόμα Open Day του TARMAC.
ΔΕΝ ήταν αγώνας.
Οι σένσορες ήταν απλά μια ευκαιρία για όσους ήθελαν να δουν τους χρόνους τους και να δοκιμάσουν διαφορετική οδήγηση και ρυθμίσεις.

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 11/4/2006, 13:24  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Πολλά συγχαρητήρια αξίζουν στους ανθρώπους που επάνδρωσαν την οργανωτική ομάδα του Open Day, που είναι οι παρακάτω (αλφαβητικά)

Σωτήρης Ξένος
Θανάσης Παπαϊωάννου
Κυριάκος Πινάτσης
Μιχάλης Σοροπίδης
Εκτωρ Τσουρούλης
Κωνσταντίνος Χριστοφόρου
Μανώλης Ψαρρός

οι οποίοι ήρθαν και έδωσαν τον εαυτό τους για την οργάνωση ΚΑΙ ΜΟΝΟ, ίσα ίσα για την ευχαρίστηση όλων των συμμετεχόντων.

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Am
μαμά
μαμά


Ηλικία: 52
Ένταξη: 09 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 3
Περιοχή: Αθήνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 11/4/2006, 14:10  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Δημήτρη πρέπει να γράψεις και το δικό σου το όνομα στην λίστα.

Όλα μια χαρά και μπράβο για την διοργάνωση.

_________________
Image

Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από AmΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
bril
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 41
Ένταξη: 20 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 339
Περιοχή: ΚΥΨΕΛΗ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 11/4/2006, 16:36  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Συγχαρητηρια για ενα ακομα event του TARMAC και ενα μεγαλο ευχαριστω στα παιδια που του οργανωσαν γιατι χωρις αυτους δεν θα καναμε τιποτα. Πρεπει να πουμε οτι αυτα τα παιδια εδωσαν την ψυχη τους για να τρεξουν ολοι οι αλλοι, αφου εκεινοι οχι μονο δεν ετρεξαν αλλα ακουγαν και τα παραπονα που τους ελεγε ο καθενας.
Κατα την γνωμη μου ηταν επιτυχημενο και το διασκεδασα πολυ. Υπηρχαν και καποια προβληματακια και απροοπτα, αλλα με την πειρα σιγα-σιγα και με συζητηση, θα λυθουν ολα και την επομενη φορα θα ειναι ακομα καλυτερα.


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από brilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
STAVROS VVTI
μαμά
μαμά


Ηλικία: 60
Ένταξη: 18 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7
Περιοχή: flyfada athens
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 11/4/2006, 16:48  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Σε γενικες γραμμες ηταν μια πετυχημενη εκδηλωση με αρκετες συμετοχες, και θεαμα, παντως καποιοι απο το drift εχουν παρεξηγησει ορισμενα πραγματα..εγω σαν συμετεχων περασα καλα και θα ειμαι παρων και σε αλλες εκδηλωσεις.Πιστευω παντως οτι οι οργανοτες θα επρεπε να ρωτουν ποια ειναι μελη του tarmac αν μη τι αλλο για να τουσ γνωρισουν.


Παρθένος Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από STAVROS VVTIΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
ΣταύRRoΣ46
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 38
Ένταξη: 07 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 161
Περιοχή: Aθήνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 11/4/2006, 17:01  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Πολλά ευχαριστώ σε όλα τα παιδιά που είδαν την πίστα μόνο απ έξω για να μπορέσουμε όλοι εμέις οι υπόλοιποι να μπούμε μέσα!
Πραγματικά θαύμασα το θάρρος των παιδιών που είχαν επωμιστεί να ειδοποιούν τους οδηγούς με τις διάφορες σημαίες,όταν έβλεπα να ντριφτάρουν και να τετακιάζουν αυτοκίνητα,λίγα μέτρα απο εκεί που κάθονταν!


Λέων Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από ΣταύRRoΣ46Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
maxmara
μαμά
μαμά


Ηλικία: 65
Ένταξη: 04 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 24
Περιοχή: (Z)ulu-land
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 11/4/2006, 17:06  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Τι κακό έκαναν οι "ντριφτάδες" aeh ?


Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από maxmaraΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Dr.Saimon
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 11/4/2006, 18:28  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Πολλα μπραβο σε ολους.Ακομα μια φορα εγινε πολυ καλη δουλεια.Μπραβο Δημητρη,Μανο,Εκτορα και σε οσους εδωσαν ενα τιμονι...εεε...χερι βοθειας για να γινει το 2ο open day αψογο Exclamation Exclamation


Y.Γ (1).....gozzila το βιντεο που τραβηξα μαλακια ηταν??????????

Υ.Γ(2)......Το 3ο Open Day ποτε το περιμενουμε Question Question Question


  
asyrigos
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 49
Ένταξη: 17 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 115

japan.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 11/4/2006, 18:58  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Χθες ήμουν και εγώ εκεί, παρόλο που δεν είχα αμάξι, αν και είναι λίγο πίκρα να βλέπεις πίστα και να μη μπορείς να μπεις.

Βήμα-βήμα, τα Open Days βελτιώνονται και μαζεύουν περισσότερο κόσμο. Τα παιδιά με την εμπειρία τους πλέον τα βγάζουν πέρα μια χαρά. Και με εκπλήξεις (βλέπε νούμερα, χρονόμετρα, εκφώνηση κ.α.). Τους αξίζει ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ και ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Βέβαια υπάρχει χώρος και για περαιτέρω βλτίωση και ακούστηκαν και μερικά παράπονα για τα παρακάτω θέματα:

1. Αριθμός αυτοκινήτων (το 40+ χθες έδειξε ότι δε βολεύει)
2. Προτεραιότητα μελών με συνδρομή αντί ημερίσιο αντίτιμο
3. Συνολικός αριθμός γύρων που κάνει κάποιος
4. Ντριφτ σε σχέση με γραμμές (ντόνατς, χώματα, συνολικός χρόνος 5 γύρων αυξημένος σε σχέση με 5 γύρους με γραμμές)
5. Συνολική διάρκεια του Open Day (16:30 με 21:30) και πόσες φορές μπαίνει κάποιος μέσα.

Αυτά μου έρχονται στο μυαλό, όποιος θέλει συμπληρώνει. Προσωπικά, αν και δε μπήκα χθες, έχοντας πληρώσει συνδρομή θα ήθελα να αντιμετωπιστούν τα παραπάνω και είμαι σίγουρος ότι έτσι θα γίνει.

Ελπίζω τουλαχ. το ταμείο μας να πήρε μια ανάσα από τις πολλές συμμετοχές που φαντάζομαι ήταν ημερίσιες των 30 ευρώ οι περισσότερες. Γιατί σίγουρα είναι κρίμα να μείνουμε σε OpenDays στο Καρτόδρομο, είχαμε βάλει και άλλους στόχους.

_________________
2002 MR-S L(ift) edition
VVTL-i inside
--------------------
"Men with guts attack the corners!" Keitchi "Dori Dori" Tsuchiya

Λέων Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από asyrigosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
bril
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 41
Ένταξη: 20 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 339
Περιοχή: ΚΥΨΕΛΗ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 12/4/2006, 14:20  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Συμφωνω με τον Αντρεα.


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από brilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 13/4/2006, 09:41  Θέμα δημοσίευσης:  Φωτογραφίες Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αρκετές φωτογραφίες από την εκδήλωση υπάρχουν στο παρακάτω link.

Photo Album » Tarmac Events » 2o Open Day 2006 - Kartodromo 10/4/2006

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
RpMz
μαμά
μαμά


Ηλικία: 38
Ένταξη: 10 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 13

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 13/4/2006, 14:11  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αν και είμαι καινούργιος στην παρέα παιδια, είχα ακούσει για το πρώτο Open track Day και τότε είχε μπεί ενα φιλαράκι μου (uno turbo) και το ευχαριστήθικε. Στο δευτερο ημουν και γώ παρών, με ένα φιλαράκι που θα το έβαζε μέσα (alfetta 2.0) αλλα λόγω ότι πολλές συμμετοχές και ότι ήρθαμε κατα τις 6:30, το αφήσαμε για το επόμενο. Πάντως απο τα φιλαράκια μου άκουσα ότι σε σχέση με το προιγούμενο που είχε γίνει, υπύρχαν λίγα άτομα, ενώ σε σχέση με το 2ο είχε πολύ λαό. Προωσοπικά ήταν πρότι φορά που πηγα και track day και μπορώ να πω πος έμεινα έκπλοικτος! Δευτέρα απόγεμα και τέτοιος λαός μου έκανε τρομερή εντύπωση. Παιδια ένα μπράβο σας που το διωργανόσατε, δυστυχώς είχαμε και τα απρόβλεπτα Sad .Την επόμενη φορά με το διπλάσιο κόσμο!!!


Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από RpMzΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
nestoraero
μαμά
μαμά


Ηλικία: 48
Ένταξη: 01 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 50
Περιοχή: Περιστερι/Αθηνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 13/4/2006, 15:33  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Θα συμφωνησω και εγω στο οτι κατι πρεπει να γινει για να μην μεινει κανεις παραπονουμενος....πραγμα δυσκολο,αλλα εκει ειναι το γκολ...

Κατ'αρχην οι συμμετοχες.....οταν λεμε 30,ειναι ανεκτο να ξεπεραστουν για λιγο...αλλα τοσες οσες προχθες,ηταν σιγουρο οτι θα δημιουργουσε προβληματα...οπως και εγινε..

Κατα δευτερον ο χρονος χρησης της πιστας απο τον καθενα μας....αντι να δημιουργειται το προβλημα με την διαφορα χρονου οσων πανε για χρονο και οσων πανε για ντριφτ και ουσιαστικα "κλεβουν" χρονο απο τους πρωτους,γιατι αντι για 5 γυρους την φορα για ολους,δεν το κανετε...6 λεπτα για τον καθενα;;;;Δηλαδη περιπου 5 γυρους με χρονο για οσους θελουν "γραμμες" και 6 λεπτα καψιμο για οσους αρεσκονται σε ντριφτ...
Πιστευω πιο δικαιο για πολλους....και θα "τσουλαει" και το event πιο γρηγορα...

Σιγουρα η προσπαθεια ηταν αξιολογη,αλλα για καποιους δεν εφτανε μονο αυτο....και ενας απο αυτους ειμαι και εγω...για να πω την αληθεια...
Θα αφησω τα μεμονωμενα προσωπικα παραπονα απ'εξω,μιας και καταλαβαινω οτι μεσα στον πανικο,κατι μπορει να ξεχαστει ή να δυσαρεστηθει καποιος,αλλα ακουστηκαν παρα πολλα και ειναι κριμα γιατι τα παιδια που βοηθησαν στην οργανωση,προσπαθουσαν να εξυπηρετησουν τους παντες.

Παντως καλο ειναι να γινονται και τα οποια παρατραγουδα μιας και τα λαθακια γινονται μαθηματακια... Wink
Και εις αλλα με υγεια λοιπον...και περασμενα ξεχασμενα... Very Happy

Υ.Γ.
Πολυ καλες οι φωτο.... Very Happy

_________________
Peugeot 106 rallye 1.3
R5 gt turbo

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από nestoraeroΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
maxmara
μαμά
μαμά


Ηλικία: 65
Ένταξη: 04 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 24
Περιοχή: (Z)ulu-land
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 13/4/2006, 16:36  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Tι παρατράγουδα και τί "ατυχήματα"?

_________________
6

Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από maxmaraΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
speedloader
μαμά
μαμά


Ηλικία: 46
Ένταξη: 26 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 98

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 13/4/2006, 19:12  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ωραίο το openday2. Kαλύτερο από το openday1, με πιο πολύ κόσμο, με πιο πολλές συμμετοχές. Εγώ δεν κατάφερα να συμμετέχω σαν οδηγός αλλά ευχαριστήθηκα την συνοδήγηση με το Βούλγαρη (πολύ drift ρε παιδάκι μου!!!! Razz , δεν ίσιωσε πουθενά Razz) ενώ παραλίγο να με βάλει σε μπελάδες (να πάω να πάρω καμμια A75 turbo, ως γνωστός αλφάκιας, για να 'χω να σβουρίζω) Wink Laughing .
Είμαι σίγουρος ότι το openday3 θα είναι καλύτερο από το αντίστοιχο 2. Wink (Θα έχω και γώ το εργαλείο μου. χεχεχε Razz )


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από speedloaderΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Hector
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 39
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 195
Περιοχή: COVENTRY...
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 13/4/2006, 19:36  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Πολυ καλη επιλογη θα κανεις με την 75αρα Smile Smile Smile
Παρτην παρτην.

_________________
Congratulations! Your place at Coventry University to study Motorsport and Powertrain Engineering has been confirmed...

Ζυγός Γένος:Αρσενικό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HectorΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
bril
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 41
Ένταξη: 20 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 339
Περιοχή: ΚΥΨΕΛΗ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 13/4/2006, 21:42  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Oxι, ειπαμε θα παρεις Ιαπωνα. Smile


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από brilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑυτή η Θ. Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες