Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑυτή η Θ. Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
_-MaNo$-_
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 48
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 707
Περιοχή: Aθηνα Χαλανδρι
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 2/2/2006, 21:39  Θέμα δημοσίευσης: Note 1o Open Day 2006!
15/2/2006, 15:00
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Το 2006 αγαπητοί μας φίλοι μπήκε εδώ και 1 μήνα και είναι πλέον καιρός για δράση! Γιαυτό λοιπόν με χαρά σας ανακοινώνουμε οτι το πρώτο "Open Day" του 2006 θα πραγματοποιηθεί στις 15 Φεβρουαρίου τις ώρες 16:30-20:30 (θα φτάσει 21:00) στον Καρτόδρομο στις Αφίδνες για πολύ Drift, λάστιχο και χαβαλέ!!

Όπως έχει γίνει ο υπολογισμός, θα είναι 30 αυτοκίνητα που θα συμμετέχουν και οι συμμετοχές θα είναι με σειρά προτεραιότητας. Γι'αυτόν ακριβώς το λόγο φροντίστε όσοι θελετε να τρέξετε να είστε εκεί στις 16:30!! Τα συνδρομητικά μέλη με ετήσια συνδρομή δεν θα πληρώσουν κατά τα γνωστά, ενώ με συνδρομή ημέρας θα κοστίζει 30 ευρώ. Φυσικά όποιος επιθυμεί να γραφτεί στο Club εκείνη την ημέρα μπορεί να το κάνει!


Να είστε όλοι εκεί με πολύ όρεξη και κέφι για οδήγηση και να είστε σίγουροι πως θα το ευχαρηστηθούμε!!!


Υ.Γ: Θα υπάρξουν και περισσότερες πληροφορίες εντώς των ημερών!




Έχει επεξεργασθεί από τον/την _-MaNo$-_ στις 20/2/2006, 11:52, 1 φορά
Ζυγός Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από _-MaNo$-_Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
bril
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 41
Ένταξη: 20 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 339
Περιοχή: ΚΥΨΕΛΗ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 2/2/2006, 23:39  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ωραια! Καλη αρχη παιδες.


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από brilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
speedloader
μαμά
μαμά


Ηλικία: 46
Ένταξη: 26 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 98

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 3/2/2006, 01:58  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Εγώ ως το πρώτο μέλος θα κάνω και την αρχή στις συμμετοχές και θα είμαι κι εκεί πρώτος για να κάψω λίγο λάστιχο. Cool
Και να βγώ πρώτος! Embarassed Χε χε χε Laughing


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από speedloaderΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 3/2/2006, 08:38  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Να διευκρινίσω ότι οι συμμετοχές δηλώνονται από τώρα και μέχρι την έναρξη του Open Day και πάντως μέχρι να φτάσουν τις 30.
Οποιος δεν προλάβει, θα πρέπει απλά να... ζηλεύει και να περιμένει το επόμενο Wink

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nestoraero
μαμά
μαμά


Ηλικία: 48
Ένταξη: 01 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 50
Περιοχή: Περιστερι/Αθηνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 3/2/2006, 20:06  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Κατ'αρχην να χαιρετισω ολους οσους βρηκα εδω,γνωστους και μη....καθοτι νεο μελος στο tarmac και πρωτο ποστ φυσικα... Very Happy

Στη συνεχεια,μιας και το 5αρι μου ειναι "ετοιμοπολεμο" και ο οδηγος του (εγω...) ειναι παντα μεσα σε κατι τετοιες εκδηλωσεις,υπολογιστε αλλη μια συμμετοχη στο event στις 15 του μηνα για εμενα και ακομα μια για εναν κολλητο,που δυστυχως δεν εχει προσβαση στο νετ,αλλα κουβαλαει τα ιδια μυαλα με εμενα και πιστευω πολλους απο εδω μεσα..... Very Happy Wink

Χαιρετω και παλι και απο εδω και περα θα τα λεμε συχνοτερα..... Very Happy

_________________
Peugeot 106 rallye 1.3
R5 gt turbo

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από nestoraeroΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
opelcorsa-a
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 49
Ένταξη: 13 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 123
Περιοχή: Π.Ηρακλειο-Λουτσα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 3/2/2006, 21:01  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλος τον Νεστωρα.Ενταξει το R5;


Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opelcorsa-aΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Hil
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 14 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 872
Περιοχή: Π. Φάληρο/BEERLAND
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 3/2/2006, 22:54  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Δεν θα μπορούσα να διαβάσω καλύτερο topic Wink !!! Ας αρχίσουν
οι δραστηριότητες Wink !! ΜΕΣΑ αλλά, σχολάω 16:00 (5-10' πριν-μετά)
και δεν θα μπορέσω να είμαι στις 16:30 στην πίστα!! Υπολογίζω και την κίνηση στο ποτάμι, άστα να πάνε!!! Πάντως ΜΕΣΑ!!!!!!! Wink


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
JOHN
μαμά
μαμά


Ηλικία: 47
Ένταξη: 10 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 28
Περιοχή: MAROYSI
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/2/2006, 09:58  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Aντε να κάνουμε το όνειρο πραγματικότητα το πιο ωραίο post του 2006.
Mε μεγάλη μου χαρά θα συμμετέχω.


Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από JOHNΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Argir
μαμά
μαμά


Ηλικία: 54
Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 61

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/2/2006, 15:42  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Count me και εμένα in. (προέδρε ακόμα δεν είδαμε λεπτομέρειες για την εγγραφή !!!), ελπίζω μόνο να έχω αναρώση εγώ αλλά να είναι έτοιμο και το αμάξι.


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από ArgirΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/2/2006, 20:13  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αρχίζουμε με το ότι
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΔΩ

Απλά κάποιοι έχουν την τιμή να σέρνουν το χορό.


Οσο για την συμμετοχή (ή την εγγραφή-συνδρομή), απλά πρέπει να έρθετε σε προσωπική (χι χι χι) επαφή μαζί μου.
Η ετήσια εγγραφή (για όλο το 2006) συνεπάγεται και ΔΩΡΕΑΝ συμμετοχή!
Υπενθυμίζω ότι μπορεί να έρθει κάποιος εκείνη την ώρα και να υπάρχουν θέσεις, αλλά μπορεί να έχουν συμπληρωθεί μέρες πριν.
Οποιος προλάβει τέκνα μου! Rolling Eyes

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
johanndelta
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 5/2/2006, 10:34  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Γι' αυτο να προνοησετε και να τακτοποιησετε αν ειναι δυνατον το οικονομικο κομματι στο meeting της Παρασκευης που μας ερχεται.
Κριμα που η δουλεια μου δεν μου επιτρεπει να ερθω στο event, σιγουρα παντως θα το διασκεδασετε... Wink

Προσωπικη επαφη;;; Rolling Eyes
(Εμεις που τον ξερουμε τοσα χρονια να δειτε τι τραβαμε. Εχουμε ταπωσει οποιαδηποτε τρυπα με μπουκαπορτες απο πυρηνικα υποβρυχια)
Τι ειναι αυτα που λες ρε στον κοσμο; Αντε να εχουμε συμμετοχες μετα... Razz

ΥΓ: Για αρχιστε να γραφεστε. There are many more to come...


  
_-MaNo$-_
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 48
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 707
Περιοχή: Aθηνα Χαλανδρι
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 5/2/2006, 14:44  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Μα έλος δλδ!!Λίγο ελλειψα απο το pc και αρχισες πάλι για τις προσωπικές επαφές εσύ ρε Δημήτρη???? RazzRazzRazz αχόρταγος πια!!! RazzRazz Παίδες όντως, γραφτείτε έγγαιρα γιατί αν έχουν συμπληρωθεί οι θέσεις πρίν το event και να θέλετε να τρέξετε δεν θα μπορέσετε!!! Smile


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από _-MaNo$-_Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
Hil
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 14 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 872
Περιοχή: Π. Φάληρο/BEERLAND
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 5/2/2006, 15:10  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ξαναλέω, είμαι ΜΕΣΑ αλλά θα είμαι στην πίστα κατά τις 5-5:30 λόγω
του ότι σχολάω στις 4!! Γιατί δεν το κανονίσατε Σάββατο ή Κυριακή
ή πιο αργά την Τετάρτη;


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
asyrigos
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 49
Ένταξη: 17 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 115

japan.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 5/2/2006, 19:29  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Φυσικά και εγώ μέσα εκτός απροόπτου...

_________________
2002 MR-S L(ift) edition
VVTL-i inside
--------------------
"Men with guts attack the corners!" Keitchi "Dori Dori" Tsuchiya

Λέων Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από asyrigosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
theo111r
μαμά
μαμά


Ηλικία: 55
Ένταξη: 11 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 6
Περιοχή: Αθήνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 6/2/2006, 15:40  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

I'll be there dudez... Cool Very Happy


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Πίθηκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από theo111rΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN MessengerICQ Αριθμός
funky
μαμά
μαμά


Ηλικία: 39
Ένταξη: 19 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 8

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 6/2/2006, 19:06  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

paidia den exo xsanampi se pista ...

mporo na balo kai ego to smartaki mou ,na dokimaso???

_________________
Image

Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από funkyΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
opelcorsa-a
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 49
Ένταξη: 13 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 123
Περιοχή: Π.Ηρακλειο-Λουτσα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 6/2/2006, 19:20  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Παιδια εγω θα ειμαι κατα της 18:30 με 19:00.


Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opelcorsa-aΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
_-MaNo$-_
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 48
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 707
Περιοχή: Aθηνα Χαλανδρι
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 6/2/2006, 19:39  Θέμα δημοσίευσης: Note Δηλώσεις συμμετοχών OPEN DAY Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Παίδες άνοιξα τόπικ για τις δηλώσεις συμμετοχών. Παρακαλείσθε να δηλώσετε ΕΔΩ

Επίσης παιδιά να ξαναθυμήσω οτι όποιος θέλει να μπεί στην πίστα μόνο για το OPEN DAY, δλδ εκείνη την μέρα, θα πρέπει να πληρώσει τα 30 ευρώ που έχουν οριστεί(αν φυσικά δεν είναι ήδη εγγεγραμένο μέλος). Για τα εγγεγραμένα μέλη είναι δωρεάν η είσοδος. Επίσης να ξέρετε ότι απο τιν στιγμή που δηλώνετε συμμετοχή και κλείνετε θέση θα πρέπει ή να γίνετε μέλος ή να δώσετε το ημερήσιο τίμημα των 30 ευρώ για να κρατηθεί η θέση σας!!

Ευχαριστώ


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από _-MaNo$-_Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
bril
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 41
Ένταξη: 20 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 339
Περιοχή: ΚΥΨΕΛΗ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 6/2/2006, 20:00  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

johanndelta Έγραψε:
Γι' αυτο να προνοησετε και να τακτοποιησετε αν ειναι δυνατον το οικονομικο κομματι στο meeting της Παρασκευης που μας ερχεται.
Κριμα που η δουλεια μου δεν μου επιτρεπει να ερθω στο event, σιγουρα παντως θα το διασκεδασετε... Wink

Προσωπικη επαφη;;; Rolling Eyes
(Εμεις που τον ξερουμε τοσα χρονια να δειτε τι τραβαμε. Εχουμε ταπωσει οποιαδηποτε τρυπα με μπουκαπορτες απο πυρηνικα υποβρυχια)
Τι ειναι αυτα που λες ρε στον κοσμο; Αντε να εχουμε συμμετοχες μετα... Razz

ΥΓ: Για αρχιστε να γραφεστε. There are many more to come...

Φανταζομαι θα δουμε καποιο ποστ για την συναντηση της Παρασκευης.
Τελικα εγινε εβδομαδιαιο ετσι? Γουσταρω.


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από brilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
gavanos
μαμά
μαμά


Ηλικία: 49
Ένταξη: 21 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4
Περιοχή: Athens
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 6/2/2006, 20:03  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Εγώ αν και έχω μπει μέχρι σήμερα 2 φορές στην πίστα, (και οι 2 σε drift show), η μία μάλιστα με βροχή, είμαι "μέσα" σε κάθε ευκαιρία! Δυστυχώς υπάρχει μεγάλη περίπτωση να είμαι εκτός Ελλάδος εκείνες τις μέρες, οπότε μάλλον θα το χάσω. Αν όμως καταφέρω να είμαι Ελλάδα, θα προσπαθήσω να δώσω το παρόν, ακόμα και ως θεατής. Από συμμετοχές σε τι νούμερο είμαστε?

Υ.Γ. Συγχαρητήρια για την πολύ καλή δουλειά! Wink

_________________
Image
www.smartmania.gr - www.smartclub.gr
The first, bigger and best Smart Club of Greece!

Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από gavanosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
Hil
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 14 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 872
Περιοχή: Π. Φάληρο/BEERLAND
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 7/2/2006, 00:38  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

gavanos Έγραψε:
Εγώ αν και έχω μπει μέχρι σήμερα 2 φορές στην πίστα, (και οι 2 σε drift show), η μία μάλιστα με βροχή, είμαι "μέσα" σε κάθε ευκαιρία! Δυστυχώς υπάρχει μεγάλη περίπτωση να είμαι εκτός Ελλάδος εκείνες τις μέρες, οπότε μάλλον θα το χάσω. Αν όμως καταφέρω να είμαι Ελλάδα, θα προσπαθήσω να δώσω το παρόν, ακόμα και ως θεατής. Από συμμετοχές σε τι νούμερο είμαστε?

Υ.Γ. Συγχαρητήρια για την πολύ καλή δουλειά! Wink


Γεια σου ρε Gavane!! Ενημέρωσε και το www.swiftclub για το
event Wink !! Να βρεθεί κάποιο Swift να μου κάνει παρέα!!!!!


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
gavanos
μαμά
μαμά


Ηλικία: 49
Ένταξη: 21 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4
Περιοχή: Athens
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 7/2/2006, 22:11  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

οΚ! Αντε να δούμε λοιπόν!

_________________
Image
www.smartmania.gr - www.smartclub.gr
The first, bigger and best Smart Club of Greece!

Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από gavanosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
asyrigos
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 49
Ένταξη: 17 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 115

japan.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 7/2/2006, 22:56  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Από όσο έχω μάθει, την ίδια μέρα με το Open Day θα γίνει συνάντηση των προεδρείων για το Face2Face 2006 στη Start Line Rolling Eyes

Τι γίνεται τώρα?

_________________
2002 MR-S L(ift) edition
VVTL-i inside
--------------------
"Men with guts attack the corners!" Keitchi "Dori Dori" Tsuchiya

Λέων Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από asyrigosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 8/2/2006, 10:12  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Δεδομένου ότι δεν ξέρουμε τη διαθεσιμότητα της πίστας σε κράνη, παρακαλώ όσους μπορούν να φέρουν τα δικά τους για να υπάρχει το λιγότερο δυνατό χάσιμο χρόνου.

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 8/2/2006, 11:57  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ναι, τελικά η F2F συνάντηση θα γίνει την Πέμπτη 16/2,
οπότε εμείς συνεχίζουμε απρόσκοπτα στο θέμα μας, το TARMAC OPEN DAY την τετάρτη 15/2.

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑυτή η Θ. Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες