Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Poll :: Κάθε πότε πηγαίνουμε στην πίστα ???

Μια φορά την εβδομάδα
4%
 4%  [ 5 ]
Μια φορά τον μήνα
18%
 18%  [ 20 ]
Όποτε μου το επιτρέπουν τα οικονομικά μου
36%
 36%  [ 40 ]
Όποτε βρω χρόνο
32%
 32%  [ 35 ]
Ποτέ
8%
 8%  [ 9 ]
Σύνολο Ψήφων : 109


Συγγραφέας Μήνυμα
MadBull
μαμά
μαμά


Ηλικία: 41
Ένταξη: 22 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 3

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 30/10/2005, 10:31  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Oποτε μου το επιτρέπουν τα οικονομικά μου ειναι η απαντηση για εμενα γιατι οπως και να το κανουμε να φυγεις απο το αγρινιο να πας μεγαρα να σκησεις το Polo και να θες και να πας και στο σπιτι σου με λεφτα στην τσεπη ειναι μια δυσκολη κατασταση Sad αλλα στα track days θα ειμαι μεσα οτι και να γινει τωρα που θα μπει και καινουργιο μοτορι τρεμε platon και gcoupe


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από MadBullΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
kyan
μαμά
μαμά


Ηλικία: 54
Ένταξη: 31 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 55

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 1/11/2005, 12:19  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Όποτε έχω χρόνο και παρέα. Δυστυχώς αυτοί οι δύο λόγοι έχουν μήνες να συντρέξουν και τα 032 σαπίζουν αχρησιμοποίητα. Sad


Κριός Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από kyanΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
sonia1
μαμά
μαμά


Ηλικία: 47
Ένταξη: 10 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 5
Περιοχή: athhna
cuba.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 8/11/2005, 17:27  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

μια φορα εχω παει και ομολογω πως ηταν τρομερη εμπειρια..μακαρι καποια στιγμη να ξαναπαω!!


Λέων Γένος:Θηλυκό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από sonia1Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
BAAT
μαμά
μαμά


Ηλικία: 46
Ένταξη: 26 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 9

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 8/11/2005, 18:39  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

5 φορες ολες και ολες κυριως λογο ελειψης χρονου.
Απο την Τελευταια φορα συγκεκριμενα κοντευει να περασει χρονος...


Σκορπιός  Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από BAATΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
junior
μαμά
μαμά


Ηλικία: 38
Ένταξη: 08 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 2
Περιοχή: glifadha
albania.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 12/11/2005, 15:15  Θέμα δημοσίευσης:  Re: Κάθε πότε πηγαίνουμε στην πίστα ??? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

pote tha ksana ginei sigentrosi re paidhia giati tin pemti dhen mporoysa na ertho? Question Smile


Ταύρος Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από juniorΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
C
μαμά
μαμά


Ηλικία: 56
Ένταξη: 10 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 48
Περιοχή: Αγιος Στέφανος
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 12/11/2005, 17:49  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αύριο το αυτοκινητοδρόμιο Μεγάρων θα είναι ανοικτό για το κοινό ...
C.

_________________
Αν θες να είσαι Trendy πάρε Subaru ...
Image

Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Πίθηκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από CΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
STAVROS VVTI
μαμά
μαμά


Ηλικία: 60
Ένταξη: 18 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7
Περιοχή: flyfada athens
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 23/11/2005, 15:00  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ TARMAC ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΤΩΝ ΜΕΓΑΡΩΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΤRACK- DAY TΩΝ 4 ΤΡΟΧΩΝ ΦΟΡΩΝΤΑΣ ΗΜΙ ΣΛΙΚ YOKOHAMA ADVAN ΑΠΟ ΥΑRIS CUP, ΜΕ ΤΗΝ G6 1600 VVTI COROLLA ΜΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΤΗΝ ΠΙΣΤΑ Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΦΙΚΤΗ ΚΑΙ ΤΑΛΕΠΟΡΕΙΣ ΠΟΛΥ ΦΡΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΤΕΡ ΑΦΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΚΟΦΤΕΣ 2ΚΑΙ ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ ΛΙΓΟ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΤΟ ΕΞΑΡΙ ΣΑΖΜΑΝ. ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΔΟΚΙΜΑΖΑ. ΑΛΛΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΤΑ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΠΕΡΣΙ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ ΣΤΟ ΣΙΡΚΟΥΙ ΠΡΩΗΝ F1 PAUL RICARD SE TRACK DAY ΠΑΛΙ ΜΕ ΑΥΤ-ΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ ΤΗΣ ΠΙΣΤΑΣ PORSCHE CARERRA GT3 RS ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟΝ ΕΛΒΕΤΟ ΞΑΔΕΛΦΟ ΜΟΥ, ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ ΑΦΟΥ Η ΠΙΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΗΓΑ ΜΕΧΡΙ 230 ΚΜ ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ ΑΛΛΑ Η 911 ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΥΠΕΡΑΥΤ-ΤΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ..... ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤ-ΤΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΑΚΟΥΣΤΕ...... FERRARI F40, KAI LAMBO CALLARDO!!!!!!!!!!!!! ΕΞΩ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΟΜΩΣ? Crying or Very sad


Παρθένος Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από STAVROS VVTIΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
vou
μαμά
μαμά


Ηλικία: 52
Ένταξη: 12 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 18

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 30/11/2005, 14:12  Θέμα δημοσίευσης:  g Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Κάθε εβδωμάδα για να είμαστε έτοιμοι πάντα στος ελληνικούς δρόμους για κάθε ενδεχόμενο! Twisted Evil


Παρθένος  Χοίρος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από vouΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
C
μαμά
μαμά


Ηλικία: 56
Ένταξη: 10 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 48
Περιοχή: Αγιος Στέφανος
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 30/11/2005, 15:16  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

STAVROS VVTI Έγραψε:
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ TARMAC ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΤΩΝ ΜΕΓΑΡΩΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΤRACK- DAY TΩΝ 4 ΤΡΟΧΩΝ ΦΟΡΩΝΤΑΣ ΗΜΙ ΣΛΙΚ YOKOHAMA ADVAN ΑΠΟ ΥΑRIS CUP, ΜΕ ΤΗΝ G6 1600 VVTI COROLLA ΜΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΤΗΝ ΠΙΣΤΑ Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΦΙΚΤΗ ΚΑΙ ΤΑΛΕΠΟΡΕΙΣ ΠΟΛΥ ΦΡΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΤΕΡ ΑΦΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΚΟΦΤΕΣ 2ΚΑΙ ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ ΛΙΓΟ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΤΟ ΕΞΑΡΙ ΣΑΖΜΑΝ. ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΔΟΚΙΜΑΖΑ. ΑΛΛΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΤΑ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ΠΕΡΣΙ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ ΣΤΟ ΣΙΡΚΟΥΙ ΠΡΩΗΝ F1 PAUL RICARD SE TRACK DAY ΠΑΛΙ ΜΕ ΑΥΤ-ΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ ΤΗΣ ΠΙΣΤΑΣ PORSCHE CARERRA GT3 RS ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟΝ ΕΛΒΕΤΟ ΞΑΔΕΛΦΟ ΜΟΥ, ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ ΑΦΟΥ Η ΠΙΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΗΓΑ ΜΕΧΡΙ 230 ΚΜ ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ ΑΛΛΑ Η 911 ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΥΠΕΡΑΥΤ-ΤΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ..... ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤ-ΤΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΑΚΟΥΣΤΕ...... FERRARI F40, KAI LAMBO CALLARDO!!!!!!!!!!!!! ΕΞΩ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΟΜΩΣ? Crying or Very sad



Παραπονιάρη ...
C!

_________________
Αν θες να είσαι Trendy πάρε Subaru ...
Image

Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Πίθηκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από CΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Βλάσης
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 57
Ένταξη: 11 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 109

usa.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 1/12/2005, 16:46  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

H GT3 με τα 381 αλογα γυριζει 1.05.100 στα Μεγαρα
δεν ειναι ευκολοδηγητη ομως και στο οριο θελει σεβασμο

Κανα δυο φορες τα χρειαστηκα στις εξοδους των στροφων

Αρρωστια...


Κριός Γένος:Αρσενικό Αίγα Μη ΟρατόςΠροσωπική Γκαλερί από ΒλάσηςΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
STAVROS VVTI
μαμά
μαμά


Ηλικία: 60
Ένταξη: 18 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7
Περιοχή: flyfada athens
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 3/12/2005, 23:35  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Συμφωνω απολυτα, και το διαπιστωσα αφου ειχα ενα τετ-ακε σε ενα εσακι χωρις αλλες συνεπειες ευτυχως.Απο εκεινη την στιγμη και μετα μου χαλασε ολη η διαθεση γιατι η911 ειναι πανακριβη και φυσικα δεν μου ανηκε, παντωσ ηταν μια μοναδικη εμπειρια, θα προσπαθησω να βαλω μερικες φωτο.


Παρθένος Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από STAVROS VVTIΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
bril
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 41
Ένταξη: 20 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 339
Περιοχή: ΚΥΨΕΛΗ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/12/2005, 20:18  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Εγω εχω μπει Μεγαρα 3 φορες, μαλιστα η μια ηταν στο 2ο Test Drive Party, και αλλη μια φορα στο Καρτοδρομο.
Γενικα η απαντηση μου ειναι, οταν υπαρχει πολλη κ@υλα και καλη παρεα.


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από brilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
ΒΑΣΙΛΗΣ
μαμά
μαμά


Ηλικία: 59
Ένταξη: 15 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 2

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 6/12/2005, 04:38  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Οποτε έχω χρόνο ... αλλά και παρέα.
Οι καθημερινές μου αρέσουν καλύτερα ...
Τώρα πια θα ξαναμπώ όταν αλλάξω δίσκο και ανάρτηση ... απο του χρόνου δλδ Wink


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από ΒΑΣΙΛΗΣΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
grc πανος
μαμά
μαμά


Ηλικία: 42
Ένταξη: 09 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 5
Περιοχή: petroupoli
seychelles.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/12/2005, 11:48  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

συχνά δεν θα το λεγα μιας και πρέπει να υπάρχει η κατάλληλη ευκαιρεία. οι καθημερινές λόγω δουλειάς ποκλείονται και τα ελεύθερα ΣΚ σπανίζουν. όταν λοιπόν ταιριάζει είμαι εκεί.

_________________
www.greekrenaultclub.gr

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από grc πανοςΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailMSN Messenger
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/4/2006, 16:35  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Μία φορά το μήνα, αλλά από Σεπτέμβριο θα προσπαθήσω συχνότερα.

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
manolis
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 10 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 391
Περιοχή: Αθηνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 10/6/2007, 21:38  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Εγω ψηφισα το ΄΄οποτε βρω χρονο΄΄ καθως αυτη την περιοδο ειμαι εκτος Αθηνα και βεβεια χρειαζονται και αλλα πραγματα οπως λαστιχα κλπ κλπ Wink

_________________
Image

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από manolisΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/6/2007, 09:49  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Το Σάββατο 23 Ιουνίου η πίστα θα είναι ανοικτή για το κοινό.
Μάλιστα θα έχει Gathering και το 4TF.
Αν δεν αλλάξει κάτι θα πάω να κάνω μερικούς γύρους (χωρίς πίτα, γιατί κάνω δίαιτα...)

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/6/2007, 10:50  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Θα είμαι εκεί Wink

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
ΣταύRRoΣ46
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 38
Ένταξη: 07 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 161
Περιοχή: Aθήνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/6/2007, 10:57  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Κ εγώ Very Happy


Λέων Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από ΣταύRRoΣ46Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
bluemicraR
μαμά
μαμά


Ηλικία: 47
Ένταξη: 17 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 14

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 1/3/2008, 22:08  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ψήφισα και εγώ κάθε βδομάδα , αλλά με καρτ πλέον.Είχα απογοητευτεί από τη δύναμη , τους χρόνους κτλ και σκεπτόμενος ότι χρειάζονται πάρα πολλά λεφτά για αυτοκίνητο που να με ευχαριστεί, κατέληξα στο να αγοράσω αγωνιστικό καρτάκι.
Με μια φορά τη βδομάδα πίστα , οποιοδήποτε αμάξι βγαίνει σύντομα off . Φυσικά είναι και πολύ πολύ ακριβότερο συνολικά. Όχι ότι το καρτ είναι φτηνό... λέμε τώρα... Η αίσθηση όμως που σου δίνει είναι αλλού .ΤΕΛΟΣ!


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από bluemicraRΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
330compressor
μαμά
μαμά


Ηλικία: 56
Ένταξη: 09 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 7

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/6/2008, 14:29  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλο ειναι να πας με καλη παρεα για να το χαρεις το πραγμα Shocked .....να πεις και τα καλαμπουρια σου ...(να αγορασεις και κανενα οικοπεδο) dumbkorf ......να ξεκουλαθεις λιγακι και να μετα στο σπιτι.!!!! argue


Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από 330compressorΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailYahoo MessengerMSN Messenger
NikosMX5
μαμά
μαμά


Ηλικία: 49
Ένταξη: 24 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 12
Περιοχή: Γέρακας
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 25/7/2008, 10:01  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

330compressor Έγραψε:
......να ξεκουλαθεις λιγακι και να μετα στο σπιτι.!!!! argue

xa, xa, το argue είναι όλα τα λεφτά. Για όσους καταλαβαίνουν (βλ. παντρεμένοι) !!!

Και για μένα όποτε έχω χρόνο... Αν και με λίγη παρότρυνση πιστεύω ότι θα γίνει συχνότερο. Έτσι εξηγείται και η έναρξη της παρουσίας μου στο forum Twisted Evil


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από NikosMX5Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες