Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
vlachos
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 50
Ένταξη: 18 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 110
Περιοχή: petroupoli
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 9/5/2008, 18:28  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Sisifos Έγραψε:
Υπενθυμίζω πως οι οδηγοί θα πρέπει να είναι στην πίστα στις 08:30.


ρε κουνα την κεφάλα σου. Laughing


γιατί τόσες λίγες συμμετοχές Question

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=1-GgXIt-cRM&feature=related

Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από vlachosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 9/5/2008, 21:32  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

στο site του gtcc στις συμμετοχες γιατι δεν γραφετε και ο χορηγος.

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
GRIGIO
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 37
Ένταξη: 07 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 123

italy.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 9/5/2008, 22:58  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Θα είμαι και εγώ εκεί την Κυριακή,καλό αγώνα να έχουμε!

_________________
Περήφανος κάτοχος Fiat Punto!

http://www.youtube.com/watch?v=TBfkSbTl1Jk

and

http://www.youtube.com/watch?v=o6o_3Tek5Xc&feature=channel_page
See me here!!!

Ταύρος Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GRIGIOΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 10/5/2008, 19:47  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλή επιτυχία σε όλους και κυρίως καλή διασκέδαση!

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 10/5/2008, 23:04  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλή επιτυχία σε όλους, παιδιά!!! Καλά να περάσουμε, αγωνιζόμενοι και θεατές Smile

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 11/5/2008, 00:05  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αλήθεια, βενζίνα έχετε???

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
orestis
μαμά
μαμά


Ηλικία: 49
Ένταξη: 20 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 39

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 11/5/2008, 18:38  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Για μια ακόμη φορά το GTCC έδειξε πως απαρτίζεται από ερασιτέχνες αλλά και από άτομα τα οποία όχι μόνο δεν έχουν καμία σχέση με το αντικείμενο αλλά βρίσκονται και μέσα στην ολιγομελή (επταμελή εάν δεν κάνω λάθος) διοικούσα επιτροπή.
Για μια φορά ας μου απαντήσει κάποιος ΕΠΙΣΗΜΑ αυτή τη φορά ποιος είναι αυτός που είναι αρμόδιος για τα όσα συνέβησαν σήμερα το πρωί αλλά και τι άλλαξε με την δημιουργία της επταμελής επιτροπής αφού τα πράγματα παρέμειναν όπως ακριβώς ήταν. Ένα μπάχαλο.
Πέρυσι, για όποιον θυμάται, κατά την διάρκεια αγώνα GTCC το αυτοκίνητο μου έμεινε από μηχανική βλάβη στη κέντρο της πίστας και πριν αυτό μεταφερθεί σε ασφαλές σημείο εκτός πίστας αυτοκίνητα με οδηγούς που καμία σχέση δεν είχαν με τον αγώνα είχαν εισβάλει στην πίστα. Προσπαθώντας τότε να κάνω κάτι για να τους σταματήσω η απαντήσεις που έπαιρνα από τους υπεύθυνους του αγώνα ήταν ‘’ααα δεν ξέρω τίποτε εμείς τελειώσαμε, παραδώσαμε την πίστα’’ , ‘’οι υπεύθυνοι είναι στην απονομή’’ κ.ο.κ.

Σήμερα το πρωί και αφού είχα προετοιμάσει από μέρες το αυτοκίνητο μου αλλά και μετά από πραγματικά υπεράνθρωπες προσπάθειες για εύρεση βενζίνης ξεκίνησα για το καρόδρομο σκοπό να λάβω μέρος στον 2ο αγώνα GTCC για το 2008. εκεί λοιπόν κατά την παραλαβή νούμερων μου γνωστοποιήθηκε ότι η συμμετοχή μου δεν έγινε δεκτή γιατί το FrenchCup δεν είναι club κι έτσι αυθαίρετα και χωρίς να με ενημερώσουν είχαν δηλώσει σε κάποιο άλλο club.
Όταν ζήτησα από την γραμματεία την αιτία της απόρριψης της αίτησης μου η ηλίθια απάντηση που έλαβα είναι ότι το FrenchCup δεν έχει ιστοσελίδα.
Είναι ποτέ δυνατόν να παίρνω τέτοια απάντηση και μάλιστα με ύφος δημόσιου υπάλληλου από άτομο το οποίο βρίσκεται μέσα στην επταμελή επιτροπή?
Πόσο άσχετος θα πρέπει να είναι κάποιος για να δώσει μια τέτοια απάντηση? Το έχουμε πει και το έχουμε ξαναπεί 100 φορές ότι ούτε τα μισά από τα club οποία συμμετέχουν στον θεσμό δεν έχουν ιστοσελίδα αλλά γίνονται δεκτά κανονικά στους αγώνες.
Εκτός αυτού το FrenchCup ΕΧΕΙ ιστοσελίδα και μάλιστα ζήτησα έναν υπολογιστή για να τους την δείξω.
Ως εκεί έφτανε η ενημέρωση της γραμματείας, από κει και μετά με παρέπεμψαν στον Τάσο ο οποίος δικαιολογημένα απουσίαζε αλλά και δεν απαντούσε στο τηλέφωνο. Εάν λοιπόν για όλα είναι υπεύθυνος ο Τάσος γα ποιον λόγο έγιναν εκλογές και για ποιον λόγο δημιουργήθηκε η επιτροπή? Κανείς δεν ήταν και πάλι αρμόδιος να δώσει μια λύση και κανείς δεν ήξερε για ποιον λόγο παραποιήθηκε η αίτηση συμμετοχής μου παρά το γεγονός ότι αρχικά είχε γίνει δεκτή και στην σελίδα με τις συμμετοχές υπήρχε και η συμμετοχή του FrenchCup.
Θέλω επιτέλους μια σοβαρή και επίσημη απάντηση για όλα αυτά τα ερωτήματα αλλά και γιατί έγιναν δεκτές οι αιτήσεις άλλων clubs που ΔΕΝ έχουν ιστοσελίδα εάν αυτό είναι κάτι καθοριστικό όπως ισχυρίστηκε μέλος της επιτροπής!
Το FrenchCup είναι μια ομάδα αγωνιζόμενων οι οποίοι και ιστοσελίδα έχουν και κατοχυρωμένο το όνομα! Έδωσαν το παρόν στο τελευταίο σιρκουι στα μέγαρα με μεγάλη επιτυχία και θα συνεχίζουν αν το δίνουν σε αγώνες αυτοκίνητου. Εάν αυτή η ομάδα δεν σας καλύπτει club όπως θέλετε να το αποκαλείται τότε τι αν πούμε για αλλά τα οποία ασχολούνται με εκδηλώσεις τόσο άσχετες με την αυτοκινηση και παρόλα αυτά τα κάνετε δεκτά.
Είναι λυπηρό αλλά και εξοργιστικό να γράφω όλα αυτά για έναν θεσμό για τον οποίο μέχρι πρότινος έδινα ότι μπορούσα αλλά ακόμη και τότε δεν σταματούσα να λέω τα στραβά και δεν θα σταματήσω ούτε και τώρα. Η Συμπεριφορά που είχαν σήμερα τα μέλη του GTCC ήταν απαράδεκτη και απογοητευτική, παρόλα αυτά το δελτίο τύπου θα μιλήσει για μια ακόμη φορά για θρίαμβο και ρεκόρ συμμετοχών. Τι να τις κάνω τις συμμετοχές όταν δεν υπάρχουν άνθρωποι να τις οργανώσουν και να ασχοληθούν πραγματικά? Δεν ξέρουν η δεν θέλουν αυτό είναι δικό τους θέμα. Εάν δεν θέλουν ας αποσυρθούν, εάν δεν ξέρουν ας βάλουμε μια ψησταριά να ψήνουν σουβλάκια.

Ορεστης Μεντζος

_________________
www.frenchcup.gr
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από orestisΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
Sisifos
μαμά
μαμά


Ηλικία: 114
Ένταξη: 15 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 47

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 11/5/2008, 22:36  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Τα παραπάνω γραφόμενα του Ορέστη δεν θα τα σχολιάσω γιατί ακόμα δεν έχω γνώση των γεγονότων.

Όσο για τα του αγώνα, μπράβο και στους 4 συμμετέχοντες του TARMAC!
Τους χρόνους τους μπορείτε να τους δείτε εδώ: http://www.gtcc.gr/gtcc/gtcc_results.php?race_id=10

O Βλάχος τσίμπησε και τσιγκάκι. Μπράβο και σε εσένα Νίκο και στα υπόλοιπα παιδιά. Άντε και εις ανώτερα.

Ένα ευχαριστώ και στον Jimmy που είχε χρέη πλοηγού και αναρωτιέμαι με τη βενζίνη πήγε σπίτι Razz

Θα τα πούμε στο επόμενο!


Αιγόκερως  Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από SisifosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 12/5/2008, 09:16  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Κατ'αρχή, ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Δημήτρη ΑΚΑ Sisifos που εκπροσώπησε το TARMAC στην οργάνωση και κουράστηκε πολύ και αυτή τη φορά (με πολλές αντιξοότητες και προβλήματα).

Μπράβο στους acgt3 j.k tifoso Vlachos, για τη συμμετοχή και την αγωνιστική εκπροσώπηση του TARMAC και σε αυτό το GTCC.
Μπράβο για τις πολύ καλές προσπάθειες, μια και οι 4 καταφέρατε να κατεβάσετε αρκετά τους χρόνους σας με καλές εμφανίσεις, που επιστεγάστηκαν από μια 3η θέση στην κατηγορία Ε από τον Νίκο Βλάχο. Μπράβο Νίκο!
Είμαι απόλυτα σίγουρος ότι ακόμα υπάρχουν μεγάλα περιθώρια βελτίωσης, αλλά το κυριώτερο είναι να φεύγουμε όλοι με χαμόγελο Very Happy

Τελειώνοντας, ως Δημήτρης, εκπλήσσομαι από τα γραφόμενά σου Ορέστη, αλλά κι εγώ θα εκφέρω γνώμη μόλις ακούσω και την πλευρά της οργάνωσης.

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
johanndelta
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 12/5/2008, 10:48  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Δεν νομιζω πως χρειαζεται να ακουστει η οργανωση, τα πραγματα ειναι συγκεκριμενα: Το French cup ΕΧΕΙ site και (πχ) το Skoda Κατερινη Club δεν εχει. Απαραδεκτο λοιπον το ολο σκηνικο. Κατι αλλο: Ο Ορεστης ειναι δηλωμενος ως 106sportclub στη λιστα των συμμετοχων. Μαλλον κατι προσωπικο μου μυριζει και ειναι κριμα, ειδικα αν σκεφτει κανεις πως ο Ορεστης ηταν απο εκεινους που βοηθουσαν στην διοργανωση, αρα δεν υπαρχει ουτε σεβασμος.

Κανονικα δεν θα επρεπε να τα γραφω αυτα αφου ισα που τον ξερω τον Ορεστη και εχουμε μιλησει στο τηλεφωνο 1-2 φορες+ τον τελευταιο περσινο αγωνα ταχυτητας και ουτε γνωριζω πλεον τα πως και τα γιατι του GTCC αλλα νομιζω πως βγαζει ματι το ολο σκηνικο...


  
vlachos
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 50
Ένταξη: 18 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 110
Περιοχή: petroupoli
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 12/5/2008, 16:35  Θέμα δημοσίευσης: Great ! (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Μπράβο στους acgt3- j.k- tifoso. πραγματικά είχαν πολύ καλούς χρόνους!

Εγω προσπάθησα πάρα πολύ και πιστεύω ότι έκανα καλούς χρόνους.

Σε συζήτηση που ειχα με τον Αργύρη μου είπε πως δεν έχει γίνει ξανά τέτοιος χρόνος χωρίς μπλοκέ. Smile

Ο Παπαδάτος έχει το ρεκόρ με 56,1, πιστευω ότι μπορώ να το σπάσω αρκεί να βελτιώσω και εγώ λίγο το saxo μου. rally

Με σκούπα και εξάτμιση μόνο δεν γίνεται! Ένα μπλοκέ και ένα κορονοπινιο και κάτι θα γίνει. Wink

Μακάρι στον επόμενο αγώνα να τα έχω! Rolling Eyes

Δημήτρη ηταν τελευταία φορά που έκατσα σε απονομή. Δεν το κάνω γιατί σνομπάρω το GTCC, απλά είναι πολλές η ώρες από την κατηγορία μου μεχρι το τέλος. Sad

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=1-GgXIt-cRM&feature=related

Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από vlachosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
manolis
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 10 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 391
Περιοχή: Αθηνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 13/5/2008, 08:50  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Επειδη γνωριζω τον Ορεστη ειναι σιγουρο οτι αυτα που λεει δεν τα λεει ετσι...το θεμα ειναι οτι δεν θα υπαρξει απαντηση απο την οργανωση Δημητρη αφου εχουν κανει πατατα και το ξερουν, οποτε τι να βγουνε να πουνε.....

_________________
Image

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από manolisΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 13/5/2008, 18:53  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

δεν μπορω να εχω γνωμη για το θεμα του Ορεστη αλλα νομιζω οτι κολαει στα παρακατω που θα πω.

εαν αυτο που εγινε την Κυριακη καποιοι το λενε οργανωση και μαλιστα οργανωση που γινετε τα εδω και καποια χρονια με μια λεξη ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ.
το παληκαρι στην αφετερια παραλιγο να σκοτωσει 3 δεν τους σκοτωσε απλα τους γ....... τον χρονο, οι κριτες μεσα ηταν για καμια μπυριτσα, και το καλο ηταν εκει στον τερματοτισμο αλλοτε ηταν 5 αλλοτε 1, οταν ηταν πεντε επεφτε και κανα ανεκδοτο. Αυτα ηταν οσα ειδα απο την κερκιδα γιατι αυτο που μου κανανε την ωρα που ημουν μεσα δεν περιγραφετε.

ΓΙΑΤΙ εδωσα 20 ευρω για την αδεια και αδεια δεν μου δωσανε οπως εγινε στο προηγουμενο στα Μεγαρα.

Να ευχαριστησω τον Σισυφο που ετρεξε για μας, τον πλοηγο μας για την ψυχολογικη υποστηριξη στην αφετερια Embarassed Embarassed Embarassed μπραβο στον αποστολη που κατεβικε στο 1:02:30 δωσε τιφοζο να παμε πιο κατω, στον γιαννη που εσπασε το 1 παρολο που το φορντ δεν τον βοηθησε, στον νικο για την 3 θεση. Οσον αφορα εμενα 16 σαξοραλλα τα 6 τα εβαλα πισω μενουν αλλα 10 θα επανερθω δρυμητερος.

Να ευχαριστησω τον χορηγο μου ΣΠΗΛΙΑΔΗΣ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ FIAT LANCIA ALFA ROMEO, τον κυριο RAFAELO AMENDOLLA για το στησιμο του αυτοκινητου και οτι εκανε για μενα, δινοντας μου λαστιχα απο το NOTE του ανιψιου του (μου τα εχωσε που δεν κατεβικα κατω απο το 1), τον Γιαννη που με ξυπνησε και κατεβηκα για δοκιμες την Παρασκευη, και στον φιλο με το TOLEDO.

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image



Έχει επεξεργασθεί από τον/την acgt3 στις 15/5/2008, 12:31, 1 φορά
Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 13/5/2008, 19:27  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

manolis Έγραψε:
Επειδη γνωριζω τον Ορεστη ειναι σιγουρο οτι αυτα που λεει δεν τα λεει ετσι...το θεμα ειναι οτι δεν θα υπαρξει απαντηση απο την οργανωση Δημητρη αφου εχουν κανει πατατα και το ξερουν, οποτε τι να βγουνε να πουνε.....

Λίγη υπομονή...

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 14/5/2008, 14:06  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Μερικές ωραίες φωτογραφίες ανέβασε ο tifoso στο Album

Album -> Αγώνες -> 2ο TOYO TIRES GTCC'08

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tifoso
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 11 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 151

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 14/5/2008, 21:12  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

να 'μαι και γω...

ελπιζω να σας αρεσαν οι φωτογραφιες Smile

οσο αφορα τον αγωνα δεν εχω να πω κατι που δεν εχει υποθει,ας ελπισουμε οτι την επομενη φορα θα ειναι καλυτερα τα πραγματα Wink

μπραβο σε ολους μας και την επομενη φορα με περισσοτερες συμμετοχες το tarmac

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=wYjfP71jf1c
Image

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από tifosoΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
j.k
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 48
Ένταξη: 21 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 313
Περιοχή: Πολύγωνο - Αθήνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 14/5/2008, 22:02  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Πολλά συνχαρητήρια και από μένα στα παιδιά του TARMAC που έτρεξαν, τόσο σε εμάς που τρέξαμε επίσημα σαν TARMAC αλλά και σε πολούς φίλους μας που τρέχουν στο όνομα άλλων club. Η πίστα και ο καιρός βοήθησαν στο να γίνουν καλοί χρόνοι αλλά πραγματικά το επίπεδο του ανταγωνισμού έχει ξεφύγει σε όλες τις κατηγορίες. Ο tifoso τα πήγε πολύ καλά με ένα στην ουσία εντελως νορμαλ αυτ/το, ο acgt3 είναι μια ανερχόμενη δύναμη και παρά την μικρή μέχρι τώρα εμπλοκή του με τις πίστες έχει ήδη αξιόλογες επιδόσεις, για τον vlachos η 3η θέση που πήρε τα λέει όλα! για μένα το μόνο που έχω να πω είναι @##%$^%%^&**% την απεργία τους σε όλες τις στροφές η βεντζίνη γινότανε αναθυμιάσεις!


Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από j.kΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
GRIGIO
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 37
Ένταξη: 07 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 123

italy.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/5/2008, 00:43  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Μπράβο σε όλους που έτρεξαν και συγχαρητήρια τόσο σε Αποστόλη και Αντώνη όσο και στο παλικάρι που βγήκε 3ο!Χάρηκα που γνώρισα μερικούς από εδώ,για όσους δεν το ξέρουν έτρεξα και εγώ με ένα γκρι πουντάκι.Να είστε καλά και πάντα τέτοια και καλύτερα!

_________________
Περήφανος κάτοχος Fiat Punto!

http://www.youtube.com/watch?v=TBfkSbTl1Jk

and

http://www.youtube.com/watch?v=o6o_3Tek5Xc&feature=channel_page
See me here!!!

Ταύρος Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GRIGIOΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/5/2008, 12:23  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

j.k Έγραψε:
Πολλά συνχαρητήρια και από μένα στα παιδιά του TARMAC που έτρεξαν, τόσο σε εμάς που τρέξαμε επίσημα σαν TARMAC αλλά και σε πολούς φίλους μας που τρέχουν στο όνομα άλλων club. Η πίστα και ο καιρός βοήθησαν στο να γίνουν καλοί χρόνοι αλλά πραγματικά το επίπεδο του ανταγωνισμού έχει ξεφύγει σε όλες τις κατηγορίες. Ο tifoso τα πήγε πολύ καλά με ένα στην ουσία εντελως νορμαλ αυτ/το, ο acgt3 είναι μια ανερχόμενη δύναμη και παρά την μικρή μέχρι τώρα εμπλοκή του με τις πίστες έχει ήδη αξιόλογες επιδόσεις, για τον vlachos η 3η θέση που πήρε τα λέει όλα! για μένα το μόνο που έχω να πω είναι @##%$^%%^&**% την απεργία τους σε όλες τις στροφές η βεντζίνη γινότανε αναθυμιάσεις!


δεν φτεει η βενζινη αλλα η μαρκα του αυτοκινητου dumbkorf Shocked

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
Gozilla
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 490

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/5/2008, 17:28  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ακούς εκεί Ford Escort... Συνοδός του κυρίου Ford, όχι αυτοκίνητο επιδόσεων...

Razz Razz Razz


JK, κανα αλογάκι ακόμα θες, έχεις βάρος...


Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GozillaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
j.k
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 48
Ένταξη: 21 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 313
Περιοχή: Πολύγωνο - Αθήνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/5/2008, 20:42  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

παλιοχαρακτήρες Bondage


Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από j.kΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
johanndelta
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/5/2008, 09:00  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Gozilla Έγραψε:
Ακούς εκεί Ford Escort... Συνοδός του κυρίου Ford...


Ποσο παει η ωρα;;; Ποσο πανε οι "εξτρα υπηρεσιες";;; Κανα review μπορουμε να δουμε;;; Laughing Razz Laughing Razz

Τι να πω και εγω...Το δικο μου παντως (θελει αμορτισερ) πηγαινει σαν στριπτιτζου στις στροφες. "Καταλαβιαινεις"...


  
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/5/2008, 18:04  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

κατι για υπομονη διαβασα ο σισυφος δεν εχει κατι να μας πει?

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
Gozilla
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 490

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/5/2008, 19:45  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ρε άσε τον Σίσυφο στην ησυχία του, δεν βλέπεις ότι και εδώ για αισθησιακά θέματα μιλάμε???? Razz




Πέρα από πλάκα, πόσο παρασκηνιακά είναι τα θέματα του GTCC και δεν έχουμε μάθει νεώτερα για το θέμα του Ορέστη????


Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GozillaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/5/2008, 20:00  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Εγινε μια συνάντηση, ειπώθηκαν κάποια πράγματα.
Τα περισσότερα από τον Δημήτρη Smile

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες