Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
GRIGIO
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 37
Ένταξη: 07 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 123

italy.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/2/2008, 09:10  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

tifoso Έγραψε:
Grigio, έλα στο open day να δείξουμε πως είναι τα mk2 μπροστά από τα gt.. Razz


Εγώ θέλω μεν αλλά η εξεταστική μου δε θέλει να με αφήσει!!! Evil or Very Mad Ανάλογα για τί mk2 μιλάμε...Πχ το δικό μου αυτή τη στιγμή δεν πάει βήμα!Είναι έτοιμο στημένο κτλ αλλά έχει μια πεταλούδα μαύρη σαν πίσσα!

Αντε tifoso πήγαινε τρέξε και postαρε χρόνους!!!

_________________
Περήφανος κάτοχος Fiat Punto!

http://www.youtube.com/watch?v=TBfkSbTl1Jk

and

http://www.youtube.com/watch?v=o6o_3Tek5Xc&feature=channel_page
See me here!!!

Ταύρος Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GRIGIOΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
apostolos_s2000
μαμά
μαμά


Ηλικία: 41
Ένταξη: 21 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 8

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/2/2008, 11:35  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

παιδια καλημερα και απο μενα..εγω εχω ενα s2000 και περιμενω με την πρωτη ευκαιρια να ερθω να σας γνωρισω..

_________________
WE ARE WHAT WE DO

Καρκίνος  Σκυλί Μη ΟρατόςΠροσωπική Γκαλερί από apostolos_s2000Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/2/2008, 18:04  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

καλως μας ηρθες καντε τα κουμανατα σας να ρθειτε οι καινουργιοι γιατι τα μελομακαρονα τελειωνουν

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
gk002
μαμά
μαμά


Ηλικία: 42
Ένταξη: 25 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 11

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 25/2/2008, 12:16  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Γειά σας και απο μένα! Wink

Με λένε Γιώργο είμαι 27 ετών και κάτοχος ενός Seat Ibiza Sport 101 ΜΚ3 (ΦΠΕ και κάτι ψηλά...).
Ορίστε και μερικές φώτο.

Ευχομαι να τα πούμε και απο κοντά κάποια στιγμή!
Καλώς σας βρήκα λοιπόν... Laughing

Image

Image

Image

Και μία που λατρεύω απο το Kartodromo! Cool

Image

_________________
Image

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από gk002Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 25/2/2008, 18:44  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλώς ήρθες. Ωραίο το Ibizάκι... Smile

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
Gozilla
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 490

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 25/2/2008, 21:26  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Και καλλιτεχνικότατες οι φωτο, βεβαίως βεβαίως...


Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GozillaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
tifoso
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 11 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 151

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 25/2/2008, 21:30  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

GRIGIO Έγραψε:
tifoso Έγραψε:
Grigio, έλα στο open day να δείξουμε πως είναι τα mk2 μπροστά από τα gt.. Razz


Εγώ θέλω μεν αλλά η εξεταστική μου δε θέλει να με αφήσει!!! Evil or Very Mad Ανάλογα για τί mk2 μιλάμε...Πχ το δικό μου αυτή τη στιγμή δεν πάει βήμα!Είναι έτοιμο στημένο κτλ αλλά έχει μια πεταλούδα μαύρη σαν πίσσα!

Αντε tifoso πήγαινε τρέξε και postαρε χρόνους!!!


με την αναβολη μια χαρα μας ηρθε τελος η εξεταστικη!!...οσο για την πεταλουδα...τι δεν ειναι μαυρο το χρωμα της??? Shocked τα punto πανε οπως και να ειναι!!! Cool


Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από tifosoΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
gk002
μαμά
μαμά


Ηλικία: 42
Ένταξη: 25 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 11

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/2/2008, 09:49  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Nα 'στε καλά παιδιά...! Smile

_________________
Image

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από gk002Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
dimsabas
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 10 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 108

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 3/3/2008, 21:49  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Όταν έχεις ένα τόσο όμορφο όχημα...
Image
και περνάς τόσο όμορφα...
Image
τότε τα χιλιόμετρα φεύγουν πολύ γρήγορα...
Κοιτάξτε τι έγραφε χτες το κοντέρ...
Image
και μετά από λίγο έγραφε αυτό...
Image
Από όπου κι αν το κοιτάξεις, δεν το λες κι άσχημο, είτε μπρος...
Image
είτε πίσω...
Image
Πάμε για τη 200άρα λοιπόν! Χρόνια μας πολλά και καλά!


Παρθένος Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από dimsabasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 3/3/2008, 22:17  Θέμα δημοσίευσης: Note ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΜΑΖΕΜΑΤΟΣ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

για να μην χαλαμε το συκγεκριμενο ποστ σας ξαναπρωτεινω να γραφεται για το αυτοκινητο σας σε ξεχωριστο ποστ δηλαδη εδω http://www.tarmac.gr/portal/viewforum.php?f=17 κανετε νεο με επικεφαλιδα [acgt3 Fiat Punto GT3 1.4 160] ονομα αυτοκινητο κυβικα ιπποι, ετσι ωστε να μπορουμε να γραφουμε ξεχωριστα για το καθενα και να μην γινετε μπαχαλο

απλα εδω γραφουμε ενα τυπικο σχολειο γεια σας ειμαι ο ταδε και εχω αυτο.

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
bril
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 41
Ένταξη: 20 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 339
Περιοχή: ΚΥΨΕΛΗ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/3/2008, 02:45  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

dimsabas Έγραψε:
Όταν έχεις ένα τόσο όμορφο όχημα...
Image
και περνάς τόσο όμορφα...
Image
τότε τα χιλιόμετρα φεύγουν πολύ γρήγορα...
Κοιτάξτε τι έγραφε χτες το κοντέρ...
Image
και μετά από λίγο έγραφε αυτό...
Image
Από όπου κι αν το κοιτάξεις, δεν το λες κι άσχημο, είτε μπρος...
Image
είτε πίσω...
Image
Πάμε για τη 200άρα λοιπόν! Χρόνια μας πολλά και καλά!

Nα τα 100στισεις δεν μπορουμε να σου πουμε πλεον, οποτε να τα 1000σεις και να τα ευχαριστηθεις ακομα περισσοτερο φιλε μου!


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από brilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/3/2008, 10:49  Θέμα δημοσίευσης: Note Re: ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΜΑΖΕΜΑΤΟΣ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

acgt3 Έγραψε:
για να μην χαλαμε το συκγεκριμενο ποστ σας ξαναπρωτεινω να γραφεται για το αυτοκινητο σας σε ξεχωριστο ποστ δηλαδη εδω http://www.tarmac.gr/portal/viewforum.php?f=17 κανετε νεο με επικεφαλιδα [acgt3 Fiat Punto GT3 1.4 160] ονομα αυτοκινητο κυβικα ιπποι, ετσι ωστε να μπορουμε να γραφουμε ξεχωριστα για το καθενα και να μην γινετε μπαχαλο

απλα εδω γραφουμε ενα τυπικο σχολειο γεια σας ειμαι ο ταδε και εχω αυτο.


Για όσους έχουμε μαμά αυτοκίνητα όμως, δε λέει να ανοίγουμε καινούργιο thread Wink

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/3/2008, 17:10  Θέμα δημοσίευσης: Note Re: ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΜΑΖΕΜΑΤΟΣ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

opterios Έγραψε:
acgt3 Έγραψε:
για να μην χαλαμε το συκγεκριμενο ποστ σας ξαναπρωτεινω να γραφεται για το αυτοκινητο σας σε ξεχωριστο ποστ δηλαδη εδω http://www.tarmac.gr/portal/viewforum.php?f=17 κανετε νεο με επικεφαλιδα [acgt3 Fiat Punto GT3 1.4 160] ονομα αυτοκινητο κυβικα ιπποι, ετσι ωστε να μπορουμε να γραφουμε ξεχωριστα για το καθενα και να μην γινετε μπαχαλο

απλα εδω γραφουμε ενα τυπικο σχολειο γεια σας ειμαι ο ταδε και εχω αυτο.


Για όσους έχουμε μαμά αυτοκίνητα όμως, δε λέει να ανοίγουμε καινούργιο thread Wink



φιλε μου opterios μπορει να ειναι μαμα αλλα δεν παβει να ειναι αυτοκινητο καλεστα θα θελει να γραψει τι κανει με το αυτοκινητο ή τι θελει να κανει. και το δικο μου μαμα ειναι να μην γραψω οτι εβαλα μπαρα θολων να μην βαλω τισ φοτο απο GTCC με πιανιεις.

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
vlachos
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 50
Ένταξη: 18 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 110
Περιοχή: petroupoli
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/3/2008, 17:14  Θέμα δημοσίευσης: Note Re: ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΜΑΖΕΜΑΤΟΣ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

acgt3 Έγραψε:
opterios Έγραψε:
acgt3 Έγραψε:
για να μην χαλαμε το συκγεκριμενο ποστ σας ξαναπρωτεινω να γραφεται για το αυτοκινητο σας σε ξεχωριστο ποστ δηλαδη εδω http://www.tarmac.gr/portal/viewforum.php?f=17 κανετε νεο με επικεφαλιδα [acgt3 Fiat Punto GT3 1.4 160] ονομα αυτοκινητο κυβικα ιπποι, ετσι ωστε να μπορουμε να γραφουμε ξεχωριστα για το καθενα και να μην γινετε μπαχαλο

απλα εδω γραφουμε ενα τυπικο σχολειο γεια σας ειμαι ο ταδε και εχω αυτο.


Για όσους έχουμε μαμά αυτοκίνητα όμως, δε λέει να ανοίγουμε καινούργιο thread Wink



φιλε μου opterios μπορει να ειναι μαμα αλλα δεν παβει να ειναι αυτοκινητο καλεστα θα θελει να γραψει τι κανει με το αυτοκινητο ή τι θελει να κανει. και το δικο μου μαμα ειναι να μην γραψω οτι εβαλα μπαρα θολων να μην βαλω τισ φοτο απο GTCC με πιανιεις.



τι είναι το δικό σου; banana

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=1-GgXIt-cRM&feature=related

Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από vlachosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
milva
μαμά
μαμά


Ηλικία: 42
Ένταξη: 16 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 25
Περιοχή: www.greekcabrioclub.gr
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 17/3/2008, 23:41  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Γεια σας παιδιά και εδώ..είμαι η Αργυρώ και έχω ένα astra twintop 1.6T 1o στάδιο!

_________________
Image

Καρκίνος Γένος:Θηλυκό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από milvaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/3/2008, 10:26  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλώς ήρθες, Αργυρώ. Ένα Megane δεν είχες εσύ;

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
milva
μαμά
μαμά


Ηλικία: 42
Ένταξη: 16 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 25
Περιοχή: www.greekcabrioclub.gr
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/3/2008, 10:34  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ναι είχα.. Embarassed

_________________
Image

Καρκίνος Γένος:Θηλυκό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από milvaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/3/2008, 18:15  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

1ο σταδιο εννοεις ??????

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
milva
μαμά
μαμά


Ηλικία: 42
Ένταξη: 16 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 25
Περιοχή: www.greekcabrioclub.gr
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/3/2008, 23:25  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Εννοώ αυτό Embarassed .. Astra Twintop 1.6T

_________________
Image

Καρκίνος Γένος:Θηλυκό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από milvaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
akisboom
μαμά
μαμά


Ηλικία: 41
Ένταξη: 19 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 30

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/4/2008, 12:51  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

γεια σας παιδια.εγω εχω ενα ταπεινω citroen ax 1.6 16ν.προσθατα αγορασμενο και βελτιωμενο.αλλα εχει μεινη μονο το προγραμμα και πιστευω μεχρι το open day να μου το εχει φτιαξει ο δημητριαδης.περιμενω πως και πως να το δηναμομετρησω για να δω ποσο θα βγαλει.180 στον στροφαλο αμα βγαλει θα ειμαι ικανοποιημενος.να δω πως θα κραταει και στην πιστα.μπορουμε αραγε να φορεσουμε semi-slick?


Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από akisboomΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/4/2008, 16:36  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Δικαιούσαι έκπτωση σε ημισλίκς Toyo, μιας και τρέχεις στο Open Day του TARMAC. Διάβασε περισσότερα στο αντίστοιχο thread.

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/4/2008, 16:56  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

επισης επιτρεπονται τα ημισλικ και υπαρχουν οι κανονες στο αναλογο τοπικ και οτι αποριες εχεις ελα τεταρτη να σε παρουμε λιγο και να σου απαντησουμε σε οτι θες.

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/4/2008, 17:29  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

acgt3 Έγραψε:
επισης επιτρεπονται τα ημισλικ και υπαρχουν οι κανονες στο αναλογο τοπικ και οτι αποριες εχεις ελα τεταρτη να σε παρουμε λιγο και να σου απαντησουμε σε οτι θες.


Τι είναι αυτά που λες στον άνθρωπο ρε; Θες να φύγει ακόμα δεν ήρθε; Laughing

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/4/2008, 17:41  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

ο δεμων του πληκτρολογειου Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
akisboom
μαμά
μαμά


Ηλικία: 41
Ένταξη: 19 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 30

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/4/2008, 18:13  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

δεν πειραζη παιδια δεν παρεξυγω.


Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από akisboomΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες