Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑυτή η Θ. Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
_-MaNo$-_
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 48
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 707
Περιοχή: Aθηνα Χαλανδρι
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/1/2008, 14:41  Θέμα δημοσίευσης: Note 1o TOYO TIRES OPEN DAY 2008
20/2/2008, 14:00
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Με μεγάλη μου χαρά σας ανακοινώνω ότι σε λιγότερο από 1 μήνα, δλδ Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου 2008, θα γίνει το 1ο μας για το 2008 ΟPEN DAYστον KARTODROMO στις Αφίδνες!!!

Ώρα έναρξης είναι 17:00 Ώρα προσέλευσης 16:00

Για τα μή συνδρομητικά μέλη:

Στο ανάλογο ΤΟPIC η τηλεφωνικώς θα πρέπει να δηλώσετε την συμμετοχή σας και με τι αμάξι θα τρέξετε, επίσης θα πρέπει να έχετε τελειώσει με τα διαδικαστικά(εγγραφές, αιτήσεις, χρήματα) το πολύ μέχρι την Παρασκευή 15 Φεβρουαρίου. Θα τηρηθεί σειρά προταιρεότητας,οι συμμετοχές είναι περιορισμένες και κοστίζει 30€/άτομο και τα μέλη θα έχουν περισσότερο χρόνο στην πίστα.Μετά την λήξη των συμμετοχων το κόστος συμμετοχής θα είναι 35€/άτομο.

Σας περιμένουμε όλους λοιπόν, θεατές και οδηγούς για να απολαύσουμε αυτό που μας ενώνει όλους και μας ευχαριστεί: την ασφαλή οδήγηση!!!




Έχει επεξεργασθεί από τον/την _-MaNo$-_ στις 6/3/2008, 09:40, 1 φορά
Ζυγός Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από _-MaNo$-_Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
Επισκέπτης







ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/1/2008, 15:01  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Χορηγος;;; Shocked Very Happy

Πολυ καλη εξελιξη. Συγχαρητηρια... Smile

ΥΓ: Για να δουμε τον φετινο αριθμο μελων...Μακαρι να επιτρεπει η χορηγια (δεν γνωριζω φυσικα το ποσόν) μια ελαφρα μειωση της ετησιας συνδρομης μηηηηηηηηπως και τελικα πολλα παιδια που ειναι γυρω απο αυτο το club αλλα δεν εχουν γινει μελη παρουν την μεγαλη αποφαση...


  
johanndelta
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/1/2008, 15:03  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Nαι, ναι εγω το εγραψα το απο πανω...(#*&#*& με την #@$#$ συνδεση)


  
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/1/2008, 15:21  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Κατ'αρχήν να πούμε ότι
ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΔΕΚΤΕΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ, ΤΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ OPEN DAY


Εκτός αυτού, υπάρχει περιορισμός στις θέσεις των συμμετοχών για Drift, που θα είναι λίγες (8-10) σε σχέση με το σύνολο (40-45), και φυσικά θα έχουν προτεραιότητα τα εγγεγραμμένα μέλη με ετήσια συνδρομή.
Αν λοιπόν ενδιαφέρει κάποιον το Drift, συμφέρει να γίνει συνδρομητικό μέλος για να έχει εξασφαλισμένη θέση.

Κατά τα άλλα, το Open Day θα γίνει όπως το γνωρίζουμε όλοι Very Happy .

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/1/2008, 15:30  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Γιάννη, θα έχουμε τη χαρά να έχουμε την TOYO TIRES να βοηθά συνολικά το σκοπό μας, όχι μόνο σε αυτό το 1ο Open Day. Ολα όμως θα γίνουν στην ώρα τους.
Οσο για την ετήσια συνδρομή, τα 100 ευρώ που είναι για 3η χρονιά, χωρίς να αυξηθεί καθόλου, δεν είναι δα και μεγάλο ποσόν. Ούτε 2 γεμίσματα ρεζερβουάρ, ενώ τα οφέλη είναι πολλά (βλέπε ΔΩΡΕΑΝ συμμετοχή σε ΟΛΑ τα Open Days ΚΑΙ μια παραπάνω φορά στην πίστα σε κάθε Open Day).

Ευελπιστούμε φέτος με τη συνδρομή της TOYO TIRES να έχουμε και άλλες εκδηλώσεις (και αλλού Wink)

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκέπτης







ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/1/2008, 15:42  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Συγχαρητηρια και παλι γιατι προκειται περι σημαντικοτατης επιτυχιας ειδικα σε τετοιους καιρους. Οσο για το περι μειωσης καταλαβαινεις πως το θετω. Το αν γινεται (και αν αξιζει) επι της ουσιας το γνωριζετε εσεις καλυτερα απο τον καθενα. Μακαρι τα οικονομικα να επιτρεπουν κατι τις παραπανω απ' ο,τι τα προηγουμενα χρονια.


ΥΓ: Μια "μικρη βολτιτσα" στο Παραλληλοδρομιο πχ...


  
johanndelta
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/1/2008, 15:43  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

γαμωτεν!!!!


  
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/1/2008, 17:29  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

μια παραπολυ καλη εξελιξη η χορηγια θα βοηθησει παρα πολυ το TARMAK στις μελλοντικες του δρασεις και αποδρασεις συγχαρητηρια στον ανθρωπο που εκλεισε την συμφωνια και γιατι οχι να μπουν και αλλοι χορηγοι γιατι πραγματικα αξιζει αυτο το club.

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
Hil
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 14 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 872
Περιοχή: Π. Φάληρο/BEERLAND
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/1/2008, 17:54  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Θα είμαι εκεί, κριτής Wink
δεν ξέρω ακόμα εάν θα τρέξω.. θα δούμε...

Ψήνω 2 φίλους μου να τρέξουν, Ford Sierra 2.0, Peugeot Rally 1.6 8v!!


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/1/2008, 18:12  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Nα'σαι καλά Κώστα.
Χρειαζόμαστε κάθε δυνατή βοήθεια, όπως καταλαβαίνεις.
Αντώνη, συγχαριτήρια αξίζουν σε όλους μας, γιατί η ποιότητα των εκδηλώσεών μας φέρνει τους ανθρώπους και τις εταιρίες που βοηθούν στους σκοπούς μας.
Και τις εκδηλώσεις τις φτιάχνουν όλοι όσοι συμμετέχουν στην οργάνωση Smile

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
panos
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 20 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 158
Περιοχή: athens-petroupoli
seychelles.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/1/2008, 21:29  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

εγώ όπως ξέρετε έχω τρεξίματα στη δουλεια. θα απελευθερωθω μετα τις 17/2 αλλα θα ειμαι ρετάλι για οποιαδήποτε συμμετοχή. παρ'όλα αυτα θα δώσω το παρόν και θα βοηθήσω σε ότι μπορω.

_________________
150 ειναι καλα? να τ'αφήσω?

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από panosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailMSN Messenger
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 28/1/2008, 12:53  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Κάτι σχετικά με τις συμμετοχές, είναι ότι αναγκαστικά δεν θα γίνουν δεκτά αυτοκίνητα με ελεύθερες (υπερβολικά θορυβώδεις) εξατμίσεις.

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Hil
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 14 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 872
Περιοχή: Π. Φάληρο/BEERLAND
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 28/1/2008, 16:53  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

λόγω την περιοχής έ;;
καλό ή κακό είναι αυτό τώρα;; Confused


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
bril
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 41
Ένταξη: 20 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 339
Περιοχή: ΚΥΨΕΛΗ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 28/1/2008, 17:00  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Κακο ειναι γιατι οι γειτονες εκει κανουν παραπονα για θορυβο.


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από brilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Gozilla
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 490

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 3/2/2008, 16:27  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αν δεν λείπω για δουλιές θα είμαι εκεί για βοήθεια. Αλλά μάλλον δεν τρέχω, το BMW είναι χωρίς μοτέρ... Θα έχετε νεώτερα.


Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GozillaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
GRIGIO
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 37
Ένταξη: 07 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 123

italy.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/2/2008, 09:02  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

acgt3 Έγραψε:
μια παραπολυ καλη εξελιξη η χορηγια θα βοηθησει παρα πολυ το TARMAK στις μελλοντικες του δρασεις και αποδρασεις συγχαρητηρια στον ανθρωπο που εκλεισε την συμφωνια και γιατι οχι να μπουν και αλλοι χορηγοι γιατι πραγματικα αξιζει αυτο το club.



Antonio θα τρέξεις???Να έχουμε και κανένα Ιταλικό αμάξι εντός πίστας.... Cool


Κύριε Ceasar με 100 ευρώ δε γεμίζετε 2 φορές ρεζερβουάρ??Εγώ που οδηγάω punto το γεμίζω 3! Very Happy Very Happy Very Happy


Για το open day τώρα...Είμαι σε περίοδο εξεταστικής η οποία λήγει 23-2...Οπότε εγώ δεν την παλεύω να έρθω Αθήνα και να βάλω το αμάξι στον καρτόδρομο...Πάντως μπράβο για το όλο θέμα!!!!!

_________________
Περήφανος κάτοχος Fiat Punto!

http://www.youtube.com/watch?v=TBfkSbTl1Jk

and

http://www.youtube.com/watch?v=o6o_3Tek5Xc&feature=channel_page
See me here!!!

Ταύρος Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GRIGIOΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/2/2008, 09:15  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ωρέ κι εγώ Punto οδηγώ, αλλά με 47 λίτρα ρεζερβουάρ το γεμίζω 2 φορές, άντε και μένουν και λίγα ευρώ στην τσέπη
Κρίμα που δε θα έρθεις Sad

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/2/2008, 17:29  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

τι να πουμε εμεις που βαζουμε 100αρα αστα για την BP δουλευω

θα τρεξω γι αυτο αλλωστε ειμαι TARMAC.

με εχουν προκαλεσει και κατι γαλλακια loebιδες Laughing Laughing Laughing

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
vlachos
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 50
Ένταξη: 18 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 110
Περιοχή: petroupoli
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/2/2008, 21:24  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αν λες για μένα, να ξέρεις ότι το αμάξι θα το φέρω όπως το κυκλοφορώ.

Μου αρέσει η κόντρα, όχι η πουστ_@… έχω λάθος;

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=1-GgXIt-cRM&feature=related

Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από vlachosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
Gozilla
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 490

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 5/2/2008, 13:47  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Εδω βλέπουμε έναν πόλεμο σε εξέλιξη... Βέβαια ο Αντώνης το αμάξι όπως το κυκλοφοράει κάθε μέρα θα το φέρει... Δε φταίει αυτός που είναι κ@βλοτίμονος, κατα βάθος θα ήθελε να κυκλοφορούσε και κάθε μέρα με AVGAS Razz


Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GozillaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 5/2/2008, 14:31  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Κατά βάθος θα ήθελε ένα ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ, αλλά -τι να κάνουμε- αναγκάζεται στο latin. Razz

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 5/2/2008, 17:27  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Jimmy_Caesar Έγραψε:
Κατά βάθος θα ήθελε ένα ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ, αλλά -τι να κάνουμε- αναγκάζεται στο latin. Razz



μονο καποιος που με μισει θα εγραφε οτι κατα βαθος θα ηθελα γερμανικο δεν λεμε ονοματα Rolling Eyes Rolling Eyes Δημητρη μου και εγω σ'αγαπαω αααααχχχχχχ.


τι ειναι το AVGAS Exclamation Question Shocked Shocked

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
johanndelta
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 5/2/2008, 18:03  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αεριο με αβγα Razz

Aviation Gas βασικα. Μεγαλη ταλαιπωρια να το προμηθευτεις, τουλαχιστον για εμας στη Χαλκιδα. Οποτε ο χαμενος ημουν εγω μιας και τα αλλα ρεμαλια λογω αναβασεων καινε τοσο καυσιμο τη χρονια οσο εγω σε εναν αγωνα. Κοστιζει σχεδον το 1/3 μιας αγωνιστικης βενζινης (οπως η ELF WRF)


  
vlachos
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 50
Ένταξη: 18 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 110
Περιοχή: petroupoli
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 5/2/2008, 18:50  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Gozilla Έγραψε:
Εδω βλέπουμε έναν πόλεμο σε εξέλιξη... Βέβαια ο Αντώνης το αμάξι όπως το κυκλοφοράει κάθε μέρα θα το φέρει... Δε φταίει αυτός που είναι κ@βλοτίμονος, κατα βάθος θα ήθελε να κυκλοφορούσε και κάθε μέρα με AVGAS Razz


Ρε θα φάμε τα μουστάκια μας σου λέω… ευτυχώς δεν έχω.

Να πούμε ότι λίγοι έχουν το θάρρος του Αντώνη (έστω και για πλάκα) να τα βάζουν με αυτοκίνητα που είναι για στροφές την στιγμή που έχει ένα από τα πιο δύστροπα αυτοκίνητα.

Τελικά μόνο τον Αντώνη θα έχω αντίπαλο;

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=1-GgXIt-cRM&feature=related

Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από vlachosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
Gozilla
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 490

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 5/2/2008, 20:13  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Δανείστε μου και εμένα κανα saxorallo και θα παίξω και εγώ παρέα σας Razz


Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GozillaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑυτή η Θ. Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες