Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
fanpapad
μαμά
μαμά


Ηλικία: 47
Ένταξη: 24 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 19
Περιοχή: Μακρυά μπροστά σου
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/12/2007, 15:31  Θέμα δημοσίευσης:  Είμαι ένας νέος...παλιός... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Χαίρετε και χρόνια πολλά με υγεία και ευτυχία σε όλους σας.

Κάποιοι με γνωρίζετε από το παρελθόν και κάποιοι όχι.

Πέρασαν 4-5 χρόνια που δεν είχα καμία επαφή με φόρα και λέσχες αυτοκινήτων, αν και κάποτε ήμουν φανατικός.

Ήμουν από τους τελευταίους που εντάχθηκα στο TFRC εν έτη 2000.

Δε θυμάμαι να μπήκα σα μέλος στο TARMAC ποτέ.

Κάποιοι με γνωρίζουν ως Φανούρη και κάποιοι ως fanpapad.

Το ίδιο είναι.

Μου έχετε λείψει αφάνταστα, όμως επειδή άλλαξα τη ζωή μου 2 φορές μέσα σε 5 χρόνια απήχα.

Έπρεπε να γίνει και έγινε.

Έχω φοβερές αναμνήσεις με κάποιους από εσάς, μέσα από εκδρομές, βόλτες, παρέα, track days, go-karting κα.

Αυτά δε λησμονιούνται ακόμα και τώρα που είναι 31 και έχω αρχίσει να βλέπω και μερικές άσπρες τρίχες στη κεφαλή μου.

Πριν από 5 χρόνια ακριβώς "έφυγε" για πάντα ένας μοναδικός, σπάνιος, έκτακτος, ιδιαίτερος και αξεπέραστος άνθρωπος!

Ο Σταύρος Κυρήκος στις 27/12/2002 μας "άφησε" για τη γειτονιά των αγγέλων εντελώς ξαφνικά!

Από τότε η δική μου ζωή άρχιζε να αλλάζει!

Δεν το έχω ξεπεράσει και θα το φέρνω βαρέως μέσα μου για πάντα!

Κάποιοι από σας είχατε τη τιμή να τον γνωρίζετε, κάποιοι άλλοι όχι!

Τον φωνάζαμε "Παππού"!

Μας λάτρευε όλους κι εμείς το ίδιο.

Σταύρο τίποτα δεν είναι το ίδιο χωρίς εσένα!


Χρόνια πολλά και να προσέχετε.

Φιλιά.

Φανούρης.

_________________
Εις μνήμη Σταύρου Κυρήκου 27/12/2002...Σταύρο, τίποτα δεν είναι το ίδιο χωρίς εσένα...

Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από fanpapadΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Hil
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 14 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 872
Περιοχή: Π. Φάληρο/BEERLAND
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 29/12/2007, 19:48  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Γεια σου Φανούρη...
ελπίζουμε να σε δούμε καμιά Παρασκευή (όταν καταφέρω να έρθω κι εγώ)
σε κάποια συνάντηση!!


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 29/12/2007, 21:45  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Hil Έγραψε:
Γεια σου Φανούρη...
ελπίζουμε να σε δούμε καμιά Παρασκευή (όταν καταφέρω να έρθω κι εγώ)
σε κάποια συνάντηση!!



αληθεια ποτε θα καταφερεις να ερθεις

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
Gozilla
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 490

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 29/12/2007, 23:51  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Βρε καλώς τον Φανούρη!!! Παρακαλώ τους κύριους Administrator του TARMAC, να ανοίξουν ειδικό χώρο στη σελίδα για να γράψει ο fanpapad τα άπαντα των AUDI!!! Very Happy


Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GozillaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
fanpapad
μαμά
μαμά


Ηλικία: 47
Ένταξη: 24 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 19
Περιοχή: Μακρυά μπροστά σου
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 31/12/2007, 14:43  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ποιά AUDI;

Πάνε αυτά.

Μετά ήρθαν τα EVO VIII, τα Grand Cherokee και τα Cayenne Turbo.

Πρέπει να γράφω για πολλά άπαντα.

Το R8 μ΄αρέσει, αλλά το RS6 θα έχει 580 PS, οπότε...

...γέρασα, αλλά μυαλό δεν έβαλα.

_________________
Εις μνήμη Σταύρου Κυρήκου 27/12/2002...Σταύρο, τίποτα δεν είναι το ίδιο χωρίς εσένα...

Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από fanpapadΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
HomoR
μαμά
μαμά


Ηλικία: 48
Ένταξη: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 6

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 3/1/2008, 17:02  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

ΣΟΚ!!!
Φανουρη ελπιζω να με θυμασαι...Δημητρης απο Γιαννενα..στειλε μου σε παρακαλω σε πμ το τηλ σου η σε μαιλ...


Αιγόκερως  Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HomoRΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
fanpapad
μαμά
μαμά


Ηλικία: 47
Ένταξη: 24 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 19
Περιοχή: Μακρυά μπροστά σου
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/1/2008, 15:47  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Λυπάμαι αλλά δε σε θυμάμαι καθόλου.

Βοήθησέ με λίγο.

_________________
Εις μνήμη Σταύρου Κυρήκου 27/12/2002...Σταύρο, τίποτα δεν είναι το ίδιο χωρίς εσένα...

Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από fanpapadΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Gozilla
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 490

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/1/2008, 19:30  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Φανούρη φίλτατε, ξεκίνα και γράφε! Τα περι Audi ήταν ένα ποίημα...
Ο Δημήτρης ήταν κατα καιρούς γνωστός με τα nickname Vanquish, oXo και άλλα που μου διαφεύγουν. Ελπίζω να βοήθησα.


Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GozillaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
fanpapad
μαμά
μαμά


Ηλικία: 47
Ένταξη: 24 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 19
Περιοχή: Μακρυά μπροστά σου
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 5/1/2008, 14:24  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Σωστά ναι τώρα θυμάμαι.

Ευχαριστώ Gozi.

_________________
Εις μνήμη Σταύρου Κυρήκου 27/12/2002...Σταύρο, τίποτα δεν είναι το ίδιο χωρίς εσένα...

Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από fanpapadΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες