Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
johanndelta
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 3/7/2006, 09:28  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Και πουλαει το Polo στην Ιταλια;;;

Αντε να κανετε αυτη την...περιβοητη κοντρα σας να ησυχασουμε... Rolling Eyes


  
Moufas
μαμά
μαμά


Ηλικία: 44
Ένταξη: 02 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 35

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 3/7/2006, 13:36  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Γειά σου Βαγγέλη σιδεροφάγε με το καπατσέ σου. Άμα σου χαλάσει τπτ στο Astra πέρνα από το ποδηλατάδικο να στο φτιάξω κερνάω το service Very Happy

_________________
Image

Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Πίθηκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από MoufasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Dr.Saimon
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 3/7/2006, 17:31  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Moufas Έγραψε:
Γειά σου Βαγγέλη σιδεροφάγε με το καπατσέ σου. Άμα σου χαλάσει τπτ στο Astra πέρνα από το ποδηλατάδικο να στο φτιάξω κερνάω το service Very Happy


Καλα μεχρι και εδω με ακολουθης ρε αχρειε????? Φτου!!!!!!!!
WELCOME TO THE CLUB ΗΛΙΑ ΜΟΥ

Γιαννη αν γινη η κοντρα ελα μπροστα μου να σου κανω sleepstriming
για να τον περασω πιο ανετα!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


  
Hector
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 39
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 195
Περιοχή: COVENTRY...
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/7/2006, 04:12  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Saimon Έγραψε:
Γιαννη αν γινη η κοντρα ελα μπροστα μου να σου κανω sleepstriming
για να τον περασω πιο ανετα!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Μην εκφραζεσε ετσι....φιλικο ανοιγμα για απλη μετριση επιδοσεων...


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HectorΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/7/2006, 09:37  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Με αυτά που βλέπω εδώ, εγώ θα έρθω από πίσω σου.

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Dr.Saimon
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/7/2006, 11:10  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Jimmy_Caesar Έγραψε:
Με αυτά που βλέπω εδώ, εγώ θα έρθω από πίσω σου.


Μα μονο απο πισω μου μπορης να εισαι!!!!!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


  
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/7/2006, 11:36  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αν θέλει η νύφη κι ο γαμπρός... Wink

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Dr.Saimon
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/7/2006, 12:43  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Jimmy_Caesar Έγραψε:
Αν θέλει η νύφη κι ο γαμπρός... Wink


Λυσσαξες κουφαλα!!!!!!!

NO MORE OFF TOPIC


  
Dr.Saimon
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 13/7/2006, 14:59  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

speedloader Έγραψε:
Sorry, λάθος ημερομηνία άρα 7/7...
Θα κάτσω στα αυγά μου μεχρι τοτε Laughing

Μετά όμως πουλ πουλ πουλ Saimon Laughing



13/7 ειναι σπεεδλοαδερ!!!!!
Που εισαι?????

Πουλ
Πουλ
Πουλ
Πουλ


  
speedloader
μαμά
μαμά


Ηλικία: 46
Ένταξη: 26 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 98

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 13/7/2006, 17:24  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ήμουν διακοπές Σάιμον Τέμπλαρ.

Το ξανασκέφτηκα και είπα ότι περνάω καλύτερα στη θάλασσα
από το να τσαγιάζω κακόμοιρα Άστρα. Laughing Laughing
Έμαθα ότι κι εσύ ήσουν εξαφανισμένος στις 7/7.

Θα τα πούμε όμως. Wink
Δεν σε έχω ξεχάσει. Laughing Laughing Laughing


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από speedloaderΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Dr.Saimon
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 13/7/2006, 19:51  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

speedloader Έγραψε:
Ήμουν διακοπές Σάιμον Τέμπλαρ.

Το ξανασκέφτηκα και είπα ότι περνάω καλύτερα στη θάλασσα
από το να τσαγιάζω κακόμοιρα Άστρα. Laughing Laughing
Έμαθα ότι κι εσύ ήσουν εξαφανισμένος στις 7/7.

Θα τα πούμε όμως. Wink
Δεν σε έχω ξεχάσει. Laughing Laughing Laughing


Τη λες βρε καημενε?????????
Κοντρα ηταν αυτο που καναμε?????
Ρωτα οποιον θες...κοντρα θεωρητε τα 400 μετρα και τα 1000 μετρα απο 0 χλμ!!!!!!
Το οτι με περασες δεν το αμφησβητω!!!!
Και το 0-160 μουφα ειναι αλλα στο κανω το χατηρακι...
Και στο μιιτινγ το εγραψα οτι δεν θα ερθω.Εσυ οταν ηταν να ερθεις μας εγραψες ολους!!!!!!!Τοτε που θα ερχοταν και ο Εκτορας!
Twisted Evil


  
speedloader
μαμά
μαμά


Ηλικία: 46
Ένταξη: 26 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 98

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 14/7/2006, 02:30  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

To 'χεις πάρει σοβαρά το θέμα βλέπω! Smile

Όχι όμως όταν τρώμε 2 αυτοκίνητα (και βάλε) να μην το θεωρούμε κόντρα.

Δεν μου κάνεις κανένα χατηράκι.
Θα την πάμε την κόντρα όπως την θέλεις εσύ.

Έστω και στο ξύρισμα Laughing Laughing Laughing Laughing


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από speedloaderΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Dr.Saimon
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 14/7/2006, 08:10  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

speedloader Έγραψε:
To 'χεις πάρει σοβαρά το θέμα βλέπω! Smile

Όχι όμως όταν τρώμε 2 αυτοκίνητα (και βάλε) να μην το θεωρούμε κόντρα.

Δεν μου κάνεις κανένα χατηράκι.
Θα την πάμε την κόντρα όπως την θέλεις εσύ.

Έστω και στο ξύρισμα Laughing Laughing Laughing Laughing


Tη λες ρε Θαναση?
Σοβαρα να το παρω το θεμα?Ευτηχος που υπαρχη κσι αυτο το τοπικ και σπαμε πλακα γμτ!!!
Χεστηκα για το ποιος ειναι πιο γρηγορος....πραγματικα!!!!!!!
Απλα ειναι ο χαβαλες και η "κοντρα" μεταξυ μας.Τιποτα αλλο.


  
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 14/7/2006, 09:30  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Θα αρχίσουμε να μοιράζουμε κάρτες μου φαίνεται!
Α! στο... χαβαλέ.

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Moufas
μαμά
μαμά


Ηλικία: 44
Ένταξη: 02 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 35

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 14/7/2006, 10:09  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Saimon Έγραψε:
Και το 0-160 μουφα ειναι ................


Την μπλούζα που ζήτησες θα την βλέπεις με κυάλια σε λίγο Laughing

_________________
Image

Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Πίθηκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από MoufasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Dr.Saimon
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 14/7/2006, 11:59  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Moufas Έγραψε:
Saimon Έγραψε:
Και το 0-160 μουφα ειναι ................

Την μπλούζα που ζήτησες θα την βλέπεις με κυάλια σε λίγο Laughing



Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


  
Moufas
μαμά
μαμά


Ηλικία: 44
Ένταξη: 02 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 35

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 25/1/2007, 20:12  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Χθες το βραδάκι πέτυχα τον αγαπητό speedloader να παρκάρει το Alfa στο γνωστό σημείο Wink . Τους Ζητάδες του είδες πως σε κόβαν όταν έστριψες στο φανάρι Very Happy Exclamation

_________________
Image

Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Πίθηκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από MoufasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες