Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑυτή η Θ. Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
Gozilla
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 490

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/1/2007, 18:37  Θέμα δημοσίευσης:  Εντυπώσεις από Φιλανθρωπική Εκδήλωση 06 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Για άλλη μια φορά η Λέσχη Φίλων Αυτοκινήτου Υψηλών Επιδόσεων εκπλήρωσε την ετήσια, σημαντική υποχρέωση της και έφερε σε πέρας άλλη μια Φιλανθρωπική Εκδήλωση. Πιστεύω ότι τηρουμένων των αναλογιών η εκδήλωση είχε επιτυχία. Τα παιδιά ενθουσιάστηκαν με την εμπειρία της συνοδήγησης σε καταξιωμένους οδηγούς αλλά και αγνούς sportsmen στο δεξί μπάκετ αγωνιστικών αυτοκινήτων. Η ροή της εκδήλωσης ήταν συνεχής, χωρίς πολλά κενά, ειδικά όσον αφορά το κομμάτι πίστα και θέλω να πιστεύω ότι και οι αγωνιζόμενοι το χάρηκαν πραγματικά, όπως ανέφερε και ο θρυλικός "Ιαβέρης", κατα κόσμον Τάσος Μαρκουίζος, στην σύντομη ομιλία του. Όλα κύλησαν ομαλά, χωρίς απρόοπτα, χάρη στις προσπάθειες όλων των μελών της λέσχης που παραβρέθηκαν στην εκδήλωση. Κάθε χρόνο και καλύτερα λοιπόν!
¶ξια συγχαρητηρίων η προσπάθεια των οδηγών, άξια και η προσφορά της πίστας KARTODROMO, σημαντικότατη και η παρουσία των μέσων μαζικής ενημέρωσης που κάλυψαν το γεγονός. Σε όλους τους παραπάνω ένα μεγάλο ευχαριστώ, εκ μέρους και των παιδιών.


Ιχθύες Γένος:Αρσενικό ¶λογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GozillaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
dimsabas
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 10 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 108

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/1/2007, 21:09  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Τα συγχαρητήριά μου σε όλους! Πρώτη μου παρουσία σε τέτοια εκδήλωση κι έχω να πω μόνο καλά λόγια. Μπράβο σε όλους όσους εργάστηκαν και κουράστηκαν για να πετύχει, στους οποίους βέβαια δε βάζω τον εαυτό μου... Very Happy
Τα παιδάκια φάνηκαν να το χάρηκαν, ο Δημήτρης ήταν ά-ψ-ο-γ-ο-ς, κατάφερε (παρά την κούραση) να είναι λαλίστατος (σε μικρόφωνο και τιμόνι Very Happy ), ακόμα και να ομορφύνει και ζωντανέψει την -κάπως- άχαρη διαδικασία της δημοπρασίας (αμάν πια με αυτές τις πεταλιέρες... Του χρόνου θα δώσω τα δεύτερα ζαντολάστιχα του Miata μου... Laughing )!


Παρθένος Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από dimsabasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
_-MaNo$-_
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 48
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 707
Περιοχή: Aθηνα Χαλανδρι
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/1/2007, 21:21  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Προσωπικα θέλω να ευχαριστήσω πολύ όλους οσους μας βοηθησαν να ερθει εισ περας αυτη η εκδηλωση ακομα και σενα μεσιε dimsabas που εβγαλες τον εαυτο σου απεξω λιγο πιο πανω Smile ολοι σας ησασταν αψογοι και ολα κυλισαν ομαλα. Το ρεπορταζ του σταρ μου τα χαλασε λιγο μολισ το ειδα στο δελτιο των 7μιση γιατι πιο πολυ για τα καρτ ελεγε παρα για την εκδηλωση....αφηστε που με εγραψε με ασχετο ονομα Razz θα αναλαβει ομως ο μεσιε zimi sezar (με γαλλικη προφορα παρακαλω) αυριο στο σταρ να τα μπαλωσουν εεχεχχε Επισης θελω να ευχαριστησω και ολους τους οδηγους αγωνιστηκων που ηρθαν με τα αμαξια τους για να προσφερουν χαρα και μια αξεχαστη εμπειρια στα παιδια των 2 ιδρυματων!!Και παλι ευχαριστω!


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από _-MaNo$-_Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
ΣταύRRoΣ46
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 38
Ένταξη: 07 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 161
Περιοχή: Aθήνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/1/2007, 21:38  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ένα μπράβω να πω κ εγώ με τη σειρά μου σε όλους!
Προσωπικά πάντως ενώ χάρηκα πολύ που τα παιδιά διασκέδασαν,στενοχωρήθηκα όμως από την προσέλευση του κόσμου.Για πολύ μικρότερης σημασίας events μαζεύεται κόσμος.Σήμερα που θα είχε κ παραπάνω αξία η παρουσία του έλειπε.


Λέων Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από ΣταύRRoΣ46Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/1/2007, 22:44  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Δόξα τω Θεώ όλα ήταν όμορφα.
Τα παιδιά ήταν κατενθουσιασμένα και το μόνο που τους έλειπε ήταν περισσότερος χρόνος στο δεξί μπάκετ των αγωνιστικών.
Οι υπεύθυνοι των Ιδρυμάτων χαρούμενοι με τη χαρά των μικρών μας φίλων.
Οι οδηγοί για άλλη μια φορά μας τίμησαν με την παρουσία τους και άντλησαν ευχαρίστηση από τα γελαστά πρόσωπα των νεαρών συνοδηγών τους.
Οι παρευρισκόμενοι καθ'όλα άψογοι.
Οι TARMACίτες πιο πρόθυμοι για συμμετοχή στην οργάνωση από κάθε άλλη χρονιά!
Μερικές μικροκαθυστερήσεις υπήρχαν αλλά νομίζω ήταν άνευ σημασίας (και έτσι κι αλλιώς δεν οφείλονταν σ'εμάς)
Το μοναδικό που βλέπω με τα νυσταγμένα μου μάτια Shocked ότι θα μπορούσαμε να είχαμε καλύτερο είναι η προσέλευση του κόσμου για να βοηθήσουμε ακόμα περισσότερο και πιο ουσιαστικά τα παιδιά. Ομως η ατμόσφαιρα μύριζε Αγάπη από μακρυά και αυτό δεν αλλάζει με τίποτα !!!

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΠΑΡΑΛΙΑΣ
μαμά
μαμά


Ηλικία: 42
Ένταξη: 19 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 16
Περιοχή: vatos locos
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/1/2007, 11:39  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλημερα σε ολους ειμαι νεος στο forum και αν και παρακολουθουσα το site καιρο αυτη η εκδηλωση ηταν η αφορμη για να γραφτω κι εγω. Προσωπικα ηθελα πολυ να ερθω αλλα ειχα μια επαγγελματικη υποχρεωση την κυριακη και προσπαθουσα να το αποφυγω για να ερθω. Τελικα ξυπνησα την κυριακη χαλια με τρομερο πονοκεφαλο και εμμετους και δεν πηγα πουθενα. Στεναχωρηθηκα γιατι τετοιες προσπαθειες αξιζουν πολλα και ηθελα να ειμαι εκει να βοηθησω με οποιον τροπο μπορω. Συγχαρητηρια σε ολους σας και ευχομαι να γινονται συνεχεια τετοιες εκδηλωσεις και να συμμετεχει ο κοσμος.


Ταύρος Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από ΠΑΡΑΛΙΑΣΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
opelcorsa-a
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 49
Ένταξη: 13 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 123
Περιοχή: Π.Ηρακλειο-Λουτσα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/1/2007, 13:03  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Εγω ειχα εργατικο ατυχημα την Παρασκευη και δεν μπωρεσα να ερθω.Εσπασα το χερι μου και την Τεταρτη θα κανω επεβαση. Crying or Very sad

_________________
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opelcorsa-aΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
johanndelta
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/1/2007, 14:03  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καταρχην περαστικα Φρεντο. Smile

Απο εκει και μετα, αν και ημουν αρνητικα προδιατεθημενος τον τελευταιο καιρο σε μη αναστρεψιμο σημειο (κατι που το ξερουν αρκετοι) η χθεσινη εκδηλωση αν και με μικροτερα μεγεθη (και ως προς τον αριθμο των αγωνιστικων αλλα και για τον αριθμο των χρηματων που αποδωθηκαν στα 2 ιδρυματα που μας τιμησαν με την παρουσια τους) ηταν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ αφου και παλμος υπηρχε αλλα κυριως μεγαλο ενδιαφερον απο ολους σας κατι που μας χαροποιησε και μας γεμισε αισιοδοξια για τη συνεχεια. Οπως και να εχει αλλο ενα επιτυχημενο event περασε στην ιστορια και πλεον μπαινουμε στην καινουργια χρονια. Σε ενα μηνα εχουμε το 1ο OD για το 2007 και για να δουμε τι θα δουμε απο μελη... Rolling Eyes
Κατα τα αλλα, ευχαριστουμε καθε εναν ξεχωριστα που βοηθησε σε καθε επιπεδο για την πραγματωση της 5ης -αισιως- φιλανθρωπικης και (ευελπιστω) ραντεβου του χρονου τετοια εποχη οπουδηποτε χρειαστει...


  
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/1/2007, 14:59  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Συγχαρητήρια παιδιά!! Δυστυχώς, πέρασα μόνο για μια καλημέρα κι έφυγα νωρίς, λίγο απογοητευμένος αρχικά, γιατί ο κόσμος φάνηκε να είναι λίγος, όμως εκ των υστέρων διάβασα γενικώς ότι η εκδήλωση πήγε καλά και τα παιδιά πέρασαν πολύ όμορφα και αυτό είναι που μετράει!!

Μπράβο σε όλους σας!!!

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
Adonis
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 106
Περιοχή: Ρόδος
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/1/2007, 15:08  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ένα μπράβο και από μένα σε όλους σας που ήσασταν εκεί και βοηθήσατε, άλλος περισσότερο και άλλος λιγότερο. Για κάτι τέτοια στεναχωριέμαι που είμαι σε νησί και δεν μπορώ να δίνω εύκολα το παρόν...

_________________
mmmmmmmmmMPSsssssssss

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από AdonisΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/1/2007, 15:11  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Πολλά ευχαριστώ από όλο το TARMAC στους οδηγούς αγώνων που μας τιμήσατε με τα αυτοκίνητά σας και με την παρουσία σας και συμβάλλατε στην πραγματοποίηση και της φετεινής Φιλανθρωπικής Εκδήλωσης !

Αμαξόπουλος Δημήτρης
Βαλαλάκης Κυριάκος
Βλάχος Νίκος
Βούλγαρης Θοδωρής
Γεωργάς
Δημητροκάλλης Γιάννης
Δοντάς Γιάννης
Ζάγαρης Γιάννης
Ιαβέρης
Ιγγλέσης Αρης
Κάζακλης Θανάσης
Μαλαχτάρης Σωτήρης
Μπουρνούς
Πάλλας Κώστας
Πούντος Σπύρος
Σμυρναίος Παναγιώτης

Επίσης πολλά ευχαριστώ
Φάνη Γιαννικόπουλε, Αρη Ιγγλέση που βοηθήσατε σε καίρια σημεία της διοργάνωσης,
κα Φ. Ψαρράκου-Carrefour και κ Θεολόγη-Atlas Team, για τις προσφορές σας στα Ιδρύματα.

Για άλλη μια φορά αξίζουν συγχαρητήρια όλοι όσοι παρευρέθησαν απλά και μόνο για την ιδέα της εκδήλωσης, αλλά και σε όσους έστειλαν από μακρυά την ηθική και οικονομική συνεισφορά τους.

Ενα μεγάλο μπράβο σε όσους ασχολήθηκαν ενεργά με το θέμα της οργάνωσης της Φιλανθρωπικής Εκδήλωσης:

Αναδιώτης Ιάσωνας
Αρώνης Λουκάς
Αυγουστής Γιώργος
Βαρυπάτη Γωγώ
Γκουρομέτσιος Χρήστος
Δημητροκάλλης Γιάννης
Κόντος Σταύρος
Κοντούλης Αγγελος
Παπαϊωάννου Θανάσης
Σελάς Δημήτρης
Συρίγος Ανδρέας
Τσουκλείδης Γιάννης
Φυκάρης Λουκάς
Χειλαδάκης Κώστας
Χριστοφόρου Κώστας
Ψαρρός Μανώλης
επίσης στον Δημήτρη Κουβαρά που, αν και δεν είναι μέλος του TARMAC βοήθησε ισάξια στην οργάνωση...
...αλλά και εκείνους που ήταν στη διάθεση της οργάνωσης αλλά δε χρειάστηκαν τελικά.


Τέλος θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε θερμά το Kartodromo και τους κκ. Κ. Μιχαλόπουλο και Γ. Καμιτσάκη για την ευγενή παραχώρηση της πίστας και των εγκαταστάσεων για την πραγματοποίηση της Φιλανθρωπικής Εκδήλωσης.

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
opelcorsa-a
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 49
Ένταξη: 13 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 123
Περιοχή: Π.Ηρακλειο-Λουτσα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 23/1/2007, 13:42  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ευχαρηστω.

_________________
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opelcorsa-aΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 25/1/2007, 14:09  Θέμα δημοσίευσης:  Οι πρώτες Φωτογραφίες... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Τραβήχθηκαν από τον taurus, μέλoς του 4Τ forum. Ο Κώστας μας τις παραχωρεί ευγενικά και...
Να οι πρώτες φωτογραφίες της Φιλανθρωπικής Εκδήλωσης!

====================
"taurus" wrote:

Όπως υποσχέθηκα και εγώ...

ImageImageImageImage

ImageImageImageImage

ImageImageImage

ImageImageImage
====================

Ευχαριστούμε πολύ Κώστα !

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑυτή η Θ. Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες