Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/10/2005, 10:41  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Πρόσεχε μην το πάρεις στο χέρι χωρίς φίλτρο.

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Braker
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 109
Περιοχή: Αθήνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/10/2005, 11:13  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Για λίγο το άφησα. Απλά για να δω τι διαφορές θα υπάρξουν…

_________________
Speed Yellow Killer Bee

Λέων Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από BrakerΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Nitroking
μαμά
μαμά


Ηλικία: 38
Ένταξη: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 20

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/10/2005, 11:21  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Και ο ηχος αντε γεια ε!Τυφλα να χουν τα VTEC!

_________________
ImageImage

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Βουβάλι Μη ΟρατόςΠροσωπική Γκαλερί από NitrokingΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
sdvlachos
μαμά
μαμά


Ηλικία: 45
Ένταξη: 19 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 8
Περιοχή: Volos
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/10/2005, 08:14  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ποιό V-Tec, μυρδάλιο είναι το εργαλίο σου λέω Laughing


Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από sdvlachosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
mixmavros
μαμά
μαμά


Ηλικία: 37
Ένταξη: 14 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 16

spain.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/10/2005, 13:57  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Braker Έγραψε:
Εχθές έκανα την μετατροπή “όλα μέσα” στο Daihatsu (1.0). Μια σωλήνα από την πεταλούδα στην μετόπη (χωρίς φίλτρα κτλ). Η συμπεριφορά του αυτοκινήτου άλλαξε τελείως... φαίνεται οι πρωτεΐνες από τα ζουζούνια που περνάνε στην εισαγωγή κάνουν καλό. Razz


Τρόμαξα και μόνο που το είδα!! Βρε αθεόφοβε... Πάντως μπορεί να δημιουργηθεί σοβαρό πρόβλημα...

ΥΓ: Το daihatsu το έχεις για δοκιμές;; Twisted Evil


Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Τίγρης ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από mixmavrosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
Braker
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 109
Περιοχή: Αθήνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 24/10/2005, 13:56  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

mixmavros Έγραψε:
ΥΓ: Το daihatsu το έχεις για δοκιμές;; Twisted Evil


Κάπως έτσι… Razz

_________________
Speed Yellow Killer Bee

Λέων Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από BrakerΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Samurai
μαμά
μαμά


Ηλικία: 44
Ένταξη: 01 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 5

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 1/11/2005, 14:41  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ερωτηση, ισως βλακεια....Αν παρω σκουπα απο Saxorallo και τη βαλω στο δικο μου που εχουμε σχεδον τα ιδια αλογα μαμα (Mitsubishi Lancer 95) θα δουλεψει?

_________________
X-Ljunior
No Mitsu??? No Car!!!
Image

Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από SamuraiΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
kyan
μαμά
μαμά


Ηλικία: 54
Ένταξη: 31 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 55

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 1/11/2005, 14:57  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Jimmy_Caesar Έγραψε:
Πάντως ιδιαίτερη προσοχή πρέπει να δοθεί στην περίπτωση της φιλτροχοάνης.
Πολύ ωραιότερος θόρυβος στα ανοίγματα και σημαντική διαφορά στην απόδοση ΑΝ γίνει καλή δουλειά στη θερμομόνωσή της για να μην περνά η θερμοκρασία της μηχανής, μια και ο θερμός αέρας είναι και πιο αραιός, άρα δεν "μας κάνει"...

Επίσης προσοχή στην θέση που βάζετε τη φιλτροχοάνη γιατί μπορεί να κάψει το MAF αν είναι πολύ κοντά του.

Εγώ έχω βάλει ένα ελεύθερο φιλτράκι της JR στην 147 και είδα μια μικρή διαφορά στις χαμηλομεσαίες και στην απόκριση του (ηλκεκτρικού) γκαζιού. Τη μεγαλύτερη διαφορά, πάντα στη ροπή την είδα όταν αφαίρεσα τους προκαταλύτες και τους αντικατέστησα με σωλήνες (με μούφες για τους 2 αισθητήρες "λ" των προκαταλυτών).

Στη Sud έχω ένα φίλτρο της Pipercross με ξυρισμένη την "αυγοθήκη" που είχε από κάτω για να λεπτύνει. Πριν από αυτό είχα μια ιδιοκατασκευή με τούλι από μπομπονιέρα Shocked τυλιγμένο γύρω από τον πλαστικό σκελετό του μαμά φίλτρου. Δεν μπορώ να πω πως είδα κάποια διαφορά στην απόδοση πέρα από τον λίγο πιο μπάσο ήχο.

Και μιας και μιλάω για ήχο δοκίμασα να βγάλω το καπάκι του παπά (πάντα στη Sud). Ο ήχος ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ (στην Αττική Οδό ο,τιδήποτε πλησίαζα έκανε έντρομο δεξιά Razz) αλλά στις μεγάλες ταχύτητες είχα πτώση απόδοσης, μάλλον έμενα από αέρα λόγω "αποκόλλησης ροής".


Κριός Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από kyanΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Braker
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 109
Περιοχή: Αθήνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 1/11/2005, 17:43  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Samurai Έγραψε:
Ερωτηση, ισως βλακεια....Αν παρω σκουπα απο Saxorallo και τη βαλω στο δικο μου που εχουμε σχεδον τα ιδια αλογα μαμα (Mitsubishi Lancer 95) θα δουλεψει?
Xωρίς να είμαι σίγουρος (μην σε πάρω και στον λαιμό μου) θα έλεγα πως ναι. Αρκεί να την τοποθετήσεις σωστά.

_________________
Speed Yellow Killer Bee

Λέων Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από BrakerΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Samurai
μαμά
μαμά


Ηλικία: 44
Ένταξη: 01 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 5

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 3/11/2005, 10:57  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Τι εννοείς Braker? Να παίρνει σωστά αέρα?

_________________
X-Ljunior
No Mitsu??? No Car!!!
Image

Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από SamuraiΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
Braker
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 109
Περιοχή: Αθήνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 3/11/2005, 11:08  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Να μην έχει μπροστά τίποτα εμπόδια, όχι πολλές γωνίες στα κολάρα κτλ.

_________________
Speed Yellow Killer Bee

Λέων Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από BrakerΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Samurai
μαμά
μαμά


Ηλικία: 44
Ένταξη: 01 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 5

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 3/11/2005, 11:33  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ευτυχως δεν χρειαζονται πολλες γωνιες,οποτε λογικα θα λειτουργησει.Εν τω μεταξυ εχω ακουσει Colt του 99 με σκουπα και εχει τρελο ηχο,σαν Honda.

Παρεπιμπτοντως αν εχει κανεις σκουπα και την δινει δεχοντας πρωτα γινει δοκιμη, δεχτον.

_________________
X-Ljunior
No Mitsu??? No Car!!!
Image

Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από SamuraiΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
Nitroking
μαμά
μαμά


Ηλικία: 38
Ένταξη: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 20

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/11/2005, 09:17  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Μηπως αυτο που ακουσες φοραγε το γνωστο καλο μοτερακι Mivec που ειναι 1600 175 αλογα με τεχνολογια αντιστοιχη των Honda?Γιατι αν ηταν ετσι σιγουρα εκανε τετοιο ηχο!Και στην Ιαπωνια το Colt με αυτο το μοτερ λεγοταν Mirage..

_________________
ImageImage

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Βουβάλι Μη ΟρατόςΠροσωπική Γκαλερί από NitrokingΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
JHON_STARLET
μαμά
μαμά


Ηλικία: 42
Ένταξη: 18 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 3
Περιοχή: ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΚΑΙ ΛΕΙΒΑΔΙΑ
japan.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/11/2005, 09:37  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Εγω παντος με ενα φιλτρο πηρα σχεδον 7 αλογα οσοι ηταν στην δυναμομετρηση το ειχαν δει.
κανενας δεν το πιστευε και το παιδι που εκανε την δυναμομετρηση πριν την κανει ελεγε οτι θα παει χειροτερα απο οτι με το μαμα φιλτρο.
το μοτερ τοτε ειχε 195 000 χλμ




Έχει επεξεργασθεί από τον/την JHON_STARLET στις 7/11/2005, 12:08, 1 φορά
Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από JHON_STARLETΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailMSN Messenger
Nitroking
μαμά
μαμά


Ηλικία: 38
Ένταξη: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 20

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 6/11/2005, 11:56  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Μπορω να το επιβεβαιωσω,ημουν μπροστα και απο 79 πηγε 86 αν θυμαμαι καλα!

_________________
ImageImage

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Βουβάλι Μη ΟρατόςΠροσωπική Γκαλερί από NitrokingΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Samurai
μαμά
μαμά


Ηλικία: 44
Ένταξη: 01 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 5

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 7/11/2005, 11:14  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

NitroKing οχι δεν ηταν.Το ξερω το μοτερακι γιατι ηθελα να το βαλω και εγω αλλα ανταλλακτικα μηδεν.Ηταν αργο (λογικα 1300) αλλα ο θορυβος τρελος. Μαλλον με βλεπω να πηγαινω και εγω για κανενα βαρελακι, ξερετε.....το γνωστο BMC και βλεπουμε.

_________________
X-Ljunior
No Mitsu??? No Car!!!
Image

Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από SamuraiΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
Nitroking
μαμά
μαμά


Ηλικία: 38
Ένταξη: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 20

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 7/11/2005, 19:26  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Το ΒΜC στα Ibiza κανει ωραιο θορυβο..Εσυ βασικα λιγο πιο στενη εξατμιση θες για να ανακτησεις τη χαμμενη ροπη οτυ μοτερ σου..

_________________
ImageImage

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Βουβάλι Μη ΟρατόςΠροσωπική Γκαλερί από NitrokingΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
swiftakias
μαμά
μαμά


Ηλικία: 41
Ένταξη: 12 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 3

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/1/2006, 21:32  Θέμα δημοσίευσης:  τι να βάλω; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

ρε παιδια εχω ενα swift gti και θα ειθελα να μου πειτε τι φιλτρο να βαλω.δηλαδη χοανη,μανιταρι,βαρελακι κτλπ με λιγα λογια πιο κανει καλυτερη δουλεια για το αυτοκινητο μου


Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από swiftakiasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Hil
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 14 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 872
Περιοχή: Π. Φάληρο/BEERLAND
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/3/2006, 11:37  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Φίλε Swiftakia, απ' ότι έχω δει, οι περισσότεροι βάζουν χοάνη! Βαρελάκι έχω δει λίγα να έχουν (θέλει χώρο και είναι λίγο ακριβό)!
Να ρωτήσω κάτι! Στο Swift μου(απλό 1300άρι ) εάν βγάλω τελείως τον παπά (ένα στρογγυλό ταψί) και το αφήσω με το φίλτρο KN που του έχω βάλει (όχι φιλτροχοάνη), κάνει καλό;


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
swiftakias
μαμά
μαμά


Ηλικία: 41
Ένταξη: 12 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 3

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/3/2006, 20:48  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

δεν υπαρχει καποιο προβλημα,εγω βασικα εχω αλλα εχω μανιταρι για αυτο ρωταω μηπως το εχει ψαξει κανεισ τι ειναι καλυτειρο


Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από swiftakiasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες