Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
Dr.Saimon
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 5/3/2006, 10:09  Θέμα δημοσίευσης: Oooh ! Τα καημενα τα ζωακια δεν φταινε αλλα..... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Χθες το μεσημερι οδηγουσα στον κεντρικο δρομο της Λυκοβρυσης.Κλασσικο μεσημερακι για καφε στην λιακαδα με καλη παρεα.Εκει λοιπον που πηγαινα με 60 και κατι ψιλα(το Ατος δεν παει παραπανω)απο το πουθενα ξεφητρωσε μια γατα.Τη γατα δηλαδη...ο κεντερης σε τετραποδη version ηταν.Ουτε να φρεναρω προλαβα ουτε τιποτα.Λιγο το τιμονι αριστερα αλλα ηταν αργα.Εμπρος δεξια τροχος βρηκε το καημενο κεφαλι της.Ευτηχος δεν ερχοταν κανεις απο πισω.Τελικα την τραυματισα μαλλον βαρια....Ηταν μεγαλο το σοκ βλεπωντας την να περναει απεναντι(επεμενε η βλαμενη)με το κεφαλι να σερνετε κατω.
Ηταν η πρωτη φορα που χτυπησα κατι ζωντανο στο δρομο.Απο χθες ολοι με φωναζουν CAT KILLER....

Ειναι να μην σου βγει το ονομα..... Sad


  
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 5/3/2006, 16:01  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Hil
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 14 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 872
Περιοχή: Π. Φάληρο/BEERLAND
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 5/3/2006, 22:21  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Φίλε μου, δυστηχώς συμβαίνουν αυτά Crying or Very sad !!
Jimmy θυμάσαι; Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 6/3/2006, 02:38  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αν θυμάμαι λέει.... Crying or Very sad

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kyan
μαμά
μαμά


Ηλικία: 54
Ένταξη: 31 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 55

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 7/3/2006, 12:22  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Λατρεύω τις γάτες και θα κάνω ο,τιδήποτε για να αποφύγω να πατήσω γάτα με το αυτοκίνητο. Όμως κι εγώ έχω τραυματίσει άσχημα γάτα που μου πετάχτηκε στα 5 μέτρα, ίσα που την είδα και δεν πρόλαβα να κάνω απολύτως τίποτα. Sad

Συμβουλή: Αν δείτε ότι το γατί δε γλιτώνει με τίποτα αφήστε το φρένο την τελευταία στιγμή. Το σώμα της γάτας είναι τόσο ευλύγιστο που ίσως αντέξει το βάρος του τροχού αν αυτός δε φρενάρει αλλά απλώς ρολάρει. Έχω δει γάτα να τρέχει αλώβητη ενώ τροχός αυτοκινήτου είχε μόλις περάσει από πάνω της. Shocked Ο οδηγός του αυτοκινήτου δεν την είχε καν δει.


Κριός Γένος:Αρσενικό Σκυλί ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από kyanΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
elaira
μαμά
μαμά


Ηλικία: 44
Ένταξη: 17 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 5

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 7/3/2006, 13:25  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

ΙΟΥΛΙΟΣ 2004...

Εκεί που πήγαινα ήρεμα κι ωραία (...και σχετικά αργά!!!), μεσαία λωρίδα στην Αττική οδό, στα τούνελ της περιφερειακής Υμηττού, ένα αυτοκίνητο μπροστά (...στα 50 μέτρα), δεξιά λωρίδα, προσπαθεί να αποφύγει μια γάτα που αποφάσισε να περάσει απέναντι!!!!Δεν καταφέρνει να την αποφύγει και λόγω της απότομης, θεόκουλης μανούβρας που έκανε έσκασε στον τοίχο του τούνελ banghead !!!!!Σαν να μην φτάνουν όλα αυτά, επειδή χτύπησε τη γάτα με το αριστερό φτερό, εκείνη (ιπτάμενη πια...) πήγε και έσκασε στο παρμπρίζ ενός HR-V που ερχόταν από την αριστερή λωρίδα γκαζωμένο(...με λίγα λόγια,είδα τη γάτα να πετάει μπροστά μου)!!!!Χάνει κι αυτός τον έλεγχο, πέφτει πάνω στον τοίχο banghead banghead !!!!Κι εγώ η ****φαρδη περνάω ανάμεσα στην τσίλια!!!!!!Αυτά για τις γάτες.....Δε φταίνε που δεν έχουν ενημερωθεί για τον Κ.Ο.Κ. αλλά... Rolling Eyes


Τοξότης Γένος:Θηλυκό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από elairaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
_-MaNo$-_
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 48
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 707
Περιοχή: Aθηνα Χαλανδρι
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 7/3/2006, 15:55  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

χαχααχχαΧΑχααχΧΑχααχαχχαΑΧχαχαΧΑΧΑΑΧΑΧχαχααχαχχα πωπω μιλάμε έλιωσα στα γέλιααααααααα χααχχααχαχαχχα οσο αστείο και αν φαίνεται τόσο τραγικό είναι!!!! Μετά φαντάζομαι το σκεφτόσουν και γελούσες!!! Very HappyVery HappyVery Happy


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από _-MaNo$-_Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
elaira
μαμά
μαμά


Ηλικία: 44
Ένταξη: 17 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 5

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 7/3/2006, 17:19  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Τώρα πια, ναι, το σκέφτομαι και γελάω!Τότε όμως σε πληροφορώ πως σταυροκοπιώμουν σ'όλη τη διάρκεια της διαδρομής και πήγαινα σαν κότα!!!!!!!3 και 1 σου λέω....Βεβαίως, ένα μήνα πριν από αυτό το σκηνικό είχα κάνει πιρουέτες, κωλοτούμπες και άλλα φαντασμαγορικά στον Καρέα με το yaris μου. Πανικός.....ποιες γάτες?Έβλεπα γυμνοσάλιαγκα στο οδόστρωμα και μου σηκωνόταν η τρίχα κάγκελο!


Τοξότης Γένος:Θηλυκό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από elairaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Dr.Saimon
Επισκέπτης






ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 7/3/2006, 23:59  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

elaira Έγραψε:
ΙΟΥΛΙΟΣ 2004...

Εκεί που πήγαινα ήρεμα κι ωραία (...και σχετικά αργά!!!), μεσαία λωρίδα στην Αττική οδό, στα τούνελ της περιφερειακής Υμηττού, ένα αυτοκίνητο μπροστά (...στα 50 μέτρα), δεξιά λωρίδα, προσπαθεί να αποφύγει μια γάτα που αποφάσισε να περάσει απέναντι!!!!Δεν καταφέρνει να την αποφύγει και λόγω της απότομης, θεόκουλης μανούβρας που έκανε έσκασε στον τοίχο του τούνελ banghead !!!!!Σαν να μην φτάνουν όλα αυτά, επειδή χτύπησε τη γάτα με το αριστερό φτερό, εκείνη (ιπτάμενη πια...) πήγε και έσκασε στο παρμπρίζ ενός HR-V που ερχόταν από την αριστερή λωρίδα γκαζωμένο(...με λίγα λόγια,είδα τη γάτα να πετάει μπροστά μου)!!!!Χάνει κι αυτός τον έλεγχο, πέφτει πάνω στον τοίχο banghead banghead !!!!Κι εγώ η ****φαρδη περνάω ανάμεσα στην τσίλια!!!!!!Αυτά για τις γάτες.....Δε φταίνε που δεν έχουν ενημερωθεί για τον Κ.Ο.Κ. αλλά... Rolling Eyes






Αυτο αγαπη μου δεν ηταν γατα....το μπαλακι του πινγκ-πονγκ σε αγωνα με κινεζους....καλα ε πρεπει να εχασε και τις 7 ζωες που εχει...........ειχε.


  
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες