Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
splitapsou
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 07 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 1138

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 7/10/2010, 11:50  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

γεια σου Αλκη!!!

Ελπίζω να σε γνωρίσουμε και εσενα σήμερα το βράδυ

_________________
Image

Ges Takounao Cala Costa .... kai exo ipomoni...

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από splitapsouΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
axpower
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 27 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 127
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 7/10/2010, 12:05  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Γιατι θα εισαι και εσυ?


Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από axpowerΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
splitapsou
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 07 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 1138

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 7/10/2010, 16:42  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

φυσικά

_________________
Image

Ges Takounao Cala Costa .... kai exo ipomoni...

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από splitapsouΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
xtreme
μαμά
μαμά


Ηλικία: 43
Ένταξη: 18 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 34
Περιοχή: Αλλου...
cuba.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/1/2011, 14:24  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

καλως σας βρηκα...αφορμη βεβαια για την εγγραφη μου ειναι η γλαστρα...μιας κ δεν υπαρχει ιχνος χωματος εδω μεσα Smile και εγω εχω μονο mud λαστιχα Smile

Παντελης.

_________________
ΤΗΝ ΓΛΑΣΤΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ...ΜΕ ΠΑΠΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΥΜΠΑΡΟ!!!
----------------
JPForum.gr - το ελληνικό Jeep forum

Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από xtremeΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
panos
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 20 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 158
Περιοχή: athens-petroupoli
seychelles.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/1/2011, 15:02  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

που φτασαμε για να φερουμε μελη στο club. εχουμε επιστρατευσει και τις γλαστρες.... ερε marketing Που εχει πεσει..... Razz

_________________
150 ειναι καλα? να τ'αφήσω?

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από panosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailMSN Messenger
xtreme
μαμά
μαμά


Ηλικία: 43
Ένταξη: 18 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 34
Περιοχή: Αλλου...
cuba.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/1/2011, 15:06  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

panos Έγραψε:
που φτασαμε για να φερουμε μελη στο club. εχουμε επιστρατευσει και τις γλαστρες.... ερε marketing Που εχει πεσει..... Razz

και που εισαι ακομα... Razz Razz Razz

_________________
ΤΗΝ ΓΛΑΣΤΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ...ΜΕ ΠΑΠΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΥΜΠΑΡΟ!!!
----------------
JPForum.gr - το ελληνικό Jeep forum

Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από xtremeΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/1/2011, 18:24  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

καλως ορισες χωματινε εδω που μπικες το λαστιχο τρωγετε μεχρι τα λυνα, ενω εσεις το κανετε κομματακια.

εδω στη κερκυρα η κ3 ειναι βασιλιας.

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
nickbmw
μαμά
μαμά


Ηλικία: 39
Ένταξη: 17 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 34

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 3/3/2011, 14:08  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλώς σας βρήκα κι εγώ, Νίκος, ετών 26 από Πύργο (του νομού Ηλείας Very Happy ), οδηγώ ένα MINI Cooper (όχι S) του 2002, και ευχαριστώ πολύ τον Δημήτρη για την πολύτιμη βοήθεια του και την υπομονή του! Με το καλό να γνωριστούμε στην Τρίπολη στις 12-13!


Παρθένος Γένος:Αρσενικό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από nickbmwΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
splitapsou
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 07 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 1138

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/3/2011, 12:16  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

καλώς όρισες λοιπόν!!!

_________________
Image

Ges Takounao Cala Costa .... kai exo ipomoni...

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από splitapsouΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
JIM A3
μαμά
μαμά


Ηλικία: 40
Ένταξη: 09 Απρ 2010
Δημοσιεύσεις: 12

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/3/2011, 17:05  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Χαιρετώ το club,με λένε Δημήτρη και με αρκετά παιδιά γνωριζόμαστε απο το περσυνό κart night!! Very Happy

Απο τοτε που θυμάμαι τον εαυτό μου ασχολούμαι με αυτοκίνητα και αγώνες F1 (schumacherικος μέχρι το κόκαλο) ,τρέφω μεγάλη αγάπη για audi,mercedes,alfa romeo ωστοσο αναγνωριζω και θαυμαζω ο,τι ξεχωριστο εχει να επιδειξει καθε εταιρεια χωρις παρωπιδες και φανατισμους.

Συγχαρητήρια για το υψηλό επίπεδο του χώρου που έχετε δημιουργήσει όλα αυτά τα χρόνια,θα τα λέμε μέσα απο το forum αλλά και στο kart night του 2011 που ελπίζω να διεξαχθεί!Εδώ θέλω έστω και καθυστερημένα να δώσω τη συγχαρητήρια μου για τη περσυνή άψογη διοργάνωση!

Ασφαλή και ευχάριστα χιλιόμετρα να έχετε όλοι και με φθηνότερες βενζίνες!! Very Happy

_________________
Image

Αιγόκερως  Χοίρος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από JIM A3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
splitapsou
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 07 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 1138

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/3/2011, 19:03  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

καλός τον στην forum παρέα μας!!! Ελπίζω να μας δείς ξανά όχι μόνο σε kart night αλλά και σε συνάντηση μας για να γνωριστούμε καλύτερα! Εύχομαι να γίνει και φέτος το kart night και αν γίνεται να καθιερωθεί για κάθε χρόνο και ένα...

_________________
Image

Ges Takounao Cala Costa .... kai exo ipomoni...

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από splitapsouΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/3/2011, 22:08  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Και μάλιστα την ερχόμενη Πέμπτη, στο meeting μας, θα συζητήσουμε ακριβώς αυτό το θέμα, το Kart Challenge '11 Very Happy
(και όχι απλά Kart Night Razz)

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TRC OFF
μαμά
μαμά


Ηλικία: 46
Ένταξη: 24 Ιαν 2012
Δημοσιεύσεις: 1
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 24/1/2012, 20:12  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλησπέρα και από εμένα. Είμαι ο Γιάννης από Θεσσαλονίκη, οδηγώ ένα VW Scirocco και ανάμεσα στα πολλά πράγματα που με εξιτάρουν είναι η απόλαυση μιας ορεινής διαδρομής, μια επίσκεψη σε πίστα, η φωτογραφία, η ροκ μουσική και τα μακαρόνια.
Razz


Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από TRC OFFΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
_-MaNo$-_
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 48
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 707
Περιοχή: Aθηνα Χαλανδρι
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 25/1/2012, 11:33  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλως τον Γιαννη! Καλως μας ηρθες και καλη διαμονη! Αφου ακους ροκ εισαι και μακαρονας τελος εδεσε το γλυκο! Οσο για τις ορεινες διαδρομες και τις πιστες, ε τα ευκολως εννοουμενα.... Razz χαχα


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από _-MaNo$-_Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
rider
μαμά
μαμά


Ηλικία: 46
Ένταξη: 04 Οκτ 2010
Δημοσιεύσεις: 27
Περιοχή: Voula
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/1/2012, 14:52  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλώς ήρθες Γιάννη!! Εγώ ξέρω οτι σε εξιτάρουν και τα τσιπουράκια ε?? χαχαχα


Τοξότης Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από riderΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
JKP
μαμά
μαμά


Ηλικία: 43
Ένταξη: 14 Ιαν 2012
Δημοσιεύσεις: 1

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 29/1/2012, 22:53  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλησπέρα σε όλους! Κι εγώ Γιάννης, από Αθήνα όμως! Ελπίζω να τα πούμε κι από κοντά σε κάποια συνάντηση του club κι ενδεχομένως στο φετινό gtcc.
Οδηγώ ένα fiesta ST.

Ευχαριστώ τον Δημήτρη για το καλωσόρισμα!


Δίδυμοι  Πίθηκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από JKPΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
splitapsou
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 07 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 1138

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 30/1/2012, 10:59  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλός τον !

_________________
Image

Ges Takounao Cala Costa .... kai exo ipomoni...

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από splitapsouΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
nima
μαμά
μαμά


Ηλικία: 45
Ένταξη: 05 Μάϊ 2012
Δημοσιεύσεις: 6

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 6/5/2012, 21:12  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλησπέρα σε όλους. (βραδιά που βρήκα ε?)
Με λένε Νίκο, είμαι 33 ετών είμαι παντρεμένος και έχω μια κορούλα.

Μερικά nickname από εδώ, τα θυμάμαι από εποχής tfrc. Τότε είχα ένα Fiesta mk4 και το nickname μου ήταν fiesta_frape.

Τα τελευταία 8χρόνια οδηγώ ένα Ford Puma.

Επειδή μου αρέσει να είμαι ειλικρινής, ο βασικότερος λόγος εγγραφής μου είναι η συμμετοχή μου στο gtcc.
Το club που είμαι γραμμένος (stripsimo) δεν θα συμμετάσχει φέτος και έψαχνα έναν τρόπο να συμμετάσχω εγώ.

Θα γνωριστούμε από κοντά, πιστεύω σύντομα.

Καλό βράδυ Very Happy


Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από nimaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
axpower
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 27 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 127
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 7/5/2012, 08:52  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

καλως ορισες περνα τη πεμπτη να σε γνωρισουμε απο κοντα, να τα πουμε και για το gtcc


Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από axpowerΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
j.k
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 48
Ένταξη: 21 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 313
Περιοχή: Πολύγωνο - Αθήνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 7/5/2012, 17:59  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

κάλως όρισες στην παρέα μας, αν έχεις σκοπό να συμετάσχεις στον επόμενο αγώνα στις 13/5 στο καρτόδρομο δες εδώ: http://www.tarmac.gr/portal/viewtopic.php?p=15582#15582
τις Πέμπτες συναντιόμαστε κατα τις 9:00 στο olympico, θα χαρούμε να σε γνωρίσουμε από κοντά!


Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από j.kΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Paniain
μαμά
μαμά


Ηλικία: 34
Ένταξη: 16 Οκτ 2013
Δημοσιεύσεις: 5
Περιοχή: Χαλάνδρι
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/10/2013, 01:41  Θέμα δημοσίευσης:  Καλώς σας βρήκα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Γεια χαρά σε όλους τους μηχανοκίνητους φίλους, καλώς σας βρήκα. Ονομάζομαι Ίαν Παπανικολάου, 23 ετών, αγωνιζόμενος στα Rally Raid με ένα Ford Maverick Raid 3.0. Πρώτη μου γνωριμία μαζί σας από κοντά θα είναι στη φιλανθρωπική εκδήλωση στις 18 Νοεμβρίου.
Γίνεται μία προσπάθεια να ακολουθήσω του χρόνου το JWRC που γίνεται με τα fiesta R2, και θα χαρώ πολύ, όποιος έχει facebook και θέλει, να κάνει like στις σελίδες μου που βρίσκονται στην υπογραφή μου, με βοηθάει πολύ πραγματικά.
Wink

See you soon!!
Very Happy

_________________
Ίαν Παπανικολάου

www.fb.com/goiain

www.fb.com/paniainraidworks

Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από PaniainΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
splitapsou
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 07 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 1138

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/10/2013, 06:39  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλώς τον! Καλή τύχη με το Jwrc και θα χαρούμε πολυ να τα πούμε απο κοντά στην φιλανθρωπική.

_________________
Image

Ges Takounao Cala Costa .... kai exo ipomoni...

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από splitapsouΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 20/10/2013, 09:27  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλώς ήρθες Ιαν!
Ενα μεγάλο ευχαριστώ για τη συμμετοχή σου στη Φιλανθρωπική, και πολλές ευχές για την προσπάθειά σου για συμμετοχή στο JWRC. Μακάρι να τα καταφέρεις και να σε δούμε και να σε χαρούμε σε αυτά τα σαλόνια.
Θα τα πούμε από κοντά σε λίγες μέρες Smile

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες