Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
nickbmw
μαμά
μαμά


Ηλικία: 39
Ένταξη: 17 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 34

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/3/2011, 21:16  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Να'στε καλά παιδιά! Οι λεπτομέρεις που μετράνε είναι 1080 κιλά άδειο το αμάξι, περίπου στους 140 ίππους, με semi Maxxis ZR9, ο χρόνος μου 1:15.590! Όχι απλά το ευχαριστήθηκα!!! Είχα σκουριάσει!! Ευχαριστώ πολύ το tarmac για την ευκαιρία αυτή που μου έδωσε!
Όταν θα έχω υλικό, θα ανέβει!


Παρθένος Γένος:Αρσενικό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από nickbmwΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
_-MaNo$-_
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 48
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 707
Περιοχή: Aθηνα Χαλανδρι
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/3/2011, 10:05  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

axpower Έγραψε:
Ρε λαμογια τον ζηλευεται γιαυτο τον κραζεται.



κοτοπουλακι μου μιλας και εσυ?? πουλ πουλ! Razz σου εχω ενα δωρακι την επομενη φορα που θα βρεθουμε!


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από _-MaNo$-_Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαMSN Messenger
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/3/2011, 12:34  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

ΑΑΑΑΑ! όταν είσαι ερωτευμένος!!....


ΥΓ
Νίκο περιμένουμε το υλικό, αλλά και δυο λόγια παραπάνω για την εμπειρία σου.

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
axpower
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 27 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 127
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/3/2011, 13:42  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Την επομενη φορα που θα βρεθουμε θα σου φερω αυγουλακια μελατα.Για παρτι σου!!!!!


Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από axpowerΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
nickbmw
μαμά
μαμά


Ηλικία: 39
Ένταξη: 17 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 34

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/3/2011, 15:50  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Η εμπειρία είναι όμορφη, αν αγαπάς την οδήγηση. Αν στην συνάρτηση προσθέσεις και τον ανταγωνισμό, θυμίζει κάτι από πραγματικό αγώνα (υποθέτω, χωρίς να έχω εμπειρία). Για εμάς τους "φτωχούς", που δεν μπορούμε να συμμετάσχουμε σε κανονικό αγώνα (πχ μια ανάβαση ή ένα ραλλυ σπριντ) διοργανώσεις σαν το GTCC είναι πολύτιμες, και θεωρώ ότι απέχουν πολύ από ένα απλό track day.
Όσον αφορά την διοργάνωση, έχω κάποια παράπονα, αλλά θεωρώ ότι δεν είναι και τόσο σημαντικα. 1ο είναι, ότι για εμάς που δεν είχαμε δει ποτέ ξανα την πίστα, το 20λεπτο δοκιμαστικό του Σαββάτου ήταν η μόνη ευκαιρία να ... γνωριστούμε καλύτερα μαζί της. Το 10λεπτο δοκιμαστικό της Κυριακής δεν ήταν και ότι καλύτερο, καθότι ήταν τόσα πολλά τα αυτοκίνητα που μπήκαν μέσα ταυτόχρονα, που είτε θα κοιτούσες στους καθρέπτες για κάποιον πιο γρήγορο, είτε έψαχνες τρόπο να περασεις κάποιον πιο αργό από μπροστά που δεν σε έβλεπε. Συν ότι περιμέναμε από τις 9 το πρωί μέχρι το βράδυ για να το χρονομετρημένο. Χαλάρι όμως, γιατί περάσαμε ωραία γνωρίσαμε κόσμο, και το κλίμα ήταν πολύ ωραίο μεταξύ μας.


Παρθένος Γένος:Αρσενικό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από nickbmwΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 14/4/2011, 00:39  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Υπάρχουν μερικά νέα από το GTCC.
Και ξεκινώ με τις συμμετοχές για τον επόμενο αγώνα (30/4-1/5 Τρίπολη), οι οποίες θα κατατεθούν την Τετάρτη 27 Απριλίου. Αυτό σημαίνει πως θα πρέπει να τις έχω στα χέρια μου το αργότερο ως την Τετάρτη 27 Απριλίου το μεσημέρι, για να μπορέσω να τις καταθέσω.
Υπάρχουν μερικές μικροαλλαγές στον Κανονισμό, αλλά θα πρέπει να περιμένουμε να ανακοινωθεί επίσημα για να τις διαβάσουμε.
Ανεξάρτητα από αυτό, έχει σημειωθεί ότι προσοχή θα πρέπει να δοθεί από τους συμμετέχοντες στους πυροσβεστήρες (στερέωση και ημερομηνία λήξεως) και στην έγκαιρη προσέλευσή τους.
Υπάρχει επίσης και μια πιθανή εξέλιξη η οποία ματαιώνει τους αγώνες στην Αθήνα, αλλά για πιο σίγουρα θα πρέπει να περιμένουμε και για αυτό να περάσει κάποιος καιρός και να υπάρχουν τελικές αποφάσεις και επίσημες ανακοινώσεις.
Τέλος μας ανακοινώθηκε (όχι δημόσια) η βαθμολογία των πρωτοεμφανιζομένων οδηγών αλλά και των Clubs, όπως υπολογίστηκε μετά τον πρώτο αγώνα που έγινε.
http://i441.photobucket.com/albums/qq139/arsenarg/Subamaniacs/1.jpg

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/4/2011, 21:27  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αυτή τη φορά θα έχουμε περισσότερες συμμετοχές από την προηγούμενη.
Ετσι, στη Τρίπολη θα είναι:

Γιάννης Κοντογιάννης (Γ) και (S2)
Θοδωρής Αλαφογιάννης (Δ)
Νίκος Αριστειδόπουλος (Ε)
Απόστολος Παπαποστόλου (Ε)
Κώστας Σκούφος (Ε)
Μιχάλης Πλαστήρας (S3)
Χρήστος Θεοδώρου (S3)

Καλή διασκέδαση να έχετε παιδιά, και καλή επιτυχία !!

Οπως πάντα σας ζηλεύω Wink

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 1/5/2011, 18:55  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα

Γιάννης Κοντογιάννης 3ος (Γ) και 5ος (S2)
Θοδωρής Αλαφογιάννης 11ος (Γ)
Νίκος Αριστειδόπουλος 6ος (Ε)
Απόστολος Παπαποστόλου 12ος (Ε)
Κώστας Σκούφος 9ος (Ε)
Μιχάλης Πλαστήρας 9ος (S3)
Χρήστος Θεοδώρου 4ος (S3)

Μπράβο παιδιά. Ελπίζω να το ευχαριστηθήκατε.
Περιμένουμε εντυπώσεις.

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alafojohn
μαμά
μαμά


Ηλικία: 40
Ένταξη: 16 Απρ 2011
Δημοσιεύσεις: 3
Περιοχή: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 3/5/2011, 18:26  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Φίλοι μου καλησπέρα και από μένα.Θα ήθελα κι εγώ αν και λίγο καθυστερημένα να σας γράψω τις εντυπώσεις απ την πρώτη επαφή μου με την πίστα.η εμπειρία της οδήγησης σε πίστα είναι μοναδική και ειδικά σε μια τεχνική πίστα όπως αυτή της Τρίπολης.Ζητάω συγνώμη που δεν κατάφερα να γνωριστώ και με τα υπόλοιπα παιδιά του club εκτός του Νίκου.
Το μοναδικό μελανό σημείο της πρώτου μου αγώνα στο gtcc ήταν η αδικαιολόγητη και απροειδοποίητη,και κατά την άποψη μου άδικη, μεταφορά της συμμετοχής μου λόγω "αλλαγής του κανονισμού"από την κατηγορία Δ στην κατηγορία Γ λόγω κυβισμού.Και όλα αυτά την Κυριακή χωρίς καμιά προειδοποίηση.
Κατά τα άλλα η διασκέδαση και η εμπειρία που μου έδωσε η οδήγηση στην πίστα ήταν άφθονη.


Λέων Γένος:Αρσενικό Χοίρος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από alafojohnΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 3/5/2011, 19:22  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Θοδωρή αν και πολλοί είναι εκείνοι που λένε ότι κάποιοι "υπεύθυνοι" του GTCC μας έχουν συνηθίσει να κάνουν όποια αφθαιρεσία θελήσουν, στη συγκεκριμένη περίπτωση πρόκειται για ένα (μεγάλο) λάθος από πλευράς οργάνωσης GTCC, αφού ο κανονισμός του GTCC χωρίζει τις κατηγορίες Γ-Δ στα 1800, ενώ η αίτηση συμμετοχής και οι ανακοινώσεις του GTCC στα 1840.

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alafojohn
μαμά
μαμά


Ηλικία: 40
Ένταξη: 16 Απρ 2011
Δημοσιεύσεις: 3
Περιοχή: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 3/5/2011, 19:34  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Οπώς κ να χει φίλε μου Δημήτρη εμείς επικεντρωνόμαστε περισσότερο στην οδηγική ευχαρίστηση κ λιγότερο σε τέτοιοι είδους λάθη. Mr. Green


Λέων Γένος:Αρσενικό Χοίρος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από alafojohnΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 3/5/2011, 19:58  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

ΑΑΑκριβώς!

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 4/5/2011, 14:21  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

μπραβο σε ολους, εχω σηκωσει στο φασε μπουκ τις φοτο.

[url=http://www.facebook.com/media/set/?set=a.214809041871882.62059.100000283623780&saved#!/]Web Page Name[/url]

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 5/5/2011, 12:59  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλά βρε παιδόπουλα, κανείς από τους υπόλοιπους -και όχι μόνο- δεν μπαίνει στον κόπο να γράψει δυο λέξεις για τον αγώνα?

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
j.k
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 48
Ένταξη: 21 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 313
Περιοχή: Πολύγωνο - Αθήνα
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 5/5/2011, 13:42  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

λοιπόν εγώ έχω να πω ότι ήταν ένας ωραίος αγώνας, ο καιρός μας έκανε την χάρη και όλα κύλησαν ομαλά. Είχα την μεγάλη χαρά να έχω δίπλα μου και την τρελοπαρέα Θεοδώρου - Σκούφο - Πλαστήρα και ρίξαμε τρελό γέλιο, συγχαρητήρια και στον Νίκο με το Mini που έκανε άλλη μια πολλή καλή εμφάνιση. Δυστυχώς τα παιδιά με τα mx5 που έτρεξαν μαζί μας δεν κατάφερα να τους γνωρίσω, πήγα κάποια στιγμή στα αυτοκίνητά τους αλλά δεν τους πέτυχα και πιο μετά δεν πρόλαβα γιατί έτρεχα σε 2 κατηγορίες και ήμουν συνέχεια στην τσίτα να ετοιμαστώ να μπω κλπ. Για μένα ο αγώνας αυτός είχε πιο πολύ ουσία στο να δοκιμάσω το αυτοκίνητο και ότι κατάφερα παρόλα αυτά να πάρω την 3η θέση ήταν πολύ σημαντικό, φυσικά πρέπει να ξαναρυθμίσω κάποια πραγματάκια κυρίως να κάνω μερικές δοκιμές στην ανάρτηση που φαίνεται να σηκώνει και άλλο σκλήρημα και κάποιες προσαρμογές στο πρόγραμμα για καλύτερη απόδοση. Τώρα βασικά περιμένω πως και πως να μάθω τι θα γίνει τελικά με τους επόμενους αγώνες, που και αν θα γίνουν καθώς με της Αθήνας τις πίστες δεν βλέπω φως...




Έχει επεξεργασθεί από τον/την j.k στις 5/5/2011, 20:24, 1 φορά
Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από j.kΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
nickbmw
μαμά
μαμά


Ηλικία: 39
Ένταξη: 17 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 34

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 5/5/2011, 14:29  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αυτό το τρίο Θεοδώρου - Σκούφος - Πλαστήρας όλα τα λεφτά λέμε!!! Ήμασταν πολύ τυχεροί που δεν έβρεξε, παρόλες τις προβλέψεις! (βασικά την Κυριακή το πρωί έριξε, αλλά ευτυχώς πρόλαβε και στέγνωξε η πίστα και έτσι ήμασταν μια χαρά!) Εγώ το Σάββατο είχα πολλά νευρά, γιατί η τηλεμετρία έδειχνε ότι κινήθηκα πιο αργά από τον προηγούμενο αγώνα, ενώ εγώ είχα την εντύπωση ότι πήγαινα αρκετά πιο γρήγορα! (βέβαια ο λόγος δεν ήταν μόνο αυτός... Wink ) Το αμάξι στάσιμο σε σχέση με τον προηγούμενο, ούτε βίδα δεν άλλαξε, και ενώ έκανα καλύτερους χρόνους, έπεσα μια θέση στην κατάταξη !!! Ο επόμενος στον οποίο θα πάω απέχει 2 μήνες σχεδόν (Μέγαρα) οπότε θα προλάβω πιστεύω να αλλάξω κάποια πραγματάκια!
Ορίστε και το in car μου, αν και η λήψη είναι απαράδεκτη!
http://www.youtube.com/watch?v=rGRwuQoiq6s
Το tarmac μπορώ να πω πως έκανα αισθητη την παρουσία του!


Παρθένος Γένος:Αρσενικό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από nickbmwΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
axpower
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 27 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 127
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 5/5/2011, 16:23  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Τρελο σκ ,μπορει να φαγαμε ξυλο στον αγωνα αλλα απο ξυδια και μασα τα δωσαμε ολα. τρελος χρονος απο το μινι συμπαθητικες συμμετοχες οι υπολοιποι, ελεω πρωτης φορας στην πιστα ευχομαι και θελω να πιστευω.


Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από axpowerΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
nickbmw
μαμά
μαμά


Ηλικία: 39
Ένταξη: 17 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 34

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 5/5/2011, 20:44  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Να και μερικές φωτογραφίες! (ευχαριστώ τον φίλο με το ax για τα τιμητικά σχόλια του, αλλά όντως φάγαμε ξύλο Evil or Very Mad )

ImageImage


Παρθένος Γένος:Αρσενικό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από nickbmwΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
xtreme
μαμά
μαμά


Ηλικία: 43
Ένταξη: 18 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 34
Περιοχή: Αλλου...
cuba.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 11/5/2011, 19:12  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

μια χαρα τα περνατε...αλλοι βεβαια το ριχνουν στο φαγητο κ στα ξυδια κ αλλοι κανουν χρονους! Razz

μαντολατοboy!

_________________
ΤΗΝ ΓΛΑΣΤΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ...ΜΕ ΠΑΠΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΥΜΠΑΡΟ!!!
----------------
JPForum.gr - το ελληνικό Jeep forum

Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από xtremeΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
splitapsou
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 07 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 1138

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 12/5/2011, 11:37  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Κανένα νέο Jimmy_C από την χτεσινή συνάντηση?

_________________
Image

Ges Takounao Cala Costa .... kai exo ipomoni...

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από splitapsouΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 12/5/2011, 12:48  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ναι, τα νέα είναι αρκετά, αλλά περίμενα να γραφούν τα πρακτικά, ή έστω κάποιες ανακοινώσεις, για να μπορέσω κι εγώ να τα δημοσιοποιήσω.

Χωρίς να είναι κάτι σίγουρο αν δεν ανακοινωθεί στο site του gtcc, θα μπορούσα να πω ότι συζητήθηκε το θέμα του επόμενου αγώνα.
Υπάρχουν προβλήματα με το Kartodromo και τα Μέγαρα, και προς το παρόν ΔΕΝ μπορεί να διεξαχθεί κάποιος αγώνας σε καμία από τις 2 πίστες.
Ετσι, αν δεν αλλάξει κάτι, ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ.
Δυστυχώς αυτό που θεωρούσαμε βασική προϋπόθεση για την συνέχιση του gtcc το 2011, τελικά δεν θα γίνει όπως φαίνεται.
Μάλιστα (off the record μέχρι την ανακοίνωση) ψηφίστηκε ο επόμενος αγώνας να γίνει στις 5 Ιουνίου στην καρτόπιστα της Πάτρας (εναλλακτική ήταν η καρτόπιστα στην Καλαμάτα), ενώ θα γίνουν συνολικά 4 (ή και 5) Τρίπολες.
Σκέτη απογοήτευση δηλαδή.

Εκείνο που ζήτησα να γραφεί στα πρακτικά είναι ότι για να γίνει μια ψηφοφορία θα πρέπει πρώτα να είναι ενήμεροι όλοι οι εκπρόσωποι των clubs για τα τεκταινόμενα, μέσω του ειδικού γι'αυτόν τον λόγο forum του gtcc, πράγμα που δυστυχώς δεν υπήρχε.
Συμφωνήθηκε ότι πραγματικά κάτι τέτοιο θα πρέπει να ξαναρχίσει να γίνεται και να υπάρχει η σωστή ενημέρωση προς όλους και συζήτηση από όλους όσους ενδιαφέρονται, πριν τις αποφάσεις.

Επίσης, δεδομένων των πολλών αφθαιρεσιών που έχουν γίνει και αφθαίρετων αποφάσεων που έχουν ληφθεί κατά καιρούς, οι οποίες συχνά βασίζονται σε "κανονισμούς" που ανακαλύπτονται και που δεν είναι γραμμένοι και ανακοινωμένοι για να τους γνωρίζουν όλοι (οι οποίοι δεν είναι ούτε καν σε πρακτικά Γενικών Συνελεύσεων), δηλώσαμε (ως TARMAC) ότι δεν θα δεχόμασθε ως έγκυρη καμία απόφαση η οποία δεν είναι τεκμηριωμένη βάση Κανονισμού του gtcc, για να υπάρχει δικαιοσύνη προς όλους.

Επίσης, στη ΓΣ συζητήθηκε και το θέμα της μπλε σημαίας στην Saloon, η οποία ΑΝΤΙΘΕΤΑ με όλο το υπόλοιπο gtcc σημαίνει "άφησε τον επόμενο να προσπεράσει" γιατί στην Saloon έχει ψηφιστεί να επιτρέπονται οι προσπεράσεις. Βέβαια κάτι τέτοιο δεν έχει γραφεί σε κανέναν κανονισμό στο site του gtcc για να το γνωρίζουν οι (υποψήφιοι) αγωνιζόμενοι, παρά έχει μείνει στα λόγια. Ως και αυτή τη στιγμή ο κανονισμός δεν αναγράφει κάτι διαφορετικό για την μπλε σημαία σε καμία κατηγορία (ο κανονισμός είναι στο gtcc.gr, πατώντας "Κανονισμός gtcc 11" και κατεβάζοντας το αρχείο του κανονισμού. Το αστείο είναι ότι η συντονιστική επιτροπή του gtcc επέμενε πως είναι γραμμένο.
Να πούμε και σ'αυτό "τέλος πάντων"...

Τέλος συζητήθηκε ο αποκλεισμός του Αρη Πολυζωγόπουλου από τον αγώνα.
H συντονιστική επιτροπή του gtcc ανακοίνωσε στον αγωνιζόμενο ότι αποκλείεται από τον αγώνα, κατά την είσοδό του για δοκιμαστικά, διότι δεν προσήλθε στο briefing. Ο αγωνιζόμενος όμως είχε ενημερώσει την συντονιστική (εκπρόσωπο του club με το οποίο συμμετείχε, και μέλος της συντονιστικής) ότι έχει σοβαρό τεχνικό πρόβλημα με το αυτοκίνητό του και θα προσπαθήσει να το λύσει απομακρυνόμενος από το parking.
Το λυπηρό είναι ότι ΟΛΟΙ -όπως αποδείχθηκε- οι "συναγωνιζόμενοι" στην κατηγορία Saloon ζήτησαν ή να παρευρεθεί στο briefing ή να αποκλεισθεί, πιθανότατα αγνοώντας το πρόβλημα που είχε.
Υπήρχε βέβαια μια συνέχεια η οποία ξεφεύγει από το θέμα της απόφασης, αλλά η άποψη των περισσοτέρων στην ΓΣ αλλά και δική μου ήταν πως ανεξαρτήτως του προβλήματος, πόσο μάλλον δεδομένου αυτού, η συντονιστική επιτροπή εξήνλτησε την αυστηρότητά της, για να μην πω ότι υπερέβη τις αρμοδιότητές της.

Εν αναμονή των ανακοινώσεων λοιπόν...

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nickbmw
μαμά
μαμά


Ηλικία: 39
Ένταξη: 17 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 34

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 12/5/2011, 18:35  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αρκετά ενδιαφέροντα τα νέα! Ευχαριστούμε για την ενημέρωση!


Παρθένος Γένος:Αρσενικό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από nickbmwΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
xtreme
μαμά
μαμά


Ηλικία: 43
Ένταξη: 18 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 34
Περιοχή: Αλλου...
cuba.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 13/5/2011, 01:26  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

αφου δεν ειμαστε σε θεση να φτιαχνουμε κανονες...γτ δεν παιρνουμε ετοιμους απο αλλα gtcc..?

Παντως ακούγονται πολυ γραφικα ολα αυτα..κριμα γτ πιστευω πως ειναι ενα "πρωταθλημα" που θα ειχε μεγαλη απήχηση στον κοσμο.

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
ΤΗΝ ΓΛΑΣΤΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ...ΜΕ ΠΑΠΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΥΜΠΑΡΟ!!!
----------------
JPForum.gr - το ελληνικό Jeep forum

Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από xtremeΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
splitapsou
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 07 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 1138

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 13/5/2011, 07:53  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

σε πληροφορώ xtreme (μιας και έχω συμμετάσχει στους κανόνες εδώ και 5 χρόνια) κανόνες έχουμε να τους τηρήσουμε δεν μπορούμε... κλασικά...

dumbkorf

_________________
Image

Ges Takounao Cala Costa .... kai exo ipomoni...

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από splitapsouΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
xtreme
μαμά
μαμά


Ηλικία: 43
Ένταξη: 18 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 34
Περιοχή: Αλλου...
cuba.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 13/5/2011, 13:49  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

splitapsou Έγραψε:
σε πληροφορώ xtreme (μιας και έχω συμμετάσχει στους κανόνες εδώ και 5 χρόνια) κανόνες έχουμε να τους τηρήσουμε δεν μπορούμε... κλασικά...

dumbkorf

οκ κανονες εχουμε! αλλα γτ ΚΑΘΕ 3 κ λιγο να καθομαστε κ να κανουμε αφθαιρεσίες..?

εγω εχω λαβει μερος σε αγωνες 4χ4 οπου κ εκει βεβαια γινονται ακριβως τα ιδια πραγματα Rolling Eyes ειναι ολα αλα ελληνικα...οργανωση...κανονες...τεχνικος ελεγχος για γελια...
οπου μετα απο ολα αυτα...αν θελεις να πας για καποια "θεση" πρεπει να εχεις κ ατσαλινα νευρα...κ να πας κ με το "ρευμα"..
Να με ωαζουν να ξηλωνω πραγματα...κ στην εκκινηση να βλεπω αλλο jeep με τα πραγματα που εβγαλα εγω! Shocked Shocked
τελος παντων...σας χαιρετω! παω να λασπωθω! Very Happy Very Happy Very Happy
καλο πσκ!!! Wink

_________________
ΤΗΝ ΓΛΑΣΤΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ...ΜΕ ΠΑΠΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΥΜΠΑΡΟ!!!
----------------
JPForum.gr - το ελληνικό Jeep forum

Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από xtremeΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες