Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
claus
μαμά
μαμά


Ηλικία: 51
Ένταξη: 21 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 57

lebanon.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 9/12/2010, 13:36  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

.... αν αντεξουμε τοσο πολυ.... Rolling Eyes Embarassed Shocked Very Happy Very Happy

_________________
www.RX8Forum.gr
Image

Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από clausΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
skinboy
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 07 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 141

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 9/12/2010, 14:55  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

εμενα επειδη στο καρτ μου αρεσει πολυ η διαρκεια (δηλαδη οχι 10 λεπτα μεσα..) παντα επιδιωκω 20 λεπτα κ πλεον οταν παω στα χερια δενω κ βαριδια γυμναστικης 1.75κιλα στο χερι.
η αληθεια ειναι οτι μετα τα 12 - 13 λεπτα, τα χερια ειναι αλοιφη. ομως με επιμονη αυτο αλλαζει κ βγαζεις το 20 λεπτο, αλλα θελει δουλεια πολυ.
εξαρταται βεβαια τι θελει κανεις παντα, εμενα μου αρεσει η διαρκεια κ η σταθεροτητα, κ οχι μονο το Best lap , γουστα βεβαια ειναι αυτα

_________________
Punto HGT SC Evo

Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από skinboyΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
axpower
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 27 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 127
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 10/12/2010, 09:41  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

φιλε skinboy επειδη εισαι και ψιλογυναικιος σε ενημερωνω οτι δεν βαζω τιποτα λιγοτερο απο 5κιλα σε καθε χερι και οτιδηποτε συντομοτερο απο 30 λεπτα με κανει να χασμουριεμαι, και παντα μιλαμε για καθημερινη που ειμαι μετα τη δουλεια.


Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από axpowerΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Gozilla
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 490

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 10/12/2010, 12:00  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Διαμαρτύρομαι σφόδρα για τη ρατσιστική αντιμετώπιση της συμπαθούς τάξης των σαυροειδών και δεινοσαύρων... ΦΤΟΥ ΣΑΣ ΑΧΡΕΙΟΙ! Ακούς εκεί να με βάζετε στην ίδια κατηγορία με τις συλφίδες των 86 κιλών! Σιγά μη με βάλετε και με τον Hil και τον Nivel!!!! Razz
Επειδή άκρη δε θα βγάλω, καλού κακού θα έχω μαζί διουρητικά και καθαρτικά, να μπώ εντελώς άδειος μέσα Razz
ΚΟΥΦΑΛΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ!!!! Razz


Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GozillaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 10/12/2010, 12:28  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Οποιος βρεθεί πίσω από τον συμπαθή Γκοτζιλόσαυρο, ΠΡΟΣΟΧΗ!
Μπορεί να μην μπει εντελώς άδειος μέσα Wink

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
skinboy
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 07 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 141

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 10/12/2010, 19:22  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

axpower Έγραψε:
φιλε skinboy επειδη εισαι και ψιλογυναικιος σε ενημερωνω οτι δεν βαζω τιποτα λιγοτερο απο 5κιλα σε καθε χερι και οτιδηποτε συντομοτερο απο 30 λεπτα με κανει να χασμουριεμαι, και παντα μιλαμε για καθημερινη που ειμαι μετα τη δουλεια.


θα γυμναστω λιγο κ θα δυναμωσω Confused κ εγω !!!
αφου σου αρεσει κ εσενα, ψησε τους λιγο για κανα ΕNDURANCE !!!!!!!!!!!!!! να γουσταρουμε λιγο... Embarassed

_________________
Punto HGT SC Evo

Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από skinboyΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
skinboy
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 07 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 141

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/12/2010, 01:18  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

εγω ειμαι εκτος απο την παρασκευη..
δεν μπορω να κανω καρτ για λιγο καιρο ακομα,...

_________________
Punto HGT SC Evo

Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από skinboyΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/12/2010, 06:46  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Με 4-5 βαθμούς θερμοκρασία το βλέπω χλωμό...

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
axpower
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 27 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 127
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/12/2010, 09:16  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Το μονο endurance που ειμαι καλος ειναι καμια ταβερνα ολονυχτια, βοηθεια μας.


Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από axpowerΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Grande Jerry
μαμά
μαμά


Ηλικία: 35
Ένταξη: 27 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 62

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/12/2010, 11:39  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

εγώ πάντως είμαι μέσα όπως και να 'χει


Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Grande JerryΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
skinboy
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 07 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 141

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 15/12/2010, 12:57  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

εγω ειμαι εκτος λογο της μεσης μου, το κρυο κτλ, δεν με απασχολουσε τοσο!

_________________
Punto HGT SC Evo

Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από skinboyΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
claus
μαμά
μαμά


Ηλικία: 51
Ένταξη: 21 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 57

lebanon.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/12/2010, 13:48  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Grande Jerry Έγραψε:
εγώ πάντως είμαι μέσα όπως και να 'χει
και οι δικοι μου ειναι μεσα, πανω απο 10 θα ειναι !!!

...δυστυχως δεν θα βρεχει... Crying or Very sad

...απλα θα τσουζει το κρυο Confused Very Happy Very Happy

_________________
www.RX8Forum.gr
Image

Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από clausΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/12/2010, 13:56  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Tι έγινε? Καλομάθαμε στη βροχούλα??? Razz

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
axpower
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 27 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 127
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/12/2010, 14:40  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ακυρο λογο αγιου διονυσιου


Καρκίνος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από axpowerΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
claus
μαμά
μαμά


Ηλικία: 51
Ένταξη: 21 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 57

lebanon.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/12/2010, 15:54  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Jimmy_Caesar Έγραψε:
Tι έγινε? Καλομάθαμε στη βροχούλα??? Razz
Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
www.RX8Forum.gr
Image

Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από clausΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Grande Jerry
μαμά
μαμά


Ηλικία: 35
Ένταξη: 27 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 62

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/12/2010, 19:17  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

τελικά θα πάμε; Τι ώρα λέτε να βρεθούμε;


Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Grande JerryΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
claus
μαμά
μαμά


Ηλικία: 51
Ένταξη: 21 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 57

lebanon.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/12/2010, 20:17  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

αυριο ωρα 19:00 εχουμε ραντεβου στην πιστα... Wink

oποιος θελει, μπορει να ειναι εδω στις 18:30, να παμε μαζι:


Γεφυρα Ασπροπυργου, γωνια Λ. Αθηνων με Λεωφ Δημοκρατιας στον Ασπροπυργο

http://www.google.com/maps?source=s_q&hl=el&geocode=&q=%CE%B3%CE%B5%CF%86%CF%85%CF%81%CE%B1+%CE%B1%CF%83%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%80%CF%85%CF%81%CE%B3%CE%BF%CF%85&sll=37.0625,-95.677068&sspn=43.934478,93.076172&ie=UTF8&hq=%CE%B3%CE%B5%CF%86%CF%85%CF%81%CE%B1+%CE%B1%CF%83%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%80%CF%85%CF%81%CE%B3%CE%BF%CF%85&radius=15000.000000&split=1&oi=geosplit&ei=zzz1TI3VEIz7_AbQiKTFDw&hnear=&ll=38.030921,23.612194&spn=0.085726,0.181789&z=13

Image

_________________
www.RX8Forum.gr
Image

Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από clausΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Grande Jerry
μαμά
μαμά


Ηλικία: 35
Ένταξη: 27 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 62

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 16/12/2010, 20:19  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

εκτος απροοπτου θα είμαι εκεί


Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Grande JerryΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Gozilla
2ο στάδιο
2ο στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 08 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 490

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 17/12/2010, 13:13  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Εκτός απροόπτου, θα λείπω.... Sad


Ιχθύες Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από GozillaΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 18/12/2010, 21:22  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Νομίζω πως περάσαμ' όμορφα (όμορφα, όμορφα) εχθές.
Η παρέα ήταν καλή και μεγάλη και το κρύο τσουχτερό, αλλά το κρύο ποτέ δε μας σταμάτησε τελικά!
Οι συμμετέχοντες χωριστήκαμε σε 3 κατηγορίες αναλόγως τα κιλά φυσικά, και κληρώσαμε τα καρτάκια του καθενός. Τα υπόλοιπα ήταν απλά διασκέδαση!!!
Ενδεικτικά θα αναφέρω τις συμμετοχές (σε παρένθεση το νούμερο του καρτ):

Κατηγορία Α (-76 κιλά)
(μα δεν τρώνε τίποτα?)
RXMan (5)
Dake (1)
Giamarelos (4)
nivel (6)
Lou (3)
Sargientis (2)
Jimmy_Caesar (10)

Κατηγορία Β (-92 κιλά)
(νομίζουν ότι είναι νορμάλ)
Passa (1)
claus (2)
The0 (5)
Tasos_P (6)
Schumi44 (10)
KostasBB (4)
GVANG (3)

Κατηγορία Γ (92+++)
(επειγόντως δίαιτα!!)
Splitapsou (8.)
j.k. (6)
Grande Jerry (4)
rider (3)
Ladim (5)
Rotary Pilot (1)
sfirilatos (10)
Parteo (2)

3 ήταν οι οδηγικές φάσεις.
Η χαρά του παιδιού - Τρέχω να προλάβω - Αλλοι γελάνε κι άλλοι κλαίνε.

Οσο περνούσε η ώρα τόσο τα πράγματα σοβάρευαν και τα σαμποτάζ έδιναν κι έπαιρναν. Ο κάθε οδηγός προσπαθούσε να βλάψει τον άλλο με όλα τα μέσα που διέθετε, από καθαρκτικό στον καφέ μέχρι και ηλεκτρονικές παρεμβολές στον κινητήρα του άλλου, ενώ υπήρχαν και πολλές μάχες με τσεκούρια και κεφαλοθραύστες κατά την τελική φάση.
Πώς τα καταφέραμε και μείναμε όλοι ζωντανοί δεν ξέρω!
(ειδικά όσοι ήπιαμε το καθαρκτικό...)

Ολοι πήραμε και από μερικά χαρτιά σχετικά με την απόδοσή μας στην πίστα, για περεταίρω βελτίωση. Ενδεικτικά παραθέτω την παρακάτω φωτογραφία (που καμία σχέση δεν έχει με την πραγματικότητα)
http://www.tarmac.gr/images/Various/Karts_101217s.jpg

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
claus
μαμά
μαμά


Ηλικία: 51
Ένταξη: 21 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 57

lebanon.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 19/12/2010, 16:31  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

εγω παλι νονιζω οτι ολα ηταν χαλια, περασαμε ακομα πιο χαλια, κανενας δεν ξερει να οδηγαει και οι παρασκηνιακες διεργασιες με τα 20αρικα στον πισταρχη εδιναν και επαιρναν.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ντροπη και παλι ντροπη σε αυτους που επεμβαιναν στην ηλεκτρονικη διαχειριση των καρτ !!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
www.RX8Forum.gr
Image

Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από clausΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες