Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/9/2010, 18:35  Θέμα δημοσίευσης:  Track Day 2010... Reloaded
Από 11/10/2010, 10:30 το 11/10/2010, 15:29 (συμπεριλαμβανόμενος)
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Την Δευτέρα 11 Οκτωβρίου θα κάνουμε την επόμενη επίσκεψή μας στην πίστα, για το

TRACK DAY στο Αυτοκινητοδρόμιο Μεγάρων

Ώρα προσέλευσης είναι 13:00

Θα τηρηθεί αυστηρή σειρά προταιρεότητας, οι συμμετοχές είναι περιορισμένες και το αντίτιμο είναι 40 ευρώ.
Για δηλώσεις συμμετοχής επικοινωνείστε με το τηλέφωνο 6937-90.70.30
(ΚΑΜΙΑ συμμετοχή δεν είναι εξασφαλισμένη αν δεν έχουν γίνει τα διαδικαστικά)

ΠΡΟΣΟΧΗ
Σύμφωνα με όρο της πίστας, αυτοκίνητα με ελεύθερες και θορυβώδεις εξατμήσεις (άνω των 95-100db) δεν θα γίνονται δεκτά.

_________________
Fun Is Not A Straight Line



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Jimmy_Caesar στις 22/9/2010, 08:48, 1 φορά
Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 21/9/2010, 18:36  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ TRACK DAY


Το TRACK DAY είναι μια προσπάθεια του TARMAC να δώσει την ευκαιρία σε όλον τον κόσμο να γευθεί τη χαρά της πίστας.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΩΝΑΣ.
Είναι μια μεγάλη συνάντηση όσων ενδιαφέρονται για σωστή ή/και γρήγορη ή/και οριακή οδήγηση με ασφάλεια με σκοπό την ευχαρίστηση όλων μας.
Θα υπάρχουν άνθρωποι του TARMAC που απαρτίζουν την ομάδα συντονισμού της ομαλής διεξαγωγής της εκδήλωσης.
Σημασία έχει η ασφάλεια όλων μας και η χαρούμενη και χωρίς απρόοπτα αναχώρησή μας στο τέλος της ημέρας.
Γι’αυτό θα πρέπει να ακολουθηθούν πιστά οι παρακάτω κανόνες:

1. ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΑΥΣΤΗΡΑ Η ΕΙΣΟΔΟΣ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ, ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΡΑ.
Αυτό ισχύει και για τον συνοδηγό, αν υπάρχει. Θα πρέπει να φροντίσουμε να βρούμε και να φέρουμε δικά μας κράνη.


2. ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΑΥΣΤΗΡΑ Η ΓΡΗΓΟΡΗ ΟΔΗΓΗΣΗ ΚΑΙ Η ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΕΛΙΓΜΩΝ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΩΝ PITS. Ο οδηγός που θα παραβεί τον κανόνα θα ΑΠΟΒΑΛΛΕΤΑΙ από την εκδήλωση.

3. Στην πίστα θα υπάρχουν τα μέλη της ομάδας συντονισμού για την ομαλή πραγματοποίηση της εκδήλωσης. Αυτοί θα είναι για τους συμμετέχοντες, τη ροή της εισόδου στην πίστα, τα σήματα (σημαίες), την περίπτωση κινδύνου κλπ.

4. Σε περίπτωση που συμμετέχων αγνοήσει εσκεμμένα υπόδειξη κάποιου από τους υπευθύνους, ή τις σημαίες, θα ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙ από την εκδήλωση.

5. Οταν πρόκειται να βγούμε από την πίστα και να μπούμε στα pits, ή αν έχουμε κάποιο πρόβλημα, ή γενικά θέλουμε να μειώσουμε ταχύτητα για κάποιο λόγο, ανάβουμε υποχρεωτικά τα ALARM.

6. Σε περίπτωση προσπεράσματος περνάμε μόνο από ΑΡΙΣΤΕΡΑ και αφού είμαστε σίγουροι ότι μας έχει αντιληφθεί ο προπορευόμενος, ο οποίος θα πρέπει μόλις αντιληφθεί να βγάλει φλας και να μείνει δεξιά. Δεν είναι ούτε κακό ούτε ντροπή να μας προσπεράσει κάποιος που είτε είναι πιο έμπειρος, είτε έχει πιο γρήγορο αυτοκίνητο.

7. Οταν ο κάθε συμμετέχων οδηγός «πάρει» καρώ σημαία συνιστάται να μειώσει ταχύτητα, να ανάψει alarm και να κατευθυνθεί με προσοχή κάνοντας τον γύρο της πίστας στην έξοδο προς το χώρο των pits.

8. Το παράθυρο του οδηγού και του συνοδηγού επιτρέπεται να είναι μέχρι 5 πόντους ανοικτά, εκτός αν έχουν ειδικό αγωνιστικό δίχτυ. Αν δεν υπάρχει συνοδηγός επιτρέπεται να είναι ανοικτό το παράθυρο του συνοδηγού.

9. Σύμφωνα με απαίτηση της πίστας, δεν θα γίνουν δεκτές ελεύθερες εξατμίσεις ή πολύ θορυβώδεις εξατμήσεις (άνω των 95db).

10. Απαγορεύεται ρητά η παραμονή ατόμων στο χώρο εισόδου-εξόδου των pits, εκτός από τα μέλη της ομάδας συντονισμού της εκδήλωσης.

11. Θα πρέπει πάντα είτε πεζοί/θεατές, είτε οδηγοί, να προσέχουμε και να ακολουθούμε τις συμβουλές της ομάδας συντονισμού και να ακούμε τις ανακοινώσεις από τα μεγάφωνα.

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/9/2010, 08:50  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Σύμφωνα με τα τελευταία δεδομένα από την πίστα, το όριο θορύβου των εξατμίσεων είναι 95-100 db @ 3000 στροφές.

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Astra_Stefanos
μαμά
μαμά


Ηλικία: 43
Ένταξη: 05 Φεβ 2010
Δημοσιεύσεις: 35

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/9/2010, 09:32  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ελπιζω αυτο να μην το χασω....


Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Πίθηκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Astra_StefanosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/9/2010, 15:11  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Jimmy_Caesar Έγραψε:
Σύμφωνα με τα τελευταία δεδομένα από την πίστα, το όριο θορύβου των εξατμίσεων είναι 95-100 db @ 3000 στροφές.



εγω εχω 152 στις 4682 να ερθω

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
splitapsou
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 07 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 1138

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/9/2010, 17:28  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

acgt3 Έγραψε:
Jimmy_Caesar Έγραψε:
Σύμφωνα με τα τελευταία δεδομένα από την πίστα, το όριο θορύβου των εξατμίσεων είναι 95-100 db @ 3000 στροφές.



εγω εχω 152 στις 4682 να ερθω



Laughing Laughing

_________________
Image

Ges Takounao Cala Costa .... kai exo ipomoni...

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από splitapsouΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Teleiwmenos
μαμά
μαμά


Ηλικία: 55
Ένταξη: 04 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 13

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/9/2010, 19:00  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

τωρα θα δειτε τι εχει να δωσει το πικασσακι! Φορτηγα επιτρεπονται στην πιστα?

Αρκει να χω βρει και κανα σετ λαστιχα Very Happy

_________________
Με εκτίμηση, Τελειωμένος.

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Πίθηκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από TeleiwmenosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/9/2010, 19:19  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αρκεί να μην είναι πάνω από τριαξονικά Razz

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Teleiwmenos
μαμά
μαμά


Ηλικία: 55
Ένταξη: 04 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 13

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/9/2010, 19:35  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Σοβαρα, αν θα εχει κομματι για rookies , pussyfoots και "αργους" ειμαι μεσα , γιατι ειμαι και τα τρια Very Happy

_________________
Με εκτίμηση, Τελειωμένος.

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Πίθηκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από TeleiwmenosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
splitapsou
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 07 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 1138

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/9/2010, 19:50  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Για όλους έχει φιλε μου....

_________________
Image

Ges Takounao Cala Costa .... kai exo ipomoni...

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από splitapsouΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
flawless
μαμά
μαμά


Ηλικία: 48
Ένταξη: 30 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 16
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 22/9/2010, 22:50  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Παίδες γειά σας!
Έχουμε καιρό να τα πούμε. Smile))
Και έχω πολύ περισσότερο καιρό να βάλω το μαζντάκι στην πίστα...
Δημήτρη αν κατάλαβα δεν θα κλείσουμε θέσεις από τώρα, καταβάλοντας το ποσο σε λογαριασμό, αλλά θα πάμε first come first served?
Σε ρωτάω γιατί είναι εξωτερικό και ελπίζω να έχω γυρίσει. Οπότε ακόμα δεν είμαι 100% σίγουρος.
Θέλω πολύ να έρθω όχι για κανέναν άλλο λόγο, αλλά για να δω το φίλο μου τον Asta_Na_Pane_Stefanos να νομίζει ότι τα Μέγαρα είναι η Κιφησίας!
χαχαχα


Λέων Γένος:Αρσενικό Γάτα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από flawlessΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
skinboy
1o στάδιο
1o στάδιο


Ηλικία: 46
Ένταξη: 07 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 141

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 23/9/2010, 00:11  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

aaa ωραια, εχω λοιπον αμαξι...
ευκαιρεια να δοκιμασω μιατα...

ελα κωστακι !!!! σε περιμενω !!

_________________
Punto HGT SC Evo

Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από skinboyΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 23/9/2010, 00:45  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Η διαδικασία για τις συμμετοχές είναι η γνωστή:
Οποιος ενδιαφέρεται να συμμετάσχει επικοινωνεί άμεσα, τακτοποιεί τα διαδικαστικά και είναι στη λίστα συμμετεχόντων, η οποία είναι περιορισμένη.
Καταλαβαίνεις λοιπόν ότι όποιος καθυστερεί παίρνει το ρίσκο να βρεθεί εκτός λίστας.

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
acgt3
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 47
Ένταξη: 27 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1300
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 25/9/2010, 08:08  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Teleiwmenos Έγραψε:
Σοβαρα, αν θα εχει κομματι για rookies , pussyfoots και "αργους" ειμαι μεσα , γιατι ειμαι και τα τρια Very Happy


το μονιμο μελος αυτης κατηγοριας σου απντησε αμεσως με τα το ποστ σου.

_________________
YUGO GROUP N
IBIZA SXi 110HP
PUNTO GT2 200HP
PUNTO GT3 170HP
YUGO 45
PUNTO GT2 300HP
Image

Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από acgt3Επισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του ΣυγγραφέαAIM διεύθυνσηMSN Messenger
splitapsou
Τούμπανο
Τούμπανο


Ηλικία: 45
Ένταξη: 07 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 1138

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 25/9/2010, 09:37  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

acgt3 Έγραψε:
Teleiwmenos Έγραψε:
Σοβαρα, αν θα εχει κομματι για rookies , pussyfoots και "αργους" ειμαι μεσα , γιατι ειμαι και τα τρια Very Happy


το μονιμο μελος αυτης κατηγοριας σου απντησε αμεσως με τα το ποστ σου.



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Image

Ges Takounao Cala Costa .... kai exo ipomoni...

Παρθένος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από splitapsouΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/9/2010, 19:52  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Οποιος θέλει να δηλώσει συμμετοχή και να τακτοποιήσει τα διαδικαστικά, μπορεί να έρθει στο ερχόμενο meeting μας, την Πέμπτη 30 Σεπτεμβρίου.
Λεπτομέρειες στο... 124ο meeting

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Hil
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 14 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 872
Περιοχή: Π. Φάληρο/BEERLAND
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/9/2010, 19:03  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

κατά πάσα, μεγάλη, πιθανότητα θα είμαι εκεί!!!


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Astra_Stefanos
μαμά
μαμά


Ηλικία: 43
Ένταξη: 05 Φεβ 2010
Δημοσιεύσεις: 35

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 29/9/2010, 12:45  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

flawless Έγραψε:
Παίδες γειά σας!
Έχουμε καιρό να τα πούμε. Smile))
Και έχω πολύ περισσότερο καιρό να βάλω το μαζντάκι στην πίστα...
Δημήτρη αν κατάλαβα δεν θα κλείσουμε θέσεις από τώρα, καταβάλοντας το ποσο σε λογαριασμό, αλλά θα πάμε first come first served?
Σε ρωτάω γιατί είναι εξωτερικό και ελπίζω να έχω γυρίσει. Οπότε ακόμα δεν είμαι 100% σίγουρος.
Θέλω πολύ να έρθω όχι για κανέναν άλλο λόγο, αλλά για να δω το φίλο μου τον Asta_Na_Pane_Stefanos να νομίζει ότι τα Μέγαρα είναι η Κιφησίας!
χαχαχα


Λοιπον δηλωθηκε η συμμετοχη η δικια μου και του φιλου μου του Loless. Θα εχουμε στην πιστα το ταπεινο Astraki μου 1600κυβικα και το Miata του Loless στα 1800. Φοβαμαι φιλε μου Loless μηπως καψεις παλι κανεναν κινητηρα με κολλημενη πρωτη και δεις το Astraki που διαπρεπει στο πεταλο να σε περναει σταματημενο!!!!


Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Πίθηκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Astra_StefanosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Jimmy_Caesar
Administrator
Administrator


Ηλικία: 56
Ένταξη: 30 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 3060
Περιοχή: Πειραιάς
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 1/10/2010, 18:18  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Kαι μετά τις χθεσινές συμμετοχές, έχουμε φθάσει στις μισές.
Και μένουν ακόμα 10 μέρες !!
Wink

_________________
Fun Is Not A Straight Line

Σκορπιός Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Jimmy_CaesarΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Hil
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 42
Ένταξη: 14 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 872
Περιοχή: Π. Φάληρο/BEERLAND
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 2/10/2010, 13:05  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Πήρα άδεια, θα έρθω να βοηθήσω!!


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Κόκορας ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από HilΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailΕπίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Astra_Stefanos
μαμά
μαμά


Ηλικία: 43
Ένταξη: 05 Φεβ 2010
Δημοσιεύσεις: 35

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 9/10/2010, 17:41  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ποσοι ειμαστε τελικα?


Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Πίθηκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Astra_StefanosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
rider
μαμά
μαμά


Ηλικία: 46
Ένταξη: 04 Οκτ 2010
Δημοσιεύσεις: 27
Περιοχή: Voula
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 9/10/2010, 19:35  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Μέχρι τί ώρα θα είστε Μέγαρα? Ήθελα να έρθω και εγώ άλλα δεν μπόρεσα να πάρω άδεια και σκέφτομαι να έρθω το απογευματάκι για βόλτα και να σας γνωρίσω κιόλας.


Τοξότης Γένος:Αρσενικό Φίδι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από riderΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN Messenger
Astra_Stefanos
μαμά
μαμά


Ηλικία: 43
Ένταξη: 05 Φεβ 2010
Δημοσιεύσεις: 35

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 9/10/2010, 19:39  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Μεχρι να αρχισει να σκοτεινιαζει σιγουρα...


Δίδυμοι Γένος:Αρσενικό Πίθηκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Astra_StefanosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
Angelos Xydas
μαμά
μαμά


Ηλικία: 47
Ένταξη: 05 Απρ 2010
Δημοσιεύσεις: 4

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 10/10/2010, 13:41  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

θα προσπαθήσω να ερθω τουλάχιστον για καφέ. εχω να εμφανιστώ πολύ καιρό.


Τοξότης Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από Angelos XydasΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή email
claus
μαμά
μαμά


Ηλικία: 51
Ένταξη: 21 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 57

lebanon.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 11/10/2010, 22:02  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

παρακαλω στο ΔΣ του Tarmac Club στην επομενη Γενικη Συνελευση να: τιμωρηθει με ΕΤΗΣΙΟ ΒΑΝ αυτος που προτεινε την αναβολη του Track Day Shocked Shocked



γιατι....

....ολοι μας περασαμε υπεροχα !!!

... και σας ευχαριστουμε για την φιλοξενια !!


απο τα πιο απιστευτα και καταπληκτικα TD's που εχω παει



Συγχαρητηρια στην Οργανωση και στους Κριτες πανω απ'όλα
που παντα με αυταπαρνηση μεσα στο κρυο και την βροχα μας βοηθησαν να διασκεδασουμε με ασφαλεια !!!



εκ μερους του www.RX8Forum.gr μπραβο και παλι μπραβο !!!

_________________
www.RX8Forum.gr
Image

Αιγόκερως Γένος:Αρσενικό Αρουραίος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από clausΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες