Συχνές Ερωτήσεις  •  Αναζήτηση  •  Αρχική Σελίδα  •  Forum  •  Album  •  Επιλογές  •  Εγγραφή  •  Προφίλ  •  Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας  •  Σύνδεση
 
 
Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας

Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Συγγραφέας Μήνυμα
spiffm
μαμά
μαμά


Ηλικία: 45
Ένταξη: 28 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 29

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 25/12/2008, 19:57  Θέμα δημοσίευσης:  Κράνος Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Ξεκίνησα φέτος να πέρνω μέρος στα τοπικά GP Tuning και πέρσι χρησιμοποίησα ένα Dainese open ενός φίλου μου. Τώρα ήρθε η ώρα να πάρω ένα για εμένα μιας που σκέφτομαι κάποια στιγμή να έρθω και σε κάποιο GTCC ή track day. Σκέφτομαι να αγοράσω ένα Full face και είμαι μεταξύ δύο το HJC si12 ή Αrai GP5K ή Bell rs3 ή Simpson Bandit nomex. Έχει χρησημοποιήσει κανείς κάποιο από αυτά?


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από spiffmΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
a_spyros
μαμά
μαμά


Ηλικία: 38
Ένταξη: 03 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 88
Περιοχή: Βύρωνας
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 26/12/2008, 09:41  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Έχω το SK5 της Arai, το οποίο διαφέρει ελάχιστα απ' το GP5K (λίγο μεγαλύτερο visor, αεραγωγούς, δεν έχει nomex).


Λέων Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από a_spyrosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailMSN Messenger
opterios
3ο στάδιο
3ο στάδιο


Ηλικία: 44
Ένταξη: 18 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 606
Περιοχή: Αθήνα
blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/12/2008, 13:15  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Αν καταλήξεις στο GP5K και όταν βρεις από πού θα το πάρεις, γράψε μία τιμή, γιατί ενδιαφέρομαι κι εγώ.

_________________
ImageImage

Τοξότης Γένος:Αρσενικό Αίγα ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από opteriosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςMSN MessengerICQ Αριθμός
spiffm
μαμά
μαμά


Ηλικία: 45
Ένταξη: 28 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 29

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 27/12/2008, 14:02  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Μάλλον προς Arai θα πάω. Μόλις βρω από που θα σου πω. Το έχει σίγουρα το Demon Tweeks.


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από spiffmΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
spiffm
μαμά
μαμά


Ηλικία: 45
Ένταξη: 28 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 29

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 29/12/2008, 15:48  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Tελικά το παράγγελια από Badgemania.gr. H τιμή ήταν 550euro.


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από spiffmΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
a_spyros
μαμά
μαμά


Ηλικία: 38
Ένταξη: 03 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 88
Περιοχή: Βύρωνας
greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 29/12/2008, 20:43  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλοφόρετο. Περίεργο πάντως που δεν έχουν πέσει οι τιμές με τέτοια πτώση της λίρας.


Λέων Γένος:Αρσενικό Βουβάλι ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από a_spyrosΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματοςΑποστολή emailMSN Messenger
bluemicraR
μαμά
μαμά


Ηλικία: 47
Ένταξη: 17 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 14

blank.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 29/12/2008, 22:20  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

εγώ πήρα ανήμερα χριστούγεννα ένα Arai SK-5 από ebay 225 λίρες. Με μεταφορικά βγαίνει 275 ευρώ. Μεταχειρισμένο όμως σε άψογη κατάσταση( έτσι δείχνει...) και με spoiler . Το θέλω για το καρτ μου οπότε δε με ενδιαφέρει να έχει homologation για αυτοκίνητα. Απλά να τρέχει σε αγώνες καρτ.


Ζυγός Γένος:Αρσενικό Δράκος ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από bluemicraRΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
spiffm
μαμά
μαμά


Ηλικία: 45
Ένταξη: 28 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 29

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 30/12/2008, 16:58  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

a_spyros Έγραψε:
Καλοφόρετο. Περίεργο πάντως που δεν έχουν πέσει οι τιμές με τέτοια πτώση της λίρας.


Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι πάντως.


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από spiffmΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
spiffm
μαμά
μαμά


Ηλικία: 45
Ένταξη: 28 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 29

greece.gif
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 10/1/2009, 09:18  Θέμα δημοσίευσης:  (Δεν υπάρχει θέμα) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΚατώτατο σημείο της σελίδαςΕπιστροφή στην κορυφή

spiffm Έγραψε:
Tελικά το παράγγελια από Badgemania.gr. H τιμή ήταν 550euro.


Το GP5K υπάρχει πλέον μόνο με Hans posts και περιμένω τιμή. Update θα έχω από Δευτέρα που θα μάθω τιμή


Υδροχόος Γένος:Αρσενικό Άλογο ΕνεργόςΠροσωπική Γκαλερί από spiffmΕπισκόπηση του προφίλ των χρηστώνΑποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ. ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ. Ενότητα Επισκόπηση προηγούμενης Θ. ΕνότηταςEmail σε έναν Φίλο.Κατάλογος μελών που έχουν επισκεφθεί αυτό το θέμαΑποθήκευσε αυτό το δημοσίευμα σαν αρχείοPrintable versionΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΕπισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας

Επισκόπηση επόμενης Θ. Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ. Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ΄αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ. Συζήτησης
Εσείς δεν μπορείτε να προσθέσετε Συνημμένα αρχεία σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση
Εσείς δεν μπορείτε να κάνετε μεταφόρτωση αρχείων σ΄ αυτή τη Δ.Συζήτηση


Ασφάλεια Πινάκων

25470 Επιθέσεις που εμποδίζονται
Powered by phpBB2 Plus, phpBB Styles and Kostenloses Forum based on phpBB © 2001/6 phpBB Group
FI Theme :: Mods and Credits :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες